De Ketelaere op ramkoers bij AC Milan

door
De Ketelaere op ramkoers bij AC Milan

AC Milan en Charles De Ketelaere werkten eerder deze week een belabberde prestatie af op het veld van Chelsea. De 21-jarige aanvaller miste een dot van een kans op Stamford Bridge en op social media werd er spottend gereageerd over de ondermaatse impact van De Ketelaere. Maar de Rode Duivel maakt wel degelijk een impact bij de Rossoneri. Hij is klaar om alle criticasters van antwoord te dienen, al zal dat voornamelijk via sleutelpasses en gevaar voor zijn ploegmaats gebeuren.


De Italiaanse kranten gaven hem tegen Chelsea bovendien een lage beoordeling van 4,5 op tien, de eerste keer dat hij een onvoldoende kreeg op zijn rapport in Italië trouwens. De Ketelaere werd vooral het mikpunt van spot omdat hij een enorm grote kans liet liggen in de eerste helft. In 628 minuten (inclusief blessuretijd) bij AC Milan kon hij nog geen enkel doelpunt scoren. En dat is toch wat magertjes voor een speler die ruim 32 miljoen euro heeft gekost.

Maar De Ketelaere is natuurlijk nooit een afwerker pur sang geweest. Bij AC Milan speelt hij doorgaans als aanvallende middenvelder, zijn natuurlijke positie. En daar is het vooral belangrijk om gevaar te creëren voor zijn ploegmaats en hen van sleutelpasses te voorzien. En dat doét hij. En hoe. De Ketelaere staat op het gebied van kansencreatie in de top vijf van alle spelers in de Serie A. Enkel Deulofeu, Pellegrini, Rafael Leao en Zielenski doen nog beter dan hem.

PLATINI

Bij het aantal verstuurde sleutelpasses per wedstrijd is hij zelfs de tweede beste van het Calcio, net na zijn ploegmaat Leao. Ondertussen blijft Paolo Maldini zijn dure zomeraanwinst openlijk beschermen. “We zullen een beetje geduld moeten hebben met hem. Maar we twijfelen geen seconde aan zijn kwaliteiten. 'Herinner jij je Michel Platini nog?” zei Maldini op het Festival dello Sport. ”Charles heeft alles om een topper te worden. Maar je kan niet verwachten dat een speler geboren in 2001 meteen zijn nieuwe ploeg draagt.”

LEES OOK: 'Lukaku flirt met schaamteloze transferbom'

Zal De Ketelaere nog knallen bij AC Milan?

Meest recent

'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

19
19
Burgess-relletje zindert na: ook Vrancken op plaats gezet

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

55
55
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

88
88
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

277
277
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

565
565
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

202
202
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

470
470
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

113
113
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

315
315
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

470
470
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

44
44
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

462
462
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

52
52
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

241
241
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

353
353
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

501
501
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

131
131
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

301
301
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

322
322
'Lukaku is terug: D-Day voor toekomst bij Napoli'

Er was de voorbije weken zeer veel te doen over Romelu Lukaku. Dat de Rode Duivel ervoor koos om in ...

185
185
'Antwerp trekt nieuw blik met talenten open'

Antwerp kreeg vorig weekend een absolute mokerslag. Het werd op de eigen Bosuil compleet vernederd ...

382
382
Bondsparket beslist over schorsingen Mac Allister en Burgess

Bij Union likken ze maandag hun wonden na een pijnlijk weekend. De landskampioen verloor zijn ...

727
727
'Club Brugge druipt af in transferstrijd'

Het bleef tot dusver nog stil bij Club Brugge wat betreft aanwinsten voor volgend seizoen, maar er ...

239
239
'OHL gaat transferstrijd aan met Athletic Bilbao'

Voor OH Leuven werd het alweer een grijs seizoen. Het wist maar op het nippertje de play-downs te ...

33
33
'Eindelijk witte rook: Anderlecht heeft nieuwe TD'

De voorbije maanden waren er heel wat vraagtekens bij Anderlecht. Begin februari werden zowel ...

474
474

Meer sportnieuws