'Rode Ster Belgrado is OHL alsnog te snel af voor topspits'

door
'Rode Ster Belgrado is OHL alsnog te snel af voor topspits'

Oud-Heverlee Leuven dreigt naast zijn prioriteit te grijpen. De club zoekt al een tijdje naar een nieuwe spits, maar de Servische topclub Rode Ster Belgrado gooit mogelijk roet in het eten. Er komt weldra duidelijkheid.


Italiaanse media melden vandaag dat Kaly Sene dan mogelijk toch niet naar OHL trekt. De aanvaller werd vaak genoemd bij Anderlecht, maar tien dagen geleden was er plots het nieuws in Italië dat hij voor 2,5 miljoen euro op weg was naar OHL. Enkel de medische testen konden de plannen nog dwarsbomen, of een plotse wending. Die is er nu met de concrete interesse van Rode Ster Belgrado.

GOED SEIZOEN

De spits verlaat FC Basel, dat hem in de zomer van 2020 voor 4 miljoen euro wegkocht bij Juventus, sowieso. Bij de Zwitserse topclub kon hij nooit echt helemaal doorbreken en zijn teller bleef staan op 1 goal en 2 assists in 9 wedstrijden. De spits werd vorig jaar uitgeleend aan Grasshopper en daar deed hij het wel goed met 10 doelpunten en 4 assists in 25 partijen.

Eerder werd hij ook al uitgeleend aan Omonia Nicosia. OHL heeft zo zijn langverwachte spits nog steeds niet beet. Sinds het vertrek van Thomas Henry is Marc Brys op zoek naar een nieuwe goalgetter. Vorig jaar werd Sory Kaba gehuurd, maar de club besliste om de aankoopoptie niet te lichten. OHL blijft zo zoeken naar een nieuwe doelpuntenmachine, maar het is duidelijk dat het bijzonder moeilijk is om dergelijk type naar Den Dreef te halen.

LEES OOK: Birger Verstraete haalt verschroeiend uit: “Schandalig!”

Zal OHL alsnog naast hem grijpen?

Meest recent

Genk vloekt op kwelduivel: “Uiteraard weer hij bij Club”

KRC Genk en Club Brugge hebben de Kerstspeeldag in de Jupiler Pro League afgetrapt. De uitploeg ...

3
3
Geen titel, wel transfer naar Zulte Waregem: "Geen spijt"

Bij Zulte Waregem hebben ze de laatste jaren de Scandinavische markt volop ontdekt. Vooral de Denen ...

11
11
'Liverpool schiet in actie voor volgende topspits'

De verwachtingen waren dit seizoen torenhoog bij Liverpool. Nadat het vorig seizoen al de titel ...

19
19
'Pocognoli met handen in haar: plotse leegloop op komst'

Sébastien Pocognoli zorgde in oktober voor ophef door midden in het seizoen te vertrekken bij ...

21
21
Groot nieuws voor Hoefkens: NAC grijpt in

Vorige week viel de naam van Carl Hoefkens nog bij KRC Genk, maar de trainer paste voor een job bij ...

28
28
11 namen: dubbele opsteker voor Club, Hayen grijpt niet in

Om 13u30 wordt de kerstspeeldag in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Dat gebeurt meteen met een ...

147
147
'Rode Duivels grijpen nu toch weer naast toptalent'

Er was in 2025 heel wat te doen over spelers met een dubbele nationaliteit bij de Rode Duivels. Heel ...

98
98
TRANSFERUURTJE: 'Club troeft Anderlecht af, Barça ontdekt Gentse parel'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

156
156
Hubert haalt snoeihard uit naar Anderlecht

David Hubert werd een tijdje geleden ontslagen bij RSC Anderlecht. Nu zit de hoofdtrainer bij Union ...

267
267
Vera deelt hartverscheurend verhaal over Nicky Hayen

Het zijn zware weken geweest voor Nicky Hayen, maar zeker ook heftige jaren voor Vera Duchateau. Al ...

217
217
Zulte Waregem roept oorlogstaal naar Antwerp

Zulte Waregem kent dit seizoen wisselvallige resultaten, maar de promovendus doet het behoorlijk in ...

436
436
Held: Vuskovic (ex-Westerlo) redt leven na akelig moment

Luka Vuskovic maakte op 17-jarige leeftijd op huurbasis furore bij Westerlo, maar nu zit de centrale ...

39
39
‘KAA Gent slaat bal mis: wéér toptalent op weg naar exit'

KAA Gent krijgt dit seizoen klappen. De resultaten vallen dik tegen en als klap op de vuurpijl ...

374
374
Einde verhaal? Fans keren zich nu ook tegen Marc Brys

Marc Brys staat officieel nog onder contract als bondscoach van Kameroen, maar de Belgische ...

103
103
'Real schiet in actie: opvolger voor clubicoon bepaald'

Bij Real werkten ze in de voorbije zomers al aan een verjonging van het elftal, met dit seizoen nog ...

74
74
'Afrikaanse kampioen op weg naar Belgische club'

De wintermercato gaat binnen enkele dagen van start en de zoektocht naar versterking is bij de ...

292
292
Tip voor De Mil: "Hij moet meer kansen krijgen"

Rik De Mil heeft tot dusver nog maar weinig plezier beleefd aan zijn overstap naar AA Gent. De ...

174
174
'Paniek bij Club: ook transfer Tzolis weer op tafel'

Club Brugge gaat vrijdagmiddag in Genk nog op zoek naar een resultaat, maar daarna kan het vizier ...

250
250
Ophef op Africa Cup: Saintfiet haalt keihard uit

Op tweede kerstdag wordt er ook op de Africa Cup weer gevoetbald. Daarbij zijn ook twee Belgische ...

149
149
Plots vreemde situatie voor Nicky Hayen

De Kerstspeeldag in de Jupiler Pro League wordt straks om 13u30 afgetrapt met meteen een pikante ...

402
402
'Transferplannen Standard: zes deals op til'

Na twee derde van de reguliere competitie lijken Union, Club Brugge, STVV en Anderlecht al vrijwel ...

291
291
‘Club Brugge schrikt: Broos’ comeback botst direct’

Hugo Broos wil stoppen als coach, maar niet verdwijnen uit het voetbal. Alleen: de manier waarop hij ...

432
432
KV Mechelen in Play-Off I? Revelatie schat kansen in

Vrijdag en zaterdag staan nog de laatste wedstrijden van 2025 in de Jupiler Pro League op het ...

161
161
Marouane Fellaini toch nog langer bij Charleroi?

Charleroi pakte onlangs groots uit met de komst van Marouane Fellaini. De ex-Rode Duivel was sinds ...

33
33
Cinel keert plots helemaal zijn kar bij Cercle

Cercle Brugge sluit zijn kalenderjaar af met een lastige opdracht, want vrijdag komt Union op bezoek ...

339
339

Meer sportnieuws