'Kassa Genk rinkelt: transfer van 10 miljoen'

476 stemmen
'Kassa Genk rinkelt: transfer van 10 miljoen'

KRC Genk heeft een seizoen achter de rug om snel te vergeten, zo werd naast quasi alle vooropgestelde doelen greep. Het bestuur besloot dan ook bij te sturen, zo werd met Wouter Vrancken inmiddels al een nieuwe hoofdtrainer aangesteld. Maar ook aan de spelersgroep zal nog stevig gesleuteld worden.


Zo wordt deze zomer heel wat beweging verwacht aan het transferfront. Genk zal ongetwijfeld de nodige versterking aantrekken, maar vooral aan uitgaande zijde belooft het een drukke mercato te worden. Vorige zomer besloot Racing namelijk om nagenoeg al zijn sterkhouders aan boord te houden. Maar die zet pakte niet goed uit. En dus lijkt de club nu wel bereid om mee te werken aan een aantal uitgaande transfers. "Sommige jongens moeten vertrekken en er zullen ook sterkhouders weggaan. Ik ben zeker dat er interesse gaat zijn", liet Head of Football Dimitri De Condé onlangs nog verstaan.

Onder meer Paul Onuachu en Theo Bongonda komen hiervoor in aanmerking. Zij aasden vorige zomer al nadrukkelijk achter een transfer en krijgen in de komende maanden allicht hun zin. Hetzelfde geldt overigens voor Jhon Lucumi. De Colombiaanse verdediger greep een jaar geleden eveneens naast een transfer. Vervolgens werd zijn contract verlengd tot medio 2023, maar naar verluidt wel met de nodige garanties op een toekomstig vertrek. En de interesse in Lucumi begint nu ook toe te nemen.

10 MILJOEN
Volgens de Colombiaanse journalist Pipe Sierra zou Atalanta, dat hem al een tijdje volgt, opnieuw belangstelling tonen. Maar ook het Duitse Augsburg zou interesse hebben. Genk hoopt volgens de genoemde bron op een slordige 10 miljoen euro voor de 23-jarige. Al zou dat bedrag gedrukt kunnen worden indien via allerlei bonussen en variabelen, zoals een percentage op de mogelijke doorverkoopsom.

LEES OOK: WK-selectie Japan: 2 Kanaries, een Genkie, vedette ontbreekt

Wie heeft volgens u het meeste potentieel?

Meest recent

Anderlecht-fans komen plots in opstand

RSC Anderlecht likt zijn wonden. De barslechte match tussen Union SG en Anderlecht werd in de ...

25
25
Beerschot neemt afscheid van ex-Rode Duivel

Beerschot speelt ook komend seizoen in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten gaan de kern ...

11
11
Organisatie bekerfinale een flop: hallucinante taferelen

RSC Anderlecht verloor na een bijzonder zwakke bekerfinale al bij al verdiend met 3-1 na ...

53
53
De Mil broedt op debutant: blessuregolf bij AA Gent

Indien het niet alweer het kneusje van de Champions' Play-Offs wil worden, heeft AA Gent dringend ...

25
25
Coucke dient RSCA-fans & criticasters van antwoord

Met de verloren bekerfinale tegen Union is Marc Coucke alweer een teleurstelling rijker. Na afloop ...

229
229
'Antwerp tast in buidel: eerste zomeraankoop ligt vast'

Voor het derde jaar op rij dreigt Antwerp naast een Europees ticket te grijpen. Werk aan de winkel ...

178
178
'Van 30 miljoen naar gratis: stunt van Anderlecht'

Anderlecht speurt naar een ervaren verdediger die het niveau omhoog kan tillen, en plots duikt er ...

436
436
'Club Brugge dumpt topaankoop: miljoenen de vuilbak in'

Club Brugge gaat een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers de kassa zullen doen ...

363
363
Anderlecht verneemt verdict: De Cat in lappenmand?

Daags na de verloren bekerfinale tegen Union likt RSC Anderlecht zijn wonden. Niet alleen neemt de ...

224
224
Club Brugge zoekt doelman: Leko hakt knoop door

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat dan Union over de vloer krijgt. Voor dat allicht ...

311
311
Anderlecht slikt bittere pil: einde seizoen sterkhouder

RSC Anderlecht heeft weinig tijd om stil te staan bij de verloren bekerfinale, want in de competitie ...

210
210
Leko sneert vlak voor titelkraker: “Heb ik toen geweend?”

Zondag staat de topper tussen Club Brugge en Union SG in het Jan Breydelstadion op het programma, de ...

262
262
Rudi Garcia verbaast met onthulling over Romelu Lukaku

De definitieve WK-selectie van de Rode Duivels is bekend. Bondscoach Rudi Garcia bracht 26 namen ...

156
156
Anderlecht grijpt hard in na ferme uithaal Bertaccini

De verloren bekerfinale komt hard aan bij RSC Anderlecht. Paars-Wit ging in de verlengingen met 3-1 ...

517
517
Garcia pakt extra speler mee naar WK: hoop voor De Cat?

Bondscoach Rudi Garcia heeft de definitieve selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt. De Franse ...

209
209
‘Club Brugge baalt: al twee aanbiedingen van 40 miljoen’

Club Brugge staat voor een hete transferzomer. Verschillende sterkhouders lijken klaar voor een stap ...

335
335
Twee namen zorgen voor Duivelse storm: “Wat een grap!”

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie voor het WK 2026 bekendgemaakt. De Rode Duivels trekken met ...

391
391
Sels, Openda, Godts: Garcia verklaart grote afwezigen

Vrijdagmiddag heeft Rudi Garcia bekendgemaakt welke 26 Rode Duivels straks mee mogen naar het WK. Om ...

290
290
WK-selectie Duivels: Met Fernandez-Pardo, geen Sels of Openda

De start van het WK nadert met rasse schreden en de Rode Duivels willen in de Verenigde Staten ...

334
334
Odoi moet na halfjaar alweer op zoek naar nieuwe club

Denis Odoi vertrok vorige zomer bij Antwerp, maar moest bijzonder lang wachten tot hij een nieuwe ...

97
97
Anderlecht komt met felle reactie na wangedrag fans

Donderdag moest een hoogdag worden voor Anderlecht, maar dat draaide uiteindelijk anders uit. Het ...

188
188
Zeer opvallende uitgaande transfer bij Cercle Brugge

Voor Cercle Brugge zit het seizoen er al op, nadat het zich in de Relegation Play-Off wist te ...

113
113
Vormer wees aanbod van opmerkelijke eersteklasser af

Ruud Vormer gaat twee jaar na het einde van zijn spelerscarrière een opmerkelijke nieuwe ...

286
286
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht grijpt in, Kompany dringt aan'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

401
401
Club Brugge wrijft in de handen: “Zal rol in titel spelen”

Club Brugge en Union SG strijden nog om de titel. Beide clubs kijken elkaar recht in de ogen in een ...

498
498

Meer sportnieuws