La Gazzetta voert druk op De Ketelaere gevoelig op

door
La Gazzetta voert druk op De Ketelaere gevoelig op

Na een transfersoap van enkele weken, kon Charles De Ketelaere afgelopen zomer zijn droomtransfer afronden. Zo ruilde de jonge Rode Duivel Club Brugge voor een recordbedrag in voor AC Milan. Zijn start bij de Italiaanse kampioen was zeker niet slecht, al blijft men er toch een beetje op hun honger zitten.


Door de aanslepende transferonderhandelingen kon De Ketelaere slechts de laatste twee weken van de voorbereiding meemaken bij de Rossoneri. Maar in de laatste oefenmatchen deed hij het goed en dus duurde het niet lang alvorens coach Stefano Pioli hem een basisplaats gaf in zijn elftal. Inmiddels heeft CDK ook al 9 wedstrijden op de teller staan, waarvan het merendeel als titularis.

In die wedstrijden kon hij de Italianen ook al charmeren met enkele knappe acties. Maar efficiënt was hij tot dusver allerminst. Zo zorgde De Ketelaere voor slechts één assist, op zijn eerste treffer in het rood-zwarte shirt is het voorlopig nog wachten. Uiteraard heeft de spelmaker op zijn 21ste nog voldoende tijd om zijn statistieken op te krikken. Al wordt de druk toch al wat opgevoerd.

EFFICIËNTER WORDEN
In een analyse van La Gazzetta dello Sport, dat tot dusver erg positief was over CDK, stelt men dat zijn eerste doelpunt best niet te lang meer kan uitblijven. Zo wijst de roze sportkrant erop dat De Ketelaere momenteel zelfs nog geen enkele doelpoging tussen de palen afleverde. En Milan trok hem volgens GdS toch ook aan voor doelpunten. Al wijst men er ook op dat de Belg zichzelf nog wat verder moet aanpassen aan de aanvallende tactieken van Pioli. "Hij heeft zeker nog tijd, maar moet toch beslissender en efficiënter worden", is de conclusie.

LEES OOK: De Ketelaere kiest nieuw pad en verrast vriend en vijand

De Ketelaere had nog een tussenstap moeten zetten ...

Meest recent

Conflict op de spits: Prestianni tóch naar Madrid, boycot Mourinho

Woensdagavond wordt in de Champions League de return tussen Real Madrid en SL Benfica afgewerkt. ...

11
11
Simeone en co zwaar onder indruk: straffe woorden voor Club

Club Brugge staat dinsdagavond opnieuw voor een afspraak met de voetbalgeschiedenis. Op het veld van ...

158
158
‘Anderlecht pakt door: nieuwe coachnaam ligt al klaar’

Anderlecht duwt door voor een nieuwe coach, maar het dossier-Schreuder zit muurvast. Al-Diriyah FC ...

690
690
Hayen moet puzzelen: Genk deelt uppercut uit ziekenboeg

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Niet alleen gingen de troepen van Nicky ...

84
84
'Leko kiest aanval: verrassende vervanger Onyedika?'

Club Brugge vertoeft momenteel in Madrid, waar het de gunstige uitgangpositie uit de heenwedstrijd ...

232
232
Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

102
102
'Anderlecht zoekt T1: plottwist omtrent Schreuder'

RSC Anderlecht boekte zondag een deugddoende zege tegen Zulte Waregem en zette zo een serieuze stap ...

194
194
'Club Brugge vindt opvolger Ordonez: toptarget gespot'

Club Brugge gaat dinsdag tegen Atlético Madrid op zoek naar een ticket voor de achtste finale ...

242
242
Politie grijpt hard in: Club De Busser met pikant statement

Go Ahead Eagles zorgde zondagmiddag niet alleen op het veld voor opschudding. De ploeg van onze ...

28
28
Heymans voert druk op bij Genk: "Die match is 'do or die'"

KRC Genk verloor pijnlijk met 0-3 van Standard. Een resultaat dat ze niet hadden zien aankomen in de ...

213
213
Anderlecht is gewaarschuwd: "Geen tovenaar"

RSC Anderlecht staat vierde en met vijf punten meer dan de nummer zeven KRC Genk, zouden ze in ...

289
289
Vrancken mikt nog hoger: "Dat is de ambitie"

Wat een seizoen voor STVV. Ze werden ooit tweede in de Jupiler Pro League, maar dat is al tientallen ...

106
106
Club Brugge slaat toe met volgende contractverlenging

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van de jonge talenten ...

176
176
Vandenbroeck verrast: "Belgische topclub polste"

Zulte Waregem begon ijzersterk aan het seizoen, maar de laatste maanden zijn de resultaten wat ...

141
141
'Anderlecht krijgt wéér fikse tegenvaller in trainersdossier'

Het is tijd dat er duidelijkheid komt in het trainersdossier bij RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

318
318
Gemiste transfer: "Anderlecht? Neen, sprak wel met KV Mechelen"

Dit jaar startten we met een nieuwe rubriek: de Gemiste Transfer. Philippe Vande Walle kwam al aan ...

74
74
KV Mechelen sloeg zwaar toe: géén Nederland of Italië

Bij KV Mechelen haalden ze in januari Bouke Boersma voor 1,1 miljoen euro weg bij De Graafschap. De ...

182
182
Leoni weg bij Anderlecht: zo gebeurde het

Bij RSC Anderlecht nam men afgelopen zomer afscheid van Théo Leoni. De middenvelder werd voor ...

208
208
Goots vreest: Antwerp straks in Relegation Play-Off?

Antwerp is er zaterdag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen. Op het veld van landskampioen ...

222
222
Strijd om top zes: Westerlo-spelers maken verrassende keuze

De strijd om de top zes kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending, want de vele kandidaten blijven ...

95
95
Selectie Club: Leko krijgt flinke opstekers

Club Brugge haalde in twee van de drie vorige edities van de Champions League de achtste finale en ...

264
264
STVV in schok: buitenlands avontuur voor Vrancken?

STVV blijft verbazen in de Jupiler Pro League. Het was al zeker van zijn plaats in de top zes en ...

344
344
Jupiler Middenmoot League: waanzinnige statistiek

Er staan nog vier speeldagen op het programma in de Jupiler Pro League en die beloven nog razend ...

183
183
KV Mechelen zeker van PO1? Vanderbiest reageert

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend lieten AA Gent en KRC Genk ...

249
249
Club Brugge pakt uit met fraai initiatief in Madrid

Club Brugge hoopt dinsdag opnieuw te kunnen stunten in de Champions League. Om 18u45 opent het de ...

201
201

Meer sportnieuws