Napoli vangt vertrek Mertens op met stevige dubbelslag

door
Napoli vangt vertrek Mertens op met stevige dubbelslag

Het sprookjeshuwelijk tussen Napoli en Dries Mertens liep deze zomer op pijnlijke en publiekelijke wijze op de klippen. De Rode Duivel moest te veel inleveren om een nieuw contract te krijgen en dus gingen beide partijen na negen jaar uit elkaar. Mertens vond intussen onderdak bij Galatasaray en Napoli pakt nu uit met een stevige dubbelslag om hem te vervangen.


De Italianen kondigden donderdag namelijk aan dat ze Giovanni Simeone hebben weten te strikken. De 27-jarige spits, zoon van Atletico Madrid-coach Diego Simeone, komt over van Hellas Verona. In eerste instantie legt Napoli 3,5 miljoen euro op tafel om hem voor een seizoen te huren. In de zomer maakt hij definitief de overstap voor 12 miljoen als aan bepaalde voorwaarden voldaan wordt. 

Simeone begon zijn carrière in Argentinië bij Banfield en River Plate, maar is intussen al zes jaar in Italië aan de slag. In de Serie A kwam hij uit voor Genoa, Fiorentina en Cagliari alvorens in Verona neer te strijken. Daar maakte hij vorig seizoen nog indruk door zeventien keer te scoren. In Napels moet hij de concurrentie aangaan met Victor Osimhen én de volgende aanwinst.

EK-VERRASSING
Dat zal volgens Fabrizio Romani Giacomo Raspadori worden. De 22-jarige spits zal overgenomen worden van Sassuolo volgens een gelijkaardige formule. Napoli betaalt 5 miljoen euro voor een uitleenbeurt, die vergezeld gaat van een aankoopverplichting van 30 miljoen. Raspadori was een jaar geleden de verrassing in de EK-selectie van Italië en heeft dus al een Europese titel op zijn palmares. Hij verzamelde inmiddels al dertien caps voor de Squadra Azzurra, waarin hij drie keer scoorde.


LEES OOK: Na thuisdebuut: De Bruyne aangepakt door Italiaanse media

Zullen zij Mertens doen vergeten?

Meest recent

'Hasi wilde bizarre Anderlecht-transfer forceren'

RSC Anderlecht had deze zomer zijn zinnen gezet op een snelle aanvaller. Dat werd Adriano ...

65
65
'Na Skoras nog een dure miskoop weg bij Club Brugge'

Club Brugge deed de afgelopen jaren heel wat goede transfers, maar er zaten ook de nodige miscasts ...

178
178
Degryse kan zijn ogen niet geloven bij de Rode Duivels

België won makkelijk met 0-6 van Liechtenstein. De Rode Duivels kunnen tegen een van de zwakste ...

96
96
'Beerschot pakt uit met waanzinnige stunttransfer'

Beerschot valt weldra in Japanse handen. Dat zorgt er ook voor dat de Japanse markt helemaal open is ...

250
250
Rode Duivel valt zwaar door de mand: Garcia velt oordeel

Bij de Rode Duivels wisten een aantal jongens zich te tonen tegen Liechtenstein, anderen deden het ...

205
205
Anderlecht in paniek: zoektocht naar spits levert 5 namen op

RSC Anderlecht moet een spits halen, anders heeft Besnik Hasi een groot probleem. Het zal toch ...

728
728
'Club Brugge verrast vriend en vijand met transferbom'

Club Brugge leek klaar met zijn huiswerk op de transfermarkt, maar Blauw-Zwart gaat dan toch nog wat ...

706
706
Anderlecht schaamt zich diep: Hatenboer-farce escaleert

Hij moest het gezicht van een nieuw tijdperk worden. Vandaag zit Cédric Hatenboer bij de ...

699
699
Messi heeft héél verrassend nieuws te melden

Argentinië won gisteren met 3-0 van Venezuela. Lionel Messi scoorde twee keer in wat wellicht ...

166
166
‘Coucke kookt van woede: clash met Vandenhaute’

Bij RSC Anderlecht bakten ze er heel weinig sinds Marc Coucke de club overnam. De afgelopen vijf ...

967
967
Wat vindt De Bruyne écht van Garcia? Eerste oordeel

Kevin De Bruyne speelde een sobere partij tegen Liechtenstein. De middenvelder van Napoli scoorde ...

187
187
Garcia lyrisch: twee Duivels maken gigantische indruk

De Rode Duivels wonnen met 0-6 van Liechtenstein. Het was een oefenpotje tegen een tegenstander die ...

222
222
Explosieve dag bij Anderlecht: valt bestuur straks uit elkaar?

RSC Anderlecht gaat grote veranderingen doorvoeren. De Raad van Bestuur komt vandaag samen en de ...

276
276
Tielemans bejubelt mede-Duivel: "Hij was héél goed"

Youri Tielemans werd begin deze week aangeduid als de nieuwe vaste aanvoerder van de Rode Duivels. ...

258
258
Fofana doet straffe onthulling na Duivelse glansprestatie

De Rode Duivels zijn een potentiële smaakmaker rijker. Malick Fofana startte donderdag in ...

204
204
Kranten vernietigend: één grandioze buis na zege Duivels

De Rode Duivels hebben donderdagavond gedaan wat moest op het veld van Liechtenstein. Zoals verwacht ...

799
799
WK-kwali's: afgang voor Duitsland, Oranje maakt dure slipper

Niet alleen de Rode Duivels kwamen donderdagavond in actie, ook elders in Europa stonden ...

396
396
Geen genade: Tielemans regisseert België naar monsterzege

In hun kwalificatiecampagne voor het WK 2026 hebben de Rode Duivels donderdagavond brandhout gemaakt ...

237
237
D-Day Anderlecht: Renard na nog geen jaar op straat?

RSC Anderlecht staat vrijdag voor een D-Day. Op de Raad van Bestuur zal onder meer het ontslag van ...

935
935
'Trainersbom in Nederland: Van Bommel grote kandidaat'

De eerste interland-break van het seizoen is begonnen en dat leidt traditiegetrouw ook tot de eerste ...

452
452
Afval bij Rode Duivels: één speler genadeloos afgemaakt

In hun queeste om een ticket voor het WK 2026 te veroveren, hielden de Rode Duivels donderdagavond ...

328
328
Mitrovic stinkend rijk na last-minute transferschok

In de grote Europese voetballanden zit de zomerse transferperiode er alweer op, maar in ...

457
457
'Club en Gent akkoord: transferprijs Skoras bekend'

Terwijl het transfergeweld in de grote Europese voetballanden inmiddels is gaan liggen, kunnen de ...

1650
1650
Onbegrip voor keuze Garcia: "Wat moet hij nog meer doen?!"

Donderdagavond nemen de Rode Duivels het op tegen Liechtenstein in de kwalificatiecampagne voor het ...

477
477
'Lammens krijgt meteen groot transfernieuws bij United'

Vlak voor het sluiten van de zomerse mercato in Engeland, wist Senne Lammens zijn droomtransfer naar ...

702
702

Meer sportnieuws