'Transfersoap Ronaldo: nog twee clubs op tafel'

door
'Transfersoap Ronaldo: nog twee clubs op tafel'

Net zoals een klein jaartje geleden, speelt Cristiano Ronaldo opnieuw een hoofdrol in de diverse transferbulletins. De Portugese wereldster heeft namelijk zijn zinnen gezet op een vertrek bij Manchester United. Tot dusver toonde geen enkele Europese topclub zich bereid om hem een uitweg te bieden, maar daar kan mogelijk verandering in komen.


Nadat hij de Aziatische tournee aan zich voorbij liet gaan wegens 'familiale redenen', meldde CR7 zich vorige week in Manchester. In het gezelschap van onder meer zaakwaarnemer Jorge Mendes had hij er een gesprek met coach Erik ten Hag en enkele bestuurslui. In dat onderhoud maakte het kamp-Ronaldo zijn vertrekwens andermaal duidelijk. United liet dan weer verstaan dat de aanvaller wel degelijk onderdeel uitmaakt van de sportieve plannen. Veel leverde het gesprek dus niet op.

Hoewel Ronaldo afgelopen zondag opnieuw minuten maakte in een oefenmatch, blijft het zijn bedoeling om te vertrekken. Mendes nam in de voorbije weken dan ook contact op met zowat alle grootmachten in Europa, dat leverde echter niet het gewenste resultaat op. Ronaldo zou weliswaar poen kunnen gaan scheppen in het Midden-Oosten, maar dat maakt geen onderdeel uit van zijn plannen. De aanvaller wil komend seizoen absoluut in de Champions League spelen.

TWEE OPTIES
Even werd een terugkeer naar Sporting CP overwogen, maar tot dusver werd die piste niet bepaald concreet. Volgens journalist Manu Sainz van onder meer AS, zijn er momenteel slechts twee echte opties: SSC Napoli, dat er van droomt om van de Portugees een nieuw icoon te maken, of Atlético Madrid. De fans van Los Rojiblancos staan nochtans niet te springen om zijn komst, maar coach Diego Simeone zou de samenwerking graag aangaan. In beide gevallen lijken de financiële voorwaarden voorlopig echter nog een te groot struikelblok.

LEES OOK: 'De Bruyne zet Napoli op scherp met verbluffende reünie'

Ronaldo blijft uiteindelijk gewoon bij United ...

Meest recent

‘Mourinho deelt Roberto Martinez enorme uppercut uit’

Roberto Martinez was jarenlang de bondscoach van de Rode Duivels tijdens de befaamde ‘Gouden ...

8
8
KRC Genk slaat weer toe: “Grootste keeperstalent in België”

KRC Genk staat bekend om hun befaamde keepersopleiding. Met ronkende namen zoals Thibaut Courtois, ...

90
90
TRANSFERUURTJE: ‘Verrassing Anderlecht, jackpot Genk en Antwerp’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

189
189
‘De Cuyper woest bij Brighton: fans vellen hard oordeel’

Maxim De Cuyper ging van Club Brugge naar Brighton. Bij de Engelse club is het vaak vechten om ...

204
204
‘Pocognoli wordt dure grap: bizarre kosten Monaco onthuld'

Sebastien Pocognoli koos ervoor om Union SG te verlaten voor een uitdaging bij AS Monaco, maar in ...

107
107
‘Mogi Bayat draait Anderlecht weer een ferme loer’

RSC Anderlecht zit in zak en as. De club zit in een desastreuze vorm en ook achter de schermen loopt ...

307
307
‘Rampscenario Lukaku lonkt: wat denkt Rudi Garcia?’

Romelu Lukaku staat bijna een halfjaar aan de kant bij Napoli. De aanvaller maakte inmiddels zijn ...

122
122
‘Anderlecht blijft pushen: sleutel ligt bij Kindermans’

Het rommelt ferm bij RSC Anderlecht. Paars-Wit nam de afgelopen weken afscheid van Besnik Hasi, ...

319
319
Schokkend: 'VRT bezorgt Ruben Van Gucht enorme mokerslag'

Ruben Van Gucht is intussen uitgegroeid tot een BV die de showbizzwereld doet daveren. De man met ...

249
249
Hoop voor Lavia: Chelsea-coach dropt groot nieuws

Het seizoen van Roméo Lavia wordt andermaal getekend door aanhoudend blessureleed. Maar de ...

61
61
Natte droom Anderlecht: Overmars naar Lotto Park?

RSC Anderlecht nam maandag weinig verrassend afscheid van Olivier Renard. De recordkampioen moet dus ...

464
464
Alles op promotie: Beerschot kondigt extra aanwinst aan

De reguliere competitie van de Challenger Pro League nadert stilaan zijn ontknoping. Bij Beerschot ...

87
87
'Allianz Arena davert: vertrek Vincent Kompany plots reëel'

Vincent Kompany is bezig aan een geweldig tweede seizoen als hoofdtrainer van Bayern München. ...

748
748
Nieuwe trainer Anderlecht: twee frappante namen genoemd

Afgaande op de woorden van CEO Kenneth Bornauw, wil RSC Anderlecht eind deze week zijn nieuwe ...

524
524
'Miljoenen voor Genk: Milan klopt aan voor toptransfer'

Konstaninos Karetsas werd maandagavond nog eens in de bloemetjes gezet. Het goudhaantje van KRC Genk ...

586
586
Opvolger Renard: Vincent Mannaert écht naar Anderlecht?

De top van RSC Anderlecht heeft opnieuw plaats moeten nemen aan de tekentafel. Paars-Wit was al op ...

697
697
Bliksemvertrek bij Club: Stankovic senior doet boekje open

Club Brugge werd vorige zomer gedwongen om al na één seizoen afscheid te nemen ...

485
485
'Anderlecht in extase: topcoach met Guardiola-stempel'

Een bekerwinnaar met een Guardiola-stempel: Anderlecht voelt dat dit een kans kan zijn. In Nederland ...

369
369
Vandevoordt zorgt plots voor grote transferverrassing

Nadat hij al op jonge leeftijd doorbrak bij KRC Genk, leek een grootste carrière in de maak ...

207
207
Club kruist vingers: uitsluitsel over Vermant en Tzolis

Club Brugge won zondagavond met overmacht van een weerloos Standard en haalde het met ...

553
553
'Anderlecht in actie: spectaculaire terugkeer in de maak'

Het overgebleven bestuur van RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer. Men wil zo snel mogelijk ...

757
757
Aanduidingen refs Croky Cup en speeldag 25 bekend

Het belooft weer een drukke week te worden op de Belgische velden. Eerst staan de terugmatchen in de ...

171
171
Anderlecht zoekt T1: vier topkandidaten in de race

Door het ontslag van Olivier Renard zoekt RSC Anderlecht een nieuwe sportief directeur, al is dat ...

519
519
'Leegloop bij Antwerp: Overmars geeft goudhaantje op'

Antwerp leek even weer naar boven te mogen kijken, maar voorlopig blijkt het stamnummer ...

507
507
Coucke trapt na: zondebok Anderlecht krijgt volle laag

Het is meer dan ooit crisis bij RSC Anderlecht, en dus ziet het bestuur van de Brusselaars zich ...

655
655

Meer sportnieuws