KVK presenteert aanwinst 5, Clement klopt Cercle

door
KVK presenteert aanwinst 5, Clement klopt Cercle

Binnen een maandje gaat de Jupiler Pro League weer van start en dus werken de eersteklassers volop hun oefenwedstrijden af, zaterdagvoormiddag kwam Cercle Brugge bijvoorbeeld in actie. En ook de transfercarrousel draait ondertussen op volle toeren. Bij KV Kortrijk werd zomeraanwinst nummer vijf officieel voorgesteld.


De Kerels hebben een bijzonder matige tweede seizoenshelft achter de rug en willen zich in de komende jaargang herpakken door goed uit de startblokken te schieten. Daarom werden met Tom Vandenberghe, Youssef Challouk, Dion De Neve en Jimmy Tabidze al vier versterkingen aangetrokken. En ook nummer vijf is sinds zaterdag dus een feit. Zo komt Habib Keita het Kortrijkse middenveld verstevigen.

De 20-jarige Malinees komt over van Olympique Lyon, waar hij zelfs al minuten mocht maken bij de eerste ploeg. Het gaat om een huurdeal van één seizoen, over een eventuele aankoopoptie wordt niet gerept. Wel zal Keita het rugnummer 12 dragen. De oefenwedstrijd van zaterdagnamiddag tegen KV Mechelen komt mogelijk nog te vroeg.



CLEMENT KLOPT CERCLE
Terwijl KVK en KVM het dus pas in de namiddag uitvechten, kwam Cercle Brugge al vroeg aan de bak. Groen-Zwart reisde naar Zuid-Frankrijk af voor een duel tegen moederclub AS Monaco. De ploeg van coach Philippe Clement haalde het uiteindelijk na een vroeg doelpunt: Anthony Musaba deed zijn ex-club de das om. Groen-Zwart deed het zeker in de tweede helft niet slecht, maar kon zelf uiteindelijk niet scoren.

LEES OOK: Lek boven voor Pocognoli? "Bewees ik bij Union SG"

Welke ploeg eindigt komend seizoen het hoogst volgens u?

Meest recent

Lek boven voor Pocognoli? "Bewees ik bij Union SG"

Sebastien Pocognoli heeft zichzelf wat ademruimte gegeven door AS Monaco te plaatsen voor de ...

1
1
Druk op Hasi: Deschacht velt verrassend oordeel

Met amper 18 zeges in 42 matchen is het de logica zelve dat Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job. ...

48
48
AA Gent aan de bak: De Mil geeft aan wat er misging

AA Gent blijft ook onder Rik De Mil wisselvallig voor de dag komen. Na de goede resultaten van de ...

34
34
Van der Elst glashelder: "De titel is voor hen"

De Jupiler Pro League is inmiddels begonnen aan de 23ste speeldag van de reguliere competitie. Er ...

227
227
'Club houdt zich niet in: eerste zomertarget al gelekt'

Behoudens last-minute wendingen zal Club Brugge in zijn opzet slagen om zijn sterkhouders ...

203
203
'Kompany helemaal verknocht: Bayern wil JPL-bekende'

In de Bundesliga kruist leider Bayern München zaterdagavond de degens met Hamburg SV. Op bezoek ...

61
61
'Anderlecht op het puntje: JPL-toptransfer op komst’

Anderlecht zit op het puntje van z’n stoel: een JPL-toptransfer die plots binnen handbereik ...

311
311
Consternatie bij KRC Genk: twéé last-minute transfers?

KRC Genk beleefde tot dusver een behoorlijk rustige wintermercato. Maar daar zou vlak voor het ...

326
326
'Club Brugge tot uiterste: miljoenen voor dubbele transferbom'

Nu het ticket voor de tussenronde van de Champions League op zak is, wil Club Brugge zijn ...

578
578
'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Cercle Brugge verdiende dit seizoen al 16,80 miljoen euro aan transfers. Zelf spendeerden ze net ...

127
127
De Zerbi: "Of ik vertrek na Club Brugge-debacle?"

Roberto De Zerbi verloor met Olympique Marseille met 3-0 van Club Brugge. Een blamage voor de fiere ...

99
99
Patro plots internationaal bekend: "Zelfs in Italië nieuws"

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan voor 75.000 euro weg bij Sporting Lokeren. Hij gaat daar ...

123
123
De Mil huivert: AA Gent verspeelt dure punten in PO1-strijd

AA Gent leek vanavond lange tijd een geweldige zaak te doen in de strijd om de top-6. De Buffalo's ...

155
155
De Roeck vindt net op tijd juiste recept bij Club NXT

In de Challenger Pro League heeft Jonas De Roeck eindelijk het juiste recept gevonden voor Club NXT. ...

184
184
Man City geeft cruciale update over blessure Doku

Manchester City won afgelopen week in de Champions League van Galatasaray. Jérémy Doku ...

69
69
Hasi geeft update over Augustinsson, De Cat & co

RSC Anderlecht kampt ook dit seizoen met het nodige blessureleed. Toch wel zeer opvallend, aangezien ...

228
228
Euvrard in ‘Hasi-situatie’: "Of ik vrees voor een ontslag?"

Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job als RSC Anderlecht verliest van Standard, maar andersom is dat ...

85
85
'Ajax gaat voor gigantische stunttransfer'

Ajax zet alles op alles om tweede te worden in de Eredivisie en zich zo te verzekeren van een ticket ...

98
98
Hubert lyrisch en noemt vier spelers van Club Brugge

Club Brugge doet het al jaren uitstekend in Europa, maar in België zullen ze in de Jupiler Pro ...

523
523
'Renard zorgt voor dure miskleun bij Anderlecht'

Olivier Renard maakte tot op heden nog geen indruk als sportieve baas van RSC Anderlecht. De ...

452
452
‘Club Brugge in shock: stunttransfer is pure blamage’

Club Brugge dacht dat het dé beoogde stunttransfer van de wintermercato beet had. Maar ...

918
918
Lichtpunt bij KRC Genk: Hayen vindt nieuwe smaakmaker

De kans dat KRC Genk de top zes gaat halen, wordt met de week kleiner. Het speelde 1-1 tegen Cercle ...

359
359
Westerlo pakt uit met volgende ingaande transfer

KVC Westerlo is zeer actief deze mercato. De Kemphanen hebben alweer een buitenlandse transfer ...

45
45
Hasi: "Dat gaat mogelijk nog gebeuren op de transfermarkt"

RSC Anderlecht haalde tot op heden drie spelers en liet er vijf gaan. Mogen we nog wat verwachten in ...

489
489
'Leegloop bij Union: 5 sterkhouders richting exit'

Union greep in de Champions League net naast de knock-outfase, maar in eigen land doet de ...

313
313

Meer sportnieuws