De Winter legt uit waarom hij niet naar Club Brugge verkaste

door
De Winter legt uit waarom hij niet naar Club Brugge verkaste

Koni De Winter is een zeer talentvolle Belgische verdediger die indruk maakt bij de beloften. De centrale verdediger is eigendom van Juventus, dat hem uitleent aan Empoli. Club Brugge ving bot.


Blauw-zwart had De Winter graag terug gehaald naar België, maar de voormalige speler van Zulte Waregem besliste om in Turijn te blijven. Daar tekende hij bij tot medio 2026 en de jonge Belg werd uitgeleend aan eersteklasser Empoli. Daar moet hij ervaring gaan opdoen en De Winter mocht in de eerste twee matchen van het seizoen spelen. Nadien moest hij wel vier keer toekijken vanaf de bank.

ERVARING OPDOEN

Bij Sporza sprak hij over de reden waarom hij niet naar Club Brugge vertrok, maar wel koos voor een tijdelijke passage bij Empoli. "Je speelt in dezelfde competitie als je moederclub en zo kan die je beter opvolgen en zien welke progressie je maakt. Het voelt goed, ik ben mijn stappen aan het zetten. Het is een leerproces en ik moet beseffen dat dit wat tijd nodig heeft. Maar ik heb geen haast, zolang we het op een goeie manier doen", laat het talent weten.

De Winter is een speler die op termijn zeker de Rode Duivels mag ambiëren. Met zijn kwaliteiten moet hij op termijn een vaste waarde gaan worden in de selectie van de nationale ploeg. Bij de beloften van Jacky Mathijssen liet hij zijn talent alvast zien en het valt te hopen dat hij dit seizoen regelmatig aan de bak komt in de Serie A.

LEES OOK: Grove transferblunder Club Brugge? "Veel geld voor ..."

Zal hij ooit doorbreken bij Juventus?

Meest recent

Grove transferblunder Club Brugge? "Veel geld voor ..."

Club Brugge heeft een moeilijke maand achter de rug en kon slechts één van zijn vijf ...

4
4
Voeten terug op de grond: Anderlecht géén titelkandidaat?

Na de sterke reeks van 12 op 12, heerst opnieuw heel wat optimisme rond RSC Anderlecht. Volgens ...

83
83
'Knaltransfer Barça: Flick wil spectaculaire reünie'

Titelverdediger FC Barcelona maakte dinsdagavond een statement in La Liga door met 3-1 te winnen in ...

33
33
KBVB op ontploffen: heeft Mannaert de grens overschreden?

Bij de KBVB lopen mensen rond die zich steeds minder goed voelen op het werk. Niet door een verloren ...

118
118
Vete Garcia - De Bilde: nieuwe details komen bovendrijven

Aanstaande vrijdag wordt in Washington de loting voor het WK 2026 afgewerkt. Het wordt uitkijken of ...

126
126
Club, Union of ... Anderlecht? De Wilde geeft titelfavoriet

Met 34 landstitels op het palmares, blijft RSC Anderlecht de onbetwiste recordkampioen in ...

205
205
JPL tóch terug op Telenet? Essentiële elementen duiken op

De 1/8ste finales van de Croky Cup zijn deze week op de app van DAZN te zien, voorlopig blijft het ...

227
227
Hayen grijpt in: onuitgegeven basiself bij Club Brugge

Na enkele tegenvallende resultaten wil Club Brugge zich woensdagavond herpakken met een overtuigende ...

278
278
Grote frustratie bij Standard: Euvrard en Ayensa halen uit

Standard zal iets van zijn seizoen moeten maken in de competitie, want hun avontuur in het ...

132
132
Barça trekt kraker naar zich toe, pech voor Openda

In LaLiga stond er dinsdagavond een absolute kraker op het programma tussen FC Barcelona en Atletico ...

34
34
Doku helpt City aan zege na knotsgekke partij met 9 goals

Manchester City heeft dinsdag de fans verwend. Het zette zich wat steviger op de tweede plaats in de ...

81
81
Pijnlijke bekerexit Standard, geen nieuwe stunt Beerschot

De eerste wedstrijden in de achtste finales van de Croky Cup hebben dinsdagavond één ...

190
190
Nu ook officieel: Duivels maken WK-voorbereiding bekend

De Rode Duivels wisten in november hun ticket voor het WK definitief over de streep te trekken. ...

77
77
Vertonghen verbaast met terugkeer in de voetbalwereld

Vorige lente zette Jan Vertonghen een punt achter zijn indrukwekkende spelerscarrière. ...

84
84
'Transferduel der titanen voor Fofana barst los'

Dezer dagen zien we Malick Fofana niet flitsen, want de jonge Rode Duivel ligt sinds eind oktober in ...

84
84
Janssen sneller terug dan verwacht? Oosting spreekt

Woensdag zit Joseph Oosting een eerste keer op de bank als hoofdtrainer van Antwerp, want de ...

141
141
Verhuurde JPL-spelers: AA Gent maakt zich stilaan zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

146
146
Hubert deelt tik(je) uit na nederlaag tegen Anderlecht

Union SG verloor afgelopen weekend met 1-0 van RSC Anderlecht. Het was een bijzonder matige pot ...

187
187
'Transferbom bij Antwerp: Great Old wil bij RSCA shoppen'

Binnen een maand opent de transfermarkt opnieuw zijn deuren. Bij RSC Anderlecht gaan ze door een ...

379
379
‘Anderlecht gaat los: Italiaanse goalgetter met stip op 1’

Een 18-jarige topschutter uit de Primavera van Genoa staat plots bovenaan de verlanglijst van ...

236
236
JPL-ontslag in de maak? "Ik voel nog veel steun"

Voor Cercle Brugge is het een zeer belangrijke week. De Bruggelingen doen het al vele weken niet ...

117
117
Anderlecht maakt cijfers bekend: voor tweede jaar op rij winst

RSC Anderlecht heeft vandaag de cijfers van zijn jaarrekening meegedeeld. De Brusselaars maakten ...

279
279
STVV geeft drie grote doelstellingen voor komende jaren prijs

STVV maakte bekend dat Nico Eraerts gedelegeerd bestuurder wordt bij de club. David Meekers werkt ...

101
101
'AA Gent & STVV jagen op revelatie Challenger Pro League'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug staat STVV nog steeds stevig in de ...

101
101
Club onthult bekerselectie: goed & slecht nieuws voor Hayen

Na drie nederlagen in vier matchen kan Club Brugge zich in de achtste finale van de Croky Cup geen ...

385
385

Meer sportnieuws