'Storm bezorgde KV Mechelen transferdomper'

door
'Storm bezorgde KV Mechelen transferdomper'

Bij KV Mechelen hebben ze het vertrek van Wouter Vrancken naar KRC Genk in de zomer nog niet helemaal verteerd. Danny Buijs kon de ploeg niet naar zijn hand zetten en werd midden oktober al aan de kant gezet omwille van de tegenvallende resultaten. Onder Steven Defour loopt het iets beter, maar met een dertiende plaats na achttien speeldagen zullen ze Achter de Kazerne nog niet tevreden zijn.


Dat betekent echter niet dat we in januari noodzakelijk veel transferactiviteit moeten verwachten bij Malinwa, want de club heeft op financieel vlak nog niet veel overschot. Het Laatste Nieuws weet dat er in de lente opnieuw een gat in de boekhouding dreigt, want de kosten stijgen en de inkomsten uit transfers vielen tegen. Nochtans wist KVM in de zomer Hugo Cuypers voor 4 miljoen euro aan AA Gent te verkopen.

Mechelen had echter ook gehoopt om Nikola Storm te gelde te kunnen maken. De 28-jarige flankaanvaller kan terugblikken op twee topseizoenen, waarin hij in totaal goed was voor maar liefst 27 goals en 12 assists in competitie en beker. Hij werd in maart zelfs door Roberto Martinez opgenomen in de voorselectie van de Rode Duivels voor de oefeninterlands tegen Ierland en Burkina Faso, maar haalde de uiteindelijke selectie echter niet.

MOMENTUM WEG
Ondanks die fraaie adelbrieven was er volgens HLN in de zomer echter amper interesse voor de ex-speler van Club Brugge. KVM greep zo naast de nodige miljoenen en intussen lijkt een lucratieve verkoop van Storm verder weg dan ooit. Dit seizoen zakt hij immers mee weg met de rest van de ploeg en in veertien wedstrijden was hij nog geen enkele keer beslissend. Het lijkt er dus op dat de club een andere inkomstenbron zal moeten vinden.

LEES OOK: Minachting bij Anderlecht: "Precies alsof ze kampioen zijn"

Zal hij zijn vorm van vorig seizoen nog terugvinden?

Meest recent

'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

36
36
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

61
61
Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

52
52
Minachting bij Anderlecht: "Precies alsof ze kampioen zijn"

De partij tussen KV Mechelen en Anderlecht kende zondagavond een sensationele ontknoping. De ...

179
179
Nieuwe titel voor Union: Albert stelt één voorwaarde

De strijd om de titel belooft in de play-offs nog zeer spannend te worden. STVV verloor vorig ...

91
91
Verrast KV Mechelen compleet met 'ultieme bekroning'?

In de allerlaatste editie van de Champions' Play-Off maakt KV Mechelen eindelijk voor de eerste keer ...

90
90
Godts heeft zeer straf Eredivisie-record in vizier

Ajax heeft zich vorig weekend herpakt in de Eredivisie. De nieuwe trainerwissel, waarbij Fred Grim ...

45
45
Frank Boeckx kookt: "Ik heb dat totaal niet meer"

Frank Boeckx is tegenwoordig een alom gevraagde analist. De voormalige doelman duikt op bij tal van ...

55
55
'Kompany zorgt voor grote wrevel in Duitsland'

Bayern München is bezig aan een geweldig seizoen. Het domineert de Bundesliga, walst door de ...

105
105
Pijnlijke conclusie Genk: "Dan stonden ze in top zes"

De strijd om het laatste ticket voor de Champions' Play-Off wordt op de slotspeeldag van de ...

187
187
Enorme blunder Vandevoordt: Teammaats in de bres

Deze week zal Rudi Garcia zijn selectie bekendmaken voor de stage van de Rode Duivels in de ...

53
53
Taravel brengt RSCA duidelijke boodschap na eerste nederlaag

Anderlecht bevestigde vorige week het vertrouwen in Jérémy Taravel. De interimaris mag ...

300
300
Niemand in Europa doet beter: KVM mag uitblinker danken

In de voorbije vijftien jaar greep KV Mechelen meermaals naast de top zes, maar in de allerlaatste ...

168
168
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

134
134
'NAC hakt knoop door over ontslag Hoefkens'

Carl Hoefkens oogstte vorig seizoen nog lof door NAC Breda na een onverwachte promotie in de ...

83
83
TRANSFERUURTJE: 'Arsenal wil shoppen bij Club, waanzin bij Spurs'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

260
260
Vandenbempt kijkt ogen uit: “Onverwacht succes in JPL”

De plekjes werden afgelopen speeldag uitgedeeld. KV Mechelen wist tegen RSC Anderlecht een plek in ...

161
161
Antwerp zoekt jackpot: drie spelers richting knaltransfer?

Royal Antwerp FC kent een teleurstellend seizoen. The Great Old kan Play-Off 1 vergeten en dat ...

349
349
Drama lonkt voor Hayen: serieuze loer KRC Genk

KRC Genk kent hoogtes en laagtes dit seizoen. In Europa verdedigen de Limburgers een goede ...

642
642
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

80
80
Finale Croky Cup: belangrijke wijziging op politieverzoek

Op donderdag 14 mei vindt in het Koning Boudewijn-stadion de finale van de Croky Cup. Dat wordt dit ...

404
404
Laatste tickets Play-Off I: Vandenbempt kijkt in glazen bol

Komend weekend valt het doek over de reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Tijdens die ...

512
512
'Deal van 160 miljoen: Florentino Pérez doet Kompany beven'

Bayern München is bezig aan een grandioos seizoen. Die dominantie wil de Duitse supermacht in ...

186
186
Brusselmans haalt BV's door gehaktmolen: "Absolute sukkels!"

Herman Brusselmans doet weer waar hij al decennia het beste in is: stoken, schoppen en tegelijk ...

177
177
'Club Brugge sputtert: ingreep Leko doet bestuur steigeren'

Club Brugge heeft zaterdagavond de volle buit gepakt op het veld van KVC Westerlo: 1-2. Maar op ...

808
808

Meer sportnieuws