Assist Saelemaekers bezorgt Milan punt, PSG scoort 7 keer

door
Assist Saelemaekers bezorgt Milan punt, PSG scoort 7 keer

AC Milan is er op de tweede speeldag in de Serie A niet in geslaagd zijn maximum te behouden. In de topper tegen Atalanta moest het vrede nemen met een punt, waarvoor het zijn drie Belgische invallers mocht danken. In Frankrijk heeft PSG dan weer snoeihard uitgehaald. Voormalig kampioen Lille werd in eigen stadion met 1-7 vernederd.


De Rossoneri hadden het in Bergamo niet makkelijk en kwamen na een halfuur op achterstand na een goal van Ruslan Malinovskyi. Die achterstand bleef ook in de tweede helft op het bord staan en dus moest Stefano Pioli ingrijpen. Vlak voor het uur bracht hij Charles De Ketelaere tussen de lijnen en in minuut 66 kwamen daar ook nog eens Divock Origi en Alexis Saelemaekers bij.

Het was uiteindelijk die laatste die mee beslissend zou zijn. Amper twee minuten na zijn invalbeurt nam Saelemaekers een hoekschop slim en snel tot bij Bennacer, die zijn tegenstander uitkapte en knap in de verste hoek plaatste. Daar zou het uiteindelijk ook bij blijven.

PSG WEERGALOOS
In de Ligue 1 lijkt er dit seizoen geen maat te zullen staan op Paris Saint-Germain. Dat vrat zondag Lille met huid en haar op en ging met maar liefst 1-7 winnen in Rijsel, onder impuls van zijn supertrio. Neymar was de absolute uitblinker met maar liefst twee goals en drie assists, terwijl Kylian Mbappé een hattrick liet noteren. Ook Lionel Messi speelde sterk en liet een goal en een assist noteren. Na drie speeldagen heeft PSG uiteraard het maximum van de punten en maar liefst zeventien gemaakte doelpunten.


LEES OOK: Club houdt hart vast: veelbesproken ref voor Marseille

Kan PSG dit seizoen de Champions League winnen?

Meest recent

Van transferbom tot familieman: Nainggolan verrast

Sinds de komst van Radja Nainggolan gaat het Patro Eisden Maasmechelen stevig voor de wind. De club ...

4
4
TRANSFERUURTJE: 'Last-minute vuurwerk bij Club, miljoenendeal Genk'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

112
112
STVV vreest vertrek Vrancken: succescoach reageert

Wouter Vrancken verbaast dit seizoen vriend en vijand bij STVV. De Kanaries hebben in de competitie ...

74
74
‘KAA Gent rondt winterse miljoenentransfer af’

KAA Gent zal snel moeten zijn wil het zich nog roeren op de wintermercato. Journalist Sacha ...

87
87
Faris Haroun verklapt interesse: uitdaging als T1

Faris Haroun maakte de opmars van Royal Antwerp FC van dichtbij mee. Van tweede klasse naar de ...

86
86
Grote leegloop bij STVV? Vrancken houdt hart vast

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries ...

87
87
Rode Duivel maakt knaltransfer bekend: 16 miljoen euro

Het WK 2026 staat voor de deur dus de internationals die niet veel aan de bak kwamen in de eerste ...

69
69
Oosting schrikt bij Antwerp: plotse vertrekker en blessures

Royal Antwerp FC heeft tij weten te keren onder Joseph Oosting, maar de reguliere competitie is nog ...

312
312
Lek boven voor Pocognoli? "Bewees ik bij Union SG"

Sebastien Pocognoli heeft zichzelf wat ademruimte gegeven door AS Monaco te plaatsen voor de ...

72
72
Druk op Hasi: Deschacht velt verrassend oordeel

Met amper 18 zeges in 42 matchen is het de logica zelve dat Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job. ...

290
290
AA Gent aan de bak: De Mil geeft aan wat er misging

AA Gent blijft ook onder Rik De Mil wisselvallig voor de dag komen. Na de goede resultaten van de ...

107
107
Van der Elst glashelder: "De titel is voor hen"

De Jupiler Pro League is inmiddels begonnen aan de 23ste speeldag van de reguliere competitie. Er ...

681
681
'Club houdt zich niet in: eerste zomertarget al gelekt'

Behoudens last-minute wendingen zal Club Brugge in zijn opzet slagen om zijn sterkhouders ...

412
412
'Kompany helemaal verknocht: Bayern wil JPL-bekende'

In de Bundesliga kruist leider Bayern München zaterdagavond de degens met Hamburg SV. Op bezoek ...

109
109
'Anderlecht op het puntje: JPL-toptransfer op komst’

Anderlecht zit op het puntje van z’n stoel: een JPL-toptransfer die plots binnen handbereik ...

511
511
Consternatie bij KRC Genk: twéé last-minute transfers?

KRC Genk beleefde tot dusver een behoorlijk rustige wintermercato. Maar daar zou vlak voor het ...

620
620
'Club Brugge tot uiterste: miljoenen voor dubbele transferbom'

Nu het ticket voor de tussenronde van de Champions League op zak is, wil Club Brugge zijn ...

935
935
'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Cercle Brugge verdiende dit seizoen al 16,80 miljoen euro aan transfers. Zelf spendeerden ze net ...

160
160
De Zerbi: "Of ik vertrek na Club Brugge-debacle?"

Roberto De Zerbi verloor met Olympique Marseille met 3-0 van Club Brugge. Een blamage voor de fiere ...

116
116
Patro plots internationaal bekend: "Zelfs in Italië nieuws"

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan voor 75.000 euro weg bij Sporting Lokeren. Hij gaat daar ...

140
140
De Mil huivert: AA Gent verspeelt dure punten in PO1-strijd

AA Gent leek vanavond lange tijd een geweldige zaak te doen in de strijd om de top-6. De Buffalo's ...

173
173
De Roeck vindt net op tijd juiste recept bij Club NXT

In de Challenger Pro League heeft Jonas De Roeck eindelijk het juiste recept gevonden voor Club NXT. ...

209
209
Man City geeft cruciale update over blessure Doku

Manchester City won afgelopen week in de Champions League van Galatasaray. Jérémy Doku ...

79
79
Hasi geeft update over Augustinsson, De Cat & co

RSC Anderlecht kampt ook dit seizoen met het nodige blessureleed. Toch wel zeer opvallend, aangezien ...

260
260
Euvrard in ‘Hasi-situatie’: "Of ik vrees voor een ontslag?"

Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job als RSC Anderlecht verliest van Standard, maar andersom is dat ...

92
92

Meer sportnieuws