Wie doet Manchester City dit seizoen wat in de Premier League? Liverpool heeft zijn start gemist en ook Chelsea presteert pover. The Blues namen het namiddag op tegen West Ham United, ook Tottenham kwam in actie.
Tottenham is voorlopig de enige topper die Man City nog wat kan volgen. Conte maakt er een zeer sterk geheel van en tegen Fulham zorgde Hojberg voor de 1-0. In de tweede periode scoorde Kane de verlossende 2-0. De treffer van Mitrovic kwam te laat. De Spurs blijven het zo goed doen met een 14 op 18.
Moest Tuchel stilaan vrezen voor zijn positie bij nieuw puntenverlies? Chelsea speelde weer niet goed en kwam tegen West Ham United 0-1 achter via Antonio. Een kwartier voor het einde maakte Chilwell de gelijkmaker. Kon Chelsea alsnog de zege in de wacht slepen? Ja, want Havertz zorgde in de 88ste minuut voor de 2-1.
Andere wedstrijden:
- Brentford-Leeds United 5-2 (3x Toney, Sinisterra, Roca, Mbeumo,Wissa)
- Newcastle-Crystal Palace 0-0
- Nottingham Forest-Bournemouth 2-3 (Kouyate, Johnson, Billing, Solanke, Antony)
- Wolverhampton-Southampton 1-0 (Prudence)
Een Deens-Braziliaanse connectie bij de Spurs! 🇩🇰🇧🇷 pic.twitter.com/RZj3aamCzl
— Play Sports (@playsports) September 3, 2022
Chelsea na het uitgeven van meer dan €185 miljoen aan verdedigers: 😎
— Play Sports (@playsports) September 3, 2022
Michail Antonio: 🤫 pic.twitter.com/WqoMHFQsyn
Een pareltje van @ivantoney24! 💎🙌 pic.twitter.com/d7sMPT3Ezo
— Play Sports (@playsports) September 3, 2022
LEES OOK: Rosenior woedend op Lavia en co, opsteker De Cuyper
Claudio Reulens