Ronaldinho schittert in Ghelamco Arena, drama voor Carcela

door
Ronaldinho schittert in Ghelamco Arena, drama voor Carcela

Door de interland-break wordt er deze week niet gevoetbald in de Jupiler Pro League, maar woensdagavond ging de bal toch aan het rollen in de Ghelamco Arena. Zo stond een galamatch op het programma met ex-spelers van Standard en AA Gent, waarbij Ronaldinho één helft meespeelde bij beide ploegen. De Braziliaanse ster kon de show ook stelen, het dieptepunt van de avond kwam op naam van Mehdi Carcela.


Nadat zijn contract bij Standard eind vorig seizoen niet verlengd werd, is de Marokkaanse aanvaller als transfervrije speler op zoek naar een nieuwe uitdaging. Woensdag kreeg hij alvast een uitgelezen kans om zijn kwaliteiten nog eens te tonen. Maar na een fout van Nebosja Pavlovic, verdraaid Carcela zijn enkel. Hij schreeuwde het uit van de pijn en moest het veld afgedragen worden op een draagberrie. Mogelijk dus een zware blessure, wat uiteraard een drama zou betekenen in de zoektocht naar een nieuwe club.

HOOFDROL RONALDINHO EN LEGEAR
Voorts werd het gelukkig wel één groot voetbalfeest. Zo werden de fans vermaakt met enkele fraaie acties, waarbij enkele ex-spelers toonden dat ze nog steeds een aardig stukje kunnen ballen. Al was het voor heel wat spelers ook regelmatig happen naar adem. Uiteindelijk waren het de Rouches die met 2-4 aan het langste einde trokken na onder meer twee goals van Ronaldinho.

Ook Jonathan Legear en een opvallend fitte Gonzague Vandooren konden indruk maken bij de Rouches. Aan Gentse zijde was het dan weer Gunther Schepens die typische wijze de rol van hoofdcoach vertolkte, terwijl Fred Herpoel op zijn 48ste nog enkele knappe reddingen deed en zelfs de 74-jarige Gilbert De Groot nog minuten maakte.

LEES OOK: Leko met handen in het haar: puzzelwerken bij AA Gent

Zo'n matchen moeten vaker georganiseerd worden ...

Meest recent

KV Mechelen in PO1? "Dat wordt richtinggevend"

We zijn bijna halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de top ...

2
2
Loodzware kalender Union: Hubert reageert messcherp

Voor Union trekt de Jupiler Pro League zich zaterdag weer op gang met een thuiswedstrijd tegen ...

12
12
Verrassend puntenverlies Beveren, Vanderhaeghe wint meteen

De veertiende speeldag in de Challenger Pro League is vrijdagavond begonnen met twee verrassingen. ...

40
40
De Mil geeft kurkdroog de formule om Club te kloppen

Na de pijnlijke nederlaag op Anderlecht voor de interlandbreak zal het er zaterdag op moeten zijn ...

62
62
Hasi duidelijk over Vanden Borre na 'jeanetten'-incident

Zondag moet Anderlecht op bezoek bij La Louvière en dat zal voor velen een speciale wedstrijd ...

66
66
Goudhaantje Westerlo lonkt naar Belgische top: "Zou mooi zijn"

De wintemercato breekt aan en ongetwijfeld zullen de Belgische topclubs daarin rondspeuren naar ...

76
76
Sanctie eindelijk bekend na slag in gezicht van Somers

Vlak voor de interlandbreak slaagde Antwerp er eindelijk nog eens in om een wedstrijd te winnen. Het ...

45
45
Mokio krijgt stevige mokerslag bij Ajax

Jorthy Mokio was één van de spelers die de Jonge Duivels aan glorie moest helpen op ...

38
38
Pocognoli geeft eindelijk dé reden waarom hij Union verliet

Union SG leek eindelijk eens een trainer te (kunnen) houden, maar niets bleek minder waar. In de ...

89
89
Hayen trekt van leer: "Dat is heel hard aangekomen"

Club Brugge heeft in de Jupiler Pro League amper kunnen overtuigen. Het boekte vooral zakelijke ...

149
149
Kompany op visite bij Anderlecht: Hasi verklaart waarom

Vincent Kompany kwam onlangs nog eens een bezoekje brengen aan Neerpede. De match tegen Club Brugge ...

219
219
Fink velt verdict: wissel van de wacht bij KRC Genk?

KRC Genk kwam vrijdag met groot nieuws op de proppen, want Konstantinos Karetsas zette zijn kribbel ...

120
120
Leko met handen in het haar: puzzelwerken bij AA Gent

AA Gent leek even op de goede weg, maar na een vier op 12 kwam de interlandbreak misschien net op ...

79
79
Vanheusden kondigt afscheid aan met emotioneel bericht

Vorige week kreeg Zinho Vanheusden nog maar eens een mokerslag van jewelste te verwerken. De ...

181
181
Anderlecht ontploft: monsterdeal voor Braziliaanse reus

Anderlecht lijkt helemaal bezeten van een 19-jarige Braziliaanse reus van Internacional. Een spits ...

317
317
Witte rook bij KRC Genk: goudhaantje geeft jawoord

KRC Genk bouwde de afgelopen decennia een reputatie op als een internationale kweekvijver van ...

60
60
Hasi laat licht schijnen op toekomstplannen De Cat

Zijn deelname aan het WK U17 in Qatar bleek van korte duur, maar toch domineerde Nathan De Cat de ...

109
109
Antwerp legt bom onder JPL: "Gevaarlijk precedent"

Bij de Discplinaire Raad van het Profvoetbal stond er een drukke dag op het programma. Naar ...

452
452
Ruben Van Gucht reageert fel op onverwacht vuil moment

Ruben Van Gucht blijft deze week dé verrassende factor in De Slimste Mens. Waar hij in het ...

126
126
Fink spreekt klare taal over blessuregolf bij KRC Genk

KRC Genk hervat de competitie zondag in eigen huis tegen KV Mechelen. In aanloop naar dat duel, met ...

121
121
Hasi slikt bittere pil: nachtmerrie Anderlecht komt uit

De adempauze kwam enigszins ongelegen voor RSC Anderlecht, dat met een zes op zes tegen Club Brugge ...

268
268
Celine laat Metejoor sprakeloos achter na bloedheet avontuur

Celine Van Ouytsel staat al enkele maanden opnieuw in het middelpunt van de belangstelling. Dat ...

335
335
Hayen speelt open kaart over ziekenboeg Club Brugge

De interlandbreak kwam niet ongelegen voor Club Brugge, dat zo de tijd kreeg om te herbronnen na de ...

435
435
Antwerp incasseert mokerslag: steunpilaar weken out

Dankzij de zege tegen La Louvière is de crisis even weg op de Bosuil, al is het zondag tegen ...

80
80
Vannieuwkerke breekt door verdrietige brief aan 15-jarige

Wie Karl Vannieuwkerke op televisie ziet, kent hem als de gedreven sportstem die grote wedstrijden ...

90
90

Meer sportnieuws