Geraerts opvallend scherp: "Waren echt niet goed"

door
Geraerts opvallend scherp:

Union SG heeft na zijn Europese zege tegen Malmö FF de goede lijn kunnen doortrekken in de eigen competitie. Zo ging de vice-kampioen zondagnamiddag met de volle buit aan de haal op het veld van KAS Eupen. Maar de beslissing viel wel pas in de absolute slotseconde van de partij: 1-2.


De match begon nochtans voortvarend voor de Unionisten. Na amper 8 minuten kom Simon Adingra de score openen. Maar de thuisploeg zorgde al snel voor de gelijkmaker en kreeg vervolgens ook enkele goede kansen om zelf op voorsprong te komen. Uiteindelijk leek een gelijkspel in de maak, tot Victor Boniface diep in de extra tijd kon toeslaan.

Coach Karel Geraerts was echter bijzonder streng achteraf. Zo vond hij dat Union één van zijn mindere matchen dit seizoen speelde. "Er is geen grote euforie, daarvoor was onze prestatie vandaag echt niet goed genoeg", klonk het bij Sporza. "We zijn uiteraard blij met de drie punten, maar we presteerden niet op een goed niveau. Beide teams speelden niet geweldig. Er waren weinig doelpunten en kansen."

SENSATIE BONIFACE
Gelukkig kon Union opnieuw rekenen op Boniface. De Nigeriaanse spits is stilaan aan het uitgroeien tot een sensatie in de JPL, nochtans was het niet de bedoeling dat hij nog op het veld stond. "Boniface maakte vandaag voor het eerst de 90 minuten vol. Dat was niet de bedoeling, want hij is fysiek nog niet top. Maar het was 1-1 en we hadden geen aanvallers meer op de bank en dan hou ik mijn aanvallers graag op het veld. Gelukkig stond hij op de goede plaats", aldus Geraerts.

LEES OOK: Crisis bij Union: "Gelukkig pakken ze 6 op 15, anders..."

Union heeft in de breedte een sterkere kern dan vorig seizoen ...

Meest recent

JPL-smaakmaker brengt Club en Anderlecht transferboodschap

Binnen een tweetal weken gaat de wintermercato van start. Zowel bij Club Brugge als Anderlecht ...

23
23
'Club Brugge gruwelt: Barça wil toptalent wegkapen'

Club Brugge zette de voorbije jaren enorme stappen in zijn jeugdopleiding en plukt daar alsmaar meer ...

101
101
'Guardiola dropt toekomstbom: City kiest opvolger'

Nadat het vorig seizoen plots helemaal instortte, lijkt Manchester City dit seizoen weer herrezen te ...

17
17
Uithaal Garcia naar Club: bond neemt standpunt in

Intussen is Rudi Garcia een jaar aan de slag als bondscoach van de Rode Duivels. In die periode liet ...

203
203
Bom onder Vandaag Inside: Derksen haalt vernietigend uit

Eén van de meest scherpe analisten van Nederland is zonder enige twijfel Johan Derksen. Onze ...

22
22
'Club en Anderlecht willen gratis slag slaan bij PSV'

De wintermercato komt stilaan zeer dichtbij en het lijkt erop dat we zowel bij Anderlecht als Club ...

73
73
'Deze job bij topclub wees Thomas Vermaelen af'

Intussen zijn al een aantal Rode Duivels uit de gouden generatie in het trainersvak gestapt. Vincent ...

65
65
Ongezien: Garcia haalt verwoestend uit naar Club Brugge

Het zijn bij Club Brugge zeer woelige weken geweest en dat liet haast niemand onberoerd. De recente ...

624
624
Mercatobom in de maak bij Anderlecht?

Anderlecht staat alweer voor een drukke mercato. Ondanks dat er in de zomer al veel beweging was, ...

257
257
TRANSFERUURTJE: 'Club gaat voor megadeal, topkandidaat bij Genk'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

201
201
'Bliksemtransfer dreigt voor Marcus Rashford'

De wintermercato staat voor de deur en dan is het tijd om de geruchtenmolen te laten draaien. Naar ...

56
56
Birger Maertens verrast vriend en vijand met nieuw leven

Birger Maertens was jarenlang een herkenbaar gezicht bij Club Brugge. Als betrouwbare verdediger ...

164
164
Garcia slaat groot alarm bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia is al volop bezig met het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. ...

91
91
'Bliksemtransfer Marcus Rashford naar andere grootmacht'

Marcus Rashford staat nog onder contract bij Manchester United, maar dit seizoen speelt de Engelsman ...

83
83
Crisis bij Union: "Gelukkig pakken ze 6 op 15, anders..."

Alles blijft dit seizoen zeer dicht bij elkaar in de Jupiler Pro League. Aanvankelijk leken Union en ...

129
129
Ruben Van Gucht krijgt verdict dat nog lang zal nazinderen

Ruben Van Gucht kwam de voorbije maanden meermaals negatief in het nieuws door ernstige ...

108
108
'Neymar verrast met plots transferplan'

Begin 2025 keerde Neymar terug waar het voor hem allemaal begon. De intussen 33-jarige steraanvaller ...

94
94
Conte spreekt duidelijke taal over rentree Lukaku

Vier maanden lang stond Romelu Lukaku aan de kant, nadat hij in augustus tijdens een oefenwedstrijd ...

37
37
Bounida ondanks glansrol aangepakt: "Dat moet eruit"

Rayane Bounida moest in de laatste matchen van Ajax vrede nemen met een rol als invaller nadat hij ...

75
75
'Laatste twee sparringpartners Rode Duivels voor WK bekend'

De Rode Duivels weten sinds enkele weken waar ze volgende zomer aan toe zullen zijn op het WK. Ze ...

200
200
'AA Gent vs Club: soap eindigt met een sisser'

De laatste weken zit het er bovenarms op tussen AA Gent en Club Brugge. In de Arteveldestad zijn ze ...

427
427
'Renard heeft masterplan voor wintermercato'

Olivier Renard staat voor een zeer groot examen in januari. De sportieve baas zal moeten bewijzen ...

236
236
Union SG en Bormans verklaren: "Kost ons 100 miljoen euro"

Union SG lijkt ook dit seizoen weer een gooi te doen naar de landstitel in België. De ...

237
237
Anderlecht haalde slag niet thuis: “Ik had geen goed gevoel"

RSC Anderlecht onderging dit seizoen weer héél wat wijzigingen in het organigram. De ...

191
191
'FCV Dender droomt plots van miljoenendeal'

De Belgische clubs gaan in januari wellicht spelers moeten verkopen door de DAZN-saga. De bevroren ...

82
82

Meer sportnieuws