'Vertrek Anderlecht-sterkhouder nabij: medische proeven gepland'

door
'Vertrek Anderlecht-sterkhouder nabij: medische proeven gepland'

Anderlecht is nog tot dinsdag op stage in het Nederlandse Horst en speelt op de slotdag nog vriendschappelijk tegen Helmond Sport. Voor Felice Mazzu wordt het één van de laatste kansen om zijn spelers nog aan het werk te zien voor het echte werk begin. Op een sterkhouder zal hij dan in principe niet meer kunnen rekenen.


Het zag er eigenlijk al vrijwel de hele zomer naar uit dat Josh Cullen het Lotto Park zou verlaten en een transfer komt nu stilaan heel dichtbij. De Ierse middenvelder ging immers zijn laatste contractjaar in en leek niet meer van plan om te verlengen, want de voorbije maanden klonk de lokroep van een terugkeer naar Engeland alsmaar luider.

Cullen krijgt nu ook zijn zin, want zoals verwacht volgt hij Vincent Kompany naar Burnley. Sudpresse weet dat de 26-jarige maandag al zijn medische testen zal afleggen bij de kersverse Engelse tweedeklasser. Anderlecht mag nog een mooie som in ontvangst nemen, want Kompany zou nog 3 miljoen euro veil hebben om zijn stofzuiger op het middenveld mee te nemen.

MOOIE WINST
Voor de boekhouding van Anderlecht is dat een uitstekende zaak, want in oktober 2020 betaalde het slechts 500.000 euro om Cullen van West Ham United over te nemen. Bij de Hammers was de volledige doorbraak er nooit gekomen, maar in het Lotto Park groeide hij wel meteen uit tot één van de smaakmakers. In totaal speelde Cullen in twee jaar 80 wedstrijden voor Anderlecht, waarin hij één keer scoorde en één assist gaf.

LEES OOK: 'Janssen naar Anderlecht? Dit ene detail beslist alles'

Kan Anderlecht zijn vertrek opvangen?

Meest recent

De Condé verklaart komst Hayen: "Dat is erg zeldzaam"

Nicky Hayen stond zopas voor het eerst de verzamelde pers te woord als trainer van KRC Genk. De ...

73
73
Julie Vanloo breekt plots : Club-fans huilen bittere tranen

Het afgelopen jaar was voor Julie Vanloo een ware emotionele rollercoaster. De fan van Club Brugge ...

247
247
'Over & out: Hasi en Renard dumpen miscasts Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke winter tegemoet. Op inkomend gebied lijkt defensieve versterking ...

178
178
Hayen voorgesteld in Genk: "Revanche op Club Brugge?"

Maandag maakte KRC Genk bekend dat Nicky Hayen de opvolger wordt van Thorsten Fink. Daags nadien ...

270
270
Ruben Van Gucht verklaart zijn grote liefde na woelige weken

Ruben Van Gucht stond de voorbije weken niet om sportieve redenen in de schijnwerpers. De ...

188
188
'KAA Gent gedoemd: grote struikelblokken De Mil bloot'

Rik De Mil moet KAA Gent weer op de rails zien te krijgen na het pijnlijke vertrek van coach Ivan ...

152
152
'Nieuwe bondscoach' Kameroen maakt Brys compleet af

De situatie van Marc Brys bij Kameroen blijft escaleren. Samuel Eto’o stelde met David Pagou ...

188
188
Arthur Theate roept ferme taal richting Rudi Garcia

Arthur Theate is een vaste waarde bij Eintracht Frankfurt en onder bondscoach Rudi Garcia heeft de ...

91
91
Hasi krijgt volle laag: “Zinkend schip van Anderlecht”

RSC Anderlecht verzoop volledig in de eerste helft tegen Royal Antwerp FC. Paars-Wit keek dan ook ...

321
321
Leko vol aan de bak: “Club Brugge nog meer onthoofd”

Ivan Leko moet Nicky Hayen doen vergeten bij Club Brugge. De Kroatische oefenmeester liet KAA Gent ...

424
424
Antwerp ruikt jackpot met goudhaantje: “Speelt écht goed”

Royal Antwerp FC heeft zich de afgelopen jaren volledig gefocust op de jeugdopleiding en dat begint ...

269
269
Vanhaezebrouck snoeihard na KAA Gent-Club: “Bedroevend”

De topper tussen KAA Gent en Club Brugge wordt nog fel besproken. Blauw-Zwart trok aan het langste ...

109
109
Anderlecht of de VS? Vincent Janssen dropt grote hint

Vincent Janssen werd de afgelopen dagen genoemd bij als een optie bij RSC Anderlecht, maar mogelijk ...

556
556
Lukaku komt met emotioneel eerbetoon voor papa Roger

Romelu Lukaku kwam in de Supercoppa niet in actie bij Napoli, maar toch was de Rode Duivel uitbundig ...

31
31
Degryse vreest voor De Mil: “Dan is het kruis erover”

KAA Gent krijgt stevige klappen. Coach Ivan Leko vertrok naar Club Brugge en de Buffalo’s ...

560
560
Verrassende top 6-kandidaat: “Hangt magie in de lucht”

Royal Antwerp FC komt weer volledig boven water onder Joseph Oosting. De Nederlander werd aangesteld ...

319
319
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Club clashen, Origi naar JPL?’

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

483
483
Binnenkort ‘nieuwe Vanhaezebrouck’ in de Jupiler Pro League?

De Challenger Pro League gaat de winterstop in, maar de kaarten lijken bovenin het klassement al ...

284
284
‘Straffe wending: Real hakt knoop door over Alonso’

Het rommelt bij Real Madrid. Niet alleen zijn er de perikelen rond Vinicius Junior, maar ook coach ...

127
127
Stijnen kent schorsing na rel: waslijst aan beschuldigingen

Stijn Stijnen is één van de meest besproken figuren in de Challenger Pro League. De ...

197
197
Bizarre twist in Brys-oorlog vs Eto'o: “Ongezien”

De situatie van Marc Brys in Kameroen wordt vreemder met de dag. De Belgische oefenmeester leeft al ...

268
268
“Molensteen om de nek” – Hayen meteen zwaar onder druk

KRC Genk heeft Nicky Hayen officieel aangesteld als de nieuwe hoofdtrainer. De Limburgers hebben zo ...

406
406
Theate onthult: dÍt denken Bundesliga-spelers over Kompany

De eerste helft van het seizoen zit er op in de Bundesliga en het is Bayern München dat met een ...

342
342
'Liverpool pakt uit: transferbom na zware blessure Isak'

Liverpool FC boekte afgelopen weekend een belangrijke zege tegen Tottenham Hotspur, maar zag wel ...

103
103
Opvallende ommekeer: "Nieuwe kans bij Anderlecht? Waarom niet?"

RSC Anderlecht wil tijdens de wintermercato enkele gerichte aanwinsten op de kop tikken, maar mikt ...

422
422

Meer sportnieuws