Assist Saelemaekers bezorgt Milan punt, PSG scoort 7 keer

door
Assist Saelemaekers bezorgt Milan punt, PSG scoort 7 keer

AC Milan is er op de tweede speeldag in de Serie A niet in geslaagd zijn maximum te behouden. In de topper tegen Atalanta moest het vrede nemen met een punt, waarvoor het zijn drie Belgische invallers mocht danken. In Frankrijk heeft PSG dan weer snoeihard uitgehaald. Voormalig kampioen Lille werd in eigen stadion met 1-7 vernederd.


De Rossoneri hadden het in Bergamo niet makkelijk en kwamen na een halfuur op achterstand na een goal van Ruslan Malinovskyi. Die achterstand bleef ook in de tweede helft op het bord staan en dus moest Stefano Pioli ingrijpen. Vlak voor het uur bracht hij Charles De Ketelaere tussen de lijnen en in minuut 66 kwamen daar ook nog eens Divock Origi en Alexis Saelemaekers bij.

Het was uiteindelijk die laatste die mee beslissend zou zijn. Amper twee minuten na zijn invalbeurt nam Saelemaekers een hoekschop slim en snel tot bij Bennacer, die zijn tegenstander uitkapte en knap in de verste hoek plaatste. Daar zou het uiteindelijk ook bij blijven.

PSG WEERGALOOS
In de Ligue 1 lijkt er dit seizoen geen maat te zullen staan op Paris Saint-Germain. Dat vrat zondag Lille met huid en haar op en ging met maar liefst 1-7 winnen in Rijsel, onder impuls van zijn supertrio. Neymar was de absolute uitblinker met maar liefst twee goals en drie assists, terwijl Kylian Mbappé een hattrick liet noteren. Ook Lionel Messi speelde sterk en liet een goal en een assist noteren. Na drie speeldagen heeft PSG uiteraard het maximum van de punten en maar liefst zeventien gemaakte doelpunten.


LEES OOK: Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

Kan PSG dit seizoen de Champions League winnen?

Meest recent

Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

3
3
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

35
35
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

20
20
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

7
7
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

103
103
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

119
119
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

33
33
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

78
78
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

282
282
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

45
45
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

205
205
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

186
186
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

72
72
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

23
23
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

67
67
Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht bekampen elkaar komende speeldag in de Champions Play-Offs. ...

189
189
Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

97
97
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

73
73
Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

KRC Genk leek op weg naar een gemakkelijke winst in de Europe Play-Offs, maar de afgelopen weken ...

122
122
Leko meldt slecht nieuws voor twee Club-pionnen

Club Brugge neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart hoopt de goede vorm door ...

385
385
‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Mika Godts is hot in Nederland én daarbuiten. De buitenspeler schittert dit seizoen bij Ajax ...

39
39
‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

165
165
Haaland onder vuur na 'walgelijke' actie: "Tragisch gewoon"

Erling Haaland heeft voor flinke ophef gezorgd in Engeland en vooral in eigen land. De spits van ...

48
48
‘Sensationele comeback Toni Kroos in de maak’

Toni Kroos wordt gezien als één van de beste middenvelders van zijn generatie. De ...

48
48
De Mil bonkt op tafel: felle waarschuwing voor KAA Gent

KAA Gent vindt zijn draai maar niet in de Champions Play-Offs. Komende speeldag wacht KV Mechelen, ...

152
152

Meer sportnieuws