Bongonda trapt Genk tegen de schenen

door
Bongonda trapt Genk tegen de schenen

36 doelpunten en 20 assists in 111 optredens, gepaard met een bekertriomf: de passage van Theo Bongonda bij KRC Genk ging niet onopgemerkt voorbij. Even droeg de 26-jarige winger zelfs de aanvoerdersband rond zijn arm. Nu vertrekt hij echter door een achterdeurtje uit de Cegeka Arena, zij het niet zonder nog een laatste keer tegen de Limburgse schenen te stampen.


Dat er deze zomer na drie jaar een einde zou komen aan het huwelijk tussen Genk en Bongonda was geen geheim. In afwachting van een oplossing vertoefde de recordaanwinst, destijds voor een zevental miljoen weggeplukt bij Zulte Waregem, de voorbije weken zelfs reeds in de B-kern. Vermits zijn contract volgend jaar afloopt was het toen al duidelijk dat hij aan een stevig verlies zou worden verkocht.

Vrijdag leek de ontknoping dan eindelijk nabij. Eerder op de dag poseerde Bongonda tenslotte samen met zijn makelaar terwijl hij zijn kribbel zette onder een contract bij de Spaanse eersteklasser Cadiz, dat naar verluidt nog een tweetal miljoen op tafel legt voor de linkspoot. Op een officiële aankondiging blijft het langs weerszijden voorlopig evenwel nog altijd wachten. Nu is het ook duidelijk waarom.

NOG GEEN AKKOORD
Voor de wekelijkse persbabbel van Wouter Vrancken haalde woordvoerder Davy Vanhaen namelijk aan dat er nog geen akkoord is tussen KRC Genk en Cadiz over de transfer van Bongonda, aldus Het Belang van Limburg. Wellicht is het slechts een kwestie van tijd vooraleer de laatste puntjes op de i worden gezet. Toch wordt de voorbarige berichtgeving uit het kamp-Bongonda ongetwijfeld niet gesmaakt.

LEES OOK: Nieuwe info duikt op: Nicky Hayen naar KRC Genk?

Zonde dat Genk & Bongonda de plooien niet konden gladstrijken?

Meest recent

'Genk zoekt coach: De Condé mag 3 pistes al schrappen'

Na anderhalf jaar zit Thorsten Fink zijn tijd erop bij KRC Genk, dat stilaan de reputatie dreigt te ...

119
119
'Vuurwerk bij Club Brugge: dubbelslag in Duitsland'

Ivan Leko moet voor meer vuur, passie en energie zorgen, maar na de trainerswissel beloofde Club ...

119
119
'Code rood bij Antwerp: topprioriteit Overmars bekend'

Amper drie weken geleden kampeerde Antwerp nog in de degradatiezone, maar nu staat het stamnummer ...

138
138
'Anderlecht verrast vriend en vijand met wintertarget'

In de laatste rechte lijn richting de wintermercato liet Olivier Renard zopas nog eens zijn licht ...

239
239
Hans Vanaken zet WK darts op stelten met bezoek aan Gent-fan

AA Gent en Club Brugge: het was de afgelopen week water en vuur. Dat had uiteraard alles te maken ...

340
340
'Vuurwerk op Bosuil: Antwerp wil terugkeer kampioenenmaker'

Na vier opeenvolgende overwinningen tegen aanzienlijke tegenstanders, heeft Antwerp FC zich op ...

216
216
Nieuwe info duikt op: Nicky Hayen naar KRC Genk?

Wat al enkele weken in de lucht hing, is sinds maandag ook een feit: KRC Genk heeft afscheid genomen ...

530
530
Spectaculaire winnaar Gouden Schoen? De Cat reageert

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

181
181
Same smile, more years - Saelemaekers ziet topseizoen beloond

Alexis Saelemaekers heeft zich de voorbije maanden niet alleen geprofileerd bij de Rode Duivels, op ...

30
30
'Nieuwe cashbom Club: grootmacht klopt aan voor Seys'

Club Brugge won zondagnamiddag met ruime cijfers op FCV Dender, maar zag Joaquin Seys wel ...

495
495
Meteen klappen in Gent: De Mil trekt lessen na gefaald debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

293
293
‘Genk davert: absolute topnaam staat al klaar'

Plots staat KRC Genk weer voor die ene moeilijke vraag: wie moeten ze nu aanstellen om hoofdcoach te ...

1266
1266
Genk zet Fink bij grof huisvuil: sappige details lekken uit

Dimitri de Condé zoekt al lang naar stabiliteit in de dug-out, maar ook Thorsten Fink wist ...

424
424
'Anderlecht bij van zich af: koude oorlog met Ajax'

In Youth We Trust. De slogan leek even uitgehold, maar met Nathan De Cat als exponent trekt Besnik ...

401
401
Lardot velt verrassend verdict over handspel Hazard

Afgelopen weekend stond in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Hier en daar viel er ...

381
381
Club-Gent: De Mil slikt bittere pil voor clash met Leko

AA Gent zit in de hoek waar de klappen vallen. Na het abrupte vertrek van Ivan Leko vonden de ...

290
290
'Bijltjesdag in Belgisch voetbal: Cercle dumpt Cinel'

Het heeft lang geduurd, maar plots gaat het snel. De ene kop na de andere rolt in de Jupiler Pro ...

507
507
Verrassing van formaat: Fellaini viert comeback in JPL

Zowel op als naast het veld vierden de afgelopen jaren reeds heel wat leden van de Gouden Generatie ...

204
204
Albert: "Hij maakt het verschil bij Anderlecht"

RSC Anderlecht speelde een goede wedstrijd tegen een matig STVV. De 2-1 was gevleid voor de ...

360
360
Renard speelt open kaart over transferplannen Anderlecht

RSC Anderlecht staat derde in de Jupiler Pro League. Dat is degelijk, maar de Brusselaars ...

242
242
Vannieuwkerke richt vizier op Hayen: "Kudde wilde dieren!"

Het ontslag van Nicky Hayen is nauwelijks verteerd, of vandaag volgde met de C4 voor Thorsten Fink ...

397
397
RC Genk zoekt nieuwe coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Thorsten Fink werd dan toch ontslagen door KRC Genk. Het magere 1-1-gelijkspel tegen KVC Westerlo ...

3094
3094
De Condé zoekt opvolger Fink: Genk maakt voorkeur bekend

De kogel is door de kerk. Daags na het puntenverlies tegen Westerlo besloot KRC Genk om afscheid te ...

778
778
Hasi houdt adem in: dubbele mokerslag voor Anderlecht?

RSC Anderlecht etaleerde zaterdag mentale weerbaarheid door een 1-2 achterstand tegen STVV alsnog om ...

476
476
Financiële bom in BV-land: Brusselmans onthult groot geheim

Herman Brusselmans, schrijver, columnist en soms jurylid bij De Slimste Mens ter Wereld, heeft een ...

357
357

Meer sportnieuws