Genk trekt nieuw blik met jonkies open

door
Genk trekt nieuw blik met jonkies open

Bij KRC Genk begint de voorbereiding op het seizoen 2022/23 net als bij een aantal andere eersteklassers op maandag. Op de eerste training van de Limburgers is het nog even wachten, maar in de loop van de dag moeten de spelers zich wel al melden voor hun medische en fysieke proeven. Wouter Vrancken zal de voorbereiding wel met een vrij beperkte groep beginnen.


Net als bij de andere topclubs moet Genk het voorlopig nog zonder de meeste van zijn internationals doen. Onder meer Cyriel Dessers is er nog niet bij, waardoor er voorlopig slechts negentien spelers aan de voorbereiding beginnen. Het Nieuwsblad lijst de namen op en weet dat daarbij ook heel wat jonkies zitten die nieuw bij de A-kern zijn.

Genk had zelf al aangekondigd dat Adnane Abid (18) bij de A-kern zou aansluiten, maar behalve de jonge offensieve middenvelder mogen nog een aantal beloften minstens aan de voorbereiding beginnen bij de grote jongens. Daarbij ook doelman Mike Penders (16), die onlangs nog een contractverlenging kreeg en in de play-offs al enkele keren op de bank zat. Ook linksachter Tuur Rommens (19) mocht al bij de hoofdmacht opdraven - twee invalbeurten vorig seizoen - en werd zelfs al opgeroepen voor de Jonge Duivels.

NOG TWEE NIEUWKOMERS
Zij worden aangevuld met nog twee jonge talenten. Ook defensieve middenvelder Matisse Didden (20) schuift door. Hij werd in 2018 weggeplukt bij Patro Eisden. Tenslotte is ook Kamiel Van de Perre (18) een opvallende aanwezige. De jonge middenvelder speelt al sinds 2015 in de Genkse jeugdopleiding.

LEES OOK: Genk twijfelt plots: totale wending in trainersdossier?

Moet Genk zijn jeugd weer meer kansen geven?

Meest recent

Pijnlijk! Club-spelers duwen mes nog dieper in Gentse wonde

Club Brugge heeft de veelbesproken editie van de 'Slag om Vlaanderen' tegen AA Gent naar zich ...

88
88
"Onaanvaardbaar" - Gent kent oorzaak zure nederlaag

Het is AA Gent dan toch niet gelukt om zijn ultieme revanche te nemen op Club Brugge. De Buffalo's ...

59
59
Perisic bevrijdt PSV, Atlético verslaat Witsel en co

In de Nederlandse Eredivisie heeft leider PSV zijn laatste match van 2025 al winnend afgesloten. ...

6
6
Met dank aan spitsen: Club ziet af, maar klopt Gent verdiend

Club Brugge heeft zondagmiddag de veelbesproken 'Slag om Vlaanderen' tegen AA Gent naar zich ...

137
137
Genk twijfelt plots: totale wending in trainersdossier?

KRC Genk wil eerstdaags zijn nieuwe trainer presenteren. De voorbije dagen had het er alle schijn ...

325
325
Soap voor rechtbank: DAZN moet zware maatregel vrezen

Maandag staat een uiterste belangrijke afspraak op het programma in het Belgische voetbal. Dan wordt ...

285
285
Anderlecht gehavend naar Bosuil: opvallende naam in selectie

RSC Anderlecht herpakte zich vorige week na het debacle in Westerlo door verdiend te winnen van ...

358
358
Gent-aanhang vervloekt arbitrage: "Hij moest al rood hebben"

De ogen van voetbalminnend België zijn zondagmiddag op het Jan Breydel-stadion gericht. Daar ...

279
279
'Titanenstrijd in Premier League: Liverpool lacht tanden bloot'

Ook in Engeland staat de winterse transferperiode voor de deur. Verschillende Engelse topclubs ...

57
57
'Overmars aan zet: vertrek Antwerp-steunpilaar dreigt'

Nu de rust binnen de club is teruggekeerd, kan de sportieve leiding van Antwerp FC zich weer ...

675
675
Hoogspanning op bestuursetentje Club en Gent, opvallende actie Leko

Zondagmiddag wordt in de Jupiler Pro League de rivalenstrijd tussen Club Brugge en AA Gent ...

555
555
Club-Gent: Leko puzzelt volop, Gent-sterkhouder haakt last-minute af

Zondagmiddag is het eindelijk zover. Dat staat in de Jupiler Pro League de zogenaamde 'Slag om ...

88
88
Stijnen haalt uit na veldslag: "Pijnlijk voor Belgisch voetbal"

In de Challenger Pro League werd de voorbije dagen een midweekspeeldag afgewerkt. Het duel van ...

205
205
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht dumpt aanvaller, witte rook Genk nabij'

De winterse transferperiode staat voor de deur. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met ...

417
417
Beerschot moet kelk tot op bodem ledigen: ref aangepakt

Beerschot was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar de afgelopen weken krijgt het klappen. En ...

329
329
Kompany doet bekentenis: “Mokerslagen voor mijn gezin”

Vincent Kompany is nu de hoofdtrainer van Bayern München en daar kan hij genieten van een ...

149
149
‘KRC Genk hakt knoop T1 door: nieuwe details onthuld’

KRC Genk is na het ontslag van Thorsten Fink op zoek naar een nieuwe succescoach. Verschillende ...

795
795
Rel bij Real: Courtois staat midden in pijnlijke oorlog

Het rommelt bij Real Madrid. De Koninklijke won dan wel van Sevilla, maar het ging niet van een ...

159
159
Openda roept meteen straffe taal na eerste goal

De ban is gebroken voor Loïs Openda. De aanvaller wist zijn eerste competitiedoelpunt voor ...

61
61
Zulte verbaast met sneer: “Union al weken bevoordeeld”

Zulte Waregem verloor met 2-0 van Union SG, maar na de wedstrijd was de uitploeg absoluut niet te ...

149
149
Flater bij AA Gent? “Waarom speelt hij niet?”

Bij AA Gent draait het al weken redelijk vierkant. Rik De Mil gaat tegen Club Brugge toch voor een ...

181
181
'Anderlecht uit z’n dak: Verschueren forceert megajackpot'

Plots gaat het op Neerpede niet meer alleen over besparen, maar over dromen. Michael Verschueren ...

950
950
‘Juventus gecharmeerd: vorig jaar nog outstanding bij KV Mechelen'

De wintermercato lonkt steeds meer en de geruchten beginnen steeds talrijker te worden. Zo is er een ...

179
179
Jan Boskamp doodziek: “Dit had iedereen zien aankomen”

Jan Boskamp was jarenlang niet weg te denken van de Nederlandse en Vlaamse voetbaltelevisie. Met ...

278
278
Gouden transfer van Lokeren: assistkoning in CPL

Sporting Lokeren is al een tijdje weer beter bezig en na een moeilijk begin staan ze nu achtste in ...

135
135

Meer sportnieuws