Zwaar verdict na galamatch-ramp Carcela

door
Zwaar verdict na galamatch-ramp Carcela

In de Ghelamco Arena liepen de tribunes woensdagavond vol voor de galamatch tussen de 'legends' van AA Gent en Standard, waarbij Ronaldinho één helft meespeelde bij beide ploegen. En het werd een geslaagd evenement. Behalve dan voor Mehdi Carcela, wiens avond op een drama uitdraaide.


De 33-jarige Marokkaan was één van de weinige deelnemers aan de galamatch die momenteel nog actief zijn als profvoetballer. Al zit de technischvaardige aanvaller wel nog zonder club nadat zijn contract bij Standard eind vorig seizoen niet verlengd werd. Sindsdien onderhoudt hij zijn conditie bij de Rouches in afwachting van een nieuw avontuur.

Maar zijn zoektocht naar een club heeft een flinke knauw gekregen. In de galamatch werd Carcela immers het slachtoffer van een ongelukkige fout van voormalig Gent-verdediger Nebosja Pavlovic. En meteen werd duidelijk dat het ernstig was. De Marokkaan schreeuwde het uit van de pijn en moest op een draagberrie van het veld gedragen worden.

VOETBREUK
Inmiddels zou het eerste verdict bekend zijn en dat is niet mals. Zo meldt Het Nieuwsblad dat er sprake is van een voetbreuk. Hoe ernstig die breuk exact is, is voorlopig wel niet bekend. Maar Carcela zal minstens enkele weken niet voluit kunnen trainen. Bovendien zal geen enkele club een risico nemen met een geblesseerde speler, wat natuurlijk dramatisch is in zijn zoektocht naar een nieuw avontuur.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: aanvaller zorgt voor Ajax-debacle

Standard moet hem begeleiden in zijn revalidatie ...

Meest recent

Witte rook: Anderlecht velt verdict over Vandenhaute

Hoogspanning bij RSC Anderlecht, waar in een bijzondere Raad van Bestuur vrijdag werd beslist over ...

120
120
'Van afgang bij Duivels naar topjob: Tedesco verrast'

De passage van Domenico Tedesco bij Belgische nationale ploeg was een ramp en de oefenmeester zit ...

28
28
‘Beerschot zit niet stil: volgende knaltransfer’

Beerschot was afgelopen seizoen het zwakke broertje van de Jupiler Pro League. De Antwerpse club ...

88
88
‘Yamal publiek vernederd: vriendin kiest voor rivaal’

Lamine Yamal is op zijn 18e al een wereldwijde superster en dat heeft ook gevolgen voor zijn ...

62
62
Vandenbempt prijst Duivel de hemel in: “Hij is dé toekomst”

De Rode Duivels wonnen met duidelijke 0-6 cijfers van Liechtenstein. De dwergstaat was uiteraard ...

93
93
Man United-flop? Lammens meteen zwaar aangepakt

Op de laatste dag van de transferperiode versierde Senne Lammens alsnog zijn gedroomde transfer. De ...

196
196
Hein dumpt Openda en kiest vervanger: "Zou niet twijfelen"

De Rode Duivels boekten donderdagavond een vlotte zege in Liechtenstein, dat uiteindelijk met 0-6 ...

307
307
Westerlo shopt bij PSV, zomeraanwinst La Louvière alweer weg

De transfermarkt is nog enkele dagen open voor Belgische clubs en dus worden nog snel de laatste ...

26
26
Dender slikt mokerslag in zoektocht naar trainer

De interlandbreak is voor de teams uit de Jupiler Pro League de gelegenheid om even uit te blazen en ...

98
98
'Onthuld: om deze reden sleepte transfer Tolu lang aan'

KRC Genk beleefde nog een woelig einde van de zomermercato. Het zag een megatransfer van Oh naar ...

188
188
Nieuw dilemma voor Garcia: "Hij was zó goed"

De Rode Duivels hebben de trip naar Liechtenstein uiteindelijk zonder al te veel problemen volbracht ...

360
360
TRANSFERUURTJE: 'AA Gent shopt bij Club, dat zelf ook nog toeslaat'

De zomerse transferperiode is aan zijn laatste dagen bezig, maar er staat nog heel wat te gebeuren. ...

374
374
Tranen bij Theate: emotionele boodschap bij Duivels

De Rode Duivels hebben overtuigend gewonnen van Liechtenstein. Na een aarzelende eerste helft kwam ...

125
125
“Ik mis je” – Emoties laaien hoog op bij Marc Degryse

Marc Degryse werd ook na zijn carrière één van de absolute boegbeelden in het ...

583
583
Kritiek na 0-6: deze Duivel valt compleet door de mand

De Rode Duivels hadden zoals verwacht niet veel moeite met Liechtenstein. Het werd 0-6 en vooral de ...

259
259
Duitsland in rep en roer: Nagelsmann verwoest eigen spelers

Duitsland kreeg een ferme tik te verwerken in de WK-kwalificatiepoule. Julian Nagelsmann zag zijn ...

159
159
De Cuyper eerlijk na glansrol: “Dat gaat niet gebeuren”

Maxim De Cuyper maakte deze zomer de overstap van Club Brugge naar Brighton en ook bij de Rode ...

239
239
'Monstertransfer loert: Antwerp staat op ontploffen'

Royal Antwerp FC is nog druk in de weer op het slot van de zomertransferperiode. Ook al zijn de ...

912
912
Coucke smult, terwijl Anderlecht kraakt aan de top

De bestuurscrisis bij Anderlecht krijgt vandaag vermoedelijk een 'apotheose'. Wouter Vandenhaute ...

508
508
'KV Mechelen heeft beet en shopt in eigen land'

KV Mechelen zag Rob Schoofs naar Union SG vertrekken, maar Malinwa staat nog op het punt om toe te ...

345
345
'Hasi wilde bizarre Anderlecht-transfer forceren'

RSC Anderlecht had deze zomer zijn zinnen gezet op een snelle aanvaller. Dat werd Adriano ...

495
495
'Na Skoras nog een dure miskoop weg bij Club Brugge'

Club Brugge deed de afgelopen jaren heel wat goede transfers, maar er zaten ook de nodige miscasts ...

588
588
Degryse kan zijn ogen niet geloven bij de Rode Duivels

België won makkelijk met 0-6 van Liechtenstein. De Rode Duivels kunnen tegen een van de zwakste ...

212
212
'Beerschot pakt uit met waanzinnige stunttransfer'

Beerschot valt weldra in Japanse handen. Dat zorgt er ook voor dat de Japanse markt helemaal open is ...

539
539
Rode Duivel valt zwaar door de mand: Garcia velt oordeel

Bij de Rode Duivels wisten een aantal jongens zich te tonen tegen Liechtenstein, anderen deden het ...

538
538

Meer sportnieuws