Spaanse invasie bij Deinze gaat verder

door
Spaanse invasie bij Deinze gaat verder

Vorig seizoen moest Deinze nog vrede nemen met een vierde plaats in de eindrangschikking in 1B, maar komend seizoen lijken de Oost-Vlamingen hoger te mikken. Daarvoor kunnen ze rekenen op de centen van de nieuwe eigenaars uit Singapore, maar anderzijds zagen ze wel heel wat sterkhouders vertrekken. Zo kozen Tom Vandenberghe en Youssef Challouk voor KV Kortrijk en kwam Club NXT Lennart Mertens wegplukken.


Er zal dus aan een nieuw elftal gebouwd moeten worden en Deinze toonde zich de voorbije weken al zeer actief op de transfermarkt. Daarbij drukt sportief directeur Adrián Espárraga alsmaar meer zijn stempel en dat betekent ook dat hij steeds meer landgenoten naar Deinze haalt. Donderdag streek al de derde Spanjaard van de zomer neer.

Na Sergio Moyita en Nacho Miras heeft Deinze zich nu immers ook versterkt met Gonzalo Almenara. De 25-jarige rechtsachter kreeg een contract voor twee seizoenen voorgeschoteld, met optie op een extra jaar. "Almenara is een krachtige rechtsback die ook op andere posities kan spelen. Hij heeft een hoog tempo en past dus perfect bij de speelstijl in 1B", weet Espárraga.

DERDE KLASSE
Almenara bracht tot dusver zijn hele carrière door in de Spaanse lagere reeksen. Hij genoot zijn opleiding bij FC Sevilla, maar raakte daar niet verder dan de C-ploeg. Via RB Linense en Los Barrios belandde hij uiteindelijk bij Algeciras, waar hij de voorbije drie seizoenen actief was. Afgelopen seizoen kwam hij zo uit in de Spaanse derde klasse, waar hij twee keer scoorde in negentien wedstrijden.


Goede transfer van Deinze?

Meest recent

‘Transferplan Stankovic: Club-smaakmaker imponeert’

Club Brugge heeft zich weer weten te verzekeren voor een plekje in de tussenronde van de Champions ...

80
80
Streep door WK De Bruyne? “Ik twijfel of we hem terugzien”

Kevin De Bruyne kampt met een vervelende hamstringblessure en de middenvelder is hard aan zijn ...

45
45
Mbappé haalt snoeihard uit naar Real-ploegmakkers

Het rommelt ferm bij Real Madrid. Xabi Alonso werd ontslagen en in de Champions League ging de ...

36
36
'Espanyol sluit straffe deal voor Rode Duivel'

Na 21 speeldagen zijn het in LaLiga met FC Barcelona, Real Madrid, Atletico Madrid en Villarreal de ...

9
9
'Lammens zorgt voor transferwending bij Man Utd'

Voor Senne Lammens werd 2025 een droomjaar. Hij debuteerde in november als Rode Duivel, nadat hij in ...

73
73
Standard greep naast Rode Duivel

Bij Standard proberen ze de oude gloriedagen te doen herleven, maar dat proces loopt voorlopig ...

65
65
Amadou Onana doet pikante transfervoorspelling

Op het middenveld beschikken de Rode Duivels over heel wat weelde, al lijkt de driehoek in principe ...

50
50
'Juventus hakt transferknoop over Openda door'

Eind augustus leek Loïs Openda nog een absolute droomtransfer te versieren toen hij RB Leipzig ...

83
83
'KV Mechelen verrast met Belgische coach'

KV Mechelen is bezig aan een uitstekend seizoen en is op acht speeldagen van het einde van de ...

151
151
'Waanzinnige transferzomer Club: meer dan 100 miljoen'

Club Brugge plaatste zich voor het tweede seizoen op rij voor de play-offs van de Champions League ...

376
376
'Union brengt exit bij Genk in stroomversnelling'

De wintermercato gaat zijn laatste weekend in en dus mogen er nog pittige discussies verwacht worden ...

358
358
‘Comebackbom bij Club Brugge? Fans slikken dit niet’

Plots duikt er naam op die voor verbazing en frustratie zorgt bij Club Brugge. Eén vraag ...

588
588
België doet geweldige coëfficiëntenzaak na Nederlands drama

Het is een zeer mooie Europese week geworden voor de Belgische clubs. Club Brugge, Union en KRC Genk ...

334
334
Karetsas niet gespaard ondanks heerlijke goal: "Jammer"

In de competitie blijft het stroef lopen voor KRC Genk, maar in de Europa League blijven de ...

80
80
'Bloedbad bij Marseille na drama in Brugge'

Bij Olympique Marseille zullen ze zich de wedstrijd tegen Club Brugge nog lang herinneren, zij het ...

106
106
'Genk krijgt meteen domper in volgende ronde EL'

KRC Genk sloot donderdagavond zijn campagne in de league phase van de Europa League af met een ...

216
216
Plotse wending: 'Club vol voor aanvaller, huurdeal + optie'

Aanstaande dinsdag sluit de winterse transfermarkt om middernacht definitief zijn deuren. Club ...

624
624
Bitterzoete zege Genk: "Dit is iets om trots op te zijn"

Het heeft dan toch niet mogen zijn voor KRC Genk in de Europa League. De Limburgers deden donderdag ...

74
74
Eindstand UEL: Nederlands bloedbad, tegenstanders Genk gekend

De League Phase van de Champions League zit erop. Donderdagavond werden alle wedstrijden van de ...

300
300
Genk vloekt: winning-goal Karetsas niet genoeg voor top 8

KRC Genk heeft de League Phase van de Europa League al winnend afgesloten. Ondanks een vroege ...

117
117
Witte rook bij KVM: miljoenentransfer in kannen en kruiken

KV Mechelen is matig aan de tweede seizoenshelft begonnen, maar blijft desondanks in de running om ...

112
112
'Tijd tikt: Club Brugge pakt harde transferbeslissing'

De euforie na de Champions League-triomf van woensdag was bijzonder groot bij Club Brugge, maar de ...

528
528
Europees gelukje voor Genk? Vossen fileert penaltyfase

KRC Genk is in eigen land bezig aan een kwakkelseizoen, maar kon zich nog ietwat optrekken aan de ...

189
189
Anderlecht dumpt Ashimeru: opvallende details bekend

RSC Anderlecht heeft zijn vijfde uitgaande transfer van de wintermercato afgerond. Zo werd donderdag ...

420
420
Stiekeme titelambities? STVV slaat toe met JPL-bekende

Vermits Union SG en Club Brugge de degens met mekaar kruisen, krijgt STVV komend weekend mogelijk ...

201
201

Meer sportnieuws