'Charleroi moet vrezen voor vertrek sterkhouder'

door
'Charleroi moet vrezen voor vertrek sterkhouder'

Sporting Charleroi is met een drie op zes begonnen aan het nieuwe seizoen. De Carolo's wonnen hun eerste partij van Eupen, maar waren afgelopen vrijdag een maatje te klein voor een sterk Union. Op de zomermercato leken de Henegouwers klaar met hun huiswerk, al dreigt daar nog verandering in te gaan komen. 


Volgens MSV Foot is Trabzonspor geïnteresseerd in de diensten van Ryoto Morioka. De Turkse landskampioen zou de onderhandelingen met de Japanner of Charleroi echter nog niet hebben aangeknoopt, maar bestudeert de piste. Het is echter nog niet duidelijk of Charleroi eventueel bereid is om zijn sterkhouder te laten vertrekken. 

De marktwaarde van Morioka wordt inmiddels geschat op een slordige twee miljoen euro. Drie jaar geleden betaalde Charleroi nog anderhalf miljoen euro aan Anderlecht om de Japanner definitief binnen te halen, en het ziet er naar uit dat de Carolo's dat bedrag willen recupereren als Trabzonspor ook daadwerkelijk met de onderhandelingen start. De 31-jarige Morioka is wel een belangrijke pion in het elftal van de Henegouwers. 

Assistenkoning

Vorig seizoen was Morioka (opnieuw) één van de stille krachten op het middenveld bij Charleroi. Met twaalf assists en vier doelpunten lag hij aan de basis van de sterke prestaties van de Zebra's. Dit seizoen wist de Japanner zijn statistieken nog niet bij te werken. Voordien was Morioka in ons land ook actief bij Waasland-Beveren en Anderlecht. Bij laatstgenoemde club kon hij de hoge verwachtingen echter nooit inlossen. Mogelijks wacht de middenvelder een nieuwe kans op het hoogste niveau, als Trabzonspor beslist om door te drukken. 

LEES OOK: OHL wint op Mambourg en wipt weg uit gevarenzone

Moet Charleroi hem laten vertrekken bij een goed bod?

Meest recent

Duivel volledig afgeschreven: WK-selectie in acuut gevaar

Bondscoach Rudi Garcia maakt aanstaande vrijdag zijn selectie bekend voor de oefenstage eind deze ...

17
17
Antwerp pookt supporters op met hoog bezoek op Bosuil

Antwerp FC is definitief uitgeteld voor de Champions' Play-Offs. Desondanks wil men zondagnamiddag ...

47
47
D-Day in JPL: deze drie ploegen vandaag zeker van Play-Off I?

Zondag worden de overige wedstrijden van de voorlaatste speeldag in de reguliere competitie van de ...

134
134
Genk-STVV: Hayen houdt vast aan verrassing, Vrancken wisselt niet

Zondagmiddag staat de Limburgse derby op het programma in de Jupiler Pro League. En de belangen bij ...

26
26
TU: 'Barça lonkt naar Club, spectaculaire transfersom Doku'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

167
167
Clement zet Engeland op zijn kop, Still krijgt kletsen

Philippe Clement koos verrassend voor een avontuur in de Championship bij het Engelse Norwich City. ...

287
287
De Bruyne is back: Italië gaat volledig los op Rode Duivel

Kevin De Bruyne kende een moeilijke periode met een hardnekkige blessure in Napels. Maar de ...

149
149
Overmars zweet peentjes: gevolgen Antwerp desastreus

Royal Antwerp FC zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old kan Play-Off 1 al ...

316
316
Oorlog in Lokeren ontploft: fans dreigen met boycot

Het rommelt ferm bij KSC Lokeren. De club is ambitieus, maar de resultaten in de Challenger Pro ...

81
81
Verrassende Duivel bonkt op deur van Rudi Garcia

Het WK sluipt stilaan dichterbij en er staat ook een interlandbreak op het programma. Het is ...

65
65
‘De Cat botst met Anderlecht: pijnlijke exit dreigt’

Nathan De Cat is bezig aan een snelle opmars bij Anderlecht, maar achter de schermen botst het ...

516
516
Spileers doet boekje open over afwezigheid Mechele

Brandon Mechele haakte op het nippertje af bij Club Brugge. De ervaren verdediger zat wel in de ...

667
667
Hayen doet heftige onthulling: "Doe ik voor elke thuismatch"

Van de kandidaten voor de Champions' Play-Offs is vandaag ook Racing Genk aan zet. Nicky Hayen en co ...

87
87
Opvallende woorden over Mika Godts in Nederland

Mika Godts kent een wonderseizoen met Ajax. De Amsterdammers doen het sportief niet uitstekend, maar ...

82
82
Courtois wil met geld smijten: Boskamp waarschuwt

De voetbalwereld gonst wel vaker van geruchten, maar af en toe zit er een verhaal tussen dat meteen ...

137
137
‘Club Brugge overvalt Mignolet met straffe wending’

Alles leek erop dat Simon Mignolet stilaan naar de uitgang werd begeleid bij Club Brugge. Maar nu ...

1589
1589
Westerlo-coach Charaï ergert zich dood na Club Brugge

Westerlo kan Play-Off 1 vergeten na de nederlaag tegen Club Brugge. De Kemphanen deden lang mee voor ...

164
164
Opvallend beeld van Gert Verheyen maakt veel los

Een opvallende foto van Gert Verheyen zorgt momenteel voor de nodige reacties bij fans. De ...

227
227
Courtois door het lint: Güler scoort “onmogelijk” doelpunt

Thibaut Courtois en consorten hebben een zes op zes gepakt in La Liga. Ook in de Champions League ...

56
56
Code rood Vanaken: ook Verhaeghe in alle staten

Club Brugge won van Westerlo, maar Hans Vanaken ging geblesseerd van het veld. Eerder sprak coach ...

1431
1431
Leko komt met zorgwekkende update over Vanaken

Club Brugge heeft in Westerlo gedaan wat het moest doen, want dankzij de 1-2-zege blijft het in het ...

516
516
Charaï trots: "Hebben beste ploeg in België gedomineerd"

Westerlo zag zaterdagavond zijn droom sneuvelen. De Kemphanen hoopten nog de Champions' Play-Off te ...

77
77
Man City ziet titel wegglippen, vlotte zeges Real en Ajax

Arsenal lijkt weer een stapje dichter te staan bij de titel in de Premier League. Eerste ...

44
44
‘Nieuwe wending na terugkeer De Bruyne’

Napoli heeft zijn Rode Duivels stilaan helemaal terug. Nadat Romelu Lukaku twee weken geleden tegen ...

150
150
Efficiënt Club Brugge slaat PO1-droom Westerlo aan diggelen

Na de overwinning van Union, volgde ook Club Brugge vanavond. Blauw-Zwart overtuigde niet geheel, ...

100
100

Meer sportnieuws