'Marseille heeft jonkie van Club Brugge helemaal beet'

door
'Marseille heeft jonkie van Club Brugge helemaal beet'

De meeste niet-internationals van Club Brugge werden de voorbije dagen in Westkapelle verwacht voor hun fysieke proeven. Volgende week gaan de trainingen onder nieuwe coach Carl Hoefkens dan ook van start. Maar ondertussen is de landskampioen ook nog druk in de weer op de zomerse transfermarkt.


Eén jeugdproduct lijkt nu voor het buitenland te gaan kiezen. Zo meldt L'Equipe dat Jelle Van Neck goed en wel op weg is naar de Ligue 1. De 18-jarige doelman werd in 2019 weggeplukt uit de jeugdopleiding bij KV Oostende. Vorig seizoen maakte hij de stap van de U19 naar Club Nxt, waarmee hij onder meer in de Youth League aantrad.

En zo kon Van Neck zich in de kijker van buitenlandse ploegen spelen. L'Equipe beweert namelijk dat hij goed en wel op weg is naar Olympique Marseille. Daar zou hij derde doelman kunnen worden in de A-kern. Die rol is momenteel bestemd voor Simon Ngapandouetnbu, maar het is de bedoeling om hem uit te lenen. Moest dat niet lukken, zou Van Neck eerst nog een jaartje bij de beloften verder rijpen. De deal is nog niet helemaal rond, maar zijn makelaars werden alvast meermaals gespot in de Zuid-Franse havenstad.

UPDATE

De overgang van Van Neck naar Olympique Marseille is zo goed als rond. Dat meldt Fabrizio Romano. Volgens de Italiaanse journalist tekent de jonge doelman een contract van vijf jaar in Zuid-Frankrijk. Van Neck heeft het voorstel van Marseille al aanvaard. De komende dagen zal hij zich aansluiten bij de Franse topclub. Zo verliest Blauw-Zwart een beloftevolle doelman.

LEES OOK: ‘Van kwaad naar erger: Vermeeren compleet KO geslagen’

Had Club meer moeten doen om hem te houden?

Meest recent

Antwerp tankt vertrouwen: extra troef voor play-offs

Antwerp sloot de reguliere competitie maar matig af en moet daardoor vrede nemen met deelname aan de ...

5
5
'Club Brugge mag kruis maken over peperduur target'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Verschillende smaakmakers zijn grof ...

65
65
'Bayern neemt belangrijke beslissing over transfer De Cat'

De Rode Duivels zijn woensdagnamiddag vertrokken naar de Verenigde Staten, waar bondscoach Rudi ...

86
86
'Standard heeft beet: JPL-smaakmaker tekent'

Standard hoopt in de komende weken komaf te kunnen maken met de vloek die de voorbije jaren op hen ...

49
49
Bornauw speelt open kaart: leegloop in Anderlecht?

Als zesde in de stand verzekerde RSC Anderlecht zich op het nippertje van een plaats in de ...

155
155
Pro League bibbert voor boete & Bouchez: "Blufpoker"

De voorbije maanden is er al veel inkt gevloeid over de voorziene wijziging van het ...

132
132
Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

De druk rond Marc Coucke neemt de laatste weken duidelijk toe. Wat begon als sportieve frustratie ...

199
199
Club Brugge laat concurrentie beven: "Bayern van België"

Op voorzet van de pers liet Bart Verhaeghe zich ooit ontvallen dat hij van Club Brugge maar al te ...

457
457
Vandenhaute haalt gram: "Mooie erfenis bij Anderlecht"

RSC Anderlecht heeft alweer een turbulente campagne achter de rug, waarin onder andere trainer ...

169
169
Toby Alderweireld doet fans dromen van grote comeback

Toby Alderweireld stopte ongeveer een jaar geleden als voetballer. De verdediger beleefde nog een ...

542
542
Duivels U17 zetten op valreep stap richting EK en WK

Er staan de komende dagen heel wat interlands op het programma en dat niet alleen bij de grote ...

75
75
Duranville onthult waarom hij voor Basel koos

De Jonge Duivels staan deze week voor een belangrijke EK-kwalificatiematch tegen Oostenrijk en ...

61
61
'Real Madrid wil uitpakken met Ronaldo-transferbom'

Wie Cristiano Ronaldo zegt, denkt bijna onvermijdelijk ook aan Real Madrid. Het was bij de ...

126
126
'Hoefkens in shock: Belgische collega zaagt aan stoelpoten'

Het zijn geen prettige tijden voor Carl Hoefkens. Onze landgenoot ligt dezer dagen zwaar onder vuur ...

60
60
'Liverpool verrast met vergeten Duivel als opvolger Salah'

Er viel dinsdag een stevige transferbom bij Liverpool, want de club kondigde aan dat ze op het einde ...

88
88
'Club Brugge aast op sensatie uit 1B'

Bij Club Brugge zullen ze al volop bezig zijn met de zomermercato, want maart en april zijn ...

399
399
'Anderlecht wil fraaie slag slaan bij Dortmund'

Bij Anderlecht hebben ze nog altijd geen nieuwe sportief directeur gevonden om de in februari ...

242
242
'Knoop rond Vertonghen bij Duivels doorgehakt'

De Rode Duivels stappen woensdagnamiddag op het vliegtuig naar Atlanta, waar ze op stage gaan en op ...

82
82
Bizar scenario JPL: geen Europees voor derde in eindstand?

Komend weekend wordt er in België niet gevoetbald omdat er interlandvoetbal gepland staat, maar ...

239
239
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht haalt lieveling terug, Meunier naar rivaal Club?'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

285
285
Doku doet Guardiola na: ploegmakker spot met Duivel

De Rode Duivels arriveerden dinsdag in Tubize en dan werd er ook weer naar de kledij van de spelers ...

36
36
Belgische clubs in buitenlandse handen: “Geen beperkingen”

De Belgische clubs worden vaker overgenomen door buitenlandse investeerders. Het Nieuwsblad ...

113
113
‘El Khannouss heeft knaltransfer helemaal te pakken’

Bilal El Khannouss maakte in het verleden het mooie weer vooraleer hij de transfer naar Leicester ...

234
234
Rampscenario Lukaku: alarmbellen bij Rode Duivels voor WK

Romelu Lukaku kent een ongezien pechseizoen. De aanvaller viel tijdens de voorbereiding bij Napoli ...

183
183
Bounida stuurt brief naar KBVB: Swerts schakelt door

Rayane Bounida kiest voor Marokko, dat nieuws kwam al een tijdje geleden naar buiten. Het talent ...

413
413

Meer sportnieuws