Schreuder krijgt oude bekende als T2 bij Ajax

door
Schreuder krijgt oude bekende als T2 bij Ajax

Alfred Schreuder gaat volgend seizoen aan de slag bij Ajax. De Nederlander heeft er een kort, maar succesvol avontuur opzitten bij Club Brugge, dat hij de derde titel op een rij bezorgde. Carl Hoefkens neemt volgend seizoen de fakkel over van Schreuder. De Nederlander mag nu bij Ajax een oude bekende verwelkomen als assistent. Dat meldt onder meer Voetbal International.


Schreuder wordt herenigd met Matthias Kaltenbach. De twee kennen elkaar nog van bij TSF Hoffenheim. Daar stond Schreuder in het seizoen 2019-2020 aan het hoofd als T1, met Kaltenbach als T2. Het contract van de Duitser liep nog door tot medio 2023. Ajax zou echter een kleine afkoopvergoeding op tafel leggen om Kaltenbach los te weken. Hij zou een contract voor twee jaar gaan onderteken in Amsterdam.

Zo krijgt Schreuder steeds meer zicht op hoe de omkadering bij Ajax er zal uitzien voor volgend seizoen. Michael Reiziger zal de andere rechterhand gaan vormen van de ex-coach van Club Brugge. Schreuder staat voor een loodzware opdracht in de Johan Cruijf ArenA. Hij moet Erik ten Hag opvolgen, die een zware erfenis achterlaat. Ten Hag werd twee keer kampioen van Nederland met Ajax en pakte ook twee keer de beker bij onze noorderburen. In 2019-2020 mocht hij ook de supercup op zak steken. Ten Hag gaat volgend seizoen aan de bak bij Manchester United.

VIERDE AVONTUUR

Bij Ajax begint Schreuder aan zijn vierde avontuur als hoofdtrainer. In Nederland had hij de sportieve touwtjes al eens in handen bij FC Twente. Wat later zwaaide hij de plak bij TSG Hoffenheim, en nog later landde hij in het Jan Breydelstadion bij Club Brugge. Nu mag hij zijn visie loslaten op de Nederlandse kampioen.

LEES OOK: 'Vuurwerk op Bosuil: Antwerp wil terugkeer kampioenenmaker'

Maakt hij Ajax meteen kampioen?

Meest recent

'Genk zoekt coach: De Condé mag 3 pistes al schrappen'

Na anderhalf jaar zit Thorsten Fink zijn tijd erop bij KRC Genk, dat stilaan de reputatie dreigt te ...

151
151
'Vuurwerk bij Club Brugge: dubbelslag in Duitsland'

Ivan Leko moet voor meer vuur, passie en energie zorgen, maar na de trainerswissel beloofde Club ...

129
129
'Code rood bij Antwerp: topprioriteit Overmars bekend'

Amper drie weken geleden kampeerde Antwerp nog in de degradatiezone, maar nu staat het stamnummer ...

151
151
'Anderlecht verrast vriend en vijand met wintertarget'

In de laatste rechte lijn richting de wintermercato liet Olivier Renard zopas nog eens zijn licht ...

251
251
Hans Vanaken zet WK darts op stelten met bezoek aan Gent-fan

AA Gent en Club Brugge: het was de afgelopen week water en vuur. Dat had uiteraard alles te maken ...

351
351
'Vuurwerk op Bosuil: Antwerp wil terugkeer kampioenenmaker'

Na vier opeenvolgende overwinningen tegen aanzienlijke tegenstanders, heeft Antwerp FC zich op ...

225
225
Nieuwe info duikt op: Nicky Hayen naar KRC Genk?

Wat al enkele weken in de lucht hing, is sinds maandag ook een feit: KRC Genk heeft afscheid genomen ...

542
542
Spectaculaire winnaar Gouden Schoen? De Cat reageert

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

184
184
Same smile, more years - Saelemaekers ziet topseizoen beloond

Alexis Saelemaekers heeft zich de voorbije maanden niet alleen geprofileerd bij de Rode Duivels, op ...

30
30
'Nieuwe cashbom Club: grootmacht klopt aan voor Seys'

Club Brugge won zondagnamiddag met ruime cijfers op FCV Dender, maar zag Joaquin Seys wel ...

511
511
Meteen klappen in Gent: De Mil trekt lessen na gefaald debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

294
294
‘Genk davert: absolute topnaam staat al klaar'

Plots staat KRC Genk weer voor die ene moeilijke vraag: wie moeten ze nu aanstellen om hoofdcoach te ...

1290
1290
Genk zet Fink bij grof huisvuil: sappige details lekken uit

Dimitri de Condé zoekt al lang naar stabiliteit in de dug-out, maar ook Thorsten Fink wist ...

429
429
'Anderlecht bij van zich af: koude oorlog met Ajax'

In Youth We Trust. De slogan leek even uitgehold, maar met Nathan De Cat als exponent trekt Besnik ...

405
405
Lardot velt verrassend verdict over handspel Hazard

Afgelopen weekend stond in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Hier en daar viel er ...

386
386
Club-Gent: De Mil slikt bittere pil voor clash met Leko

AA Gent zit in de hoek waar de klappen vallen. Na het abrupte vertrek van Ivan Leko vonden de ...

291
291
'Bijltjesdag in Belgisch voetbal: Cercle dumpt Cinel'

Het heeft lang geduurd, maar plots gaat het snel. De ene kop na de andere rolt in de Jupiler Pro ...

510
510
Verrassing van formaat: Fellaini viert comeback in JPL

Zowel op als naast het veld vierden de afgelopen jaren reeds heel wat leden van de Gouden Generatie ...

205
205
Albert: "Hij maakt het verschil bij Anderlecht"

RSC Anderlecht speelde een goede wedstrijd tegen een matig STVV. De 2-1 was gevleid voor de ...

362
362
Renard speelt open kaart over transferplannen Anderlecht

RSC Anderlecht staat derde in de Jupiler Pro League. Dat is degelijk, maar de Brusselaars ...

242
242
Vannieuwkerke richt vizier op Hayen: "Kudde wilde dieren!"

Het ontslag van Nicky Hayen is nauwelijks verteerd, of vandaag volgde met de C4 voor Thorsten Fink ...

399
399
RC Genk zoekt nieuwe coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Thorsten Fink werd dan toch ontslagen door KRC Genk. Het magere 1-1-gelijkspel tegen KVC Westerlo ...

3103
3103
De Condé zoekt opvolger Fink: Genk maakt voorkeur bekend

De kogel is door de kerk. Daags na het puntenverlies tegen Westerlo besloot KRC Genk om afscheid te ...

783
783
Hasi houdt adem in: dubbele mokerslag voor Anderlecht?

RSC Anderlecht etaleerde zaterdag mentale weerbaarheid door een 1-2 achterstand tegen STVV alsnog om ...

478
478
Financiële bom in BV-land: Brusselmans onthult groot geheim

Herman Brusselmans, schrijver, columnist en soms jurylid bij De Slimste Mens ter Wereld, heeft een ...

361
361

Meer sportnieuws