'Standard en Union SG azen op ervaren ex-spits van Arsenal'

door
'Standard en Union SG azen op ervaren ex-spits van Arsenal'

Standard en Union SG zijn op zoek naar aanvallende versterking. De twee Belgische clubs zijn op het spoor gekomen van een transfervrije aanvaller. Dat meldt RTBF.


Standard en Union SG zien wel graten in de komst van Yaya Sanogo. De 29-jarige Franse aanvaller wordt zowat elke mercato aangeboden aan Belgische clubs, maar tot op heden hapte niet. De aanvaller beleeft in een zeer wisselvallige carrière.

POVERE CIJFERS

In 2013 haalde Arsenal het jonge talent weg bij Auxerre en bij The Gunners (20 matchen, 1 goal en 2 assists) kon hij echter nooit helemaal doorbreken. De Engelse topclub stalde hem bij Crystal Palace (11 matchen met 1 goal en 1 assist), Ajax (6 matchen met 0 goals en 1 assist) en Charlton Athletic (8 matchen met 3 goals en 0 assists). In 2017 trok hij transfervrij naar Toulouse (72 matchen met 16 goals en 4 assists). Na drie jaar eindigde dat avontuur en Sanogo werd een vrije speler. Hij zat bijna acht maanden zonder club tot de Engelse tweedeklasser Huddersfield (9 matchen met 0 goals en 0 assists) hem oppikte.

 Ondertussen is Sanogo dus weer een vrije speler en hij hoopt nog maar eens zijn kans te gaan in België. De afgelopen jaren werd hij bij zowat elke Belgische topclub (Anderlecht, KRC Genk en tal van andere ploegen) aangeboden, maar niemand sloeg toe. Sanogo speelde tot op heden nog maar 147 wedstrijden in zijn carrière, waardoor er altijd veel twijfel was over hem. Heeft hij deze keer meer succes?

LEES OOK: ‘Succesformule Union: weer kassa voor twee goudhaantjes'

Zal een Belgische club hem aantrekken?

Meest recent

Leysen ontloopt rode kaart: “Dit zei de ref tegen mij”

Oud-Heverlee Leuven ging in eigen huis met 0-2 onderuit tegen Westerlo. Een dubbelslag van Nacho ...

6
6
'Bliksemtransfer Club Brugge reëel: droomploeg meldt zich'

Club Brugge dreigt na het seizoen afscheid te moeten nemen van verschillende sterkhouders. Namen als ...

43
43
Anderlecht komt met groot nieuws over bekerfinale

RSC Anderlecht wil zich in de komende weken verzekeren van een plek in de top vier van de Champions' ...

109
109
Hayen niet te spreken: "Dát ontgoochelt me het meest"

KRC Genk heeft zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs dinsdagavond met succes verdedigd. Maar de ...

68
68
Dag Allemaal: Liefdesdrama rond Van Gucht escaleert

Er hangt opnieuw iets in de lucht rond Ruben Van Gucht. Dag Allemaal pakt uit met een dossier dat ...

46
46
'Club Brugge in actie: JPL-duel om nieuwe middenvelder'

Bij Club Brugge ligt de focus momenteel op het inhalen van Union SG in de titelstrijd. Maar achter ...

136
136
"Als ik sterke man Anderlecht was ..." - Radja geeft ideale trainer

Ongeacht de uitkomst van de bekerfinale en Champions' Play-Offs, worden in het tussenseizoen weer de ...

348
348
‘Onbegrijpelijk: Vermeeren versiert toptransfer na 3 flops’

Arthur Vermeeren lijkt, ondanks drie mislukte passages op rij, opnieuw op weg naar een verrassende ...

276
276
'Gemiste kans topclubs: JPL-smaakmaker richting Bundesliga'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

101
101
DAZN dropt 'strategisch' bommetje: grote gevolgen voetbalkijker

Het Belgische profvoetbal zal ook volgend seizoen te zien zijn bij DAZN. Dat maakten advocaten van ...

300
300
'Rumoer bij Club Brugge: Leko helemaal klaar met één speler'

Club Brugge moet zich woensdagavond op eigen veld tegen KV Mechelen herpakken na de dure nederlaag ...

323
323
Euvrard baalt: "Mochten deze match nooit verliezen"

Standard wist in de eerste weken van de play-offs in het spoor te blijven van Genk en Westerlo. ...

94
94
Real spoelt CL-uitschakeling door met zuinige zege

Vorige week kreeg Real Madrid een mokerslag met de uitschakeling door Bayern München in de ...

23
23
Oosting bijt op de tong na discutabele penalty

Voor Antwerp leken de play-offs een maat voor niets te gaan worden, maar de Great Old lijkt plots ...

85
85
Drama voor Leicester voltrekt zich, Chelsea verliest weer

Ook in Engeland werd er dinsdagavond gevoetbald. In de Premier League leed Chelsea opnieuw een ...

82
82
Genk houdt net koppositie vast, averij voor Standard

De Europe Play-Off blijft razend spannend. Leider Genk liet dinsdag immers opnieuw punten liggen en ...

116
116
'Lazio pleziert Sarri met komst Rode Duivel'

Enkele jaren geleden stond Maurizio Sarri nog te boek als één van de beste coaches van ...

0
0
'Anderlecht moet vrezen: droomtransfer gekaapt'

Ondanks dat er de komende weken nog heel veel op het spel staat voor Anderlecht en de zoektocht naar ...

180
180
"Club Brugge? Interesseert me op dit moment niet"

Voor Club Brugge zijn het ontgoochelende dagen geweest. Het zag de titel mogelijk definitief ...

176
176
De Mil komt met update over verguisde Kanga

AA Gent kon in deze play-offs nog niet winnen, met tot dusver een schamele twee op negen tegen KV ...

183
183
Vanderbiest verklapt aanpak: "Als je dat doet tegen Club..."

KV Mechelen pakte voorlopig één punt in de Play-Offs. Tegen Union SG en RSC Anderlecht ...

93
93
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen-speler maakt wéér indruk

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

112
112
Club Brugge gaat ver met waanzinnige eis rond Tresoldi

Club Brugge voelt dat er iets beweegt rond Nicolò Tresoldi, en dat vertaalt zich meteen in ...

417
417
Anderlecht loopt stevige transferkater op

RSC Anderlecht wordt stilaan aan de nodige spelers gelinkt. Dat is uiteraard logisch, aangezien de ...

109
109
Charaï zwaar onder de indruk van topper KRC Genk

Bij KRC Genk hebben ze héél wat leuke voetballers rondlopen. Een aantal van hen gaan ...

71
71

Meer sportnieuws