Straffe volgende club Mertens onthuld: "Hij tekende er bijna"

door
Straffe volgende club Mertens onthuld:

Dries Mertens trok van Napoli naar Galatasaray. De 35-jarige aanvaller werd ook gelinkt aan ploegen zoals Juventus en Royal Antwerp FC. Mertens dacht ook aan een transfer naar... Bali.


"We dachten dat het nog in orde zou komen bij Napoli, want we vroegen eigenlijk niet veel. Zeker als je bekijkt wat Juventus hem aanbood, die dus heel concreet waren. Voor Dries zou het zeker financieel een interessante transfer geweest zijn, maar je voelde dat hij het emotioneel niet kon maken. Juventus heeft dat met klasse aangepakt en had alle begrip voor de keuze van het hart van Dries, want hij kon dat de fans van Napoli niet aandoen. Mocht het bijvoorbeeld Bayern of Barça zijn geweest, was Dries zonder twijfel gegaan. Het stoort mij dat hij geen mooi afscheid kreeg en het is zuur dat Napoli hem dat heeft afgenomen. Dat ze hem een voorstel hebben gedaan van 2,2 miljoen euro netto? We hebben veel respect voor de voorzitter, maar het spel werd op een bepaalde manier gespeeld. Er is wel een voorstel gekomen van Napoli, maar de sportief directeur en de trainer namen geen contact op met Dries", aldus Francis bij Mid Mid.

Antwerp was ook een ploeg die werd genoemd. "Toen Alderweireld tekende vroeg Overmars eens hoe het met Dries zat. Er is echter nooit een gesprek geweest met de club en Mertens, maar hij wou niet naar België. Misschien volgend jaar de Jupiler Pro League? Ik denk het niet. De MLS? Er waren voorstellen, maar dat is veel vliegen en dat was geen optie."

Bali was wél even een denkpiste. "Een plan was om een jaar in Bali te spelen, bij Bali United. Dat was een van de opties en het zou geweldig bij hem gepast hebben. Alleen ging hét plan, een afscheid in de Serie A en dan pas een avontuur, niet door." De kans is groot dat Mertens na zijn passage bij Galatasaray voor dergelijk avontuur zal kiezen.

 

LEES OOK: 'Overmars houdt adem in: goudhaantjes weg bij Antwerp?'

Zal Mertens na dit seizoen in Bali gaan spelen?

Meest recent

Standard haalt belangrijke slag binnen: contract tot 2029

Standard staat komend weekend voor een belangrijke wedstrijd in de Europe Play-Offs en gaat op ...

11
11
Nieuwe details DAZN-twist: VRT overweegt drastische actie

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal is een nieuw hoofdstuk rijker. Donderdag ...

108
108
'Kompany geeft persoonlijke zegen: monstertransfer Bayern'

Bayern München heeft een droomweek achter de rug. Afgelopen zondag werd de Duitse titel binnen ...

99
99
Union slikt optater in titelstrijd: sterkhouder geviseerd

Slechts enkele dagen na de zege in de titelclash tegen Club Brugge, werd Union SG weer stevig met de ...

128
128
'Engelse grootmachten kloppen aan bij Club Brugge'

Dankzij de ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen, en het puntenverlies van Union, blijft Club Brugge in ...

158
158
AA Gent slijpt messen voor pittig weerzien met Leko

AA Gent ontpopt zich stilaan tot luis in de pels van Union, want net als in de reguliere competitie ...

155
155
Julie Vanloo zet voetbalfans op scherp: "Ik gok dat..."

Julie Vanloo, al jarenlang een vaste waarde bij de Belgian Cats, blijft ook naast het veld in de ...

88
88
'Goto pakt koffers en neemt afscheid van Anderlecht'

Op papier lopen er genoeg aanvallers rond bij RSC Anderlecht, maar diep in de punt opteert ...

293
293
Leko keert kar: opvallende wissel bij Club Brugge

Club Brugge boekte woensdag een ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

309
309
Defour weer voor rechtbank: straf komt keihard binnen

Voormalig Rode Duivel Steven Defour moest zich opnieuw verantwoorden voor de rechtbank, waar zijn ...

176
176
Hubert houdt adem in: sterkhouder Union valt uit

Union liet woensdag tegen AA Gent voor het eerst punten liggen in de play-offs, waardoor de koploper ...

136
136
'Taravel grijpt in: 5 (!) wissels bij Anderlecht'

Mits een zege tegen STVV wipt RSC Anderlecht straks over de Kanaries naar de derde plaats in het ...

484
484
Bertaccini onder vuur: vrouw reageert fel

De voorbije weken waren allesbehalve eenvoudig voor Adriano Bertaccini en zijn gezin. De spits van ...

94
94
Bekerfinale-fiasco: minister haalt keihard uit naar DAZN

Op 14 mei strijden Anderlecht en Union in het Koning Boudewijnstadion voor de Croky Cup, maar er ...

158
158
Bizar interview Leko: Vandenbempt ziet verklaring

Het had woensdagavond een feestavond moeten zijn voor Club Brugge. Het hield zelf een galavertoning ...

150
150
Verdict Yamal: opluchting voor Spanje, niet voor Barça

FC Barcelona zette woensdagavond een nieuwe stap richting de Spaanse titel, maar ondanks de 1-0-zege ...

76
76
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met PSG'

De zomermercato van Anderlecht lijkt stilaan op gang te komen, ondanks het voorlopig uitblijven van ...

82
82
KV Mechelen ontdekt 'nieuwe Raman'

KV Mechelen heeft voorlopig nog maar weinig plezier beleefd aan de play-offs. Het pakte voorlopig ...

98
98
'Rode Duivels opgelet: UEFA gooit EK-kwalificatie overhoop'

De Rode Duivels zitten nu met hun volle aandacht bij het WK van komende zomer. Daarna wacht een ...

271
271
Vanhaezebrouck ziet zorgwekkende trend bij Neerpede-boys

Door de blessures van Nathan De Cat en Mario Stroeykens zal Yari Verschaeren in de komende ...

205
205
Negatieve primeur: DAZN bezorgt fans domper voor bekerfinale

Er was de voorbije maanden al heel wat ophef over de uitzendrechten van het Belgische voetbal. Dat ...

337
337
Beginnen Beveren en Kortrijk met mokerslag in 1A?

Er staat de komende weken nog heel veel op het spel in de Jupiler Pro League, maar de strijd om ...

526
526
TRANSFERUURTJE: 'Vertrekker bij Anderlecht, kleppers kloppen aan bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

218
218
Frustratie loopt op bij Union: grote paniek door Club?

Union SG deed vorige speeldag een uitstekende zaak door in eigen huis te winnen van Club Brugge. ...

415
415
Beerschot in beroep na ‘dreigende taal’ van Messoudi

Beerschot heeft zich geplaatst voor de Promotion Play-Offs in de Challenger Pro League. De Antwerpse ...

64
64

Meer sportnieuws