Vanhaezebrouck wil stevig uithalen op transfermarkt

door
Vanhaezebrouck wil stevig uithalen op transfermarkt

Voor Club Brugge en AA Gent is de Supercup een ideale gelegenheid om het nieuwe seizoen op gang te trappen met het behalen van een trofee. Bovendien maakt de affiche tussen Club en Gent ook één en ander los bij de supporters. Maar Hein Vanhaezebrouck heeft gemengde gevoelens bij de eerste wedstrijd van het seizoen.


Volgens de coach van AA Gent wordt de Supercup 'niet serieus' genomen door de voetbalinstanties. Zo vindt hij bijvoorbeeld dat zijn club benadeeld wordt omdat de match doorgaat op het veld van de kampioen. Spelen op neutraal terrein zou volgens Vanhaezebrouck veel meer prestige geven aan deze trofee. "Je kunt ermee lachen, maar het zijn een beetje de Brugse Metten", werd hij geciteerd bij Sporza.

"De Supercup wordt in België niet serieus genomen, daar zijn verschillende bewijzen voor. Dat we spelen op niet-neutraal terrein, zorgt ervoor dat het geen écht officieel duel is." Daarnaast had Vanhaezebrouck nog een grote boodschap te melden op de persconferentie. De trainer van de Buffalo’s zegt dat hij dringend versterking nodig heeft. Ten eerste om de ploeg kwalitatief te versterken en ten tweede om de huidige zware blessurelast op te vangen. Zo is het helemaal niet zeker dat Laurent Depoitre, Vadis Odjidja-Ofoe en Elisha Owusu zondag zullen spelen tegen Club Brugge.

DRINGEND TRANSFERS NODIG

Julien De Sart is er zeker al niet bij op Jan Breydel door een ingreep aan de adductoren. ''Onze kern is op dit moment te klein om al die afwezigen op te vangen. Of er nog versterking bij moet? Dat lijkt me duidelijk, en zeker centraal achterin na het vertrek van Torunarigha. We staan voor serieuze uitdagingen. Ik ben benieuwd wat er nog zal gebeuren de komende weken. Als ik nu puur naar de beschikbare spelers kijk, dan komen we er gewoon niet. Weet je, ik zag een foto van KV Kortrijk waar achttien spelers op stonden. Als ik onze jonge spelers die nog niet definitief bij de A-kern horen niet meetel, dan heb ik er ook maar achttien”, citeerde Het Nieuwsblad de woorden van Vanhaezebrouck.

LEES OOK: Gewezen toptalent droomt van Duivels: 'Beter dan KDB'

Is AA Gent een titelkandidaat volgend seizoen?

Meest recent

Italianen verbijsterd: dit zagen ze bij De Bruyne

In de Champions League gaat SSC Napoli aanstaande donderdag op bezoek bij Manchester City. Kevin De ...

13
13
Ongeziene situatie op Bosuil: "Ref kon hier niets aan doen"

AA Gent pakte zondagmiddag een fraaie overwinning en haalde het met 1-2 op het veld van Antwerp FC. ...

171
171
DAZN-affaire nadert climax: nieuwe details op tafel

De zevende speeldag in de Jupiler Pro League zit erop en andermaal waren de wedstrijden enkel en ...

457
457
Conclusie Proto bij Anderlecht: "Hij kan niet verdedigen"

De periode vlak voor en tijdens de interlandbreak was bij Anderlecht zeer woelig. Hun eerste ...

261
261
Wils krijgt veeg uit de pan bij Antwerp: "Dat hoort erbij"

Antwerp kreeg zondag een stevige tik. Het mocht op de Bosuil tegen AA Gent zowat 75 minuten met een ...

80
80
Extra lading voor Union-speler in CL-openingsmatch

Bij Union kijken ze al reikhalzend uit naar dinsdagavond, want dan mogen ze eindelijk hun grote ...

21
21
Anderlecht-fans keren zich massaal tegen één speler

Er valt heel wat na te kaarten over het gelijkspel van zondagavond tussen Anderlecht en KRC Genk. ...

341
341
'Onthuld: daarom verkoos Man Utd Lammens boven Donnarumma'

Zondag waren tijdens de derby in Manchester vele ogen gericht op de nieuwe doelmannen. Bij City nam ...

111
111
PSV niet gerust: Bosz velt zijn oordeel over Union

Deze week wordt de league phase van de Champions League op gang getrapt. De eerste wedstrijden ...

105
105
'Loodzware opdracht Lukaku bij terugkeer bij Anderlecht'

Anderlecht moest zondag vrede nemen met een gelijkspel tegen KRC Genk. Eén van de ...

315
315
Cruciaal nieuws: Homawoo reageert na horrorbotsing

Standard slaagde er afgelopen weekend opnieuw niet in om zijn wedstrijd te winnen. Het moest deze ...

119
119
'Real Madrid heeft al mega vervanger voor Vinicius Jr'

Real Madrid hield zich al bij al nog vrij rustig op de transfermarkt deze zomer. Het bleef bij vier ...

123
123
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Bayern, Renard spreekt over transfers'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

267
267
Hommeles bij Antwerp: fans genegeerd en interne ruzie

Royal Antwerp FC ging met de billen bloot tegen KAA Gent en blijft in de Jupiler Pro League na een ...

758
758
Doku verbaast na glansrol: onthulling slaat in als bom

Jérémy Doku liet zich van zijn beste kant zien bij Manchester City. In de stadsderby ...

207
207
Degryse maakt brandhout van Genk-goudhaantje: “Irritant!”

Een veelbesproken speeldag van de Jupiler Pro League is afgerond. Er vielen enkele rode kaarten en ...

652
652
Deschacht en Karl Vannieuwkerke clashen zwaar

Karl Vannieuwkerke is nog steeds één van de meest populaire schermgezichten bij de ...

429
429
Nieuw fenomeen bij KRC Genk: "Ronduit indrukwekkend"

We haalden al verschillende keren aan dat Head of Football Dimitri De Condé misschien wel de ...

436
436
Genk met frustraties na RSCA: Fink legt vinger op de wonde

KRC Genk speelde niet goed genoeg tegen RSC Anderlecht. Ze speelden ruim een uur met een man meer, ...

278
278
Vandenbempt begrijpt niéts van Club: "Volstrekt overbodig"

Bij Club Brugge likken ze hun wonden na een povere 1 op 6 tegen AA Gent en La Louvière. ...

401
401
Amorim breekt stilte: pijnlijke bekentenis doet schrikken

Manchester United was 25 jaar geleden nog de beste club ter wereld, maar anno 2025 zijn ze niet meer ...

209
209
Onder vuur: Renard breekt stilzwijgen met droomscenario

Olivier Renard kreeg de nodige kritiek voor zijn toch wel wisselvallige zomermercato. De sportieve ...

609
609
Degryse fileert Club-bestuur: “Hoelang lachen ze nog?"

Club Brugge is pover begonnen aan het seizoen in de Jupiler Pro League. Ze verloren terecht met 1-0 ...

559
559
3 op 10 - RSCA-speler krijgt keiharde veeg uit de pan

RSC Anderlecht is er andermaal niet in geslaagd de volle buit te pakken in een topwedstrijd in eigen ...

433
433
Bal aan het rollen: tweede grote doorbraak in DAZN-soap?

Na maanden van onderhandelingen werd afgelopen weekend een eerste groot akkoord bereikt omtrent de ...

2036
2036

Meer sportnieuws