RSCA Futures dankt El Hadj bij nieuwe stunt tegen SK Beveren

door
RSCA Futures dankt El Hadj bij nieuwe stunt tegen SK Beveren

RSCA Futures heeft voor de derde keer op een rij een knap resultaat behaald in de Challenger Pro League. Tegen SK Beveren leek het lange tijd op een nederlaag af te stevenen maar finaal pakte het in de allerlaatste minuut nog een knap punt. Wim De Decker krijgt de trein maar niet op gang bij Beveren, dat ook nog eens Joachim Van Damme zag uitvallen.


De jonge talenten van Anderlecht namen het vandaag in het Koning Boudewijn stadion op tegen SK Beveren. Anderlecht Futures begon prima aan het seizoen in de Challenger Pro League met een vier op zes, het team van Wim De Decker bleef met slechts één punt voorlopig beneden de verwachtingen en moest vandaag absoluut winnen. Bij de thuisploeg wou El Hadj deze keer wel spelen en hij stond meteen in de basis.

El Hadj meteen beslissend voor Futures

De bezoekers probeerden in de openingsfase hun wil op te leggen aan Anderlecht en de eerste mogelijkheid was ook voor SK Beveren. Na een paar minuten spelen besloot Hoggas voorlangs. Iets voorbij het kwartier was het echter een ex-basispion van Paars-Wit die de thuisploeg op voorsprong zette: El Hadj haalde uit vanop afstand en via Wuytens verdween de bal in doel, 1-0 voor RSCA Futures. Lang kon het team van coach Veldman echter niet genieten van dat doelpunt, een paar minuten later viel de bal plots voor de voet van Maderner en de Oostenrijker hing de bordjes weer in evenwicht: 1-1. Beide ploegen bleven nadien kansen afdwingen maar scoren lukte niet meer. Halfweg stond het 1-1 op de wat desolaat ogende Heizel.

De RSCA Futures moesten aantreden in het Koning Boudewijn stadion tegen SK Beveren.

SK Beveren toont veerkracht maar blijft met zuur gevoel achter.

Ook na de pauze bleven beide ploegen met de regelmaat van de klok kansen afdwingen, Leoni en Ribeiro wrongen de eerste mogelijkheden de nek om. Op het uur vergat Maderner dan weer om een prima assist van Hoggas te verzilveren, de doelpuntenmaker besloot in het zijnet. SK Beveren bleef in de tweede helft de dominante ploeg en op twintig minuten van het einde was het Joachim Van Damme die met het hoofd de bezoekers op voorsprong zette: 1-2. De ex-Malinwa speler zou uiteindelijk nog uitvallen met een ogenschijnlijk zware knieblessure en in de absolute slotminuut dompelde Bouchouari de bezoekers nog in rouw met de gelijkmaker: 2-2. 

Scoreverloop:

1-0 (18') El Hadj, 1-1 (21') Maderner, 1-2 (70') Van Damme, 2-2 (90+5') Bouchouari

LEES OOK: KV Kortrijk pakt winst tegen Seraing en kijkt omhoog in CPL

Zullen de RSCA Futures bij de eerste vier eindigen?

Meest recent

HVH onthult oorzaak ontslag Fink: “Echt jammer”

Thorsten Fink is de volgende trainer die ontslagen is in de Jupiler Pro League. Na desastreuze ...

15
15
Schokkende bekentenis John Terry: “Bijna zelfmoord”

John Terry maakte jarenlang furore bij Chelsea en de Engelse nationale ploeg. Nu is de voormalige ...

7
7
Euvrard in zak en as: Standard incasseert zware klappen

Standard Luik zit in de hoek waar de klappen vallen. De Rouches verloren afgelopen speeldag pijnlijk ...

63
63
Vanhaezebrouck ziet nieuw supertalent in JPL: “Voortreffelijk”

Er loopt heel wat talent rond in de Jupiler Pro League en de spelers worden al op zéér ...

102
102
Rechtbank velt oordeel over oorlog tussen Mbappé en PSG

Kylian Mbappé werd door PSG voor een slordige 180 miljoen euro overgenomen van AS Monaco. In ...

43
43
De Cat praat over toptransfer: 'Anderlecht heeft masterplan'

Nathan De Cat is dé sensatie bij RSC Anderlecht. De 17-jarige middenvelder is dit seizoen ...

316
316
KAA Gent in beroep tegen schorsing, Westerlo komt goed weg

Afgelopen speeldag vielen er enkele rode kaarten in de Jupiler Pro League. Het Bondsparket heeft ...

146
146
Nachtmerrie voor Napoli: alle ogen op Lukaku gericht

Romelu Lukaku staat dicht bij zijn rentree na een maandenlange blessure aan de quadriceps. Big Rom ...

53
53
Slag in gezicht Anderlecht en Camara: streep door Afrika Cup

De Afrika Cup staat voor de deur en verschillende spelers uit de Jupiler Pro League werden ...

166
166
Terreur op Bondi Beach treft ook voetbalwereld keihard

Australië werd zopas opgeschrikt door een terroristische aanslag op het wereldberoemde Bondi ...

36
36
Exact bedrag voor Leko bekend: KAA Gent-deadline voor Club

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge koos ...

294
294
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Club vrezen, Antwerp pakt uit’

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

255
255
Elf wereldgoals: Courtois speelt hoofdrol in Puskas Awards

Naar goede gewoonte staat de ‘The Best FIFA Football Awards’ op het programma. Morgen ...

32
32
Knaltransfer Huerta? De échte reden na opmerkelijk bezoek

De wintermercato komt eraan en de Belgische clubs zijn de markt al aan het afschuimen voor ...

322
322
Club Brugge komt met update over blessure Seys

De opmars van Joaquin Seys is indrukwekkend. De back heeft zich snel in de basisopstelling van Club ...

221
221
‘Anderlecht grijpt hard in: opvallende financiële revolutie’

RSC Anderlecht moet al jaren de knip op de uitgaven houden. De financiële situatie bij ...

281
281
Club Brugge pakt uit met nieuw retroshirt: ‘Absoluut pareltje’

Club Brugge is de afgelopen jaren uitgegroeid tot de één van de grootste clubs, al dan ...

221
221
De Cat onthult: intern op de vingers getikt door Anderlecht

Nathan De Cat is dit seizoen de grote sensatie bij RSC Anderlecht. De amper 17-jarige middenvelder ...

242
242
72ste Gouden Schoen: absolute topfavoriet nu al bekend

Vlak voor de tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League van start gaat, wordt bekend gemaakt wie ...

1024
1024
Hoofdrol Lammens in spektakelstuk: duidelijke reactie Amorim

Manchester United en AFC Bournemouth hebben maandagavond voor één van de ...

191
191
Trainerszoektocht Genk: Joos dropt spectaculaire naam

Vlak het aanbreken van het nieuwe kalenderjaar, zit het bestuur van KRC Genk opgezadeld met een ...

815
815
Verhaeghe op plek gezet: "Club moet Hayen óók dankbaar zijn"

Club Brugge-voorzitter Bart Verhaeghe heeft zich de voorbije dagen niet bepaald populair gemaakt. ...

570
570
'Anderlecht zet zich schrap: onverwachte club wil Stroeykens'

RSC Anderlecht zal de komende matchen geen beroep kunnen doen op Mario Stroeykens. Het paars-witte ...

540
540
Kermis op Old Trafford: Engelse pers fileert Senne Lammens

In de Premier League werden de toeschouwers op Old Trafford maandagavond verwend met een ...

278
278
Eerst kampioen, dan naar WK? De Cat spreekt heldere taal

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

347
347

Meer sportnieuws