La Gazzetta voert druk op De Ketelaere gevoelig op

door
La Gazzetta voert druk op De Ketelaere gevoelig op

Na een transfersoap van enkele weken, kon Charles De Ketelaere afgelopen zomer zijn droomtransfer afronden. Zo ruilde de jonge Rode Duivel Club Brugge voor een recordbedrag in voor AC Milan. Zijn start bij de Italiaanse kampioen was zeker niet slecht, al blijft men er toch een beetje op hun honger zitten.


Door de aanslepende transferonderhandelingen kon De Ketelaere slechts de laatste twee weken van de voorbereiding meemaken bij de Rossoneri. Maar in de laatste oefenmatchen deed hij het goed en dus duurde het niet lang alvorens coach Stefano Pioli hem een basisplaats gaf in zijn elftal. Inmiddels heeft CDK ook al 9 wedstrijden op de teller staan, waarvan het merendeel als titularis.

In die wedstrijden kon hij de Italianen ook al charmeren met enkele knappe acties. Maar efficiënt was hij tot dusver allerminst. Zo zorgde De Ketelaere voor slechts één assist, op zijn eerste treffer in het rood-zwarte shirt is het voorlopig nog wachten. Uiteraard heeft de spelmaker op zijn 21ste nog voldoende tijd om zijn statistieken op te krikken. Al wordt de druk toch al wat opgevoerd.

EFFICIËNTER WORDEN
In een analyse van La Gazzetta dello Sport, dat tot dusver erg positief was over CDK, stelt men dat zijn eerste doelpunt best niet te lang meer kan uitblijven. Zo wijst de roze sportkrant erop dat De Ketelaere momenteel zelfs nog geen enkele doelpoging tussen de palen afleverde. En Milan trok hem volgens GdS toch ook aan voor doelpunten. Al wijst men er ook op dat de Belg zichzelf nog wat verder moet aanpassen aan de aanvallende tactieken van Pioli. "Hij heeft zeker nog tijd, maar moet toch beslissender en efficiënter worden", is de conclusie.

LEES OOK: Rode Duivel eist meer: “Mijn rol moet groter worden”

De Ketelaere had nog een tussenstap moeten zetten ...

Meest recent

'Penders in januari alweer terug naar Chelsea'

De interland tegen Liechtenstein betekende voor Mike Penders een mooie première. De jonge ...

31
31
Doku maakt indruk op Boeckx, maar niet met zijn dribbels

De Rode Duivels zullen wellicht toch een beetje met gemengde gevoelens terugblikken op de voorbije ...

34
34
'Volgende droomclub meldt zich voor Tzolis'

De voorbije dagen wist Christos Tzolis zich nog maar eens in de kijker te spelen. Met een heerlijk ...

87
87
Ophef rond Courtois bij Rode Duivels: "Het verbaasde me"

De Rode Duivels hebben in de voorbije week hun WK-ticket helemaal over de streep getrokken met een ...

129
129
'Standard mikt op megadeal: monstersom op komst'

Standard kan het geld nog steeds héél goed gebruiken. De Rouches moeten in 2026 ...

108
108
WK-bom bij Duivels: Genk- en RSCA-spelers in beeld?

Hein Vanhaezebrouck en Franky Van der Elst stelden via Het Nieuwsblad hun ideale selectie van 26 ...

424
424
'Coorevits laat bombshell vallen over Van Gucht'

Gisteren maakte sportjournalist en presentator Ruben Van Gucht zijn terugkeer in De Slimste Mens ter ...

100
100
'Clement weigert: gigantisch bod resoluut afgewezen'

Philippe Clement tekende verrassend genoeg voor Norwich City. Dat is de voorlaatste uit de ...

123
123
Genk slaat gigantische slag: “Dit is nergens te zien”

KRC Genk is al vele jaren een club die goed werk levert. Zowel sportief als financieel doen ze het ...

151
151
'Mannaerts verrast: Rode Duivels flirten met grote naam'

Bij de Rode Duivels is het WK-ticket binnen, maar rustig is het allerminst. Rudi Garcia ligt onder ...

466
466
'Lewandowski fronst: Barça-eis belandt op straat'

Robert Lewandowski gaat FC Barcelona in de zomer transfervrij verlaten. De Poolse spits brengt ...

44
44
Renard spreekt: bliksemvertrek twee aanwinsten?

De zomermercato van RSC Anderlecht was geen succes. Paars-Wit heeft voorlopig nog steeds een ...

181
181
'Transferbom: Messi én Haaland mogelijk samen?'

Bij FC Barcelona moet voorzitter Joan Laporta misschien wel vrezen voor zijn toekomst. De ...

115
115
Defour ziet extra titelkandidaat: Union en Club beven

KRC Genk begon moeizaam aan het seizoen, maar de laatste weken draait het steeds beter. De ...

152
152
Grote Garcia Rapport: exit of vertrouwen houden?

De Rode Duivels hebben zich geplaatst voor het WK 2026. Alweer opdracht volbracht voor bondscoach ...

72
72
Loting WK 2026: alsnog 'Poule des Doods' voor Duivels?

De Rode Duivels hebben zich dinsdag geplaatst voor het WK 2026, net zoals 42 van de andere 48 ...

339
339
'Grote WK-verrassing voor Brandon Mechele bij Duivels'

Brandon Mechele kreeg dinsdagavond zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels en de sterkhouder ...

302
302
'Transferplan Barça onthuld: Flick's topprioriteit voor 2026'

FC Barcelona wil in de komende weken zijn achterstand op La Liga-koploper Real Madrid verder ...

75
75
Feestavond wordt nachtmerrie: Duivel maanden buiten strijd

De Rode Duivels vierden dinsdagavond hun WK-kwalificatie na een 7-0-monsterzege tegen het weerloze ...

225
225
'Knaltransfer Tzolis krijgt vorm: topclub dient verzoek in'

Een deelname aan het WK 2026 zit er voor hem niet in, maar Christos Tzolis was in de voorbije ...

442
442
Vernieuwde Bosuil bijna af: Antwerp dropt groot nieuws

Antwerp FC hervat komend weekend zijn seizoen met een bezoek van hekkensluiter FCV Dender. Maar de ...

545
545
'Kogel al door de kerk: KBVB hakt knoop door over job Garcia'

Ondanks de kwalificatie voor het WK 2026, hing de voorbije dagen een negatieve sfeer rond bondscoach ...

1145
1145
Arsenal slikt optater: goed nieuws voor Club Brugge

De laatste interland-break van het kalenderjaar zit erop, het clubvoetbal kan weer in alle hevigheid ...

144
144
Vete Garcia-De Bilde: nieuwe details komen bovendrijven

Wat een mooi feest had moeten worden om de WK-kwalificatie van de Rode Duivels te vieren, werd ...

624
624
'Vazquez out: Anderlecht wil oude bekende als nieuwe spits'

RSC Anderlecht wil vanaf komend weekend de goede lijn van tegen KV Mechelen en Club Brugge ...

962
962

Meer sportnieuws