'Kassa Genk rinkelt: transfer van 10 miljoen'

door
'Kassa Genk rinkelt: transfer van 10 miljoen'

KRC Genk heeft een seizoen achter de rug om snel te vergeten, zo werd naast quasi alle vooropgestelde doelen greep. Het bestuur besloot dan ook bij te sturen, zo werd met Wouter Vrancken inmiddels al een nieuwe hoofdtrainer aangesteld. Maar ook aan de spelersgroep zal nog stevig gesleuteld worden.


Zo wordt deze zomer heel wat beweging verwacht aan het transferfront. Genk zal ongetwijfeld de nodige versterking aantrekken, maar vooral aan uitgaande zijde belooft het een drukke mercato te worden. Vorige zomer besloot Racing namelijk om nagenoeg al zijn sterkhouders aan boord te houden. Maar die zet pakte niet goed uit. En dus lijkt de club nu wel bereid om mee te werken aan een aantal uitgaande transfers. "Sommige jongens moeten vertrekken en er zullen ook sterkhouders weggaan. Ik ben zeker dat er interesse gaat zijn", liet Head of Football Dimitri De Condé onlangs nog verstaan.

Onder meer Paul Onuachu en Theo Bongonda komen hiervoor in aanmerking. Zij aasden vorige zomer al nadrukkelijk achter een transfer en krijgen in de komende maanden allicht hun zin. Hetzelfde geldt overigens voor Jhon Lucumi. De Colombiaanse verdediger greep een jaar geleden eveneens naast een transfer. Vervolgens werd zijn contract verlengd tot medio 2023, maar naar verluidt wel met de nodige garanties op een toekomstig vertrek. En de interesse in Lucumi begint nu ook toe te nemen.

10 MILJOEN
Volgens de Colombiaanse journalist Pipe Sierra zou Atalanta, dat hem al een tijdje volgt, opnieuw belangstelling tonen. Maar ook het Duitse Augsburg zou interesse hebben. Genk hoopt volgens de genoemde bron op een slordige 10 miljoen euro voor de 23-jarige. Al zou dat bedrag gedrukt kunnen worden indien via allerlei bonussen en variabelen, zoals een percentage op de mogelijke doorverkoopsom.

LEES OOK: Heeft Biglia spijt? Argentijn open over Anderlecht en Taravel

Wie heeft volgens u het meeste potentieel?

Meest recent

Enorme boost Genk: Heymans benoemt twee opstekers

Enkele dagen na de pijnlijke nederlaag op Union SG, heeft KRC Genk de rug kunnen rechten. In de ...

36
36
Eén valse noot voor Genk: El Ouahdi geeft opvallende reactie

Zakaria El Ouahdi toonde zich donderdagavond nog eens van goudwaarde namens KRC Genk. Met een puik ...

48
48
UEL/UECL: grote stunt in Europa League, Palace speelt met vuur

In de Conference en Europa League werden donderdagavond de heenwedstrijden van de 1/8ste finales ...

45
45
Genk ruikt kwartfinale: El Ouahdi matchwinner met pareltje

KRC Genk heeft donderdagavond zijn hand uitgestoken naar een plek in de kwartfinales van de Europa ...

61
61
'Manchester City grijpt fors in met twéé topaanwinsten'

Manchester City slikte woensdagavond een mokerslag van formaat en verloor in de Champions League met ...

59
59
De Cat mee naar WK? Voetbalfans geven duidelijke mening

Nathan De Cat maakt dit seizoen ondanks zijn prille leeftijd serieus indruk bij RSC Anderlecht. De ...

235
235
Code oranje bij Duivels: steunpilaar wordt zorgenkind

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage in de Verenigde ...

55
55
'Druk op Gheysens stijgt: groot slachtoffer bij verkoop Antwerp'

Antwerp FC heeft enkele gouden jaren beleefd onder voorzitter Paul Gheysens. Maar door ...

237
237
Kopzorgen bij AA Gent: De Mil geeft blessure-update

AA Gent kon zich afgelopen weekend weer in de top zes knokken. Het wordt nu echter zaak om het ...

98
98
UEL/UECL: Onana doet ex-club pijn, AZ geeft Nederland hoop

In de Europa en Conference League werden donderdagavond de heenmatchen van de 1/8ste finales ...

42
42
Hayen verrast bij Genk: vijf wissels in Europese basiself

KRC Genk zal de Belgische eer moeten hoog houden in de rest van het Europese seizoen. De Limburgers ...

64
64
‘Leko onder vuur bij Club Brugge: onrust groeit’

Ivan Leko voelt de druk toenemen bij Club Brugge. Na het gelijkspel tegen Anderlecht groeit de ...

347
347
Tresoldi, Heymans of Thorgan: 'Speler vd Maand' bekend

De maand februari leverde in de Jupiler Pro League verschillende mooie wedstrijden op. En ook aan ...

141
141
'Eerste zomertransfer Club Brugge bepaald: contract tot 2031'

Club Brugge wil zich in de komende weken en maanden verzekeren van de twintigste landstitel uit zijn ...

386
386
Genk oogst lof in Duitsland: TD geeft fraai compliment

Donderdagavond komt de enige overgebleven Belgische club op het Europese toneel in actie. In de ...

480
480
'Club, Anderlecht, Union, ...: reuzenstrijd om CPL-uitblinker'

De ontknoping van de Jupiler Pro League nadert met rasse schreden, vlak na de komende ...

317
317
Kompany-ball verovert Europa: Del Piero kan ogen niet geloven

Verschillende kandidaten voor de eindzege maakten deze week indruk in de 1/8ste finales van de ...

124
124
Hoofdrol Peeters: spectaculaire beelden op Bevers titelfeest

Het ticket voor de Jupiler Pro League was al een tijdje binnen, woensdagavond legde SK Beveren ook ...

135
135
Hayen houdt adem in: Europees rampscenario voor Genk

Of ze het nog tot de top zes zullen schoppen valt voorlopig af te wachten, maar in de achtste finale ...

196
196
'Overmars stelt veto: Antwerp legt miljoenen klaar'

Ongeacht het verdere verloop van het seizoen gaat Antwerp een zomer vol vraagtekens tegemoet. ...

344
344
'Garcia ontdekt RSCA: trio in preselectie Rode Duivels'

Met dank aan (interim)coach Jérémy Taravel is er van een crisis plots geen sprake meer ...

324
324
'Essevee kan cashen: smaakmaker naar JPL-topclub?'

De nederlaag tegen Standard betekende de zwanenzang voor Sven Vandenbroeck als trainer van Zulte ...

287
287
'Hayen hakt knopen door: derbykoorts bij KRC Genk'

In de achtste finale van de Europa League neemt KRC Genk het straks op tegen SC Freiburg. De zenuwen ...

138
138
Ruben Van Gucht trekt aandacht in Rome met één foto

Als een ware magneet voor aandacht blijft Ruben Van Gucht de voorbije weken overal opduiken. De ...

909
909
'Leko versus Rigaux: transferclash bij Club Brugge'

Club Brugge stevent af op een heuse leegloop, want tal van goudhaantjes lijken rijp voor een ...

480
480

Meer sportnieuws