'Anderlecht verrast: bod op 'nieuwe Sergio Gomez''

door
'Anderlecht verrast: bod op 'nieuwe Sergio Gomez''

De zomerstage in Horst zit erop, RSC Anderlecht kan zich in de komende dagen volledig gaan toeleggen op de laatste opdracht van de voorbereiding. Komend weekend wacht namelijk de gala-wedstrijd tegen Olympique Lyon als laatste grote test richting de competitieopener. Ondertussen blijf RSCA zich dan toch roeren op de transfermarkt.


Met Sebastiano Esposito, Ishaq Abdulrazak en Nilson Angulo staan de teller inmiddels op drie zomerse aanwinsten. Bepaalde bronnen meldden dat RSCA het na de komst van de Italiaanse spits rustig aan zou doen op de mercato. Sowieso is er amper nog budget om grote aankopen te doen. Daarnaast zou het bestuur oordelen dat alle posities nu al minstens dubbel bezet zijn en wil men geen jongeren blokkeren in hun ontwikkeling.

Maar de club blijkt toch niet helemaal klaar. Vorige week geraakte bijvoorbeeld al bekend dat Paars-Wit nog een extra aanvaller wil aantrekken in de vorm van Fabio Silva. En vanuit Zuid-Amerika weerklinkt nu dat Anderlecht zich ook gemeld heeft voor Alan Rodriguez. Deze 21-jarige Paraguayaan is een linksback die de volledige flank voor zijn rekening kan nemen. Momenteel speelt hij nog in eigen land voor Cerro Porteño.

LOGISCHE AANWINST
De lokale journalist Juanma Figueredo beweert dat Anderlecht inmiddels een eerste bod heeft neergelegd. Dat zou momenteel onderzocht worden door de Paraguayaanse club. Dat de Brusselaars nog een extra optie op links zouden aantrekken is op zich niet zo onlogisch. Sergio Gomez is de beoogde basiskracht op deze positie. Maar de Spanjaard sukkelt met pubalgie en dreigt de start van het seizoen te missen. Francis Amuzu is voorlopig zijn vervanger, maar die kan beter uit de voeten op andere posities en bovendien is een vertrek in zijn geval niet uitgesloten. Daarnaast zijn er niet meteen jongeren die op deze positie dicht bij een doorbraak staan en dus wordt elders een oplossing gezocht.

POLL: Anderlecht moet nog een extra linksback halen ...

Meest recent

Peter Croonen grijpt in na ‘titelstress’ KRC Genk

KRC Genk stond in de reguliere competitie een heel seizoen aan de leiding, maar in de Champions ...

0
0
'Pijnlijk vertrek bij KV Mechelen in de maak'

Bas Van den Eynden speelde in de jeugd van Beerschot en Westerlo, maar sinds 2018 draagt hij het ...

41
41
Rode Duivels eren ‘legende’ Jan Vertonghen tegen Wales

Jan Vertonghen stopt aan het einde van het seizoen met voetballen. De verdediger kende een straffe ...

13
13
‘Knaller Rodrygo: grootmacht legt 80 miljoen op tafel’

Real Madrid staat op het punt om ferm te veranderen. Carlo Ancelotti kon dit seizoen geen prijs ...

35
35
Standard Luik draait Anderlecht een ferme transferloer

Standard Luik wil de weg naar de top weer inzetten. Achter de schermen is de club volop bezig met de ...

82
82
Club-smaakmaker verrast: ‘Kans is groot dat hij blijft’

Club Brugge won met 4-1 van KAA Gent in de Champions Play-Offs. Blauw-Zwart kwam op achterstand, ...

330
330
'AA Gent hoopt op miljoenen: wachten op akkoord'

Voor AA Gent zijn de play-offs stilaan een calvarietocht aan het worden. Ze slikten donderdag alweer ...

73
73
Proto ziet het erg somber in voor Anderlecht

Voor Anderlecht staat zondag dé match van het jaar op het programma. Dan staat Paars-Wit in ...

216
216
Deze uitslag verknalt extra CL-ticket voor België

Donderdagavond werden de halve finales gespeeld in de Europa League en Conference League. Ondanks ...

220
220
'Knaltransfer nabij: één club in polepositie voor De Bruyne'

Vrijdagavond probeert Kevin De Bruyne met Manchester City een nieuwe stap te zetten richting het ...

232
232
'Absoluut rampscenario voor AA Gent'

AA Gent moest donderdag alweer een tik incasseren van Club Brugge. Na de 0-5 die het onlangs om de ...

199
199
Belgische topclubs missen kans bij smaakmaker Westerlo

Westerlo leek in het begin van het seizoen een outsider voor de top zes te gaan worden. Uiteindelijk ...

85
85
Ulderink scherp voor kop van Jut bij Antwerp

Antwerp lijkt een kruis te mogen maken over Europa League-voetbal volgend seizoen. De Great Old ging ...

166
166
SOS: Club Brugge-speler van sensatie tot zorgenkind

Chemsdine Talbi leek op weg naar een miljoenentransfer na zijn indrukwekkende prestaties in de ...

352
352
"Club Brugge moet hem halen" - fans zijn overtuigd

Met een overtuigende 4-1-overwinning tegen AA Gent wist Club Brugge het vertrouwen weer te ...

733
733
"Je gaat niet zeggen dat Hasi mindere trainer is dan Hayen?"

Zondag wordt de eerste hoofdprijs van het Belgische voetbalseizoen uitgedeeld. Dan staan Club Brugge ...

509
509
'Standard legt lot in handen van zeer verrassende naam'

Standard sleept zich momenteel door de Europe Play-Off. De Rouches hebben alles gegeven om in de ...

235
235
Tzolis lacht met Club-revelatie: "Hij mag mij bedanken"

Club Brugge kan met een uitstekend gevoel naar de bekerfinale van zondag. Het bracht zijn generale ...

280
280
Vertonghen in finale? Hasi onthult dé factor in beslissing

Zondag gaat Anderlecht in de bekerfinale op zoek naar een eerste prijs in acht jaar tijd. Het ...

188
188
Zeldzaam lichtpunt bij Gent: "Voorbeeld voor andere spelers"

AA Gent blijft voorlopig maar aanmodderen in de Champions' Play-Offs en verloor donderdag ook met ...

173
173

Meer sportnieuws