Hoefkens komt met verklaring voor niet-selectie Yaremchuk

door
Hoefkens komt met verklaring voor niet-selectie Yaremchuk

Club Brugge spoelde zaterdag de pandoering tegen FC Porto in de Champions League enigszins door met een felbevochten thuiszege tegen KV Oostende in de competitie. Daarvoor rekende Carl Hoefkens echter niet op Roman Yaremchuk, want de recordaankoop was een opvallende afwezige in de wedstrijdselectie.


Nadat tegen Anderlecht Noa Lang al gepasseerd werd, nam de trainer nu dus weer een verrassende beslissing. De voorbije dagen werd gespeculeerd dat Yaremchuk verbannen zou zijn omdat hij zijn onvrede laten blijken had over zijn beperkte speelminuten tot dusver, nadat hij tegen Porto de hele wedstrijd aan de bank genageld bleef.

Hoefkens kwam vlak voor de aftrap met een korte uitleg over de afwezigheid van Yaremchuk. "Er is structureel geen probleem met Roman", maakte hij volgens Het Nieuwsblad meteen duidelijk. "Op dit moment zijn we het niet eens over hoe we de spitspositie invullen. Naar de toekomst toe denk ik dat dat geen probleem gaat blijven. Het is niet noodzakelijk een tactische kwestie. Het is meer de intensiteit en de drive die ik wil zien. Naar de toekomst toe moet hij daar iets meer gaan doen. Dat is mijn boodschap naar hem toe."

MENTALE KWESTIE
Net als eerder bij Lang lijkt het passeren van Yaremchuk dus eerder bedoeld te zijn als een prikkel in de hoop dat hij zo sterker kan terugkomen. Tot dusver heeft de transfer van Yaremchuk echter nog niet gebracht wat alle partijen ervan gehoopt hadden. Club betaalde maar liefst 16 miljoen euro voor de Oekraïner, maar die moet vrede nemen met een rol als luxe-invaller door de sterke prestaties van Jutgla en Sowah in de spits. Als hij dan eens zijn kans krijgt in de basis omdat Hoefkens roteert, kan Yaremchuk bovendien zelden overtuigen.

LEES OOK: Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Zal hij er de volgende match weer bijzijn?

Meest recent

Sonck komt met verrassend oordeel over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

17
17
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

55
55
'Lukaku is terug: D-Day voor toekomst bij Napoli'

Er was de voorbije weken zeer veel te doen over Romelu Lukaku. Dat de Rode Duivel ervoor koos om in ...

39
39
'Antwerp trekt nieuw blik met talenten open'

Antwerp kreeg vorig weekend een absolute mokerslag. Het werd op de eigen Bosuil compleet vernederd ...

96
96
Bondsparket beslist over schorsingen Mac Allister en Burgess

Bij Union likken ze maandag hun wonden na een pijnlijk weekend. De landskampioen verloor zijn ...

293
293
'Club Brugge druipt af in transferstrijd'

Het bleef tot dusver nog stil bij Club Brugge wat betreft aanwinsten voor volgend seizoen, maar er ...

119
119
'OHL gaat transferstrijd aan met Athletic Bilbao'

Voor OH Leuven werd het alweer een grijs seizoen. Het wist maar op het nippertje de play-downs te ...

20
20
'Eindelijk witte rook: Anderlecht heeft nieuwe TD'

De voorbije maanden waren er heel wat vraagtekens bij Anderlecht. Begin februari werden zowel ...

374
374
'STVV krijgt belangrijk nieuws over vertrek Vrancken'

STVV pakte vorig weekend een stuntzege tegen Union. Daarmee is het stilaan helemaal zeker van de ...

123
123
"Ik was beschaamd" - Hazard met de grond gelijk gemaakt

Anderlecht werd zondag nog maar eens pijnlijk met de neus op de feiten gedrukt door Club Brugge. Dat ...

349
349
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

34
34
Godts ondanks heldenrol aangepakt: "No f*cking way"

Ajax sprokkelde afgelopen weekend op de valreep nog een punt tegen PSV en daarvoor mocht het nog ...

55
55
Geen medelijden met Union: "Als je met vuur speelt..."

Het is een bewogen weekend geweest in de Champions' Play-Off. Daarin werd Club Brugge de nieuwe ...

242
242
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt nieuwe Ordoñez, De Bruyne beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

263
263
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

64
64
Vandenbempt: "Historische pandoering voor Anderlecht"

RSC Anderlecht verloor net als tegen Union SG met 1-3 van Club Brugge. Maar deze partij verliep ...

264
264
Coosemans en Kana voeren druk op: Anderlecht bibbert

RSC Anderlecht werd overklast door een veel sterker Club Brugge. De Brusselaars staan nog altijd ...

259
259
Standard leeft weer op: Euvrard vol lof

Standard droomt plots weer van een Europees ticket. De Rouches wonnen zeer knap met 0-5 van een ...

120
120
Vandenbempt maakt Burgess compleet met de grond gelijk

Union SG heeft al heel veel lof gekregen de afgelopen jaren, maar nu staan ze in het oog van de ...

555
555
Na vernedering Antwerp: Oosting komt met vreemde reactie

Royal Antwerp FC is afgezakt tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Pijnlijk. Tegen ...

363
363
Hugo Vetlesen onder de indruk: “Hij stuurt ons”

Hugo Vetlesen is weer een vaste waarde bij Club Brugge. De Noor was met Club oppermachtig in het ...

441
441
'Anderlecht incasseert nieuwe klap: sterkhouder valt weg'

Bij RSC Anderlecht blijven ze ook dit jaar toch te veel blessures hebben. En dat in een seizoen ...

314
314
Bekerfinale Anderlecht - Union SG dan toch op televisie

RSC Anderlecht en Union SG spelen volgende week donderdag de bekerfinale. De Brusselse finale leek ...

163
163
Leko verrast: “Na ons de beste van België”

Club Brugge is bezig aan ijzersterke Play-Offs. Blauw-Zwart won bijzonder makkelijk met 1-3 van een ...

351
351
Keepersellende bij Club: onheilspellende update Leko

De keeperspositie bij Club Brugge lijkt dit seizoen wel vervloekt. Zondag viel Nordin Jackers ...

263
263

Meer sportnieuws