'Hazard grote winnaar na transferbeslissing Real'

door
'Hazard grote winnaar na transferbeslissing Real'

De meeste Rode Duivels genieten momenteel nog volop van een welverdiende rustperiode, daarna breekt voor enkele van hen een belangrijke periode aan in hun carrière. Zo ook voor Eden Hazard. De aanvaller wil in topvorm aan de start van het WK verschijnen, maar dan moet hij wel minuten gaan maken bij Real Madrid.


De eerste drie seizoenen van Hazard in de Spaanse hoofdstad waren bijzonder teleurstellend. Daar aanhoudend blessureleed en allerlei andere fysieke problemen, haalde hij nooit zijn gewenste niveau. In maart liet hij echter een metalen plaatje verwijderen dat al een hele tijd in zijn enkel zat. Hazard en zijn entourage denken dat hij hierdoor eindelijk weer pijnvrij gaat kunnen voetballen. Tijdens de titelviering verklaarde de aanvaller zelfs openlijk dat hij er komend seizoen helemaal zal staan.

In de voorbije interlands liet Hazard ook weer flitsen van zijn oude niveau zien. Daarnaast zou hij zich volgens Spaanse bronnen goed aan zijn trainingsschema volgen tijdens zijn verlof, een groot verschil met de komende jaren. De voortekenen zijn dus gunstig. Maar er moet natuurlijk ook plaats voor hem zijn in het elftal. En ook wat dat betreft krijgt Hazard nu goed nieuws.

CONCURRENT MINDER
Een basisplek aan de linkerzijde is inmiddels een utopie geworden, dat plaatsje is definitief in handen van Vinicius Junior gekomen. Hazard zou bijgevolg als 'valse negen' uitgespeeld kunnen worden, maar vooral de rechterflank biedt voor hem perspectief. Met Isco en Gareth Bale, van wie de contracten niet werden verlengd, viel immers al twee concurrenten weg. En mogelijk schuift onze landgenoot weldra nog een rijtje op in de hiërarchie.

Zo meldt Marca dat Real niet van plan is om te verlengen met Marco Asensio, die zijn laatste contractjaar is ingegaan. De Spanjaard mag bij een aannemelijk bod dan ook vertrekken in Madrid. Onder meer AC Milan werd al genoemd. Moest zijn transfer rond geraken, zou dat de speelkansen van Hazard gevoelig doen toenemen. Asensio zou ook kunnen blijven in de hoop alsnog een contractverlenging af te dwingen, maar dat is niet het voorkeursscenario van de clubleiding.

LEES OOK: 'Dé aankoop van 100 miljoen die Real Madrid nodig heeft'

Hazard gaat volgend seizoen helemaal doorbreken bij Real ...

Meest recent

Cornelis spreekt zich uit over toekomst bij Charleroi

Charleroi werd vorige week met verstomming geslagen door het plotse vertrek van Rik De Mil. De ...

12
12
Genk slikt nieuwe domper: "Maar ploeg is niet dood"

KRC Genk zette deze week Thorsten Fink op straat, maar de trainerswissel heeft het tij nog niet ...

60
60
Dortmund zet Bayern onder druk, geen prijs voor Inter

Vrijdagavond werd er ook in het buitenland nog het nodige voetbal afgewerkt. In de Bundesliga heeft ...

23
23
Geen kerstcadeau voor Hayen: Racing Genk kraakt in slot

Met Nicky Hayen mogelijk in aantocht, leek Racing Genk vanavond lange tijd op weg naar drie ...

194
194
Hoefkens legt in detail uit waarom hij Genk afwijst

KRC Genk begon de voorbije dagen aan de zoektocht naar een nieuwe trainer na het ontslag van ...

167
167
'AA Gent kruist vingers voor extra miljoenen'

Het zijn woelige tijden geweest bij AA Gent met het plotse vertrek van Ivan Leko naar Club Brugge. ...

97
97
Lommel en Lierse verwennen fans met doelpuntenfestijn in CPL

Wie vrijdagavond richting het Soevereinstadion trok, kreeg veel meer dan zomaar een ...

22
22
'Mannaert razend op Garcia: details bekend'

Donderdag ontstond er plots weer een stormpje bij de voetbalbond. Rudi Garcia sprak de pers toe over ...

264
264
Nieuwe soap: Antwerp vecht nederlaag op Standard aan

In oktober liep de wedstrijd tussen Standard en Antwerp uit de hand. De supporters van de Rouches ...

188
188
'Opluchting bij Club en Union na transferontwikkeling'

De start van de wintermercato komt stilaan zeer dichtbij. Het is goed mogelijk dat de Jupiler Pro ...

134
134
'Anderlecht hakt knoop door over terugkeer toptalent'

Anderlecht staat wellicht opnieuw voor een vrij drukke wintermercato. Het wil af van de nodige ...

132
132
'Dender mag nog wat meer dromen van miljoenentransfer'

FCV Dender beleeft een moeilijk seizoen en staat na achttien speeldagen nog altijd op de laatste ...

24
24
‘Kompany vreest stunt van Club Brugge’

Niemand raakt graag een goudklompje kwijt, zéker Kompany niet. De Bayern-coach zou ontploffen ...

254
254
KRC Genk pakt uit met indrukwekkend nieuw initiatief

Bij KRC Genk hebben ze vandaag uitgepakt met een bijzonder nobel initiatief. De Limburgers zorgen ...

45
45
Beerschot haalt slag thuis: contract tot 2028

Beerschot begon zeer goed aan het seizoen, maar de laatste weken draait het vierkant bij de Kielse ...

67
67
Dani Alves zet plots voet aan wal op de Belgische markt

Dani Alves is bezig aan een nieuwe carrière. De Braziliaanse ex-speler van FC Barcelona kende ...

77
77
'Bliksemvertrek bij Antwerp: flop al richting exit'

Na een paar dramatische maanden klaart de zon stilaan weer op bij Antwerp, waar echter niet iedereen ...

137
137
Hasi doet boekje open over blessuregolf Anderlecht

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Antwerp, samen met de Brusselaars tegenwoordig dé ...

266
266
'Club Brugge richt pijlen op peperdure middenvelder'

Club Brugge sluit het jaar af met toppers tegen AA Gent en KRC Genk. Nadien gaat het in samenspraak ...

513
513
Oosting deelt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg Antwerp

Dankzij drie zeges op een rij mag Antwerp weer naar boven kijken, maar de volgende tegenstander van ...

249
249
'KRC Genk transfermarkt op: prioriteit De Condé bekend'

KRC Genk begint straks in Charleroi aan het leven na Thorsten Fink, die het leeuwendeel van de ...

432
432
Renard aan zet: Hasi verklapt winterplannen Anderlecht

Na de recente 15 op 18 hoopt RSC Anderlecht straks tegen Antwerp en Charleroi het jaar in stijl af ...

252
252
Zware veroordeling treft VRT-sterkhouder vol in het hart

Ruben Van Gucht blijft ook naast het voetbalnieuws onderwerp van gesprek. Het bekende VRT gezicht ...

141
141
Leko kruist vingers: Club Brugge stoomt sterkhouder klaar

Alle ogen zijn zondag gericht op Jan Breydel, waar Club Brugge dan AA Gent over de vloer krijgt. ...

396
396
'Alarm in Anderlecht: Hazard richting JPL-concurrent?'

Af en toe ligt hij onder vuur, maar nu zijn vormcurve weer in stijgende lijn zit lijkt de tijd toch ...

656
656

Meer sportnieuws