'Hazard grote winnaar na transferbeslissing Real'

door
'Hazard grote winnaar na transferbeslissing Real'

De meeste Rode Duivels genieten momenteel nog volop van een welverdiende rustperiode, daarna breekt voor enkele van hen een belangrijke periode aan in hun carrière. Zo ook voor Eden Hazard. De aanvaller wil in topvorm aan de start van het WK verschijnen, maar dan moet hij wel minuten gaan maken bij Real Madrid.


De eerste drie seizoenen van Hazard in de Spaanse hoofdstad waren bijzonder teleurstellend. Daar aanhoudend blessureleed en allerlei andere fysieke problemen, haalde hij nooit zijn gewenste niveau. In maart liet hij echter een metalen plaatje verwijderen dat al een hele tijd in zijn enkel zat. Hazard en zijn entourage denken dat hij hierdoor eindelijk weer pijnvrij gaat kunnen voetballen. Tijdens de titelviering verklaarde de aanvaller zelfs openlijk dat hij er komend seizoen helemaal zal staan.

In de voorbije interlands liet Hazard ook weer flitsen van zijn oude niveau zien. Daarnaast zou hij zich volgens Spaanse bronnen goed aan zijn trainingsschema volgen tijdens zijn verlof, een groot verschil met de komende jaren. De voortekenen zijn dus gunstig. Maar er moet natuurlijk ook plaats voor hem zijn in het elftal. En ook wat dat betreft krijgt Hazard nu goed nieuws.

CONCURRENT MINDER
Een basisplek aan de linkerzijde is inmiddels een utopie geworden, dat plaatsje is definitief in handen van Vinicius Junior gekomen. Hazard zou bijgevolg als 'valse negen' uitgespeeld kunnen worden, maar vooral de rechterflank biedt voor hem perspectief. Met Isco en Gareth Bale, van wie de contracten niet werden verlengd, viel immers al twee concurrenten weg. En mogelijk schuift onze landgenoot weldra nog een rijtje op in de hiërarchie.

Zo meldt Marca dat Real niet van plan is om te verlengen met Marco Asensio, die zijn laatste contractjaar is ingegaan. De Spanjaard mag bij een aannemelijk bod dan ook vertrekken in Madrid. Onder meer AC Milan werd al genoemd. Moest zijn transfer rond geraken, zou dat de speelkansen van Hazard gevoelig doen toenemen. Asensio zou ook kunnen blijven in de hoop alsnog een contractverlenging af te dwingen, maar dat is niet het voorkeursscenario van de clubleiding.

LEES OOK: 'Dé aankoop van 100 miljoen die Real Madrid nodig heeft'

Hazard gaat volgend seizoen helemaal doorbreken bij Real ...

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Club verliest sterkhouder, Genk kiest trainer'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

56
56
‘Anderlecht wil stunten met terugkeer supertalent’

RSC Anderlecht heeft een bekende jeugdopleiding, maar het gebeurt meer en meer dat een toptalent op ...

53
53
Ex zet PSV-fan Van Gerwen voor schut : "Hersenloos wicht!"

De breuk tussen Michael van Gerwen en zijn jeugdliefde Daphne Govers sloeg eerder dit jaar in als ...

18
18
‘Club Brugge en Anderlecht strijden om bekende naam’

De wintermercato staat voor de deur en de Belgische clubs zijn naarstig op zoek naar versterkingen. ...

66
66
Penders verbaast zelfs tegenstander: “In godsnaam…”

Mike Penders staat onder contract bij Chelsea, maar de doelman speelt dit seizoen op huurbasis bij ...

23
23
Beerschot in diepe rouw: clubicoon Ludo Driesen overleden

Beerschot is in diepe rouw gedompeld. De club kwam op de officiële kanalen met het nieuws dat ...

0
0
Vandenbempt haalt hard uit naar hervorming

De competitiehervorming is een gespreksonderwerp dat nog even de voorpagina’s zal halen. De ...

194
194
Rode Duivel afgemaakt: ‘Genadeloos vertrek dreigt'

Koni De Winter werd de afgelopen interlandperiodes telkens geselecteerd door bondscoach Rudi Garcia ...

105
105
Ronald Koeman deelt nieuws dat door merg en been gaat

Ronald Koeman heeft donderdagavond in het televisieprogramma Eva openhartig verteld over een ...

92
92
Breekt voormalige 'Kompany-revelatie' eindelijk door in JPL?

Vanavond nemen Sporting Charleroi en KRC Genk het tegen elkaar op. De kans is bestaande dat de ...

53
53
AA Gent verrast met terugkeer van oude bekende

AA Gent stelde Rik De Mil aan als nieuwe trainer. De Buffalo's hebben vandaag nog meer nieuws ...

114
114
Garcia ziet één 'voordeel' aan blessures Lukaku en De Bruyne

België maakt zich stilaan al klaar voor het WK van komende zomer. Met Egypte, Iran en ...

36
36
Vanderhaeghe verrast bij comeback: 'Club of Anderlecht?'

Veel langer dan hem lief is, zat Yves Vanderhaeghe de laatste maanden aan de bank gekluisterd. De ...

343
343
Van Dijk onthult hoe hij echt over Salah denkt

Heeft Mohammed Salah zijn laatste match gespeeld voor Liverpool? De kans is zeker bestaande, want de ...

51
51
Heymans baalt, maar ziet ook nieuwe kans na vertrek Fink

Bij KRC Genk nemen ze het vanavond op tegen Sporting Charleroi. Het is de eerste match na het ...

151
151
'Dé aankoop van 100 miljoen die Real Madrid nodig heeft'

Real Madrid is nu al uiteraard bezig met transfers voor komende zomer. De Koninklijke zou volgens ...

64
64
Kindermans 'helpt' Anderlecht handje in transferdossier

Bij RSC Anderlecht gaan ze in 2026 voor een aantal spelers zeer grof geld kunnen verdienen. Twee ...

331
331
‘KRC Genk beeft: deal met Simons staat op ontploffen’

In Genk hangt er weer spanning in de lucht: iedereen wil vooruit, maar het bestuur wil zich niet ...

653
653
Garcia looft twee bekritiseerde Duivels: WK lijkt zekerheid

Bij de Rode Duivels blijven de fans een beetje op hun honger zitten over twee spelers. Onder meer ...

127
127
Kindermans speelt open kaart over terugkeer naar Anderlecht

RSC Anderlecht lijkt alles weer stilaan in orde te hebben. Er is rust in de club, de juiste mensen ...

667
667
Garcia zaait twijfel rond WK-toekomst Witsel

Bij de Rode Duivels gaat Rudi Garcia de komende maanden knopen moeten doorhakken. Hij kan wellicht ...

42
42
Losada heeft na lang zoeken eindelijk club beet

Iets meer dan een jaar geleden speelde zich in Deinze een tragedie af. De tweedeklasser ging ...

22
22
KRC Genk speurt rond: De Condé zoekt witte merel

KRC Genk heeft middelen, maar het kan zeker geen gekke dingen doen in januari. De Limburgers zullen ...

211
211
'Liverpool pakt malaise aan: transferdeal met Club Brugge'

Club Brugge heeft de intentie om zijn sterkhouders tijdens de komende wintermercato aan boord te ...

361
361
'Transferfiasco Anderlecht, januari-exit in de maak'

RSC Anderlecht is van plan om zich tijdens de zomermercato te versterken met enkele gerichte ...

237
237

Meer sportnieuws