De Bruyne opvallend kritisch voor Rode Duivels

door
De Bruyne opvallend kritisch voor Rode Duivels

Voor Kevin De Bruyne zit een lang en slopend seizoen er eindelijk op. De spelmaker zal niet meereizen naar Polen voor de laatste match van het Nations League-vierluik en vertrekt na maanden van topsport op het hoogste niveau met een welverdiende vakantie. Zijn laatste wedstrijd werd er echter eentje om snel te vergeten.


Zaterdagavond startte De Bruyne in de basis voor de partij op het veld van Wales, maar ook hij kon niet voorkomen dat de Duivels andermaal puntenverlies leden (1-1). KDB zelf speelde bovendien geen grootse match. De spelmaker kwam echter wel veel aan de bal en was degene die het spel verdeelde en tempo dicteerde. Toen hij na 71 minuten naar de kant werd gehaald verliep het samenspel een pak stroever bij de Belgen, met de uiteindelijke tegentreffer tot gevolg.

Achteraf toonde De Bruyne zich dan ook kritisch voor het geleverde spel van de nationale ploeg. "De start van de wedstrijd was wat moeizaam, maar na een 25-tal minuten kregen we de match onder controle. Dat was ook zo bij het begin van de tweede helft. Vervolgens vergaten we de bal rond te spelen. En als je zelf de bal hebt, kan de tegenstander niets doen. In het slot hebben we hen ook te veel ruimte gegeven", klonk het bij de RTBF.

MATIG IN BALBEZIT
Vooral de manier waarop de Duivels in balbezit acteerden, was volgens De Bruyne niet goed. Al is hij natuurlijk de hoge standaarden van bij Manchester City gewoon. "De prioriteit voor mij is de manier waarop we met de bal omgaan. Het mankeert aan bepaalde zaken en het is aan ons om dat te verbeteren. De drie voorbije matchen in hun geheel? Op bepaalde momenten waren we goed, op bepaalde momenten waren we minder goed", sloot hij behoorlijk laconiek af.

POLL: De Bruyne moet de aanvoerder zijn tijdens het WK ...

Meest recent

KAA Gent slaat toe: contract tot 2027

KAA Gent heeft niet getwijfeld bij de contractsituatie van Abdoul Ayinde. Het 19-jarige talent is ...

7
7
‘Slapende reus in België: “Zelfde potentieel als Liverpool”

Club Brugge is al een tijdje de alleenheerser in België, maar Union SG en KRC Genk kloppen op ...

51
51
‘Bestemming KDB: Michèle Lacroix gespot op huizenjacht’

Waar ligt de toekomst van Kevin De Bruyne? De afgelopen weken werden verschillende opties naar voren ...

128
128
Knaltransfer? Mokio geeft interesse grootmacht toe

Jorthy Mokio kon in het verleden al naar FC Barcelona en na zijn topseizoen bij Ajax is de interesse ...

39
39
'Bizar: club verneemt deal met AA Gent via sociale media'

Bij AA Gent maken ze zich op voor het nieuwe seizoen. Voor de A-ploeg wordt het nog afwachten of ze ...

111
111
'Kogel door de kerk: datum intrede Alonso bij Real bekend'

Bij Real Madrid rommelde het de voorbije weken. De uitschakeling in de kwartfinales van de Champions ...

52
52
Goudhaantje stuurt aan op vertrek bij Westerlo

Westerlo maakt nog een waterkansje op een Europees ticket, maar dan moet het vrijdagavond wel winnen ...

58
58
Vanhaezebrouck onthult aanbiedingen Duivels en buitenland

Zien we Hein Vanhaezebrouck volgend seizoen terug in een dugout? Na zijn vertrek bij AA Gent nam de ...

83
83
De Mil komt met onheilspellende boodschap voor Charleroi

Charleroi is goed op weg om de Europe Play-Off naar zich toe te trekken. Op drie speeldagen voor het ...

50
50
Coucke poseert in Parijs, fan reageert met scherpe oproep

Marc Coucke heeft een weekend met twee gezichten achter de rug. Zondag zag de grote baas van ...

437
437
'Napoli of MLS? Dit is de prioriteit van De Bruyne'

De toekomst van Kevin De Bruyne blijft voor heel wat beroering zorgen. Zolang de Rode Duivel nergens ...

91
91
'Atletico wil verbazen: pikante transfer bij Barça'

FC Barcelona kreeg deze week een mokerslag met de uitschakeling door Inter in de halve finale van de ...

86
86
Transferplan onthuld: deze verdediger moet RSCA redden

Anderlecht staat voor een defensieve heropbouw nu Jan Vertonghen stopt en Adryelson vertrekt. ...

256
256
Keert ex-Rode Duivel terug naar Jupiler Pro League?

Het einde van het seizoen in de Jupiler Pro League nadert met rasse schreden. Achter de schermen ...

116
116
Standard verrast: dit ‘vergeten’ talent blijft tot 2028

Bij Standard blijft er heel wat onzekerheid heersen naar volgend seizoen toe. Het blijft wachten op ...

89
89
Kuyt doet boekje open: schrijnende situatie Beerschot

Zaterdag krijgt Beerschot het bezoek van Cercle Brugge. Met die wedstrijd zet het een punt achter ...

246
246
'AA Gent verrast: doelpuntenmachine moet vertrekken'

Bij AA Gent bleek de voorbije weken en maanden dat er nog veel werk aan de winkel is. De prestaties ...

659
659
'Club wrijft zich in de handen: goudhaantje blijft'

Er lijkt Club Brugge een zeer drukke transferzomer te wachten te staan. Door de sterke prestaties in ...

921
921
'Peperdure transfer Barça: ideale aanvulling op Yamal'

FC Barcelona sneuvelde dinsdagavond uit de Champions League na een sensationeel tweeluik tegen ...

245
245
Tóch vertrek bij Genk? Vader Karetsas doet boekje open

KRC Genk lijkt dan toch naast de landstitel te grijpen, maar legde in de voorbije maanden wel een ...

873
873

Meer sportnieuws