Beerschot voorbij Club Nxt richting kopduo

door
Beerschot voorbij Club Nxt richting kopduo

Door het WK in Qatar ligt de Jupiler Pro League enkele weken stil, maar in de Challenger Pro League gaat de bal wel gewoon aan rollen. Zaterdagnamiddag kon Beerschot VA op voorlopig één punt van co-leiders SK Beveren en RWDM naderen. Zo pakten de Antwerpenaren op eigen veld de volle buit met een nipte zege tegen een offensief haperend Club Nxt: 1-0.


Vlak voor de aftrap werd Jos Van Hout geëerd bij de thuisploeg. Zo werd een grote tifo ontrold van de legendarische materiaalman, die ook een tribune naar hem vernoemd kreeg. Dat eerbetoon werkte blijkbaar inspirerend voor Hervé Matthys. Het jeugdproduct van Club Brugge en Anderlecht knalde de 1-0 halfweg de eerste helft erg fraai tegen de touwen (zie video onderaan).

De bezoekers verweerden zich vervolgens kranig, maar in het aanvallende compartiment lieten de jongelingen van Club Brugge het nog te vaak afweten. Beerschot, dat Mardochée Nzita nog voor rust zag uitvallen, slaagden er dan weer niet in om de voorsprong verder uit te bouwen. Onder meer Thibo Baeten en Thibault Verlinden zagen hun goede acties niet beloond worden.

EERSTE 9 OP 9
En dus bleef het spannend tot het laatste fluitsignaal. Zo moest Danté Rigo de gelijkmaker van Club Nxt nog in extremis van de lijn halen. Maar Beerschot hield stand en boekte voor het eerst dit seizoen een reeksje van 9 op 9. De Antwerpenaren naderen zo tot op één punt van het kopduo Beveren en RWDM. Die twee ploegen nemen het later op de avond nog tegen mekaar op.

LEES OOK: Club Brugge pakt weer uit met contractverlenging

Beerschot gaat nog volop meedoen voor de titel ...

Meest recent

'NAC hakt knoop door over ontslag Hoefkens'

Carl Hoefkens oogstte vorig seizoen nog lof door NAC Breda na een onverwachte promotie in de ...

0
0
TRANSFERUURTJE: 'Arsenal wil shoppen bij Club, waanzin bij Spurs'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

31
31
Vandenbempt kijkt ogen uit: “Onverwacht succes in JPL”

De plekjes werden afgelopen speeldag uitgedeeld. KV Mechelen wist tegen RSC Anderlecht een plek in ...

49
49
Antwerp zoekt jackpot: drie spelers richting knaltransfer?

Royal Antwerp FC kent een teleurstellend seizoen. The Great Old kan Play-Off 1 vergeten en dat ...

78
78
Drama lonkt voor Hayen: serieuze loer KRC Genk

KRC Genk kent hoogtes en laagtes dit seizoen. In Europa verdedigen de Limburgers een goede ...

158
158
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

35
35
Finale Croky Cup: belangrijke wijziging op politieverzoek

Op donderdag 14 mei vindt in het Koning Boudewijn-stadion de finale van de Croky Cup. Dat wordt dit ...

170
170
Laatste tickets Play-Off I: Vandenbempt kijkt in glazen bol

Komend weekend valt het doek over de reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Tijdens die ...

297
297
'Deal van 160 miljoen: Florentino Pérez doet Kompany beven'

Bayern München is bezig aan een grandioos seizoen. Die dominantie wil de Duitse supermacht in ...

115
115
Brusselmans haalt BV's door gehaktmolen: "Absolute sukkels!"

Herman Brusselmans doet weer waar hij al decennia het beste in is: stoken, schoppen en tegelijk ...

91
91
'Club Brugge sputtert: ingreep Leko doet bestuur steigeren'

Club Brugge heeft zaterdagavond de volle buit gepakt op het veld van KVC Westerlo: 1-2. Maar op ...

467
467
De Bruyne nú al cruciaal: Napoli-maats door dolle heen

In amper zijn tweede optreden na zijn zware blessure, heeft Kevin De Bruyne meteen zijn stempel ...

67
67
Biertje in hand, tranen in ogen: RSCA-geste ontroert Raman

KV Mechelen schreef zondagavond geschiedenis door zich voor de eerste keer ooit te plaatsen voor de ...

353
353
'Standard grijpt in: transfervizier op JPL-uitblinker'

Behoudens een onwaarschijnlijk mirakel, zal Standard dit seizoen geen Champions' Play-Offs spelen. ...

193
193
Vervanger Vanaken: drie alternatieven voor Ivan Leko

Bij Club Brugge werd zondagavond een collectieve zucht van opluchting geslaakt: de blessure van Hans ...

323
323
Hayen grijpt drastisch in: groot slachtoffer bij KRC Genk

KRC Genk heeft een mooie week achter de rug. De Limburgers wonnen in de Europa League van SC ...

465
465
Dissonant bij matig Anderlecht: kranten delen 4 op 10 uit

RSC Anderlecht is er zondag dan toch niet in geslaagd om zich mathematisch te verzekeren van zijn ...

269
269
Nachtmerrie Kompany komt uit: code rood bij Bayern

Deze week worden de tickets voor de kwartfinales van de Champions League uitgedeeld. Bayern ...

229
229
Nieuw goudklompje bij Genk: El Ouahdi zwaait met lof

KRC Genk heeft zijn kansen op de Champions' Play-Offs zondagmiddag intact kunnen houden. Racing won ...

317
317
WK-ticket op helling: Rode Duivel maakt zich onmogelijk

Bondscoach Rudi Garcia maakt aanstaande vrijdag zijn selectie bekend voor de oefenstage eind deze ...

385
385
Club Brugge blundert zwaar: groot drama rond Vanaken

Club Brugge pakte in Westerlo de drie punten, maar schrok zich vooral een hoedje toen Hans Vanaken ...

390
390
Race om Play-Off I: dit scenario heeft elke kandidaat nodig

Naar jaarlijkse gewoonte belooft de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro ...

325
325
Taravel reageert na domme rode kaart Bertaccini

Anderlecht heeft zondagavond de kans laten liggen om al zekerheid te verkrijgen over deelname aan de ...

496
496
'Genk op stelten: Real Madrid dropt 50 miljoen'

KRC Genk zal volgende week alles uit de kast moeten halen om de top zes nog binnen te dringen. Het ...

714
714
Cercle in play-downs: Van der Bruggen trekt harde conclusie

Na FCV Dender is nu ook Cercle Brugge helemaal zeker dat het straks in de Relegation Play-Off aan de ...

267
267

Meer sportnieuws