'Ronaldo weigert gigabod: 300 miljoen voor 2 jaar'

door
'Ronaldo weigert gigabod: 300 miljoen voor 2 jaar'

Terwijl de start van de Premier League steeds dichter komt, zit Manchester United nog steeds verwikkeld in een heuse soap rond Cristiano Ronaldo. De Portugese superster wil deze zomer vertrekken. Maar United ziet hem liefst blijven en ook de interesse in de aanvaller is erg beperkt.




Ronaldo gaat één van zijn laatste seizoenen op het hoogste niveau in. Hij hoopt in de herfst van zijn carrière om zijn indrukwekkende prijzenkast nog wat verder aan te vullen. Maar CR7 zou vrezen dat dit bij United niet zal lukken. Het eerste seizoen na zijn comeback op Old Trafford draaide immers uit op een groot fiasco. Inmiddels werd een nieuw project opgestart onder het bewind van coach Erik ten Hag, maar Ronaldo zou weinig vertrouwen in de sportieve wederopbouw.

Deze week meldde hij zich in gezelschap van makelaar Jorge Mendes wel weer terug op de club. Maar United kon hem niet op andere gedachten brengen. Wat de situatie extra ingewikkeld maakt, is dat er geen derde partij bij betrokken is. Ronaldo liet zich inmiddels aan tal van clubs aanbieden, maar kreeg telkens nul op het rekest. Onder meer Chelsea, Bayern München, Real Madrid en PSG bedankten vriendelijk. Bij Altético Madrid is hij dan weer niet welkom door de fans.

GIGABOD
Volgens de laatste berichten zou Mendes inmiddels ook bij SSC Napoli hebben aangeklopt, maar die club lijkt financieel niet sterk genoeg. Ondertussen kan hij wel rekenen op interesse vanuit het Midden-Oosten. Volgens journalist Duncan Castles ontving hij bijvoorbeeld een aanbieding vanuit Saudi-Arabië. Daar kon CR7 liefst 300 miljoen euro op 2 seizoenen verdienen. Maar zo'n overstap ziet hij zelf niet zitten, Ronaldo wil volgend seizoen op het hoogste niveau voetballen (lees: in de Champions League).

LEES OOK: Karim Benzema flirt met spectaculaire comeback

Ronaldo blijft uiteindelijk gewoon bij United ...

Meest recent

Vandenbempt ziet kernprobleem format: “Ronduit kwalijk”

De competitiehervorming is een gespreksonderwerp dat nog even de voorpagina’s zal halen. De ...

1
1
Rode Duivel afgemaakt: ‘Genadeloos vertrek dreigt'

Koni De Winter werd de afgelopen interlandperiodes telkens geselecteerd door bondscoach Rudi Garcia ...

28
28
Ronald Koeman deelt nieuws dat door merg en been gaat

Ronald Koeman heeft donderdagavond in het televisieprogramma Eva openhartig verteld over een ...

42
42
Breekt voormalige 'Kompany-revelatie' eindelijk door in JPL?

Vanavond nemen Sporting Charleroi en KRC Genk het tegen elkaar op. De kans is bestaande dat de ...

28
28
AA Gent verrast met terugkeer van oude bekende

AA Gent stelde Rik De Mil aan als nieuwe trainer. De Buffalo's hebben vandaag nog meer nieuws ...

85
85
Garcia ziet één 'voordeel' aan blessures Lukaku en De Bruyne

België maakt zich stilaan al klaar voor het WK van komende zomer. Met Egypte, Iran en ...

24
24
Vanderhaeghe verrast bij comeback: 'Club of Anderlecht?'

Veel langer dan hem lief is, zat Yves Vanderhaeghe de laatste maanden aan de bank gekluisterd. De ...

243
243
Van Dijk onthult hoe hij echt over Salah denkt

Heeft Mohammed Salah zijn laatste match gespeeld voor Liverpool? De kans is zeker bestaande, want de ...

32
32
Heymans baalt, maar ziet ook nieuwe kans na vertrek Fink

Bij KRC Genk nemen ze het vanavond op tegen Sporting Charleroi. Het is de eerste match na het ...

108
108
'Dé aankoop van 100 miljoen die Real Madrid nodig heeft'

Real Madrid is nu al uiteraard bezig met transfers voor komende zomer. De Koninklijke zou volgens ...

46
46
Kindermans 'helpt' Anderlecht handje in transferdossier

Bij RSC Anderlecht gaan ze in 2026 voor een aantal spelers zeer grof geld kunnen verdienen. Twee ...

270
270
‘KRC Genk beeft: deal met Simons staat op ontploffen’

In Genk hangt er weer spanning in de lucht: iedereen wil vooruit, maar het bestuur wil zich niet ...

520
520
Garcia looft twee bekritiseerde Duivels: WK lijkt zekerheid

Bij de Rode Duivels blijven de fans een beetje op hun honger zitten over twee spelers. Onder meer ...

104
104
Kindermans speelt open kaart over terugkeer naar Anderlecht

RSC Anderlecht lijkt alles weer stilaan in orde te hebben. Er is rust in de club, de juiste mensen ...

571
571
Garcia zaait twijfel rond WK-toekomst Witsel

Bij de Rode Duivels gaat Rudi Garcia de komende maanden knopen moeten doorhakken. Hij kan wellicht ...

37
37
Losada heeft na lang zoeken eindelijk club beet

Iets meer dan een jaar geleden speelde zich in Deinze een tragedie af. De tweedeklasser ging ...

20
20
KRC Genk speurt rond: De Condé zoekt witte merel

KRC Genk heeft middelen, maar het kan zeker geen gekke dingen doen in januari. De Limburgers zullen ...

182
182
'Liverpool pakt malaise aan: transferdeal met Club Brugge'

Club Brugge heeft de intentie om zijn sterkhouders tijdens de komende wintermercato aan boord te ...

328
328
'Transferfiasco Anderlecht, januari-exit in de maak'

RSC Anderlecht is van plan om zich tijdens de zomermercato te versterken met enkele gerichte ...

222
222
'Genk hakt knoop door: nieuwe hoofdcoach in aantocht'

De zoektocht naar een opvolger voor Thorsten Fink nadert zijn ontknoping bij KRC Genk. Zo zou Racing ...

875
875
UECL: Verrassingen op slotspeeldag, ontdek eindstand League Phase

Donderdagavond werd de laatste speeldag van de League Phase in de Conference League afgewerkt. Die ...

143
143
Oosting drukt stempel bij Antwerp: Kerk doet boekje open

Enkele weken geleden leek Antwerp FC nog op sterven na dood, maar momenteel is de Great Old weer ...

218
218
Heftige beelden in CPL: Patro-Eupen mondt uit in knokpartij

Donderdag stonden de twee laatste duels van de 18de speeldag in de Challenger Pro League op het ...

505
505
Napoli wipt Milan, uitblinkers met klasse-gebaar bij Lukaku

SSC Napoli heeft zich donderdag als eerste ploeg geplaatst voor de finale van de Italiaanse ...

83
83
"Het is gewoon té veel" - clubleiding Genk op plaats gezet

KRC Genk nam afgelopen maandag zoals verwacht afscheid van Thorsten Fink. En dus moeten de ...

601
601

Meer sportnieuws