Lamkel Zé kondigt vertrek aan bij KV Kortrijk

door
Lamkel Zé kondigt vertrek aan bij KV Kortrijk

KV Kortrijk stuntte toch wel met de komst van Didier Lamkel Zé. Die werd voor ongeveer 500.000 euro overgenomen van Royal Antwerp FC. De Kameroener is niet van plan lang te blijven in het Guldensporenstadion.


Lamkel Zé tekende een contract tot medio 2025. Dat contract gaat hij zeker niet uitdoen. "Ik heb het al gezegd aan Matthias (Leterme, nvdr.): WK of geen WK, maar op het einde van het seizoen vertrek ik bij Kortrijk. Tussen nu en juli zal ik alles geven voor de club, dat is het minste wat ik kan doen voor de mensen van wie ik het volledige vertrouwen heb gekregen. Bij Kortrijk wil ik een mooie erfenis achterlaten, de supporters moeten enkel positieve gevoelens overhouden aan mij. Ik wil hier sowieso in goede omstandigheden vertrekken, niet zoals bij Antwerp", aldus de speler in Sport/Voetbalmagazine.

WINST MAKEN

De aanvallende middenvelder was in vijf wedstrijden voorlopig goed voor één goal en één assist. De speler heeft bijzonder veel talent, maar de afgelopen jaren maakte hij het wel bont met zijn gedrag. Daardoor waren geen grote clubs geïnteresseerd in zijn diensten. Ploegen als Nicosia en Ferençvaros hadden wel interesse, maar wegens allerhande redenen gingen die transfers niet door. KV Kortrijk hoopt alvast dat Lamkel Zé op het veld schittert en dat ze hem nadien met de nodige winst kan doorverkopen.

Zal een Belgische topclub aankloppen voor Lamkel Zé?

Meest recent

'Mechele vreest: collega Duivel brengt WK-droom in gevaar'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel volop bezig met het vormen van zijn selectie voor het WK. Het ...

31
31
"No excuses" - Genk krijgt uitstekend nieuws uit ziekenboeg

In de Europe Play-Offs staat leider KRC Genk aanstaande zaterdag voor een verraderlijke verplaatsing ...

14
14
Overzicht Europa: deze (top)clubs staan op degraderen

Het seizoen in het clubvoetbal nadert zijn ontknoping met rasse schreden. Bijgevolg worden niet ...

104
104
Arsenal spreekt schande: "Maar als je de beelden bekijkt ..."

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

61
61
'Sibierski casht op steunpilaar: grote kuis bij RSCA'

RSC Anderlecht moet straks andermaal vanaf nul beginnen. Komende zomer staat er namelijk een heuse ...

324
324
Van der Elst overvallen: onverwacht moment in studio

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

131
131
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Het spektakel van de Champions League maakt straks opnieuw plaats voor onze vaderlandse competitie. ...

69
69
Club Brugge pakt uit: duo sterkhouders tekent bij

Club Brugge gaat een drukke zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers allicht andere oorden zullen ...

133
133
Coucke apetrots op uniek project: geheimen onthuld

Terwijl Anderlecht sportief moeilijke weken beleeft in de Champions’ Play-Offs, laat eigenaar ...

45
45
'Club Brugge al op zucht van eerste zomeraanwinst'

Terwijl de troepen van Ivan Leko zich focussen op de titelrace, denkt het bestuur van Club Brugge al ...

311
311
‘Anderlecht verrast met harde ingreep: ‘Hij moet weg‘’

RSC Anderlecht maakt zich op voor een zoveelste paleisrevolutie. De intrede van een nieuwe sportieve ...

398
398
Taravel komt met groot nieuws over De Cat

Anderlecht heeft vorige week een zeer slechte zaak gedaan in de strijd om de derde plaats met ...

128
128
Kopzorgen voor Hubert: gedecimeerd Union tegen Club?

Union ging vorig weekend met 1-3 winnen op Anderlecht en zorgde er zo voor dat de voorsprong van ...

188
188
'Cercle moet knoop doorhakken over WK-ganger'

Voor Cercle Brugge staat er in de laatste wedstrijden van het seizoen in principe niets meer op het ...

73
73
'Hongaars international op weg naar Jupiler Pro League'

We zouden dit seizoen in een aantal Europese competities weleens een verrassende kampioen kunnen ...

82
82
'Uitstekend nieuws Garcia: Rode Duivel maakt comeback'

Binnen twee weken moet Rudi Garcia bekend maken welke Rode Duivels hij zal meenemen naar het WK. De ...

154
154
Trainersdilemma Essevee: Colpaert spreekt duidelijke taal

Voor Zulte Waregem staat er dit seizoen eigenlijk niets meer op het spel, want in de Relegation ...

88
88
'Club Brugge schiet in actie: bod van 3,5 miljoen'

Club Brugge is nog volop verwikkeld in de strijd om de landstitel, maar achter de schermen lijkt hun ...

262
262
'Charleroi hoopt op miljoenen dankzij PL-duel'

Het heeft er alle schijn van dat de Jupiler Pro League komende zomer weer de nodige smaakmakers zal ...

23
23
Essevee wrijft zich in handen: smaakmaker blijft mogelijk

Bij Zulte Waregem zijn ze intussen al enkele weken zeker van het behoud in de Jupiler Pro League, ...

111
111
TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in Genk, toptalent voor Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

162
162
‘Code rood Antwerp: clash met supporters op komst’

Royal Antwerp FC doet nog volop mee in de Europe Play-Offs, maar de achterban begint toch te morren. ...

229
229
Saudische rel rond ref Lambrechts: "Het is een schande!"

Op de Belgische velden krijgen de scheidsrechters er wekelijks van langs, maar ook in ...

145
145
STVV verrast met transfernieuws: betrouwbare schakel

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries linken naar ...

94
94
Rode Duivels én Chelsea? Martens geeft hint over Penders

Binnen twee weken maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK bekend. Daarin zijn ...

72
72

Meer sportnieuws