Mazzu bevestigt: "Hij blijft bij Anderlecht"

door
Mazzu bevestigt:

Felice Mazzu maakt zich momenteel op voor zijn officiële debuut als hoofdtrainer van RSC Anderlecht. Aanstaande zondag trapt zijn ploeg de campagne in de Jupiler Pro League op gang met een thuisduel tegen KV Oostende. In aanloop naar die partij kwam de trainer alvast met goed nieuws voor de paars-witte fans.


Mazzu zal het bij Anderlecht moeten doen zonder een aantal sterkhouders van vorig seizoen. Zo werd bijvoorbeeld geen vervolg gebreid aan de huurbeurten van Joshua Zirkzee en Christian Kouamé. Daarnaast werd Josh Cullen voor een aardig bedrag verkocht aan het Burnley FC van ex-coach Vincent Kompany. En de algemene verwachting was dat ook Bart Verbruggen dat voorbeeld zou volgen.

Alles leek in gereedheid voor de transfer van de beloftevolle doelman, die Anderlecht een slordige 5 miljoen euro zou moeten opbrengen. Maar donderdag werd vanuit Engeland gemeld dat de deal plots op de helling stond. En dat wordt nu ook bevestigd door Mazzu. "Bart heeft besloten om te blijven", werd de coach geciteerd bij La Dernière Heure. "We hebben vrijdagochtend een gesprek gehad en hij heeft me bevestigd dat hij gelukkig is om te kunnen blijven."

GOEDE VOORBEREIDING
Een opsteker dus voor Mazzu, die uitkijkt naar zijn eerste officiële match bij RSCA. Hij voelt zich in ieder geval al goed aanvaard bij de recordkampioen. "We zijn allemaal ongeduldig, zeker na een goeie voorbereiding. We nemen veel positieve zaken mee uit de match tegen Lyon. Ook de heel respectvolle ontvangst van het publiek gaf me veel positieve energie. Een heel mooi moment voor mij", klinkt het enthousiast.

LEES OOK: 'Spectaculaire terugkeer Doumbia bij Antwerp'

Verbruggen is qua puur talent een betere doelman dan Van Crombrugge ...

Meest recent

Hoogspanning bij KRC Genk: supporters roeren zich

KRC Genk heeft woensdagavond andermaal steken laten vallen in de Jupiler Pro League. Zo verloren de ...

16
16
Opstellingen Club-Monaco: Hayen slachtoffert basispion

Donderdagavond is het zover, dan begint ook Club Brugge aan zijn campagne in de League Phase ...

54
54
'Comebackbom: Odoi kiest toch voor België'

Denis Odoi nam verrassend afscheid van Royal Antwerp FC en de 37-jarige polyvalente middenvelder zit ...

163
163
Sam Kerkhofs haalt vernietigend uit: “Het is een beerput!”

Sam Kerkhofs is ondertussen een klinkende naam geworden in de Belgische voetbalwereld. De supporter ...

47
47
Woedende Leko trekt aan alarmbel bij KAA Gent

KAA Gent won afgelopen speeldag nog tegen Royal Antwerp FC in de Jupiler Pro League, maar toch zette ...

104
104
'Spectaculaire terugkeer Doumbia bij Antwerp'

Mahamadou Doumbia maakte afgelopen zomermercato de overstap van Royal Antwerp FC naar Al-Ittihad. De ...

258
258
Mourinho heeft beet en briest: bizarre clausule

José Mourinho werd een tijdje geleden ontslagen bij Fenerbahçe. Na de uitschakeling ...

42
42
Simic onthult échte reden Anderlecht-vertrek

Jan-Carlo Simic werd op de valreep nog verkocht aan het Saudische Al-Ittihad. De Servische ...

367
367
Liverpool-fan blijft Simeone pesten: “Krijg ik assist?”

De Champions League-clash tussen Liverpool en Atlético Madrid blijft nazinderen. In het slot ...

46
46
DAZN-affaire moddert aan: Bart Verhaeghe kiest kant

De achtste speeldag van de Jupiler Pro League staat voor de deur en naar alle waarschijnlijkheid ...

1046
1046
'Totale transferwending na topmeeting bij Anderlecht'

Nu de zomermercato achter de rug is, kan de sportieve leiding bij RSC Anderlecht zich toeleggen op ...

491
491
Suprematie doorbroken? "Union mag voet zetten naast Club"

Club Brugge opent donderdagavond zijn campagne in de League Phase van de Champions League. Maar er ...

239
239
Schmeichel komt met verwoestende boodschap voor Lammens

Zaterdag wacht Manchester United een nieuwe topper in de Premier League, want dan komt Chelsea op ...

211
211
Club Brugge kan toch blijven rekenen op goudhaantje

Voor Club Brugge staan er bijzonder drukke maanden voor de boeg. Blauw-Zwart moet in principe nog ...

121
121
Mignolet naar de uitgang geduwd bij Club Brugge?

Na de pijnlijke nederlaag op La Louvière van afgelopen weekend hoopt Club Brugge straks weer ...

245
245
Antwerp pakt nog uit met knap nieuw shirt

Het nieuwe seizoen is intussen toch al bijna twee maanden aan de gang, maar bij Antwerp pakken ze ...

73
73
Albert keihard: "Was ik Hayen, dan nam ik ontslag"

Wanneer Club Brugge straks in de Champions League AS Monaco in de ogen kijkt, zullen wellicht vele ...

526
526
'Anderlecht grijpt stevig in na harde woorden Lukaku'

Nadat hij vorig weekend in het Lotto Park aanwezig was voor de match tussen Anderlecht en Genk, ...

600
600
'Explosieve situatie bij Cercle Brugge'

Cercle Brugge kende dit seizoen weer een lastige start, maar met een 8 op 21 is het nu toch mee in ...

155
155
Opvallend oordeel: “Verhaeghe heeft écht visie“

Club Brugge begint om 18u45 aan zijn avontuur in de league phase van de Champions League. Daarin ...

199
199
‘De Bruyne schittert bij Napoli: dit detail maakt verschil’

De blikvanger van donderdagavond in de Champions League op donderdagavond is de terugkeer van Kevin ...

154
154
Lukaku terug naar België? Eén detail houdt alles tegen

Lukaku in de loge, knuffel met Coucke — het beeld ging rond. Maar achter die glimlach schuift ...

326
326
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht droomt van terugkeer, verrassing Clement'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

352
352
Barça zwaar in de penarie: CL-drama op komst

FC Barcelona begint dit seizoen weer met hernieuwde ambities aan de Champions League. De Catalanen ...

144
144
Crisis in Genk? Smets met de handen in het haar

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. De Limburgers zijn dit seizoen weer razend ...

306
306

Meer sportnieuws