'Liverpool choqueert met Salah-beslissing'

door
'Liverpool choqueert met Salah-beslissing'

Liverpool FC greep uiteindelijk nipt naast de Champions League én Engelse titel, toch mogen de Reds terugblikken op een erg fraai seizoen waarin het lange tijd in de running was voor de quadruple. Dat biedt de ploeg van coach Jürgen Klopp ook perspectief voor de komende jaargangen. Al dreigt de grootmacht wel enkele sterkhouders kwijt te spelen.


Zo is het vertrek van Sadio Mané inmiddels een feit. De Senegalese aanvaller werd deze week officieel voorgesteld bij Bayern München. Met Darwin Nuñez had Liverpool zich zijn aanvalslinie immers al gevoelig versterkt, waardoor er voldoend ruimte was voor het vertrek van Mané. Bovendien was hij zijn laatste contractjaar ingegaan op Anfield. De Engelse vice-kampioen moest dus wel meewerken aan een transfer om te voorkomen dat hij een jaartje later gratis zou vertrekken. Maar Mané was in soortgelijke situatie.

Mohamed Salah is namelijk ook zijn laatste contractjaar ingegaan. Liverpool probeerde afgelopen seizoen meermaals om de overeenkomst van de Egyptische superster open te breken, maar beide partijen vonden geen akkoord wegens financiële redenen. Tot dusver leek een zomers vertrek van de aanvaller echter onwaarschijnlijk. Maar The Sun meldt nu dat Liverpool dan toch overweegt om hem te laten gaan.

KLEINE 70 MILJOEN
Het hoofddoel is nog steeds om zijn contract open te breken. Maar de Reds willen vooral voorkomen dat Salah, die eerder al flirtte met andere topclubs, zonder transfersom vertrekt. Daarom zou de club bereid zijn om mee te werken aan een zomertransfer als een bedrag van 60 miljoen pond, een kleine 70 miljoen euro. Dat is een behoorlijk bedrag voor een 30-jarige die binnen een jaartje gratis valt op te halen. Desondanks zou er toch de nodige interesse heersen. Onder meer Real Madrid wordt door The Sun genoemd.

LEES OOK: Tottenham staat op uit doden: Liverpool vloekt in slotminuut

Salah behoort tot de 5 beste aanvallers ter wereld ...

Meest recent

Made in JPL: Thiago en Tolu stelen show in Premier League

Verschillende oude bekenden uit de Jupiler Pro League maken ook dit seizoen weer het mooie weer in ...

0
0
Verbeke doet boekje open over "slechtste transfer ooit"

Sinds hij het profvoetbal enkele maanden geleden de rug toekeerde verdween Peter Verbeke naar de ...

93
93
'Beproefd recept Club Brugge: opvolger Leko al bekend?'

Het spelpeil laat geregeld te wensen over, maar sinds Ivan Leko het roer overpakte van Nicky Hayen ...

279
279
Taravel grijpt in: 'miscast' Anderlecht maakt brokken

RSC Anderlecht ging zondag met 1-0 onderuit tegen KV Mechelen. De gebeten hond langs Paars-Witte ...

163
163
'Jackpot voor Antwerp: ontdekking lokt leger scouts'

Antwerp bleef zondag steken op een 1-1 gelijkspel tegen Standard. Net zoals de afgelopen weken stond ...

194
194
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

262
262
'Transferfiasco Jonathan David: bliksem-exit in zicht'

Na enkele seizoenen te hebben uitgeblonken bij Lille OSC, versierde Jonathan David afgelopen zomer ...

85
85
Selectie Rode Duivels: 'Vier afhakers, dríé grote verrassingen'

Volgende week gaat de eerste interland-break van 2026 van start, tevens de laatste interland-periode ...

648
648
Drastische titelvoorspelling: "Zij zijn kansloos"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

326
326
'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

235
235
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

329
329
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

228
228
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

400
400
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

372
372
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

128
128
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

502
502
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
Brusselmans haalt BV's door gehaktmolen: "Absolute sukkels!"

Herman Brusselmans doet weer waar hij al decennia het beste in is: stoken, schoppen en tegelijk ...

227
227
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

110
110
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

431
431
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

397
397
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

153
153
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

301
301
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

226
226
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

316
316

Meer sportnieuws