KVK presenteert aanwinst 5, Clement klopt Cercle

door
KVK presenteert aanwinst 5, Clement klopt Cercle

Binnen een maandje gaat de Jupiler Pro League weer van start en dus werken de eersteklassers volop hun oefenwedstrijden af, zaterdagvoormiddag kwam Cercle Brugge bijvoorbeeld in actie. En ook de transfercarrousel draait ondertussen op volle toeren. Bij KV Kortrijk werd zomeraanwinst nummer vijf officieel voorgesteld.


De Kerels hebben een bijzonder matige tweede seizoenshelft achter de rug en willen zich in de komende jaargang herpakken door goed uit de startblokken te schieten. Daarom werden met Tom Vandenberghe, Youssef Challouk, Dion De Neve en Jimmy Tabidze al vier versterkingen aangetrokken. En ook nummer vijf is sinds zaterdag dus een feit. Zo komt Habib Keita het Kortrijkse middenveld verstevigen.

De 20-jarige Malinees komt over van Olympique Lyon, waar hij zelfs al minuten mocht maken bij de eerste ploeg. Het gaat om een huurdeal van één seizoen, over een eventuele aankoopoptie wordt niet gerept. Wel zal Keita het rugnummer 12 dragen. De oefenwedstrijd van zaterdagnamiddag tegen KV Mechelen komt mogelijk nog te vroeg.



CLEMENT KLOPT CERCLE
Terwijl KVK en KVM het dus pas in de namiddag uitvechten, kwam Cercle Brugge al vroeg aan de bak. Groen-Zwart reisde naar Zuid-Frankrijk af voor een duel tegen moederclub AS Monaco. De ploeg van coach Philippe Clement haalde het uiteindelijk na een vroeg doelpunt: Anthony Musaba deed zijn ex-club de das om. Groen-Zwart deed het zeker in de tweede helft niet slecht, maar kon zelf uiteindelijk niet scoren.

LEES OOK: Pocognoli met straffe prestatie in CL-geschiedenisboeken

Welke ploeg eindigt komend seizoen het hoogst volgens u?

Meest recent

Essevee bestolen: Vandenbroeck velt laatste oordeel

Zulte Waregem tuimelde vorig weekend op pijnlijke wijze uit de top zes. Het kreeg een 1-4 om de oren ...

2
2
Vandenbempt ziet enorme boost: "Verhaeghe glimde van trots"

Club Brugge gaat deze week over de tongen in heel Europa. Het leverde woensdagavond immers een zeer ...

38
38
Wisselvallig AA Gent: is Leko de voornaamste schuldige?

Er is bij AA Gent beterschap ten opzichte van vorig seizoen, maar om zich in de strijd om te prijzen ...

37
37
Opvallend: Belgisch toptalent geeft op zijn 26ste al de brui

Het lijkt erop dat er nog heel wat talent zit aan te komen in het Belgische voetbal, maar het blijft ...

43
43
Trossard stuurt Arsenal duidelijke toekomstboodschap

Arsenal was vorige zomer zeer actief op de transfermarkt en versterkte vooral zijn offensieve ...

28
28
1 Belg op 88: dit zijn de nominaties voor The Best Awards

Vorige maand werd de Gouden Bal al uitgereikt, waarbij Ousmane Dembélé met de prijs ...

13
13
Onrust bij Club Brugge: Vermant op ramkoers

Club Brugge voelt de druk stijgen rond Romeo Vermant, nu Stuttgart nadrukkelijk lonkt — en dat ...

393
393
WK U17: Belgen maken brandhout van Fiji met monsterscore

Op de eerste speeldag van het WK U17 gingen de Belgen met 2-3 onderuit tegen Argentinië. Om ...

121
121
'Fink keert kar: Europese opstelling KRC Genk lekt uit'

Na de stunt van Club Brugge tegen FC Barcelona hoopt ook KRC Genk straks te schitteren op het ...

249
249
VTM-commentator afgemaakt na CL-wedstrijd Club: 'Absurd!'

Wat een avond in het Jan Breydelstadion. Club Brugge leverde gisteren een fenomenale prestatie in de ...

195
195
Experts vellen oordeel: Club bestolen tegen Barça?

Club Brugge verbaasde woensdag Europa met een fraai 3-3 gelijkspel tegen FC Barcelona. Ei zo na ging ...

353
353
Crisis compleet bij Ajax: Heitinga out, TD stapt op

Het gaat van kwaad naar erger met Ajax, dat in de Eredivisie reeds acht punten achterstand telt op ...

129
129
"Grootste smet ooit"-Van Gucht doet spraakmakende onthulling

Hij is niet enkel bekend als de enthousiaste sportpresentator die onder meer wielerverslaggeving met ...

51
51
KRC Genk krijgt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg

In de Europa League neemt KRC Genk het donderdagavond op tegen Braga. Thorsten Fink kan in Portugal ...

145
145
'Verhaeghe haalt gram: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Club Brugge hield woensdag gelijke tred met het grote FC Barcelona. Na het 3-3 gelijkspel in de ...

494
494
Horror in Camp Nou: 'Vrees voor uitbraak ernstige ziekte'

Vlak voor de confrontatie met Club Brugge kwam er vandaag alarmerend nieuws vanuit Spanje. Daar is ...

173
173
'Dubbele opsteker voor Club Brugge in Champions League'

Club Brugge zette tegen FC Barcelona een straf resultaat neer, maar bleef toch een beetje met een ...

189
189
'Saelemaekers in de wachtkamer: pittige eisen bekend'

Het wordt uitkijken naar de keuzes die Rudi Garcia zal maken voor de wedstrijden van de Rode Duivels ...

56
56
Seys maakt zijn rapport op na examen tegen Yamal

Club Brugge heeft woensdagavond indruk gemaakt door in de Champions League FC Barcelona in bedwang ...

149
149
Emilio Ferrera verrast met nieuwe Belgische club

Emilio Ferrera is en blijft een zeer opgemerkte figuur in de Belgische voetbalwereld. Hij passeerde ...

93
93
Vanhaezebrouck prijst 'onvoorstelbare' Club-speler

Club Brugge beleefde een zeer memorabele avond in de Champions League. Het slaagde erin om op ...

538
538
'Club heeft volgende miljoenentransfer in het vizier'

Maar liefst 80 miljoen euro haalde Club Brugge in de zomer op met de verkoop van Maxim De Cuyper, ...

382
382
STVV en Anderlecht jubelen na nieuws uit Japan

Bijna halfweg de reguliere competitie draaien er nog altijd enkele verrassende teams mee in de top ...

376
376
'Geen Hayen, wel andere ex-pion van Club voor Celtic'

Club Brugge leefde de laatste weken tussen hoop en vrees, want plots leek de kans reëel dat ...

267
267
TRANSFERUURTJE: 'Domper voor Bayern, comeback ex-Rode Duivel'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

144
144

Meer sportnieuws