KVK presenteert aanwinst 5, Clement klopt Cercle

door
KVK presenteert aanwinst 5, Clement klopt Cercle

Binnen een maandje gaat de Jupiler Pro League weer van start en dus werken de eersteklassers volop hun oefenwedstrijden af, zaterdagvoormiddag kwam Cercle Brugge bijvoorbeeld in actie. En ook de transfercarrousel draait ondertussen op volle toeren. Bij KV Kortrijk werd zomeraanwinst nummer vijf officieel voorgesteld.


De Kerels hebben een bijzonder matige tweede seizoenshelft achter de rug en willen zich in de komende jaargang herpakken door goed uit de startblokken te schieten. Daarom werden met Tom Vandenberghe, Youssef Challouk, Dion De Neve en Jimmy Tabidze al vier versterkingen aangetrokken. En ook nummer vijf is sinds zaterdag dus een feit. Zo komt Habib Keita het Kortrijkse middenveld verstevigen.

De 20-jarige Malinees komt over van Olympique Lyon, waar hij zelfs al minuten mocht maken bij de eerste ploeg. Het gaat om een huurdeal van één seizoen, over een eventuele aankoopoptie wordt niet gerept. Wel zal Keita het rugnummer 12 dragen. De oefenwedstrijd van zaterdagnamiddag tegen KV Mechelen komt mogelijk nog te vroeg.



CLEMENT KLOPT CERCLE
Terwijl KVK en KVM het dus pas in de namiddag uitvechten, kwam Cercle Brugge al vroeg aan de bak. Groen-Zwart reisde naar Zuid-Frankrijk af voor een duel tegen moederclub AS Monaco. De ploeg van coach Philippe Clement haalde het uiteindelijk na een vroeg doelpunt: Anthony Musaba deed zijn ex-club de das om. Groen-Zwart deed het zeker in de tweede helft niet slecht, maar kon zelf uiteindelijk niet scoren.

LEES OOK: ‘Nieuw trainersontslag in JPL kwestie van tijd'

Welke ploeg eindigt komend seizoen het hoogst volgens u?

Meest recent

Beveren wint topper na remontada, Kortrijk blijft in spoor

SK Beveren is zaterdag zeer dicht bij zijn eerste nederlaag van het seizoen gekomen. Na een ...

8
8
Charleroi komt met update over trainersdossier

De voorbije weken heeft er weer een heuse trainerswals plaatsgevonden in de Jupiler Pro League. Club ...

13
13
Ontlading bij Westerlo: "Daarom is deze zege belangrijk"

Westerlo is bezig aan een fraaie opmars. Na een wisselvallig seizoensbegin hebben ze de top zes ...

14
14
'Bom op ontploffen bij Club na trainerssoap'

Zondag staat de Slag om Vlaanderen tussen Club Brugge en AA Gent op het programma en die zal een ...

301
301
Liverpool bibbert tegen negenkoppig Spurs top vier binnen

Liverpool is na een moeilijke periode weer de top vier van de Premier League binnengeslopen. De ...

22
22
Westerlo mengt zich na dolle slotfase in strijd om top zes

Westerlo pakte in de laatste weken een knappe vier op zes tegen Anderlecht en Genk, en slaagde er ...

32
32
Oranje bonje: Simons pakt rood na aanslag op Van Dijk

In de Premier League waren de ogen zondagavond gericht op de topper tussen Tottenham Hotspur en ...

32
32
Enorme schok in Club-Gent? Markante voorspelling Boskamp

Dé affiche van het weekend in de Jupiler Pro League is ongetwijfeld de zogenaamde 'Slag om ...

327
327
1B-duel escaleert compleet: "Met paraplu op ref proberen slaan"

In de Challenger Pro League werd de voorbije dagen een midweekspeeldag afgewerkt. Het duel van ...

98
98
Wending in trainerszoektocht? 'Genk houdt opvallend gesprek'

KRC Genk hoopt eerstdaags zijn nieuwe hoofdtrainer te presenteren. Het heeft er alle schijn van dat ...

565
565
Antwerp op scherp gezet: Janssen stelt toekomst-voorwaarde

Nu de rust binnen de club is teruggekeerd, kan de sportieve leiding van Antwerp FC zich weer ...

391
391
Fenomenale Haaland passeert Ronaldo, Lokonga wéér belangrijk

Manchester City heeft voorlopig beslag gelegd op de koppositie in de Premier League. Het legde ...

58
58
Standard terug zesde: doelpunt na 34 seconden nekt Dender

De spelers van Standard kunnen straks met een gerust gemoed aanschuiven bij de het kerstbuffet. De ...

68
68
Club Brugge-Gent: Leko verrast met selectie voor clash

De Jupiler Pro League maakt zich op voor een uiterst geladen 'Slag om Vlaanderen' tussen Club Brugge ...

768
768
'Verrassend vertrek steunpilaar? Bal in kamp Anderlecht gelegd'

RSC Anderlecht is bezig aan een degelijk seizoen tot dusver en mag daar verschillende spelers voor ...

531
531
Ferguson heeft héél slecht nieuws voor Man Utd-fans

Het draait al vele jaren vierkant bij Manchester United. Ook dit seizoen doen ze absoluut niet mee ...

115
115
Broos over RSCA: "Zijn vertrek heeft de sfeer veranderd"

RSC Anderlecht staat derde in de Jupiler Pro League. Een positie waar ze de afgelopen jaren wel ...

324
324
Crasson verrast met nieuwe uitdaging in het voetbal

Bertrand Crasson is een bekende naam in het Belgische voetbal. De voormalige Rode Duivel is in ...

29
29
Vanderhaeghe trok naar CPL: "Plots interesse uit die hoek"

Yves Vanderhaeghe is sinds enkele weken weer trainer in het Belgische profvoetbal. Hij tekende ...

92
92
Newcastle en Chelsea blijven gefrustreerd achter

In de Premier League stond het duel der subtoppers op het programma. Newcastle United ontving in ...

35
35
Broos: "Hij wordt ooit bondscoach van de Rode Duivels"

Hugo Broos gaat zijn voorlaatste uitdaging aan bij Zuid-Afrika. Hij zal deelnemen aan de Afrika Cup ...

273
273
Oosting waarschuwt voor twee spelers van Anderlecht

Royal Antwerp FC kent een geweldige periode met een 9 op 9 en bekerkwalificatie. Zondag nemen ze het ...

229
229
Hugo Broos neergesabeld door collega-BV: "Randje dom"

Hugo Broos, momenteel aan het roer bij het Zuid-Afrikaanse nationale elftal, ligt al enkele weken ...

110
110
Druk stijgt: eerste crisisje sinds héél lang borrelt bij Union

Union SG zit in een dipje. Na een 2 op 9 in de Jupiler Pro League en een nederlaag in de Champions ...

78
78
Leko met grote zorgen: Club zéér gehavend tegen Gent

Club Brugge neemt het zondag in eigen huis op tegen AA Gent. Blauw-Zwart moet winnen, dat is het aan ...

543
543

Meer sportnieuws