'Transfersoap Ronaldo: nog twee clubs op tafel'

door
'Transfersoap Ronaldo: nog twee clubs op tafel'

Net zoals een klein jaartje geleden, speelt Cristiano Ronaldo opnieuw een hoofdrol in de diverse transferbulletins. De Portugese wereldster heeft namelijk zijn zinnen gezet op een vertrek bij Manchester United. Tot dusver toonde geen enkele Europese topclub zich bereid om hem een uitweg te bieden, maar daar kan mogelijk verandering in komen.


Nadat hij de Aziatische tournee aan zich voorbij liet gaan wegens 'familiale redenen', meldde CR7 zich vorige week in Manchester. In het gezelschap van onder meer zaakwaarnemer Jorge Mendes had hij er een gesprek met coach Erik ten Hag en enkele bestuurslui. In dat onderhoud maakte het kamp-Ronaldo zijn vertrekwens andermaal duidelijk. United liet dan weer verstaan dat de aanvaller wel degelijk onderdeel uitmaakt van de sportieve plannen. Veel leverde het gesprek dus niet op.

Hoewel Ronaldo afgelopen zondag opnieuw minuten maakte in een oefenmatch, blijft het zijn bedoeling om te vertrekken. Mendes nam in de voorbije weken dan ook contact op met zowat alle grootmachten in Europa, dat leverde echter niet het gewenste resultaat op. Ronaldo zou weliswaar poen kunnen gaan scheppen in het Midden-Oosten, maar dat maakt geen onderdeel uit van zijn plannen. De aanvaller wil komend seizoen absoluut in de Champions League spelen.

TWEE OPTIES
Even werd een terugkeer naar Sporting CP overwogen, maar tot dusver werd die piste niet bepaald concreet. Volgens journalist Manu Sainz van onder meer AS, zijn er momenteel slechts twee echte opties: SSC Napoli, dat er van droomt om van de Portugees een nieuw icoon te maken, of Atlético Madrid. De fans van Los Rojiblancos staan nochtans niet te springen om zijn komst, maar coach Diego Simeone zou de samenwerking graag aangaan. In beide gevallen lijken de financiële voorwaarden voorlopig echter nog een te groot struikelblok.

LEES OOK: 'Strijd om Rode Duivel barst los: Club Brugge gaat all-in'

Trending:

'D-day bij Club Brugge: nieuwe twist in Jashari-soap'
'D-day bij Club Brugge: nieuwe twist in Jashari-soap'

Ronaldo blijft uiteindelijk gewoon bij United ...

Meest recent

‘Bakayoko verbaast iedereen met straffe transfereis’

Johan Bakayoko kon een jaar geleden nog voor een astronomisch bedrag naar Saudi-Arabië, maar na ...

5
5
Fans vellen duidelijk oordeel over nieuw shirt Club Brugge

Club Brugge heeft op de officiële kanalen uitgepakt met nieuwe thuisshirts. Blauw-Zwart koos ...

48
48
'Brown hakt transferknoop door: verrassing van formaat'

De transfersage van Archie Brown begon vreemde vormen aan te nemen. De linksback had nog twee opties ...

69
69
Club Brugge lanceert nieuwe shirt: "Voor het eerst ooit"

Club Brugge is al enkele weken aan de bak in de voorbereiding, maar de fans waren in blijde ...

247
247
'Bliksemvertrek Wout Weghorst bij Ajax'

Ajax staat voor een heel belangrijk seizoen. Na drie seizoenen zonder prijs wordt het dringend tijd ...

70
70
Kat Kerkhofs dropt plots bommetje over Dries Mertens

Dries Mertens leek enkele weken geleden zijn afscheid te hebben aangekondigd. Maar is dat ook zo? ...

225
225
'Club op zucht van topaanwinst: zomerrecord in JPL verpulverd'

De zomerstage van Club Brugge zit erop, komende week start de laatste rechte lijn richting de ...

504
504
Spraakmakende opvolger Hasi bij Anderlecht nu al bekend?

RSC Anderlecht besloot ondanks een matig seizoenseinde om toch door te gaan met Besnik Hasi als ...

368
368
Johan Bakayoko weg: 'Bijzonder bedrag voor PSV'

Sinds Rudi Garcia het roer overnam als bondscoach, is Johan Bakayoko uit beeld verdwenen bij de Rode ...

60
60
Overmars smijt transferplannen Antwerp op tafel

Antwerp FC vertoefde de voorbije dagen op Oostenrijkse bodem voor een oefenkamp. Ook directeur ...

263
263
'Transferclimax bij AA Gent: twéé privéjets staan klaar'

KAA Gent wil zich in de komende weken nog verder versterken. Maar eerst staan de Buffalo's op punt ...

311
311
'Jashari-saga escaleert in oorlog: PL-club moeit zich plots'

Bij Club Brugge zit de zomerstage in Londen erop, zaterdag houdt Blauw-Zwart wel nog een ...

1822
1822
“Topclub is het doel”: Vandenbroeck brandt van ambitie

Zulte Waregem was enkele jaren op rij op de dool. Essevee haalde vorig seizoen Sven Vandenbroeck ...

199
199
Lawal of Van Crombrugge? Fink velt oordeel

KRC Genk won vanavond een oefenpot tegen Hannover '96. Het werd 2-4 voor de Limburgers. Tobias Lawal ...

244
244
Red Flames eervol uit EK na waanzinnige slotfase

Op het EK in Zwitserland speelden de Red Flames hun laatste match. De Belgische dames maakten er een ...

234
234
'D-day bij Club Brugge: nieuwe twist in Jashari-soap'

Ruim een week voor de Supercup wordt Club Brugge geteisterd door transferperikelen. Hoewel het ...

1155
1155
'Transfersoap Brown kent gigantisch straffe plottwist'

AA Gent haalde met Wilfried Kanga voorlopig nog altijd slechts één nieuwkomer in huis. ...

251
251
'Club Brugge ziet topaanwinst nog door vingers glippen'

Club Brugge haalde tot dusver al twee nieuwkomers in huis, maar daarmee is het huiswerk nog niet af ...

585
585
Overmars speelt open kaart: vertrekken of blijven?

Royal Antwerp FC lijkt in een neerwaartse spiraal te zitten. Na dubbel is het verval veel te groot. ...

515
515
Vrancken heeft 'transfernieuwtje' voor STVV-fans

STVV kent tot op heden een zeer goede voorbereiding. Trainer Wouter Vrancken mag zeer tevreden zijn ...

371
371
Keert Trebel verrassend terug naar JPL?

Er zijn nog heel wat spelers op zoek naar een nieuwe club. Adrien Trebel en Sebastien Bruzzese zijn ...

405
405
Westerlo krijgt bod binnen vanuit Major League Soccer

Het gonst al een tijdje van de geruchten omtrent Griffin Yow. Voorlopig was er weinig concreet te ...

225
225
Anderlecht haalt oude succesformule vanonder het stof

RSC Anderlecht haalde met Enric Llansana een nieuwe middenvelder. Hij komt over van Go Ahead Eagles. ...

819
819
‘Janssen drijft Antwerp tot waanzin: chaos bij bestuur’

Het kluwen rond Vincent Janssen zit muurvast. Terwijl Antwerp rekent op zijn vertrek om ruimte ...

1076
1076
Reis eist wéér hoofdrol op in oefenpot Club Brugge

Club Brugge speelde om 18u tegen het Poolse Rakow, dat morgen ook RSC Anderlecht partij geeft. ...

378
378

Meer sportnieuws