Hoefkens duidelijk voor CL-start: "Zal geen invloed hebben"

87 stemmen
Hoefkens duidelijk voor CL-start:

Nog één keer slapen voor Club Brugge en dan begint het aan een nieuw avontuur in de Champions League. De eerste tegenstander is het Duitse Bayer Leverkusen, dat niet goed aan het seizoen begonnen is in Duitsland. Carl Hoefkens schoof dinsdag aan voor de verzamelde pers.


De coach van Blauw-Zwart ziet veel talent bij de opponent. "Ze hebben gewoon kwaliteitsvolle spelers", vertelde Hoefkens. Tegelijkertijd beseft hij dat Leverkusen niet in zijn beste periode zit in de Bundesliga. Dat staat volgens Hoefkens echter helemaal los van de Champions League. "Dat ze een minder moment hebben in de competitie, gaat geen invloed hebben op morgen", verklaarde de ex-speler van de landskampioen.

Club mikt natuurlijk meteen op drie punten, maar een nederlaag betekent nog niet het einde van de wereld. "Of het resultaat morgen bepalend zal zijn? Neen, het is gewoon de eerste wedstrijd. Of we nu winnen of verliezen, dat zal absoluut niet bepalend zijn", meende Hoefkens. Terwijl Club gastheer speelt voor Leverkusen, ontvangt Atlético Madrid in eigen huis FC Porto. Op speeldag 2 trekt Club naar Portugal en moet Atlético op bezoek bij Leverkusen.

OVERWINTEREN

Club droomt er luidop nog steeds van om te overwinteren in de Champions League. Blauw-Zwart slaagde daar nog nooit in. Vorig seizoen leken ze na een goede start met vier op zes goed op weg, maar het vervolg van de campagne viel tegen. Club werd uiteindelijk vierde en laatste in zijn poule. Dat willen ze dit seizoen het liefst vermijden in Brugge. De laatste keer dat een Belgische ploeg erin slaagde te overwinteren in de CL was in het seizoen 2015-2016. Dat kunststukje was toen weggelegd voor AA Gent.

LEES OOK: 'Hoefkens verbaast en keert toch terug naar JPL'

Zal Club overwinteren?

Meest recent

Magische Messi scoort hattrick; Haaland mist WK-debuut niet

Een week voor zijn 39ste verjaardag heeft Lionel Messi opnieuw voetbalgeschiedenis geschreven. Met ...

31
31
'Zeer verrassende transfers voor Raskin en Fofana'

Pas na het WK zal de transferzomer pas echt op gang komen. Dat zal zeker het geval zijn voor heel ...

62
62
'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Het is bij Club Brugge nog altijd wachten op de eerste aanwinst van de zomer. Verschillende deals ...

133
133
Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

De voorbije dagen vielen er op dit WK al een aantal verrassingen te noteren. Frankrijk leek even ook ...

25
25
Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Brandon Mechele was gisterenavond ongetwijfeld één van de beste Rode Duivels. De ...

174
174
Duivels tanken vertrouwen in oefenpot: Lukaku toont zich weer

De Rode Duivels moesten maandagavond vrede nemen met een gelijkspel in hun openingswedstrijd van het ...

155
155
'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

28
28
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

31
31
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

132
132
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

226
226
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

60
60
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

197
197
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

38
38
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

194
194
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

274
274
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

106
106
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

420
420
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

603
603
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

152
152
Rode Duivels wankelen nu al: akelig WK-scenario dreigt

België is nog maar één match ver op het WK, maar het masterplan komt al een ...

238
238
Anderlecht staat pal: Cvetkovic slikt bittere pil

RSC Anderlecht kan maar beter snel werk maken van een nieuwe hoofdcoach, want op 23 juli moet de ...

319
319
Lukaku klaargestoomd: Rode Duivels lassen oefenmatch in

Daags na het gelijkspel in de WK-opener tegen Egypte mag de riem er even af voor de Rode Duivels. ...

164
164
Garcia grijpt in: karrenvracht wissels tegen Iran?

Na de puntendeling tegen Egypte is Rudi Garcia al meteen aan bezinning toe. Om een nieuwe ...

302
302
Schok bij Rode Duivels: revelatie weer naar de bank

Met een gelijkspel tegen Egypte hebben de Rode Duivels hun start op het WK enigszins gemist. De ...

593
593
Garcia speelt open kaart: De Ketelaere out, Lukaku in?

Ei zo na begonnen de Rode Duivels met een valse noot aan het WK, maar uiteindelijk sleepten de ...

163
163

Meer sportnieuws