'Genk vreest vertrek volgende sterkhouder'

door
'Genk vreest vertrek volgende sterkhouder'

Na de dramatische prestaties van in het voorbije seizoen, besloot KRC Genk zijn sportieve lot in de handen van coach Wouter Vrancken te leggen. Die zal de club opnieuw naar de successen van weleer moeten leiden. Maar daarvoor allicht zal hij die opdracht moeten waarmaken zonder een aantal van de huidige sterkhouders.


Eind vorig seizoen werd al duidelijk dat de sportieve leiding tijdens de zomermercato aan de spelersgroep zou sleutelen. Spelers als Theo Bongonda, Jhon Lucumi werden/worden nadrukkelijk genoemd als mogelijke vertrekkers. Een transfer van Thorstvedt hoorde oorspronkelijk echter niet tot de plannen. De Noorse international verlengde eind april nog zijn contract tot medio 2025, maar is nu toch op weg naar de uitgang.

Zaterdag zou de middenvelder in Italië verwacht worden om zijn medische en fysieke proeven af te leggen bij Sassuolo. De middenmoter uit de Serie A zou ruim 10 miljoen euro voor hem neertellen. En mogelijk ziet Genk weldra nog een sterkhouder vertrekken. Zo is er één en ander aan het bewegen rond Gerardo Arteaga. Eerder deze week geraakte bekend dat de Mexicaanse back op heel wat verlanglijstjes zou staan.

LAAG BOD OP KOMST
Van die geïnteresseerde ploegen zou vooral Real Betis concreet zijn. De Turkse transferwatcher Ekrem Konur beweert zelfs dat de Spanjaarden een bod van zo'n 2.5 miljoen euro voorbereiden. Al lijkt dat ver ontoereikend. Genk heeft immers een optie om zijn aflopende contract met 2 seizoenen te verlengen. Bovendien is Arteaga nog altijd maar 23 jaar en een Mexicaans international. Zijn waarde lijkt dus veel hoger te liggen. Bovendien meldt Estadio Deportivo dat Betis pas zal doordrukken indien Alex Moreno en/of Juan Miranda vertrekken.

LEES OOK: Vader Yamal wéér in opspraak: security moet ingrijpen

Indien Arteaga vertrekt, moet Genk sowieso een directe vervanger aantrekken ...

Meest recent

Degryse steekt tirade af nadat VAR Union nekt

Union is er dinsdagavond op het nippertje niet geslaagd om een knappe comeback tegen Olympique ...

27
27
De Ketelaere schittert, opluchting voor Barça en Liverpool

Er stond dinsdagavond nog heel wat Champions League-voetbal op het programma. Charles De Ketelaere ...

21
21
Anticlimax: Union strandt op milimeters van straffe comeback

Kwalificatie voor de play-offs van de Champions League wordt weer wat moeilijker voor Union. De ...

42
42
Beslissende De Ketelaere zorgt voor zeer straffe statistiek

Charles De Ketelaere stond dinsdagavond met Atalanta voor een lastige opdracht in de Champions ...

39
39
Jong Genk wint dankzij blitzstart prestigeduel tegen Futures

In de schaduw van de Champions League werd er dinsdagavond ook nog gevoetbald in de Challenger Pro ...

64
64
Arteta baalt om deze reden van trainerswissel bij Club

Dinsdag verzamelden de media in Brugge voor het traditionele persmoment aan de vooravond van de ...

193
193
Verrassende zet Anderlecht: spelers in etalage gezet

Anderlecht werd vorig weekend weer met de voetjes op de grond gezet, want het kreeg een 4-0 om de ...

160
160
Hayen komt met emotionele reactie op ontslag bij Club

Bij Club Brugge werd Ivan Leko dinsdag officieel aan de pers voorgesteld en woensdag zal de Kroaat ...

270
270
Bayern schrikt even, maar boekt nog vlotte CL-zege

In de Champions League mochten Bayern München en Sporting CP het om 18u45 tegen elkaar opnemen. ...

52
52
Rigaux over onvrede AA Gent: "In eer en geweten"

Club Brugge heeft 2025 afgesloten met beslissingen die Blauw-Zwart niet geliefd hebben gemaakt in de ...

350
350
De Zerbi komt met verrassende transferonthulling Vermeeren

Bij Olympique Marseille start Arthur Vermeeren wellicht in de basis tegen Union SG. De middenvelder ...

93
93
‘Salah uitgekotst: Liverpool zet icoon brutaal aan de deur’

Je voelt bijna de gêne in de kleedkamer. Een club die haar grootste icoon brutaal naar de deur ...

144
144
'Weggehoond' in België, nu waardevolle kracht bij Marseille

Union SG neemt het vanavond in het Lotto Park op tegen Olympique Marseille. Het is bij de Fransen ...

138
138
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen en AA Gent heel tevreden

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

78
78
Ex-smaakmaker wil terug naar Union SG: "Waarom niet?"

Bij Union SG verkochten ze de afgelopen jaren héél veel spelers voor tientallen ...

115
115
Club Brugge-bestuur verdedigt ontslag Hayen: "Het was op"

Het tweede tijdperk van Ivan Leko als hoofdcoach van Club Brugge is officieel begonnen. Dinsdag ...

285
285
'Baro loopt blauwtje: AA Gent mag 2 coaches schrappen'

 Terwijl ex-coach Ivan Leko voor het eerst de pers te woord stond als trainer van Club Brugge ...

915
915
Van Gucht hangt het serieus uit: tv-bazen pisnijdig

Ruben Van Gucht jaagt heel wat vuurwerk door het medialandschap. Ingrijpende beslissingen zorgden ...

384
384
Leko speelt open kaart over verhuis van Gent naar Club

Na een hectische dag stond Ivan Leko dinsdag voor het eerst opnieuw op het oefenveld bij Club ...

290
290
Vanaken doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge dropte maandag een bom van formaat door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko. Diens ...

785
785
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 18 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Via de officiële ...

218
218
'AA Gent vindt opvolger Leko: topkandidaat al bekend'

Als een donderslag bij heldere hemel nam KAA Gent maandag afscheid van Ivan Leko, die door Club ...

719
719
Vuurwerk bij Club Brugge: solo slim van Verhaeghe?

Ivan Leko leidde zopas zijn eerste training als hoofdcoach van Club Brugge, straks verschaft hij ...

488
488
Familie betreurde De Boeck komt met hartverwarmende actie

Het onverwachte overlijden van voormalig profvoetballer en trainer Glen De Boeck, gisteren, laat een ...

152
152
‘Leko grijpt genadeloos in: Club-smaakmaker afgedankt?'

Nicky Hayen out, Ivan Leko in. Club Brugge verraste vriend en vijand door de Kroaat weg te plukken ...

1051
1051

Meer sportnieuws