Vandenbempt snoeihard voor West Ham: "Onrespectvol naar Vanaken"

door
Vandenbempt snoeihard voor West Ham:

Maandag pakte Club Brugge nog uit met een nieuwe recordaankoop in de vorm van Roman Yaremchuk, twee dagen later kwam er alweer belangrijk nieuws vanuit het Jan Breydelstadion. De landskampioen liet immers weten dat Hans Vanaken een nieuw contract tot 2027 getekend heeft. Daarmee is een mogelijke transfer naar West Ham meteen ook helemaal van de ban.


Het leek er de voorbije weken nochtans op dat Vanaken voorzichtig aan het aandringen was op een transfer. Hij gaf publiekelijk te kennen dat hij geflatteerd was door de interesse en dat het voor hem de laatste kans was om op de Premier League-trein te missen, maar de clubs vonden uiteindelijk geen akkoord. Peter Vandenbempt vindt dat West Ham het spelletje niet al te netjes gespeeld heeft.

"Als je Moyes zijnde drie keer belt naar Hans Vanaken, en hem helemaal warm maakt voor het mooie project bij West Ham - een mooie club die goed voetbal speelt en Europese ambities heeft -, dan moet je dat ook concreet maken. Ze hebben naar verluidt hun bod verhoogd met één miljoen euro, dat is belachelijk", is de journalist scherp bij Sporza.

11 MILJOEN
West Ham legde aanvankelijk een bod van 10 miljoen euro neer bij Club Brugge en maakte daar in tweede instantie 11 miljoen van. Dat was veel te weinig om Club te overtuigen en finaal bleken de Hammers wel bereid om een veelvoud van dat bedrag op tafel te leggen voor de Braziliaan Lucas Paqueta. "Het is ergens wel onrespectvol van West Ham naar de speler Vanaken toe. Ze maken hem helemaal warm, om dan finaal geen financiële inspanning te doen. Dat getuigt toch niet van een geweldig niveau", besluit Vandenbempt dan ook.

LEES OOK: Taravel roept straffe taal: Club en Union onder de loep

Terechte kritiek?

Meest recent

Van Gucht zorgt voor absolute toptransfer in medialand

Ruben Van Gucht blijft verrassingen aan mekaar knopen. De blonde 'sportgod' kwam al in het nieuws ...

0
0
'Mourinho in middelpunt van grote rel bij Real Madrid'

Het rommelt bij Real Madrid. De Koninklijke zal dit seizoen géén prijs pakken en coach ...

15
15
Taravel roept straffe taal: Club en Union onder de loep

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen Club Brugge in het Lotto Park. Jeremy Taravel gaf ...

22
22
‘Succescoach SK Beveren plots genoemd bij topclub’

SK Beveren heeft geschiedenis geschreven in de Challenger Pro League. De club speelde kampioen in 1B ...

29
29
Protest tegen WK-deelname Iran barst los: toch wending?

FIFA-baas Gianni Infantino liet weten dat Iran sowieso zal deelnemen aan het WK 2026 in de Verenigde ...

38
38
‘Club Brugge duwt Anderlecht dieper in de put: suprematie’

Club Brugge heeft al een aantal jaren het stokje overgenomen van RSC Anderlecht. Blauw-Zwart zet de ...

343
343
'Kompany in de wolken: droomtransfer Bayern nadert'

Bayern München hoopt volgende week tegen PSG nog een scheve situatie recht te zetten na de ...

37
37
Infantino bezorgt zichzelf gênant moment op FIFA-congres

Binnen iets meer dan een maand gaat het WK van start en dus zoekt FIFA-voorzitter Gianni Infantino ...

58
58
'Klein' nieuw stadion: Union legt uit waarom

De voorbije jaren bleek het voor Belgische teams schier onmogelijk om een nieuw stadion neer te ...

207
207
'Paspoortbom in Nederland: 133 matchen in gevaar'

De voorbije weken was Nederland in de ban van 'paspoortgate'. Het was NAC Breda dat de kat de bel ...

127
127
Mazzu legt spelers OHL forse straf op na wanprestatie

In de Europe Play-Off blijft het spannend omdat geen enkel team er echt bovenuit steekt. Eén ...

45
45
'Keihard verdict voor Amadou Onana'

Twee weken voor hij zijn WK-selectie bekend maakt, zit Rudi Garcia met nog wat extra kopzorgen. De ...

155
155
Jackpot lonkt voor Genk: "Hij is te goed voor de JPL"

Voor KRC Genk is het een teleurstellend seizoen geworden. Het greep naast de top zes en kon ook in ...

159
159
Mourinho kiest favoriete ex-club: “Nooit zo’n sfeer meegemaakt”

Of hij straks terugkeert naar Real Madrid, zal in de komende weken moeten blijken. Maar José ...

196
196
RSCA overdonderd: Goto kiest voor verrassende transferclash

Anderlecht zit verveeld met de hele Goto‑zaak, en dat is logisch. De spits die ze zelf lieten ...

1232
1232
Club pakt weer uit: sterkhouder NXT verlengt

Bij Club Brugge zijn ze al druk in de weer met volgend seizoen. Dat doen ze in eerste instantie door ...

84
84
Taravel sneert naar Union: "Dat zijn we gewoon"

Bij Anderlecht zijn alle ogen gericht op 14 mei om het seizoen nog glans te geven. Dan speelt ...

269
269
'Club zet zich schrap: Dortmund lonkt naar miljoenendeal'

Club Brugge zal tijdens de komende mercato verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Daarbij ook ...

323
323
UEL/UECL: Belgen balen, extra kopzorgen voor Garcia

Donderdag werden de heenmatchen in de halve finales van de Europa en Conference League afgewerkt. ...

71
71
Exit Vincent Jannsen? 'Overmars neemt standpunt in'

Vincent Janssen was vorig weekend nog de grote uitblinker bij Antwerp FC. Desondanks oogt zijn ...

226
226
Lijdensweg eindelijk voorbij: grote terugkeer bij Anderlecht

De derde plaats lijkt inmiddels gaan vliegen, maar RSC Anderlecht wil de Champions' Play-Offs ...

361
361
'Kompany schikt op: Neuer beslist over Bayern-toekomst'

Vincent Kompany is momenteel druk in de weer met de voorbereidingen op de terugwedstrijd tegen Paris ...

82
82
Vanaken verlengt bij Club: mythisch record en 4de Gouden Schoen?

Club Brugge maakte donderdag bekend dat Hans Vanaken zijn contract heeft verlengd tot medio 2028. De ...

198
198
Pochettino onthult: de 'slechte gewoonte' van Harry Kane

Harry Kane geldt al enkele jaren als één van de beste spitsen in het mondiale voetbal. ...

107
107
'Club vloekt: Anderlecht gaat met aanvaller aan de haal'

Hoewel de ontknoping van het seizoen op volle toeren draait, zijn de clubs achter de schermen al ...

642
642

Meer sportnieuws