'Standard en Union SG azen op ervaren ex-spits van Arsenal'

door
'Standard en Union SG azen op ervaren ex-spits van Arsenal'

Standard en Union SG zijn op zoek naar aanvallende versterking. De twee Belgische clubs zijn op het spoor gekomen van een transfervrije aanvaller. Dat meldt RTBF.


Standard en Union SG zien wel graten in de komst van Yaya Sanogo. De 29-jarige Franse aanvaller wordt zowat elke mercato aangeboden aan Belgische clubs, maar tot op heden hapte niet. De aanvaller beleeft in een zeer wisselvallige carrière.

POVERE CIJFERS

In 2013 haalde Arsenal het jonge talent weg bij Auxerre en bij The Gunners (20 matchen, 1 goal en 2 assists) kon hij echter nooit helemaal doorbreken. De Engelse topclub stalde hem bij Crystal Palace (11 matchen met 1 goal en 1 assist), Ajax (6 matchen met 0 goals en 1 assist) en Charlton Athletic (8 matchen met 3 goals en 0 assists). In 2017 trok hij transfervrij naar Toulouse (72 matchen met 16 goals en 4 assists). Na drie jaar eindigde dat avontuur en Sanogo werd een vrije speler. Hij zat bijna acht maanden zonder club tot de Engelse tweedeklasser Huddersfield (9 matchen met 0 goals en 0 assists) hem oppikte.

 Ondertussen is Sanogo dus weer een vrije speler en hij hoopt nog maar eens zijn kans te gaan in België. De afgelopen jaren werd hij bij zowat elke Belgische topclub (Anderlecht, KRC Genk en tal van andere ploegen) aangeboden, maar niemand sloeg toe. Sanogo speelde tot op heden nog maar 147 wedstrijden in zijn carrière, waardoor er altijd veel twijfel was over hem. Heeft hij deze keer meer succes?

LEES OOK: "Hou gewoon je bek!"-Anderlecht-fans zetten Dudenpark in brand

Zal een Belgische club hem aantrekken?

Meest recent

Schok bij Rode Duivels? 'Nieuw wit konijn op komst'

De Rode Duivels nemen het tijdens de komende dagen op tegen Liechtenstein en Kazachstan. In principe ...

221
221
'Transferbommetje Mitrovic: jaarsalaris van 10 miljoen'

In de grote Europese voetballanden zit de zomerse transferperiode er alweer op, maar in ...

67
67
Oud-scheids doet boekje open: Anderlecht dubbel genekt op Union?

De (bestuurlijke) crisis bij RSC Anderlecht is sinds afgelopen weekend compleet. De nederlaag op het ...

304
304
Garcia dropt eerste naam uit basisploeg Rode Duivels

De Rode Duivels hervatten donderdagavond hun kwalificatiecampagne voor het WK 2026. In principe mag ...

126
126
'Transferbelofte gemaakt: volgende superdeal Club Brugge'

Hoewel de Belgische clubs nog enkele dagen transfers kunnen doen, lijkt de zomermercato bij Club ...

1042
1042
'Enorme plannen Barça: twee wereldtoppers in 2026

Ondanks de ongeziene transferdrukte in de rest van Europa, ging het sluiten van de zomermercato ...

169
169
Populaire tv-ster wijst Johan Derksen keihard de deur

Bij Vandaag Inside gebeurt nooit iets zonder vuurwerk, maar deze keer liep het anders dan Derksen ...

87
87
'Coucke onder grote druk: één uitweg in Anderlecht-malaise'

De tegenvallende start van het seizoen en aanhoudende supportersprotesten, zijn niet zonder gevolgen ...

895
895
Verbazing na keuze Garcia: "Verwachtte hém als kapitein"

De Rode Duivels hervatten donderdagavond hun kwalficatiecampagne voor het WK 2026. Daags voor de ...

208
208
'Onthuld: met dit plan wil Anderlecht Dolberg doen vergeten'

RSC Anderlecht heeft dan toch afscheid genomen van Kasper Dolberg, die voor zo'n 10 miljoen euro ...

1664
1664
Batshuayi ontketent rel: vonken vliegen eraf

Geen Romelu Lukaku, geen plan. En dus kiest Rudi Garcia maar voor Michy Batshuayi. Maar waarom geen ...

509
509
Niet alleen Lukaku: nog Rode Duivel krijgt mokerslag in CL

In de komende week is er nog interlandvoetbal, maar daarna kan het vizier stilaan gericht worden op ...

128
128
Antwerp krijgt harde klap: Goots voorspelt rampscenario

De transferperiode zit er in de meeste landen op, terwijl Belgische clubs zich wel nog enkele dagen ...

566
566
Spelerslijsten CL: 5 afwezigen bij Union, Club verrast niet

Dinsdagavond verstreek de deadline voor het indienen van de spelerslijsten voor de Champions League. ...

300
300
Hein verrast met Duivels-defensie: "Hij is er klaar voor"

Donderdag en zondag zijn de Rode Duivels opnieuw aan zet in de kwalificatiecampagne voor het WK ...

372
372
Dolberg komt met emotionele boodschap voor Anderlecht

De voorbije dagen heeft het weer gestormd bij Anderlecht. De tegenvallende resultaten deden het ...

455
455
Na 'uiteenspatten' emotionele bom: Yamal haalt keihard uit

Lamine Yamal is dé sensatie in het Spaanse voetbal. Het 18-jarige FC Barcelona-talent staat ...

244
244
Union slaat weer toe met compleet onbekende Belg

Union moest de voorbije dagen plots nog vol aan de bak op de transfermarkt. Het moest onverwacht nog ...

243
243
Garcia kondigt nieuwe aanvoerder Rode Duivels aan

De Rode Duivels zijn stilaan klaar voor hun volgende opdrachten in de kwalificatiecampagne voor het ...

515
515
Genk krijgt dankzij ref verrassende opsteker

KRC Genk kende enkele bewogen dagen. Het verbrook zijn transferrecord met de verkoop van Tolu aan ...

539
539
'Westerlo verrast en shopt nog bij PSV'

In Nederland sloot de transfermarkt dinsdagavond al zijn deuren, maar Belgische clubs kunnen wel nog ...

104
104
Slaat STVV nog een grote transferslag?

Bij STVV doen ze al heel wat jaren goede transfers. Dat vulde de kassa al zeer goed, maar de ...

555
555
Lommel SK raast door: volgende vertrekker een feit

Lommel SK heeft een volgende uitgaande transfer afgerond. De Limburgers maakten vandaag nog een ...

61
61
Euvrard deelt nu al fikse waarschuwing uit bij Standard

Bij Standard is de start van het seizoen mislukt. De Rouches tellen na zes speeldagen amper zeven ...

405
405
Makelaar Dolberg doet boekje open over Anderlecht-vertrek

RSC Anderlecht heeft met Kasper Dolberg zijn beste speler verkocht. Dat brengt 10 miljoen euro in de ...

799
799

Meer sportnieuws