La Gazzetta voert druk op De Ketelaere gevoelig op

door
La Gazzetta voert druk op De Ketelaere gevoelig op

Na een transfersoap van enkele weken, kon Charles De Ketelaere afgelopen zomer zijn droomtransfer afronden. Zo ruilde de jonge Rode Duivel Club Brugge voor een recordbedrag in voor AC Milan. Zijn start bij de Italiaanse kampioen was zeker niet slecht, al blijft men er toch een beetje op hun honger zitten.


Door de aanslepende transferonderhandelingen kon De Ketelaere slechts de laatste twee weken van de voorbereiding meemaken bij de Rossoneri. Maar in de laatste oefenmatchen deed hij het goed en dus duurde het niet lang alvorens coach Stefano Pioli hem een basisplaats gaf in zijn elftal. Inmiddels heeft CDK ook al 9 wedstrijden op de teller staan, waarvan het merendeel als titularis.

In die wedstrijden kon hij de Italianen ook al charmeren met enkele knappe acties. Maar efficiënt was hij tot dusver allerminst. Zo zorgde De Ketelaere voor slechts één assist, op zijn eerste treffer in het rood-zwarte shirt is het voorlopig nog wachten. Uiteraard heeft de spelmaker op zijn 21ste nog voldoende tijd om zijn statistieken op te krikken. Al wordt de druk toch al wat opgevoerd.

EFFICIËNTER WORDEN
In een analyse van La Gazzetta dello Sport, dat tot dusver erg positief was over CDK, stelt men dat zijn eerste doelpunt best niet te lang meer kan uitblijven. Zo wijst de roze sportkrant erop dat De Ketelaere momenteel zelfs nog geen enkele doelpoging tussen de palen afleverde. En Milan trok hem volgens GdS toch ook aan voor doelpunten. Al wijst men er ook op dat de Belg zichzelf nog wat verder moet aanpassen aan de aanvallende tactieken van Pioli. "Hij heeft zeker nog tijd, maar moet toch beslissender en efficiënter worden", is de conclusie.

LEES OOK: De Ketelaere baalt dubbel na nederlaag tegen Inter

De Ketelaere had nog een tussenstap moeten zetten ...

Meest recent

Under Review: meevallers voor AA Gent & Anderlecht?

Ook na de laatste speeldag van het kalenderjaar blikt Jonathan Lardot namens het Referee Department ...

53
53
Bondsparket stelt voorbeeld: monstersancties in JPL

Ook tijdens de feestdagen blijft voetbal een klein beetje oorlog. Een boodschap die Timothé ...

108
108
'Code rood voor Overmars: sterkhouder verlaat Antwerp'

Een efficiënt Antwerp boekte zaterdag een gevleide zege tegen Zulte Waregem, waardoor Joseph ...

295
295
'Voorwaarden bekend: Goto tóch terug naar Anderlecht?'

Behalve een centrale verdediger staat een spits straks met stip bovenaan de verlanglijst bij RSC ...

451
451
Liefdesbom rond Sydney Sweeney: topvoetballer haalt uit

Hollywood en topvoetbal lijken opnieuw gevaarlijk dicht bij elkaar te komen. Volgens Italiaanse ...

321
321
Africa Cup: Belgische bondscoaches vieren, Marokko imponeert

Op de Africa Cup werd maandag de laatste speeldag van de groepsfase op gang getrapt. Die leverde ...

91
91
Onverwachte kampioen? Vanhaezebrouck voorspelt titelstrijd

De jaargang in de Jupiler Pro League is exact halfweg. Na de winterstop resteren nog tien speeldagen ...

274
274
Twijfels rond Coosemans: analist haalt uit vlak voor neus Proto

Colin Coosemans geldt straks als één van de absolute topfavorieten voor de trofee van ...

239
239
'Duranville op zijspoor: Dortmund grijpt keihard in'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels zullen zich in het nieuwe kalenderjaar moeten herpakken. Daarbij ...

217
217
Dikke steek aan Genk: dé reden voor viering Tzolis en Vermant

Club Brugge heeft zijn kalenderjaar 2025 op een fraaie manier kunnen afsluiten. De vicekampioen won ...

551
551
Genk in de nesten: "Prioriteit van Hayen is duidelijk"

KRC Genk heeft een tegenvallende eerste seizoenshelft achter de rug. Nieuwe coach Nicky Hayen zal ...

328
328
Anderlecht verrast iedereen: stuntdeal aan soldenprijs?

Het gonst in Brussel: dit soort speler zie je normaal niet in de Jupiler Pro League belanden. ...

618
618
Rigaux speelt open kaart over transferplannen Club Brugge

Na de beruchte trainerswissel kondigde het bestuur van Club Brugge in één adem een ...

634
634
Gouden Schoen 2025: verrassing van formaat in de maak?

Met het nieuwe jaar in zicht is het ook al reikhalzend uitkijken naar het Gala van de Gouden Schoen. ...

729
729
Alderweireld beweegt tot tranen toe met emotionele beelden

Eind vorig seizoen nam Toby Alderweireld een definitief afscheid van het profvoetbal bij Antwerp. Na ...

145
145
Visser vergalt debuut Hayen: Lardot ontleedt Genk-Club

De topper tussen KRC Genk en Club Brugge leverde op tweede kerstdag een heus spektakelstuk op, ...

573
573
Rigaux dropt bom: titelheld Union naar Club Brugge?

Na een beklijvende titelrace wist Union vorig seizoen eindelijk aan het langste eind te trekken ...

1331
1331
Gert Verheyen verrast iedereen met straffe nieuwe uitdaging

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen verrassen. Terwijl velen hem vooral kennen als vaste ...

767
767
'Jupiler Pro League-clubs lonken naar Neerpede-product'

De wintermercato loert om de hoek. De Belgische ploegen gaan op zoek naar opportuniteiten. ...

242
242
'Anderlecht rekent zich rijk en hoopt op 25 miljoen euro'

Bij RSC Anderlecht verkochten ze afgelopen zomer Kasper Dolberg en Jan-Carlo Simic voor grof geld. ...

471
471
STVV op zucht van topdeal: "Binnenkort een overeenkomst"

Bij STVV doen ze al vele jaren financieel en sportief geweldige zaken in Japan. Maar ondertussen ...

374
374
Vanhaezebrouck dropt 'bommetje': weldra terug T1?

Hein Vanhaezebrouck heeft al anderhalf jaar geen club meer. Hij is analist, maar zijn naam werd de ...

648
648
Van der Elst voorspelt "duurste transfer ooit" bij Club

Club Brugge kende een wisselvallig 2025. In 2026 willen ze weer écht domineren in ...

1029
1029
Vanhaezebrouck ziet grote transferblunder van Anderlecht

Olivier Renard heeft héél veel werk in januari. Hij moet proberen een zestal spelers ...

360
360
Bezorgt Leko Club Brugge een absolute toptransfer?

Bij Club Brugge zijn ze op zoek naar een winger. De Bruggelingen werden al met heel wat spelers in ...

874
874

Meer sportnieuws