Ronaldinho schittert in Ghelamco Arena, drama voor Carcela

690 stemmen
Ronaldinho schittert in Ghelamco Arena, drama voor Carcela

Door de interland-break wordt er deze week niet gevoetbald in de Jupiler Pro League, maar woensdagavond ging de bal toch aan het rollen in de Ghelamco Arena. Zo stond een galamatch op het programma met ex-spelers van Standard en AA Gent, waarbij Ronaldinho één helft meespeelde bij beide ploegen. De Braziliaanse ster kon de show ook stelen, het dieptepunt van de avond kwam op naam van Mehdi Carcela.


Nadat zijn contract bij Standard eind vorig seizoen niet verlengd werd, is de Marokkaanse aanvaller als transfervrije speler op zoek naar een nieuwe uitdaging. Woensdag kreeg hij alvast een uitgelezen kans om zijn kwaliteiten nog eens te tonen. Maar na een fout van Nebosja Pavlovic, verdraaid Carcela zijn enkel. Hij schreeuwde het uit van de pijn en moest het veld afgedragen worden op een draagberrie. Mogelijk dus een zware blessure, wat uiteraard een drama zou betekenen in de zoektocht naar een nieuwe club.

HOOFDROL RONALDINHO EN LEGEAR
Voorts werd het gelukkig wel één groot voetbalfeest. Zo werden de fans vermaakt met enkele fraaie acties, waarbij enkele ex-spelers toonden dat ze nog steeds een aardig stukje kunnen ballen. Al was het voor heel wat spelers ook regelmatig happen naar adem. Uiteindelijk waren het de Rouches die met 2-4 aan het langste einde trokken na onder meer twee goals van Ronaldinho.

Ook Jonathan Legear en een opvallend fitte Gonzague Vandooren konden indruk maken bij de Rouches. Aan Gentse zijde was het dan weer Gunther Schepens die typische wijze de rol van hoofdcoach vertolkte, terwijl Fred Herpoel op zijn 48ste nog enkele knappe reddingen deed en zelfs de 74-jarige Gilbert De Groot nog minuten maakte.

LEES OOK: AA Gent verrast met komst gewezen JPL-coach

Zo'n matchen moeten vaker georganiseerd worden ...

Meest recent

'Saibari staat op zucht van droomtransfer'

Bij Anderlecht en Genk kon hij ooit niet doorbreken, maar in Nederland is Ismael Saibari wel ...

5
5
'Anderlecht vangt toch minder dan gedacht voor Goto'

Anderlecht staat voor een zeer drukke zomermercato en heeft donderdag een eerste belangrijke deal ...

117
117
'Club Brugge dokt miljoenen voor tienertalent'

Club Brugge ontwikkelde de voorbije jaren een bijzonder succesvolle transferstrategie, met ook een ...

178
178
'Rigaux wil nu ook JPL-smaakmaker naar Feyenoord halen'

Dévy Rigaux trok na het veroveren van de landstitel de deur achter zich dicht als Director of ...

70
70
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe club Hasi, Kompany gooit grote naam buiten'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

135
135
Garcia zet Duivel in de wachtkamer ondanks topseizoen

Het WK staat op het punt te ontploffen. Voor de Rode Duivels is het nog even wachten op de ...

93
93
Degryse zet druk op Duivelse 'jokers' vlak voor WK

Het WK 2026 gaat vanavond van start. De openingswedstrijd tussen Mexico en Zuid-Afrika zal het ...

40
40
Anderlecht bevestigt knaltransfer Goto: ferme miljoenensom

RSC Anderlecht neemt definitief afscheid van Keisuke Goto. De Japanner kwam in 2024 op huurbasis ...

483
483
Broos dankt Garcia en heeft opvallend toekomstnieuws

Hugo Broos beleeft donderdagavond een hoogtepunt in zijn carrière. De 74-jarige staat voor de ...

88
88
Union blijft maar gaan: derde aanwinst is een feit

Union werkte alweer een sterk seizoen af, met bekerwinst, een tweede plaats in de competitie en ...

109
109
Genk heeft beet: JPL-smaakmaker zet handtekening

KRC Genk heeft er een zeer woelig seizoen opzitten. Het slaagde er niet in de top zes te halen en ...

140
140
Marokko slikt enorme dubbele domper voor WK

Vier jaar geleden was Marokko nog dé sensatie van het WK door als eerste Afrikaanse land ooit ...

135
135
Opmerkelijke naam ving bot bij Rode Duivels

De Rode Duivels lijken intussen helemaal geacclimatiseerd te zijn op Amerikaanse bodem, waar de ...

61
61
FIFA kondigt grote verandering in transfersysteem aan

Alle ogen zijn donderdag gericht op de openingswedstrijd van het WK, maar in de schaduw daarvan is ...

411
411
Theate of Mechele? Defour heeft gouden tip voor Garcia

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK. Dan nemen ze het op tegen Egypte. De Rode Duivels ...

133
133
Prioriteit voor Feyenoord: 'Rigaux wil stunten met Belg'

Dévy Rigaux drukt zijn stempel bij Feyenoord. Hij kreeg al veel kritiek vanwege het ...

159
159
Degryse glashelder over verwachtingen voor Duivels

Het WK start met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika, maandag spelen de Rode Duivels tegen Egypte. ...

161
161
'Toptransfer Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Standard wil geen heel drukke zomermercato tegemoet gaan. De kern versterken waar nodig en de betere ...

190
190
Garcia plant Vanaken-stunt: niemand zag dit aankomen

Hans Vanaken lijkt op weg naar een bijrolletje bij de Rode Duivels op het WK. Maar zo simpel is het ...

567
567
Hoge verwachtingen op het WK, miscast bij Anderlecht

Mexico opent het WK met een duel tegen Zuid-Afrika. De Mexicanen hopen uiteraard op een zege. Het is ...

161
161
Sporting Hasselt plant twee absolute knaltransfers

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Challenger Pro League. De club haalde al de nodige ...

161
161
'Anderlecht speurt rond: één piste geen optie'

RSC Anderlecht gaat op zoek naar versterking. Op de sociale media ‘dromen’ bepaalde fans ...

408
408
Zuid-Korea lacht: het (on)gelijk van KRC Genk

Zuid-Korea opent zijn WK met een duel tegen Tsjechië. De Zuid-Koreanen hebben een elftal dat ...

355
355
Portugal wint ondanks Ronaldo-fase, heftige storm treft Engelsen

Daags voor de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika, stonden de laatste WK-oefenmatchen op het ...

98
98
Kopzorgen Garcia: België krijgt slecht nieuws voor WK-opener

Aanstaande maandag trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang tegen Egypte. Maar de ...

804
804

Meer sportnieuws