'Club Brugge in pole-positie voor flankaanvaller'

door
'Club Brugge in pole-positie voor flankaanvaller'

Club Brugge is volop bezig met de voorbereiding op komend seizoen, dat van start gaat met de Supercup tegen AA Gent. Op dit moment vertoeven coach Carl Hoefkens en zijn manschappen in Wageningen voor een oefenkamp. Ondertussen blijft de landskampioen verder aan de selectie sleutelen.


Tot dusver focuste Blauw-Zwart zich vooral op het versterken van het aanvallende compartiment. Niet onlogisch gezien het vertrek van Bas Dost, Sargis Adamyan, Loïs Openda en Michael Kremncik. Bovendien is de kans reëel dat ook Charles De Ketelaere en/of Noa Lang andere oorden opzoeken. Met Ferran Jutgla en Cyle Larin werden weliswaar al drie aanvallers aangetrokken, bovendien zou ook de Kossovaarse spits Vedat Muriqi op komst zijn. Maar dat is niet voldoende.

Club zou immers ook nog een extra flankaanvaller verlangen. Voor die positie zouden Bruggelingen zich opnieuw aan het front hebben gemeld voor Christos Tzolis, zo geraakte in de voorbije weken bekend. De 20-jarige Griekse international was anderhalf jaar geleden al nadrukkelijk in beeld op Jan Breydel, maar ondanks concrete onderhandelingen met zijn toenmalige werkgever PAOK bleef een akkoord toen uit. Norwich City had vervolgens meer succes. Maar die club degradeerde en Tzolis zelf was allerminst een vaste basisspeler, waardoor hij een nieuwe uitdaging zou overwegen.

ONDERHANDELINGEN LOPEN
De voorbije dagen was het behoorlijk rustig in dat dossier. Maar volgens Connor Southwell, Norwich-watcher voor Eastern Daily Press, blijft Blauw-Zwart wel degelijke de frontrunner in het dossier. Tzolis meldde zich inmiddels terug bij de Engelse club voor de start van de voorbereiding. Desondanks is het wel degelijk de bedoeling dat hij vertrekt. Al is een akkoord niet meteen voor morgen. Zo mikt de landskampioen op een huurbeurt mét aankoopoptie, terwijl Norwich een definitieve transfer verkiest of een huurbeurt zonder optie. Beide clubs zullen dus nog naar mekaar moeten toegroeien, maar blijven wel in gesprek.

POLL: Club moet sowieso ook het middenveld versterken ...

Meest recent

Ulderink maakt Antwerp genadeloos met de grond gelijk

Royal Antwerp FC kon de strijd om plek 4 weer spannend maken, maar The Great Old ging roemloos ten ...

6
6
Fans Club Brugge kunnen ogen niet geloven: "Wij zijn het beu!"

Club Brugge neemt het in het Jan Breydelstadion op tegen KAA Gent namens de Champions Play-Offs. ...

76
76
Jan Vertonghen laat supporters watertanden voor bekerfinale

RSC Anderlecht kende een goede generale repetitie voor de bekerfinale van komende zondag tegen Club ...

39
39
Antwerp-verkoop in stroomversnelling? ‘Kandidaten bekend'

Paul Gheysens krijgt klappen met zijn bedrijf Ghelamco. Uit de jaarcijfers is gebleken dat er nog ...

152
152
Nieuwe diamant Anderlecht: ‘Deze wel met respect behandelen’

RSC Anderlecht won met 1-3 op het veld van Royal Antwerp FC en Paars-Wit lijkt de vierde plek zo ...

68
68
Ferme twijfels over De Ketelaere, wat is er aan de hand?

Charles De Ketelaere stond vorig jaar plots aan de top. Met Atalanta was de Rode Duivel enorm ...

83
83
Antwerp-fans woedend: “Slechtste transfer dit jaar!”

Royal Antwerp FC hoopte de strijd om plek 4 nieuw leven in te blazen, maar RSC Anderlecht deed een ...

187
187
Perfect voorgerecht: Paars-Wit overvleugelt pover Antwerp

Hasi gokte vandaag stevig met een B-elftal op de Bosuil, die zet pakte echter geweldig uit. Een meer ...

95
95
Club Brugge - KAA Gent plots uitgesteld, opstellingen bekend

Club Brugge en KAA Gent bekampen elkaar in de Champions Play-Offs. Blauw-Zwart strijdt nog volop ...

260
260
Croky Cup: op deze tv-zenders kan je de finale bekijken

Zondagavond staat de eerste hoofdprijs in het Belgische voetbalseizoen op het spel. Terwijl de ...

184
184
Mogelijke overname Antwerp: CEO schept klaarheid

Bij Antwerp konden ze donderdag uitstekend nieuws melden, want eindelijk staan alle lichten op groen ...

140
140
Fans ergeren zich mateloos aan Antwerp-Anderlecht

De zevende speeldag in de Champions' Play-Off wordt donderdagmiddag geopend met een kraker tussen ...

220
220
'Totale verrassing bij Anderlecht: transferlicht toch op groen'

Anderlecht strijdt nog volop om de vierde plaats in de Jupiler Pro League en speelt zondag nog de ...

228
228
Zaterdag kan degradatiestrijd in 1 klap beslist zijn

De play-offs gaan hun laatste rechte lijn in. Komend weekend kan de strijd om het behoud in de ...

170
170
‘Megakorting op Rode Duivel: één club dringt aan’

Komende zomer zullen heel wat Rode Duivels weer een hoofdrol vertolken op de transfermarkt. Al ...

91
91
'Anderlecht mag volgende uitgaande transfer schrappen'

Anderlecht staat voor een zeer drukke transferzomer. Het legde met Cedric Hatenboer en Mihajlo ...

139
139
Marc Coucke biedt Anderlecht-fans unieke kans richting bekerfinale

Deze namiddag staat voor Anderlecht nog een wedstrijd in de Play-Offs op het programma. De wedstrijd ...

125
125
Hasi verbaast compleet met basiself, Antwerp op sterkst

Om 13u30 trappen Anderlecht en Antwerp de zevende speeldag van de Champions' Play-Off op gang. Die ...

171
171
Antwerp bevestigt tribune 2-nieuws: deadline bekend

Straks gaat Antwerp op zoek naar een tweede overwinning op rij om zich weer helemaal te mengen in de ...

67
67
TRANSFERUURTJE: 'Transferdomper Anderlecht, Karetsas beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

222
222

Meer sportnieuws