'Club Brugge in goede papieren voor JPL-revelatie'

door
'Club Brugge in goede papieren voor JPL-revelatie'

Ondanks het behalen van de derde opeenvolgende landstitel, gaat Club Brugge deze zomer aan zijn spelersselectie sleutelen. Met Bjorn Meijer en Ferran Jutgla haalde Blauw-Zwart inmiddels al twee zomeraanwinsten in huis. Daar zullen in de komende weken en maanden ongetwijfeld nog meer versterkingen bij komen.


Ondanks het aantrekken van Jutgla, is er in het aanvallende compartiment nog wat extra mankracht nodig. Zo staat een nieuwe spits bovenaan het lijstje met prioriteiten en mikt men ook op een extra flankaanvaller. Daarnaast werkt Blauw-Zwart aan verdere versterking voor het middenveld. Mats Rits is de eerstkomende maanden immers niet beschikbaar wegens zijn blessure. Achter de toekomst van Ruud Vormer en Eder Balanta bij Club, blijft dan weer een vraagteken staan.

Om het middenveld van vers bloed te voorzien, zouden de Bruggelingen vooral in eigen land speuren. Zo trekt Blauw-Zwart stevig aan de mouw van Vinicius Souza. De Braziliaan, die via de City Football Group (CFG) eigendom is van Lommel SK, deed het vorig seizoen uitstekend op huurbasis bij KV Mechelen. Daar speelde hij zich in de kijker van verschillende ploegen. De concurrentie is dan ook groot, maar de Belgische landskampioen zou over goede papieren beschikken.

UITLEENBEURT
Volgens de betrouwbare Schotse journalist Anthony Joseph deed Fenerbahçe inmiddels een bod, maar dat werd vrijwel meteen geweigerd. CFG verkiest namelijk een uitleenbeurt en zou pas willen meewerken aan een permanente transfer bij een som van zo'n 8 miljoen pond, een slordige 9.3 miljoen euro. Club Brugge zou echter wél interesse hebben in een huurdeal, allicht met aankoopoptie. Bovendien kan Blauw-Zwart hem Champions League-voetbal aanbieden. Al blijft de concurrentie aanzienlijk met onder meer Ajax, PSV, Celtic en Bologna.

LEES OOK: Lommel zet grote stap: "Genk of PSV? Kijk naar hen!"

Waar heeft Club momenteel het meeste nood aan?

Meest recent

De Cat mee naar WK? Defour velt helder verdict

Nog 86 dagen te gaan tot aan de openingswedstrijd, maar er wordt nu al druk gespeculeerd over de ...

36
36
'Bliksemtransfer Tresoldi: Club Brugge vraagt forse som'

Nicolo Tresoldi scoort de laatste weken het ene doelpunt na het andere. Het zal voor Club Brugge dan ...

162
162
Brandon Mechele dropt mysterieus bericht: fans in shock

Brandon Mechele is één van de grote publiekslievelingen bij de Brugse fans. De ervaren ...

107
107
Gevecht tegen Play-Downs: dé scenario's voor elke kandidaat

Komend weekend wordt in de Jupiler Pro League de slotspeeldag van de reguliere competitie afgewerkt. ...

86
86
Mbappé betrapt?' Pikant dubbelleven zet Spanje in brand'

Wat gebeurt er wanneer een superster niet alleen op het veld, maar ook in de liefde meerdere ...

49
49
Puzzelwerk Hayen: logische vervanger El Ouahdi staat klaar

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een plek in de kwartfinales van de Europa League. Daarvoor ...

74
74
Garcia op plichten gewezen: "Hij móét mee naar WK"

Vrijdag is het weer zover, dan maakt Rudi Garcia zijn eerste selectie van 2026 bij de Rode Duivels ...

109
109
‘Klap na klap: Club Brugge breekt speler volledig’

Bij Club Brugge krijgt een eigen opgeleide speler opnieuw een harde tik. Na een mislukte ...

141
141
Hete zomer Anderlecht: liefst elf spelers richting exit?

Nu er minstens tot eind dit seizoen uitsluitsel bestaat over de positie van hoofdtrainer, kan RSC ...

252
252
Made in JPL: Thiago en Tolu stelen show in Premier League

Verschillende oude bekenden uit de Jupiler Pro League maken ook dit seizoen weer het mooie weer in ...

94
94
Verbeke doet boekje open over "slechtste transfer ooit"

Sinds hij het profvoetbal enkele maanden geleden de rug toekeerde verdween Peter Verbeke naar de ...

169
169
'Beproefd recept Club Brugge: opvolger Leko al bekend?'

Het spelpeil laat geregeld te wensen over, maar sinds Ivan Leko het roer overpakte van Nicky Hayen ...

574
574
Taravel grijpt in: 'miscast' Anderlecht maakt brokken

RSC Anderlecht ging zondag met 1-0 onderuit tegen KV Mechelen. De gebeten hond langs Paars-Witte ...

306
306
'Jackpot voor Antwerp: ontdekking lokt leger scouts'

Antwerp bleef zondag steken op een 1-1 gelijkspel tegen Standard. Net zoals de afgelopen weken stond ...

378
378
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

288
288
'Transferfiasco Jonathan David: bliksem-exit in zicht'

Na enkele seizoenen te hebben uitgeblonken bij Lille OSC, versierde Jonathan David afgelopen zomer ...

115
115
Selectie Rode Duivels: 'Vier afhakers, dríé grote verrassingen'

Volgende week gaat de eerste interland-break van 2026 van start, tevens de laatste interland-periode ...

778
778
Drastische titelvoorspelling: "Zij zijn kansloos"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

384
384
'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

534
534
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

375
375
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

255
255
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

457
457
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

419
419
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

135
135
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

555
555

Meer sportnieuws