TRANSFERUURTJE: 'Club-pion naar PL, Trossard maakt toptransfer'

996 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Club-pion naar PL, Trossard maakt toptransfer'

De transfermarkt is inmiddels zowat overal gesloten, maar vrije spelers kunnen zich wel nog steeds bij een nieuwe club aansluiten. Bovendien raken er ook nog de nodige details bekend over transfers die al dan niet deze zomer plaatsgevonden hebben en worden transfers voor januari al voorbereid. VoetbalNieuws verzamelt al het belangrijkste transfernieuws daarom dagelijks om 12u in het Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE

Door het verliezen van zijn basisplaats bij Club Brugge ziet Noa Lang zijn WK-droom wellicht in rook opgaan en zo zal hij mogelijk spijt krijgen dat hij in de zomer toch in Brugge gebleven is. Misschien zal hij dan in januari wel proberen een transfer te forceren. Leeds United zou zich opnieuw kunnen gaan melden, stelt Leeds Live.

Trainer Jesse Marsch zou in de winter nog extra offensieve versterking willen en Leeds was in de zomer ook al geïnteresseerd in Lang. Die verkoos toen echter bij Club te blijven, maar straks liggen de kaarten wellicht anders. Leeds hoopt bovendien een koopje te kunnen doen, want de prijs van Lang zal wellicht flink zakken als zijn situatie de komende maanden niet verandert.

Volgens het doorgaans zeer goed geïnformeerde 1908 heeft Antwerp zijn zinnen gezet op Thiago Borbas, een 20-jarige Uruguayaanse aanvaller die in eigen land voor River Plate uitkomt. De jonge aanvaller wordt aanzien als een groot talent. Afgelopen zomer probeerde Feyenoord hem aan te trekken, maar hij was financieel toen geen spek voor Rotterdamse bek. Antwerp staat financieel sterker en zou het talent wel naar België kunnen halen. Borbas ligt nog tot 31 december 2023 onder contract.

BUITENLAND

Leandro Trossard staat op het lijstje van Chelsea en Atlético Madrid, maar die clubs zijn lang niet zijn enige opties. 90min weet dat ook AC Milan en Newcastle United zijn situatie nadrukkelijk in de gaten houden. Milan ging deze zomer al nadrukkelijk de Belgische toer op door Divock Origi, Charles De Ketelaere en Aster Vranckx binnen te halen. Het steenrijke Newcastle is dan weer razend ambitieus en wil met Trossard de top bestormen.

Cody Gakpo laat zich opnieuw sterk opmerken in Nederland, waardoor er de komende maanden een toptransfer in het verschiet lijkt te liggen. Fichajes weet dat er nu al vier clubs aan de mouw van de Nederlander trekken en daar zitten een aantal grote namen bij.

Zo heeft Real Madrid zich al nadrukkelijk gemeld. Maar ook Manchester United ziet Gakpo graag komen. Zij dachten in de zomer al aan zijn komst, maar Erik ten Hag verkoos toen nog Antony bij Ajax weg te plukken. AC Milan is een andere mogelijkheid, zeker als Rafael Leão de Rossoneri zou verlaten. De laatste kandidaat is opmerkelijk genoeg Leeds United, waar Gakpo in de zomer al in beeld was.

Volgens Fabrizio Romano is er nog geen akkoord gevonden tussen Chelsea en N’Golo Kanté over een nieuwe verbintenis. Het contract van de Fransman loopt op het einde van het seizoen af, waardoor de 31-jarige middenvelder dus naar alle waarschijnlijkheid transfervrij zal kunnen beschikken. Het uitblijven van een akkoord is volgens Romano vooral te wijten aan de nieuwe eigenaars. Daarnaast blijft Kanté ook sukkelen met een aanhoudende hamstringblessure, iets wat de bestuursleden enorm doet twijfelen.

LEES OOK: TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

Trekt Lang in januari naar Leeds?

Meest recent

Nog geen paniek bij Garcia: "Dat is nu het belangrijkste"

De verwachtingen waren hoog bij de Rode Duivels voor het WK, want de voorbereiding was overtuigend ...

60
60
Buitenlandse media verschroeiend voor 'tandeloos' België

Ook tegen Iran wou het weer niet lukken voor de Rode Duivels. Net als tegen Egypte bleven ze weer ...

175
175
Punten van VN: zondebok krijgt woede van ploegmaats op de hals

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede wedstrijd op het WK 2026 geen goede beurt gemaakt. In Los ...

703
703
Lukaku legt de vinger op de wonde bij Rode Duivels

De Rode Duivels hebben zondagavond ook hun tweede wedstrijd op het WK niet kunnen winnen. Na het ...

79
79
Wat een ontgoocheling: Duivels raken ook niet voorbij Iran

Het WK van de Rode Duivels dreigt een grote ontgoocheling te worden. De verwachting was dat ze ...

143
143
'STVV grijpt naast nieuwe Yamamoto'

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, maar betaalt daar deze zomer ook de prijs voor. ...

52
52
Duivels lichtpunt: "Wie dat jaar geleden voorspeld had..."

Na het gelijkspel in de openingsmatch tegen Egypte moeten de Rode Duivels eigenlijk winnen tegen ...

64
64
Opvallende gast tijdens België-Iran: voor KDB en Lukaku?

De Rode Duivels proberen momenteel om af te rekenen met Iran. Makkelijk blijkt dat niet, want ...

33
33
Lukaku zorgt meteen voor discussie: rood of penalty?

De Rode Duivels hebben een bewogen eerste kwart van de wedstrijd beleefd tegen Iran. Twee keer ...

152
152
'Stevige hint over toekomst Benitez bij Antwerp'

Antwerp staat voor een zeer belangrijke zomer, waarin heel wat knopen doorgehakt moeten worden. Er ...

175
175
Nederland plots in de ban van ‘hun Romelu Lukaku’

In Nederland spreken ze weer van de wereldtitel, al zien we dat niet gebeuren. Oranje gaf ...

23
23
Degryse en Alderweireld zien twee vreemde keuzes bij Garcia

Rudi Garcia voert vier wissels door bij de Rode Duivels. Marc Degryse en Toby Alderweireld stellen ...

148
148
Spanje recht de rug met zeer riante overwinning

Spanje speelde om 18u een zeer belangrijk duel op het WK. Na de blamage tegen Kaapverdië (0-0) ...

26
26
Opstelling Duivels: fans hebben het allemaal over één man

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. Bondscoach Rudi Garcia voerde vier wissels door. Hans ...

290
290
Garcia verrast compleet met basisplaats Lukaku

De Rode Duivels spelen om 21u tegen Iran. De Belgen hebben geen enkele andere optie dan te winnen, ...

246
246
'Anderlecht haakt af na horen perperdure vraagprijs'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank. De club wil onder meer twee wingers ...

379
379
'Mourinho gaat los in Madrid: nieuwe transferknaller Real'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

188
188
'Transfersoap Olise: Bayern grijpt daadkrachtig in'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

109
109
'Duel met Egypte maakt groot slachtoffer in basiself Duivels'

Het aftellen tot de tweede WK-wedstrijd van de Rode Duivels is begonnen. Maar wie zal bondscoach ...

160
160
Trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Hoewel de trainingen maandag alweer hervatten, heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe ...

843
843
'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

512
512
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

365
365
Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

39
39
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

266
266
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

49
49

Meer sportnieuws