La Gazzetta voert druk op De Ketelaere gevoelig op

door
La Gazzetta voert druk op De Ketelaere gevoelig op

Na een transfersoap van enkele weken, kon Charles De Ketelaere afgelopen zomer zijn droomtransfer afronden. Zo ruilde de jonge Rode Duivel Club Brugge voor een recordbedrag in voor AC Milan. Zijn start bij de Italiaanse kampioen was zeker niet slecht, al blijft men er toch een beetje op hun honger zitten.


Door de aanslepende transferonderhandelingen kon De Ketelaere slechts de laatste twee weken van de voorbereiding meemaken bij de Rossoneri. Maar in de laatste oefenmatchen deed hij het goed en dus duurde het niet lang alvorens coach Stefano Pioli hem een basisplaats gaf in zijn elftal. Inmiddels heeft CDK ook al 9 wedstrijden op de teller staan, waarvan het merendeel als titularis.

In die wedstrijden kon hij de Italianen ook al charmeren met enkele knappe acties. Maar efficiënt was hij tot dusver allerminst. Zo zorgde De Ketelaere voor slechts één assist, op zijn eerste treffer in het rood-zwarte shirt is het voorlopig nog wachten. Uiteraard heeft de spelmaker op zijn 21ste nog voldoende tijd om zijn statistieken op te krikken. Al wordt de druk toch al wat opgevoerd.

EFFICIËNTER WORDEN
In een analyse van La Gazzetta dello Sport, dat tot dusver erg positief was over CDK, stelt men dat zijn eerste doelpunt best niet te lang meer kan uitblijven. Zo wijst de roze sportkrant erop dat De Ketelaere momenteel zelfs nog geen enkele doelpoging tussen de palen afleverde. En Milan trok hem volgens GdS toch ook aan voor doelpunten. Al wijst men er ook op dat de Belg zichzelf nog wat verder moet aanpassen aan de aanvallende tactieken van Pioli. "Hij heeft zeker nog tijd, maar moet toch beslissender en efficiënter worden", is de conclusie.

LEES OOK: Italië smult van Duivel: "Aan perfectie grenzende prestatie"

De Ketelaere had nog een tussenstap moeten zetten ...

Meest recent

Club Brugge aan zet: zéér opvallende negatieve statistiek

Club Brugge moet in de Jupiler Pro League een constanter niveau gaan halen. De Bruggelingen ...

3
3
Zeneli stomverbaasd bij Union: "Dit heb ik nog nooit gezien"

Union SG won verdiend met 2-1 van een pover KRC Genk. De Brusselaars zagen dat Besfort Zeneli zijn ...

11
11
Van der Elst onthult pijnlijk verhaal over Club-speler

Club Brugge blijft een wisselvallig seizoen afwerken in de Jupiler Pro League. De Bruggelingen ...

81
81
Anderlecht én Garcia krijgen duidelijk De Cat-advies

Anderlecht wist zondag in de klassieker op het veld van Club Brugge een 2-2-gelijkspel uit de brand ...

91
91
Van der Elst waarschuwt Club: "Dan is Union nu al kampioen"

Club Brugge heeft vorig weekend weer wat terrein verloren in de titelstrijd. Terwijl Union vrij ...

145
145
Roestige Roméo? Chelsea-trainer oordeelt over Laviao

Ook dit seizoen werd voor Roméo Lavia weer getekend door blessureleed. Stilaan lijkt onze ...

46
46
'Arsenal casht: pikante zomertransfer voor Trossard'

Leandro Trossard vertolkt nog steeds een belangrijke rol bij Arsenal, ook al hadden velen verwacht ...

44
44
Laatste ticket voor PO1: Vandenbempt voorspelt verrassing

Met nog twee speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie blijft de strijd om de Champions' ...

357
357
WK-chaos dreigt: barrage pas week voor start van toernooi?

Begin juni moet in de Verenigde Staten, Canada en Mexico het WK van start gaan. Drie maanden voor de ...

45
45
'Engelse droomtransfer voor sterkhouder Beerschot'

Beerschot mag nog steeds dromen van een terugkeer op het hoogste niveau, al zal het daarvoor nog ...

125
125
Taravel krijgt lof na geniale tactische zet

De klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge leverde zondag een zeer interessant kijkstuk op. Dat ...

207
207
Rode Duivels en knaltransfer voor Mandela Keita?

Op het einde van de maand trekken de Rode Duivels op stage naar de Verenigde Staten om er te ...

82
82
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswendingen Ajax en Essevee, toptransfer De Cat'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

213
213
KRC Genk krijgt klappen: “Ergste nachtmerrie fans”

KRC Genk verloor roemloos van Union SG en de Limburgers staan niet meer in de top 6. In de Europa ...

420
420
Beloning Taravel na Club-Anderlecht? “Beste prestatie”

RSC Anderlecht speelde 2-2 gelijk op het veld van Club Brugge. Jeremy Taravel is de hoofdtrainer ...

340
340
Hommeles bij Zulte: Vandenbroeck reageert op ontslag

Het is hommeles bij Zulte Waregem. Na desastreuze resultaten en de penibele situatie met Jelle ...

395
395
'Anderlecht zoekt voor De Cat: constructie in de maak'

Ivan Leko was niet helemaal onder de indruk van de prestatie van Nathan De Cat tegen Club Brugge, ...

307
307
Zulte Waregem ontslaat Vandenbroeck, opvolger bekend

Zulte Waregem verloor voor de derde match op rij onverdiend. Essevee staat nog boven de ...

627
627
Euvrard droomt hardop: "Leeft nog steeds!"

Standard boekte een héél belangrijke zege op het veld van Zulte Waregem. Dankzij een ...

114
114
Vandenbempt: Club in de problemen, RSCA lacht

RSC Anderlecht pakte een punt bij Club Brugge, wat inzake kansen een verdiende uitslag was. ...

418
418
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

75
75
STVV ontdekt nieuwe parel: "Zo zijn er weinig in België"

STVV won met 2-1 van Cercle Brugge. De Kanaries staan zo gedeeld tweede samen met Club Brugge. ...

148
148
Skoras verklaart hoe AA Gent top zes kan halen

AA Gent won met 3-1 van KV Mechelen en staat terug zesde in de Jupiler Pro League. Als de Buffalo's ...

179
179
Alarmbellen bij Club Brugge: Leko geeft probleem toe

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

238
238
'Anderlecht-transfer vlak na knalprestatie in Brugge'

Na twee opeenvolgende zeges tegen op papier kleinere ploegen, heeft RSC Anderlecht zijn voet gezet ...

689
689

Meer sportnieuws