Ronaldinho schittert in Ghelamco Arena, drama voor Carcela

690 stemmen
Ronaldinho schittert in Ghelamco Arena, drama voor Carcela

Door de interland-break wordt er deze week niet gevoetbald in de Jupiler Pro League, maar woensdagavond ging de bal toch aan het rollen in de Ghelamco Arena. Zo stond een galamatch op het programma met ex-spelers van Standard en AA Gent, waarbij Ronaldinho één helft meespeelde bij beide ploegen. De Braziliaanse ster kon de show ook stelen, het dieptepunt van de avond kwam op naam van Mehdi Carcela.


Nadat zijn contract bij Standard eind vorig seizoen niet verlengd werd, is de Marokkaanse aanvaller als transfervrije speler op zoek naar een nieuwe uitdaging. Woensdag kreeg hij alvast een uitgelezen kans om zijn kwaliteiten nog eens te tonen. Maar na een fout van Nebosja Pavlovic, verdraaid Carcela zijn enkel. Hij schreeuwde het uit van de pijn en moest het veld afgedragen worden op een draagberrie. Mogelijk dus een zware blessure, wat uiteraard een drama zou betekenen in de zoektocht naar een nieuwe club.

HOOFDROL RONALDINHO EN LEGEAR
Voorts werd het gelukkig wel één groot voetbalfeest. Zo werden de fans vermaakt met enkele fraaie acties, waarbij enkele ex-spelers toonden dat ze nog steeds een aardig stukje kunnen ballen. Al was het voor heel wat spelers ook regelmatig happen naar adem. Uiteindelijk waren het de Rouches die met 2-4 aan het langste einde trokken na onder meer twee goals van Ronaldinho.

Ook Jonathan Legear en een opvallend fitte Gonzague Vandooren konden indruk maken bij de Rouches. Aan Gentse zijde was het dan weer Gunther Schepens die typische wijze de rol van hoofdcoach vertolkte, terwijl Fred Herpoel op zijn 48ste nog enkele knappe reddingen deed en zelfs de 74-jarige Gilbert De Groot nog minuten maakte.

LEES OOK: 'Tedesco drukt stempel: 3 JPL-talenten op wenslijst'

Zo'n matchen moeten vaker georganiseerd worden ...

Meest recent

Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

0
0
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

224
224
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

37
37
Onverwachte comeback ervaren Rode Duivel op komst?

Christian Kabasele (35) speelde al acht jaar geen interland voor de Rode Duivels meer, maar de ...

82
82
Brandon Mechele tovert plots magisch moment uit WK-hoed

Brandon Mechele heeft een seizoen achter de rug om in te kaderen. Terwijl de meeste spelers nog ...

86
86
Courtois ziet troef bij Genk: "Daar wordt héél goed gewerkt"

Genk zorgde toch wel voor een grote verrassing toen het enkele dagen geleden aankondigde opnieuw met ...

30
30
Coucke-protest escaleert: fans dreigen met boycot

Bij Anderlecht is het deze zomer nog maar eens herbeginnen. In vergelijking met een jaar geleden ...

234
234
Club Brugge bevestigt: Stankovic keert terug naar Inter

Er zullen deze zomer wellicht de nodige smaakmakers vertrekken bij Club Brugge na een sterk seizoen. ...

267
267
'Tedesco drukt stempel: 3 JPL-talenten op wenslijst'

Na zijn ontslag bij Fenerbahçe heeft Domenico Tedesco niet lang moeten wachten op een nieuwe ...

107
107
Garcia gooit tactisch plannetje al op tafel: met vier achterin

De Rode Duivels werken zaterdag hun generale repetitie voor het WK af. Om 15u nemen ze het in het ...

136
136
'Rode Duivels grepen naast nog extra troef voor WK'

Voor het WK wisten Vincent Mannaert en Rudi Garcia nog een wit konijn uit de hoed te toveren. Ze ...

161
161
TRANSFERUURTJE: 'Atletico wil topdeal bij Club, wending KDB en Lukaku'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

146
146
Haaland gaat viraal met opvallende ploegfoto Noorwegen

Het WK staat voor de deur en elk land heeft zo hun eigen identiteit. Zo is Noorwegen onlosmakelijk ...

41
41
Garcia zet Vanaken plots op poleposition voor WK

De discussie rond Hans Vanaken bij de Rode Duivels laait weer ferm op na de oefeninterland tegen ...

334
334
Sergio is terug: hilarisch WK-lied voor Rode Duivels

Allez, allez, allez, we gaan er tegenaan! Sergio was in het verleden al goed met een iconisch lied ...

42
42
Garcia komt plots met onheilspellende boodschap Lukaku

Romelu Lukaku speelde dit seizoen amper bij Napoli en de hamvraag is dan ook of de topscorer aller ...

344
344
Toptransfer? Trossard praat vlak voor WK over toekomst

Leandro Trossard heeft er met Arsenal een geweldig seizoen opzitten. De Londenaren wonnen de Premier ...

119
119
'Gemiste kans Anderlecht: knaltransfer van 11,5 miljoen'

Er was de voorbije jaren heel wat te doen over talenten die op zeer jonge leeftijd België ...

328
328
'Drukke zomer Union: meer dan 10 vertrekkers in de maak'

Voor Union wordt het weer een drukke transferzomer. Dat bevestigde CEO Philippe Bormans al meteen na ...

132
132
Sporting Hasselt slaat weer toe, fraaie dubbelslag Lierse

In de Challenger Pro League zit het seizoen er al een tijdje op. De tweedeklassers kunnen zich dan ...

247
247
“Minder dan dit is onvoldoende”: Vandenbempt over WK Duivels

Na de knappe zege in Kroatië hopen de Rode Duivels zaterdag tegen Tunesië nog een extra ...

200
200
De Spor XL: Verheye en Kerkhofs clashen

Sam Kerkhofs en Rik Verheye bouwen nu al enkele jaren aan een prachtig sprookje bij Sporting ...

124
124
Lommel slikt nieuwe domper voor terugkeer in JPL

Na 23 jaar afwezigheid mag Lommel SK komend seizoen weer aan de slag in de Jupiler Pro League. De ...

44
44
'Belgische topclub aast op Zuid-Afrikaanse WK-ganger'

Voorlopig bleef het nog relatief stil qua inkomende transfers bij de Belgische topclubs, maar achter ...

108
108
'Klopp verrast en wil David Hubert binnenhalen'

Hij werd de voorbije maanden regelmatig gelinkt aan Real Madrid, maar voorlopig lijkt Jürgen ...

287
287

Meer sportnieuws