'Hoefkens moet tegen Atletico weer aan defensie sleutelen'

door
'Hoefkens moet tegen Atletico weer aan defensie sleutelen'

Club Brugge verbaasde de voorbije weken de Europese voetbalwereld door in de Champions League zes op zes te pakken tegen Bayer Leverkusen en FC Porto, waardoor het na twee speeldagen aan de leiding staat in zijn poule. De landskampioen droomt al stilletjes van de achtste finales, maar wellicht zal het tweeluik tegen Atletico Madrid bepalen of dat echt een haalbare ambitie is. Dinsdag komt de Spaanse grootmacht al op bezoek in het Jan Breydelstadion.


Afgelopen weekend werd er alvast vertrouwen getankt met een vlotte 3-0-zege tegen KV Mechelen. Dat deed Club nochtans met een vertimmerd elftal, waarbij Hoefkens zelfs twee 17-jarigen aan de aftrap bracht. Antonio Nusa verving op rechts de zieke Skov Olsen, terwijl achterin Jorne Spileers verrassend mocht debuteren. Hij vormde een trio met Denis Odoi en Brandon Mechele.

Dinsdag zal Hoefkens wellicht voor een andere defensie kiezen en dat zal wellicht deels ook noodgedwongen zijn. Het Laatste Nieuws zag immers dat maandagvoormiddag Odoi een opvallende afwezige op training was. Daardoor komt er meteen een groot vraagteken achter zijn naam te staan voor Atletico. Ook Dedryck Boyata, die ook al moest passen voor de Rode Duivels, was er nog steeds niet bij.

DUBBELE OPSTEKER
Er was echter ook goed nieuws, want Hoefkens zag wel Clinton Mata en Abakar Sylla terugkeren op de groepstraining. Die eerste kan dus misschien meteen de plaats van Odoi innemen rechts in de driemansverdediging. Al zal het wel de vraag zijn of de ervaren Angolees al klaar is voor een basisplaats, want zijn laatste wedstrijd dateert toch al van 2 september tegen Cercle. Een enkelblessure hield hem daarna een maand lang aan de kant.

LEES OOK: Club wint, Antwerp bloedt: toekomst Wils aan zijden draadje

Moet Mata meteen in de basis staan?

Meest recent

Leko vol lof na demonstratie van AA Gent tegen Standard

AA Gent kende een avond om nooit meer te vergeten. Het 125-jarige bestaan van de club werd danig ...

11
11
KV Mechelen vs Lierse: Rivaliteit bereikt kookpunt

Dinsdagavond trilt Achter De Kazerne op zijn grondvesten. KV Mechelen en Lierse kruisen de degens in ...

58
58
Club wint, Antwerp bloedt: toekomst Wils aan zijden draadje

Club Brugge heeft op de Bosuil een felbevochten overwinning geboekt tegen Antwerp. De West-Vlamingen ...

90
90
Bekersprookje in Lotto Park? Amateurclub stunt op voorhand

Dinsdagavond wordt er geschiedenis geschreven in Ninove. De club uit eerste nationale trekt voor ...

149
149
Dender leeft op hoop en wacht nu wel heel 'pikant' duel

Het seizoen verloopt rampzalig voor Dender. Na 12 speeldagen in de Jupiler Pro League prijken de ...

24
24
Godts is weer God bij Ajax: geplaagde topclub veert recht

Ajax heeft eindelijk weer aangeknoopt met een overwinning buitenshuis — en dat op ...

22
22
Topper Antwerp–Club Brugge ontploft… op sociale media

De topper tussen Antwerp en Club Brugge is nog volop bezig, maar op sociale media is het al aan het ...

386
386
Tranen bij Benito Raman: spandoek raakt diep in Mechelen

Een pakkend moment in het AFAS Stadion. Ondanks het verlies van zijn vader kwam Benito Raman in ...

141
141
Max Dean slaat Gentse fans met complete verstomming

Hij stond bijna een jaar aan de kant, maar gisteravond zorgde Max Dean voor het soort moment waar ...

81
81
Frank Boeckx richt pijlen op Janssen, die gevat reageert

De spanning is te snijden op de Bosuil. Antwerp ontvangt Club Brugge in een topper die niet alleen ...

73
73
Jesper Fredberg zet Italiaanse revolutie door met RSCA-pion

Er broeit iets in Genua. Sinds Jesper Fredberg — vorig seizoen nog bij Anderlecht — de ...

184
184
Schalke 04 herrijst onder Miron Muslic: droom leeft

Schalke 04 lijkt eindelijk uit zijn coma te ontwaken. Waar Karel Geraerts vorig seizoen nog ten ...

148
148
Hayen verrast weer met basiself, Wils onder zware druk

Antwerp staat op de Bosuil voor een cruciaal testmoment. Stef Wils staat na een magere 2 op 18 zwaar ...

147
147
Vanderbiest gefrustreerd bij Malinwa: "Niets mee te maken"

Een tik in de slotminuut. KV Mechelen leek op weg naar een logische overwinning tegen OHL, maar ...

123
123
Kums praat over toekomstplannen: “Ongelooflijk…”

Sven Kums is weer even terug bij KAA Gent. De middenvelder is een icoon van de Buffalo’s en de ...

125
125
Standard Luik compleet afgemaakt: elf spelers gebuisd

Standard Luik kreeg tegen KAA Gent een pak voor de broek. De Rouches verloren met 4-0 en het oordeel ...

158
158
Yamal blijft Real uitdagen voor Clasico: alarm in Spanje

De Clasico tussen Real Madrid en FC Barcelona blijft de gemoederen bezighouden. Thibaut Courtois was ...

105
105
Mazzu officieel terug in JPL: OHL legt keuze uit

Felice Mazzu is de nieuwe hoofdtrainer van Oud-Heverlee Leuven, dat maakte de club op de ...

143
143
“Vergiftigd geschenk Wils, Overmars moet ingrijpen”

Royal Antwerp FC staat plots in de gevarenzone in de Jupiler Pro League. Zondag staat de topper ...

188
188
Pijnlijke details blessure De Bruyne: “Schuld van Conte”

Kevin De Bruyne zette Napoli op weg naar een overwinning tegen Internazionale, maar de middenvelder ...

274
274
'Druk neemt stevig toe: Anderlecht beslist over Hasi'

RSC Anderlecht lijkt ook dit seizoen absoluut geen aanspraak te kunnen maken op een prijs. Een ...

501
501
‘Drama in Club Brugge: Ordóñez-soap barst weer los’

Club Brugge is op weg naar een nieuwe transfersoap rond Joël Ordóñez. Liverpool ...

413
413
Grote zorgen bij Standard: Fossey luidt alarmbel

Standard speelde een bijzonder slechte wedstrijd op het veld van AA Gent. Ze verloren kansloos met ...

183
183
RSCA slaat toe: gouden zet voorbode voor nieuwe wind?

RSC Anderlecht wil Jean Kindermans terughalen naar Neerpede. Marc Coucke wil daarmee voor ...

574
574
Feyenoord richting top dankzij straffe Belgische bijdrage

In Nederland staat de topper tussen Feyenoord en PSV op het programma. Ajax lijkt dit jaar niet mee ...

54
54

Meer sportnieuws