'PSG heeft nieuwe coach eindelijk gekozen'

door
'PSG heeft nieuwe coach eindelijk gekozen'

Er vond de voorbije weken een heuse paleisrevolutie plaats bij Paris Saint-Germain. Dat slaagde er verrassend toch in om het contract van Kylian Mbappé te verlengen, al kreeg de jonge steraanvaller daarvoor wel zelden geziene macht in het sportieve beleid. Meteen daarna rolden de koppen van sportief directeur Leonardo en trainer Mauricio Pochettino.


PSG gooit het komend seizoen dus over een andere boeg. Met Luis Campos werd al een nieuwe sportieve baas gevonden en de Portugees lijkt nu ook een nieuwe trainer in het Parc des Princes binnen te loodsen. De keuze van PSG als opvolger van Pochettino zou dan toch vallen op Christophe Galtier. Een akkoord met diens club OGC Nice zou in de maak zijn.

Volgens journalist Fabrice Hawkins zou PSG immers dan toch bereid zijn om de afkoopsom van 10 miljoen euro van Galtier op tafel te leggen, waardoor de overgang snel in kannen en kruiken zou moeten zijn. Bij Nice zijn ze ook al volop aan het zoeken naar een opvolger, waarbij Lucien Favre de favoriet zou zijn. Galtier leidde Nice afgelopen seizoen naar de vijfde plaats, terwijl hij een jaar geleden nog verrassend kampioen werd met Lille.

DROOM ZIZOU
Daarmee zet PSG ook definitief een streep door zijn droom om Zinedine Zidane aan boord te halen. De Qatarese eigenaars onderhandelden de voorbije weken met de ex-trainer van Real Madrid en even leek een akkoord in de maak, maar uiteindelijk komt Zizou toch niet naar het Parc des Princes. Hij zou er de voorkeur aan geven om te wachten tot de positie van Frans bondscoach vrijkomt, wellicht na het WK.


LEES OOK: Kompany slaat terug na kritiek: T1 houdt voet bij stuk

Is Galtier een goede coach voor PSG?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

98
98
Union SG rekent op doorbraak: Deschacht heeft geen ongelijk

Olivier Deschacht was onlangs in de populaire podcast Ongefilterd snoeihard voor de aanvallende ...

10
10
Vrancken legt pijnpunt bloot na nederlaag tegen Club

STVV verloor kansloos met 2-0 van Club Brugge en het mocht tevreden zijn dat het geen pandoering ...

38
38
Francis Amuzu floreert: verrassende terugkeer naar JPL?

De zomermercato nadert en de Belgische clubs speuren de wereld rond naar versterking. Wie weet ...

69
69
'Geraerts plots in héél vieze papieren'

Karel Geraerts is momenteel trainer van de Franse tweedeklasser Stade Reims. De Belgische coach ...

59
59
Club Brugge blijft gefocust: ‘Niet naar Union kijken’

Club Brugge lijkt niet meer te stoppen richting landstitel. STVV werd met 2-0 geklopt, al had ...

110
110
Na lof van Nainggolan: volgende parel staat voor RSCA-debuut

RSC Anderlecht speelt namiddag in en tegen AA Gent. De Brusselaars zitten echter met een gigantisch ...

162
162
FC Barcelona ‘overklast’ Real Madrid: enorm verschil

Om 21u staat de grootste voetbalmatch ter wereld op het programma: FC Barcelona – Real Madrid. ...

122
122
Sibierski ontketend: megadeals op komst bij Anderlecht

Antoine Sibierski zet meteen de toon bij Anderlecht. De nieuwe sportief directeur wil slimme deals ...

354
354
Henry ziet twee absolute kleppers bij de Rode Duivels

Binnen een maandje start het WK. De Rode Duivels zitten in een groep met Iran, Nieuw-Zeeland en ...

111
111
Sibierski aan zet: Anderlecht beslist over aankoop verdediger

Bij RSC Anderlecht gaat Antoine Sibierski samen met de scouting heel wat knopen moeten doorhakken. ...

231
231
Club in het voordeel tegen Union? Leko is duidelijk

Club Brugge kan de komende dagen achterover leunen en rustig kijken hoe Union het er vanaf brengt. ...

278
278
Tzolis reageert na nieuwe knalprestatie op transfergeruchten

Club Brugge ligt meer dan ooit op titelkoers. Met een 2-0-zege tegen STVV breidt het zijn voorsprong ...

292
292
Kompany in de clinch met eigen speler: "Hij is verkeerd"

Bayern München ging zaterdag wel winnen op het veld van Wolfsburg, maar het likt eigenlijk nog ...

135
135
Club pluimt Kanaries en zet Union verder onder druk

Club Brugge heeft Union nog wat meer onder druk gezet in de strijd om de titel. Blauw-Zwart liet ...

206
206
"Ik zou heel graag bij STVV willen blijven"

Als Anderlecht zondag niet wint in Gent, dan is STVV helemaal zeker van de derde plaats in de ...

127
127
Lommel oordeelt over promotiekansen tegen Dender

Dender kent zijn tegenstander in de barrage om het behoud. De rode lantaarn zal het daarin moeten ...

152
152
Prachtig afscheid Vossen: "Een serieuze pleister op wonde"

Zulte Waregem zette zaterdag een punt achter zijn seizoen met een nieuwe zege tegen Dender. Daarbij ...

78
78
'Van Bommel dicht bij comeback: topclub lonkt'

Het is intussen al twee jaar geleden dat Mark van Bommel de deur van de Bosuil achter zich ...

170
170
Bayern herpakt zich een beetje met nipte zege

De uitschakeling in de Champions League door PSG kwam deze week zeer hard aan bij Bayern ...

38
38
Doku wéér de uitblinker: City blijft in titelstrijd

Manchester City blijft volop Arsenal het vuur aan de schenen leggen in de Engelse titelstrijd. Het ...

74
74
Kiel in zak en as: Lommel houdt Beerschot uit barrages

Beerschot moet zijn promotiedroom definitief opbergen. De Mannekes zijn er op het Kiel niet in ...

240
240
'Coucke gooit alle remmen los: Romback doet RSCA daveren'

Marc Coucke droomt luidop van Romelu Lukaku, en dan telt hij niet meer. Het gerommel bij Napoli doet ...

1406
1406
Leko maakt ploeg bekend: één enorme verrassing

Club Brugge kan vanavond een volgende grote stap richting landstitel zetten. Ze ontvangen STVV, dat ...

138
138
'Benfica neemt verrassende beslissing over Ivanovic'

Voor topspelers uit de Jupiler Pro League is het niet altijd makkelijk om bij een vertrek meteen ...

81
81
Bommetje voor Clasico: "Vinicius was op weg naar Barça"

FC Barcelona kan voor de ultieme vernedering zorgen bij Real Madrid. Kampioen spelen in eigen huis ...

230
230

Meer sportnieuws