GdS: 'Genk mag hopen op Italiaanse miljoenen'

315
GdS: 'Genk mag hopen op Italiaanse miljoenen'

KRC Genk heeft een seizoen achter de rug om snel te vergeten, zo werd naast quasi alle vooropgestelde doelen greep. Het bestuur besloot dan ook bij te sturen, zo werd met Wouter Vrancken inmiddels al een nieuwe hoofdtrainer aangesteld. Maar ook aan de spelersgroep zal nog stevig gesleuteld worden.


Zo wordt deze zomer heel wat beweging verwacht aan het transferfront. Genk zal ongetwijfeld de nodige versterking aantrekken, maar vooral aan uitgaande zijde belooft het een drukke mercato te worden. Vorige zomer besloot Racing namelijk om nagenoeg al zijn sterkhouders aan boord te houden. Maar die zet pakte niet goed uit. En dus lijkt de club nu wel bereid om mee te werken aan een aantal uitgaande transfers. "Sommige jongens moeten vertrekken en er zullen ook sterkhouders weggaan. Ik ben zeker dat er interesse gaat zijn", liet Head of Football Dimitri De Condé onlangs nog verstaan.

Onder meer Paul Onuachu en Theo Bongonda komen hiervoor in aanmerking. Zij aasden vorige zomer al nadrukkelijk achter een transfer en krijgen in de komende maanden allicht hun zin. Hetzelfde geldt overigens voor Jhon Lucumi. De Colombiaanse verdediger greep een jaar geleden eveneens naast een transfer. Vervolgens werd zijn contract verlengd tot medio 2023, maar naar verluidt wel met de nodige garanties op een vertrek. En mogelijk ligt zijn toekomst wel in de Serie A.

ATALANTA IN DE RUNNING
Lucumi wordt namelijk al een tijdje gelinkt aan Atalanta. Even leek die piste van de baan toen de club uit Bergamo besloot om Merih Demiral definitief over te nemen van Juventus. Maar eerder geraakte al bekend dat Atalanta hoopt om de Turk meteen weer met een meerwaarde door te verkopen. Volgens Gazzetta dello Sport zou in dat geval Lucumi in beeld komen als eerste kandidaat om de defensie te versterken. Voorlopig kwam er nog geen concreet bod binnen op de Colombiaan, maar daar zou dus snel verandering in kunnen komen.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Genk heeft beet, nieuwe club voor Lamkel Zé'

Wie denkt u dat uiteindelijk het meeste zal opbrengen?

Meest recent

‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

13
13
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

20
20
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

95
95
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

176
176
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

183
183
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

69
69
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

56
56
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

180
180
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

34
34
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

98
98
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

182
182
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

700
700
Wéér schandaal: "FIFA betaalde miljoenen voor Infantino"

De voorbije maanden is Gianni Infantino alsmaar meer onder vuur te komen liggen als voorzitter van ...

91
91
'Union schrikt: AC Milan meldt zich voor sterkhouder'

Union draait ook dit seizoen weer netjes mee in de top van de Jupiler Pro League en is goed begonnen ...

137
137
Anderlecht bezorgt Jonge Duivels mokerslag voor WK U17

Na deze week staat er een nieuwe interlandperiode voor de deur. Die wordt niet alleen belangrijk ...

190
190
Club Brugge krijgt controversiële scheidsrechter tegen PSV

Voor Club Brugge blijft het een zeer drukke periode. Woensdag moet het alweer aan de bak, want dan ...

187
187
Vandenbempt waarschuwt Gent: "Als je dat genoeg herhaalt..."

AA Gent begon geweldig aan het seizoen, maar is de laatste weken toch een beetje van zijn wolk ...

69
69
'Club krijgt enorme concurrentie voor typische transfer'

Bij Club Brugge kunnen ze tot dusver zeer tevreden zijn over hun seizoensbegin. Na tien speeldagen ...

120
120
Albert duidelijk: "Hij moet altijd starten bij Anderlecht"

Het zijn woelige weken geweest voor Anderlecht, maar op Neerpede zullen ze hopen dat de rust een ...

132
132
'Droomtransfer Tresoldi: nieuw plan op tafel'

Nicolo Tresoldi pikte vrijdag op Zulte Waregem opnieuw zijn doelpuntje mee en is met acht goals nu ...

229
229
Conflict bij Anderlecht ontplot: lot Bruno al bezegeld?

Anderlecht herpakte zich zaterdag met een deugddoende 4-1-overwinning tegen Westerlo, maar dat ...

448
448
'Burgess laat AA Gent nog wat langer in spanning'

Het is voor AA Gent een zwart weekend geworden. Het leed in Lommel zijn eerste competitienederlaag ...

148
148
TRANSFERUURTJE: 'Genk heeft beet, nieuwe club voor Lamkel Zé'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

251
251
Woeste Edward Still maakt La Louvière af na bolwassing

La Louvière kreeg in een leeg Stade du Pays vijf doelpunten om de oren. Uiteindelijk werd het ...

41
41
‘Harde realiteit: Antwerp-spelers laten Compper in de steek’

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Vorige speeldag werd eindelijk nog eens ...

187
187

Meer sportnieuws