'Transfersoap Ronaldo: nog twee clubs op tafel'

door
'Transfersoap Ronaldo: nog twee clubs op tafel'

Net zoals een klein jaartje geleden, speelt Cristiano Ronaldo opnieuw een hoofdrol in de diverse transferbulletins. De Portugese wereldster heeft namelijk zijn zinnen gezet op een vertrek bij Manchester United. Tot dusver toonde geen enkele Europese topclub zich bereid om hem een uitweg te bieden, maar daar kan mogelijk verandering in komen.


Nadat hij de Aziatische tournee aan zich voorbij liet gaan wegens 'familiale redenen', meldde CR7 zich vorige week in Manchester. In het gezelschap van onder meer zaakwaarnemer Jorge Mendes had hij er een gesprek met coach Erik ten Hag en enkele bestuurslui. In dat onderhoud maakte het kamp-Ronaldo zijn vertrekwens andermaal duidelijk. United liet dan weer verstaan dat de aanvaller wel degelijk onderdeel uitmaakt van de sportieve plannen. Veel leverde het gesprek dus niet op.

Hoewel Ronaldo afgelopen zondag opnieuw minuten maakte in een oefenmatch, blijft het zijn bedoeling om te vertrekken. Mendes nam in de voorbije weken dan ook contact op met zowat alle grootmachten in Europa, dat leverde echter niet het gewenste resultaat op. Ronaldo zou weliswaar poen kunnen gaan scheppen in het Midden-Oosten, maar dat maakt geen onderdeel uit van zijn plannen. De aanvaller wil komend seizoen absoluut in de Champions League spelen.

TWEE OPTIES
Even werd een terugkeer naar Sporting CP overwogen, maar tot dusver werd die piste niet bepaald concreet. Volgens journalist Manu Sainz van onder meer AS, zijn er momenteel slechts twee echte opties: SSC Napoli, dat er van droomt om van de Portugees een nieuw icoon te maken, of Atlético Madrid. De fans van Los Rojiblancos staan nochtans niet te springen om zijn komst, maar coach Diego Simeone zou de samenwerking graag aangaan. In beide gevallen lijken de financiële voorwaarden voorlopig echter nog een te groot struikelblok.

LEES OOK: 'Napoli krijgt uitsluitsel over comeback De Bruyne'

Ronaldo blijft uiteindelijk gewoon bij United ...

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Club kan weer cashen, Real aast op grote naam'

 De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

20
20
Makelaar Rits spreekt klare taal, sneer naar transfer

Mats Rits is bij RSC Anderlecht volledig naar de achtergrond verdwenen. De middenvelder traint dan ...

87
87
Vanhaezebrouck maakt JPL-tendens af: "Onvoorstelbaar"

Het Nieuwsblad nam een trend in de Jupiler Pro League onder de loep. Assistenten die tijdens ...

28
28
Driedubbele opsteker voor Rode Duivels richting WK

Het WK komt dichterbij. Spelers die nu geblesseerd uitvallen missen mogelijk het mondiale ...

36
36
'Verrassende nieuwe uitdaging voor Laurent Ciman'

Eén van de meest opvallende figuren in de 'gouden generatie' van de Rode Duivels, was Laurent ...

23
23
Benito Raman breekt: Hartverscheurend verhaal raakt diep

Weinig voetballers op de Belgische velden die nog meer authenticiteit uitstralen dan Benito Raman. ...

54
54
'Diplomaprobleem Taravel: Anderlecht hakt knoop door'

Anderlecht zette op 1 februari Besnik Hasi op straat. Sindsdien zorgde het trainersdossier al voor ...

166
166
'Union sluit nieuwe megadeal met Benfica'

Union zal in de komende maanden nog alles uit de kast moeten halen om zijn titel te verlengen. Het ...

67
67
Van der Elst trekt keiharde conclusie over Leko en Club

De 28ste speeldag belooft enkele pittige affiches te brengen. De meeste ogen zullen gericht zijn op ...

322
322
Straffe stoot Vanderbiest: "Als je dat ziet..."

In de komende drie weken wordt de strijd om de Champions' Play-Off helemaal beslist. Union, Club ...

77
77
'Genk moet zich haasten: ervaren sterkhouder krijgt aanbod'

Bij KRC Genk gaat alle aandacht in de komende weken naar het veiligstellen van de zesde plaats. ...

190
190
'Standard krijgt plots drie gigantische opstekers'

Standard deed vorige week een enorme slechte zaak door 1-1 te spelen tegen La Louvière. De ...

136
136
'Club Brugge twijfelt: dure 'flopaankoop' al na jaar weg'

Club Brugge heeft een brede kern en daardoor zijn er een aantal spelers die minder aan bod komen. ...

321
321
Familiedrama bij Beckham loopt volledig uit de hand

Al maanden rommelt het binnen de beroemde Beckham-familie. Wat ooit een hechte clan leek, is ...

97
97
Lammens snoeihard na nederlaag Manchester United

Manchester United kon een goede zaak doen door het puntenverlies van Manchester City. Ze verloren ...

84
84
Club Brugge davert: Verhaeghe sleurt Club de miserie in

Bart Verhaeghe zette zelf mee de lijnen uit bij Club Brugge, en net daar wringt het nu. Nu de ...

865
865
Drama bij Anderlecht: moét Taravel aftreden als T1?

RSC Anderlecht zit met een gigantisch probleem. De Brusselaars lijken Jérémy Taravel ...

472
472
Roda JC rekent op Belg voor ‘Operatie Eredivisie’

Roda JC is een club die altijd heel wat Belgen in zijn rangen heeft gehad. De Nederlandse ...

12
12
Anderlecht dreigt opnieuw zware fout te maken

RSC Anderlecht moet stilaan een knoop gaan doorhakken. Gaan de Brusselaars de laatste aanvallende ...

281
281
Bayern-ster doet boekje open over Kompany

Vincent Kompany is bijzonder geliefd bij zijn spelers. Dat is al jaren het geval als coach. De ...

300
300
Anderlecht liet hem gaan… en krijgt nu spijt

Bij RSC Anderlecht waren de zomer- en wintermercato niet bepaald een groot succes. Sommigen zijn al ...

223
223
'Kopzorgen Garcia: grote JPL-surprise in beeld bij Duivels'

De Rode Duivels trekken eind deze maand naar de VS om het WK voor te bereiden aan de hand van een ...

209
209
Droomreeks United voorbij, finalisten Copa del Rey bekend

In de Premier League heeft Manchester United zijn ongeslagen reeks onder interim-trainer Michael ...

27
27
Arsenal zet nieuwe titelstap: City maakt dure uitschuiver

In de Engelse titelstrijd heeft Arsenal FC woensdagavond een uitstekende zaak gedaan. De leider had ...

58
58
Tedesco in ziekenhuis opgenomen: pakkende details bekend

Domenico Tedesco levert dit seizoen goed werk af als hoofdcoach van Fenerbahçe. Maar de ...

81
81

Meer sportnieuws