'Genk vreest vertrek volgende sterkhouder'

door
'Genk vreest vertrek volgende sterkhouder'

Na de dramatische prestaties van in het voorbije seizoen, besloot KRC Genk zijn sportieve lot in de handen van coach Wouter Vrancken te leggen. Die zal de club opnieuw naar de successen van weleer moeten leiden. Maar daarvoor allicht zal hij die opdracht moeten waarmaken zonder een aantal van de huidige sterkhouders.


Eind vorig seizoen werd al duidelijk dat de sportieve leiding tijdens de zomermercato aan de spelersgroep zou sleutelen. Spelers als Theo Bongonda, Jhon Lucumi werden/worden nadrukkelijk genoemd als mogelijke vertrekkers. Een transfer van Thorstvedt hoorde oorspronkelijk echter niet tot de plannen. De Noorse international verlengde eind april nog zijn contract tot medio 2025, maar is nu toch op weg naar de uitgang.

Zaterdag zou de middenvelder in Italië verwacht worden om zijn medische en fysieke proeven af te leggen bij Sassuolo. De middenmoter uit de Serie A zou ruim 10 miljoen euro voor hem neertellen. En mogelijk ziet Genk weldra nog een sterkhouder vertrekken. Zo is er één en ander aan het bewegen rond Gerardo Arteaga. Eerder deze week geraakte bekend dat de Mexicaanse back op heel wat verlanglijstjes zou staan.

LAAG BOD OP KOMST
Van die geïnteresseerde ploegen zou vooral Real Betis concreet zijn. De Turkse transferwatcher Ekrem Konur beweert zelfs dat de Spanjaarden een bod van zo'n 2.5 miljoen euro voorbereiden. Al lijkt dat ver ontoereikend. Genk heeft immers een optie om zijn aflopende contract met 2 seizoenen te verlengen. Bovendien is Arteaga nog altijd maar 23 jaar en een Mexicaans international. Zijn waarde lijkt dus veel hoger te liggen. Bovendien meldt Estadio Deportivo dat Betis pas zal doordrukken indien Alex Moreno en/of Juan Miranda vertrekken.

LEES OOK: Eén groot probleem bij KRC Genk: "Voor een topclub..."

Indien Arteaga vertrekt, moet Genk sowieso een directe vervanger aantrekken ...

Meest recent

Manchester nu al wild van Lammens: "Winnen dankzij hem"

Senne Lammens heeft een geweldige start genomen bij Manchester United. Sinds de Rode Duivel in het ...

0
0
Groot onbegrip bij Anderlecht: "Héél rare beslissing"

Anderlecht heeft zondag nog maar eens punten laten liggen. Het moest op Stayen vrede nemen met een ...

92
92
Essevee stunt en geeft AA Gent een pak voor de broek

Zulte Waregem heeft in de slotmatch van de elfde speeldag voor een stunt van formaat gezorgd. De ...

58
58
De Cat doorbreekt de stilte: "Of ik meega naar het WK U17?"

STVV en RSC Anderlecht zorgden voor een aangename wedstrijd in Limburg. De partij eindigde op een ...

181
181
STVV bezorgt wisselvallig Anderlecht serieuze domper

Om 18u30 stond de altijd interessante partij tussen STVV en RSC Anderlecht op het programma. Het ...

92
92
Cercle Brugge likt zijn wonden: Cinel bant de paniek

Cercle Brugge speelde zeker geen onaardige partij tegen KRC Genk. Het werd 2-2 tegen de Limburgers, ...

66
66
Eén groot probleem bij KRC Genk: "Voor een topclub..."

Na twee overwinningen op rij leed KRC Genk puntenverlies tegen Cercle Brugge. Het werd 2-2 in het ...

160
160
Man Utd kraait victorie en duwt Liverpool in een crisis

Om 17u30 stond de Engelse klassieker tussen Liverpool en Manchester United op het programma. Het ...

124
124
Twee RSCA-spelers blinken uit: "50 miljoen euro!"

STVV en RSC Anderlecht hebben de eerste 45 minuten afgewerkt. Het werd een interessante eerste ...

254
254
'Club de waanzin voorbij: recordtransfer van 50 miljoen'

Club Brugge wist de voorbije seizoenen zowat alle grote transferrecords in het Belgische clubvoetbal ...

333
333
Fink scherp voor spelersgroep: "Dat kan niet!"

Met twee opeenvolgende competitiezeges op zak, ging KRC Genk zondagmiddag op bezoek bij Cercle ...

208
208
United-fans volledig wild na actie Lammens op Liverpool

In de Engelse Premier League was het zondagavond reikhalzend uitkijken naar de clash tussen ...

406
406
KVM voorlopig derde: eerste thuisgoal magere troost Dender

KV Mechelen heeft zondagnamiddag beslag gelegd op een voorlopige derde plaats in de Jupiler Pro ...

66
66
STVV-Anderlecht: Hasi dropt grote verrassing in basisploeg

RSC Anderlecht wil zondag zijn eerste zege op verplaatsing pakken sinds 17 augustus. Dat wordt ...

221
221
Nederlands voetbal in shock: Drenthe getroffen door herseninfarct

Het Nederlandse voetbal werd zondag opgeschrikt voor heftig nieuws omtrent Royston Drenthe. De ...

78
78
Extra opdoffer Antwerp: sanctie dreigt na fiasco in Luik

Antwerp FC moet maandagnamiddag naar Luik afzakken voor de resterende minuten van het duel tegen ...

304
304
Genk genekt bij penaltyfase? Boeckx velt helder verdict

KRC Genk is er zondagmiddag niet in geslaagd om de drie punten te pakken op het veld van Cercle ...

362
362
'Real haalt uit op transfermarkt: driekoppig lijstje gelekt'

Real Madrid staat volgende week voor een zwaar tweeluik tegen Juventus en FC Barcelona. Ondertussen ...

141
141
Genk overtuigt wéér niet: penalty bezorgt Cercle verdiend punt

KRC Genk is er ook vlak na de interland-break niet in geslaagd om een overtuigende indruk achter te ...

166
166
'Hasi sleutelt aan basiself: vaste titularis moet vrezen'

Nu de bestuursstructuur weer op punt staat, wil RSC Anderlecht zijn nieuwe bazen plezieren met een ...

222
222
'Bayern bibbert en beeft: opzienbarende droomjob Kompany'

Bayern München blijft dit seizoen bijzonder hoge toppen scheren en won tot dusver al zijn ...

623
623
Spanning Antwerp loopt op: ontslag Wils terug op tafel?

Antwerp FC moet maandag opnieuw naar Luik reizen om de resterende minuten van de gestaakte match ...

367
367
Jonge Duivel pijnigt Paris Saint-Germain: L'Equipe lyrisch

In de Franse Ligue 1 heeft titelverdediger Paris Saint-Germain vrijdagavond puntenverlies geleden na ...

147
147
'Hayen laat Club-speler links liggen: exit dreigt na 105 matchen'

Club Brugge pakte zaterdag de volle buit op het veld van OH Leuven (0-1), maar liet allesbehalve een ...

935
935
"Belachelijk" - Antwerp dubbel benadeeld na bierbeker-gate

De opener van de elfde speeldag in de Jupiler Pro League is geëindigd in mineur. Nadat er ...

623
623

Meer sportnieuws