'Einde van een tijdperk: breuk Mertens-Napoli dreigt'

door
'Einde van een tijdperk: breuk Mertens-Napoli dreigt'

Dries Mertens kroonde zich vorig seizoen tot topschutter aller tijden van Napoli. De Rode Duivel ging Diego Maradona voorbij, en mag zich inmiddels bij de grootste spelers uit de clubgeschiedenis van de Italiaanse topploeg beschouwen. Er lijkt echter wel een einde te gaan komen aan het sprookje tussen ‘Ciro’ en Napoli.


Maandag raakte al bekend dat de contractonderhandelingen tussen Dries Mertens en Napoli bijzonder stroef verliepen. Ondertussen is CalcioMercato zeker van het feit dat de onderhandelingen tussen de Rode Duivel en de Italiaanse topclub beëindigd zijn. Napoli heeft beslist om niet toe te geven aan de hoge looneisen van Mertens en zal de Rode Duivel transfervrij laten beschikken volgens de genoemde bron.

Een officieel statement wordt nog verwacht in de loop van de week. De inmiddels 35-jarige Mertens mag zich einde deze maand dus mogelijk een ‘vrije speler’ noemen. Volgens het Italiaans medium zal de Rode Duivel zijn carrière echter ook niet vervolgen in Italië. Een vertrek richting het buitenland behoort tot de enige optie van Mertens.

Brazilië of Spanje?
De voorbije dagen leek Lazio in polepositie te liggen in de strijd om Mertens. Ondertussen raakte dus al bekend dat de Rode Duivel voor een avontuur in het buitenland zal kiezen, waardoor de Romeinse ploeg dus uit de race lijkt te liggen. Met Valencia en het Braziliaanse Botafogo zijn er echter wel nog twee interessante clubs die Mertens maar al te graag zullen overtuigen. Tijdens de komende weken zal dus ongetwijfeld duidelijk worden waar de Rode Duivel zijn carrière zal vervoegen. 

LEES OOK: Albert luidt alarmbel over twee Duivels: "Maak me zorgen"

Terechte beslissing van Napoli?

Meest recent

Club Brugge bij Europese subtop? "Om er echt bij te horen ..."

Club Brugge maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League. Ondanks een 0-2-achterstand aan ...

61
61
Nieuwe twist in Vinicius-rel: dít zegt Prestianni tegen UEFA

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid werd deze week overschaduwd door de ...

126
126
AA Gent incasseert zware klap: "Serieus over praten"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

158
158
TRANSFERUURTJE: 'Barça vol voor Duivel, bliksemexit bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

153
153
Stankovic wijst naar woorden Leko: “Mooiste compliment”

Bij Club Brugge is Aleksandar Stankovic compleet losgebarsten. De zoon van Inter-legende Dejan is ...

91
91
Turkse fans pakken Tedesco genadeloos aan: “Parasiet!”

Domenico Tedesco was in het verleden de bondscoach van de Rode Duivels, maar dat draaide uit op een ...

72
72
Engeland wild van Lammens: “In voetsporen van legende”

Senne Lammens speelde in het verleden bij Club Brugge en Royal Antwerp FC, maar de Belgische doelman ...

147
147
Antwerp pakt uit met glorieus nieuw shirt: 145 jaar

Royal Antwerp FC bestaat al sinds 1880 en voor het 145-jarige bestaan heeft de club uitgepakt met ...

49
49
Dejan Stankovic dropt grote hint over toekomst zoonlief

Aleksandar Stankovic is niet meer weg te denken uit de basisopstelling van Club Brugge. Op korte ...

315
315
Scherpe De Mil vreest voor Play-Off 1: “Op deze manier…”

KAA Gent kreeg een ferme mokerslag vrijdagavond. In eigen huis werd verloren van laagvlieger Cercle ...

104
104
Renard bijzonder scherp voor twee RSCA'ers: "Schokte me"

Olivier Renard gaf een zeer pittig interview aan La Capitale. Daar haalde hij heel hard uit naar het ...

348
348
Vanzeir neemt wraak: "Toon me dat ik blind ben, zei hij"

Rik De Mil blijft het moeilijk hebben om standvastige resultaten te boeken. Met een 13 op 27 zijn ...

154
154
Taravel zet RSCA-speler op zijn plaats: "Hij gaf mij gelijk"

Bij RSC Anderlecht hebben ze heel wat problemen. Sportief kent het een zeer matig seizoen. Alleen ...

249
249
Verschaeren verlaat Anderlecht: 'ideale nieuwe club' bekend

Yari Verschaeren kan dit weekend zijn 250ste match voor de hoofdmacht van RSC Anderlecht spelen. De ...

523
523
Vermeeren kopje onder: Franse pers haalt botte bijl boven

Habib Beye heeft zijn debuut als hoofdcoach van Olympique Marseille helemaal gemist. Vrijdagavond ...

194
194
‘Code rood Anderlecht: basisspeler stoomt naar uitgang’

Anderlecht is bereid mee te werken aan een vertrek van een basisspeler, als de juiste voorwaarden op ...

330
330
'Alarm Club Brugge: bliksemvertrek Tresoldi krijgt vorm'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders te verliezen. Daarbij jongens die al een ...

400
400
'Trainersdossier Anderlecht: grandioze wending in de maak'

Ondertussen is het alweer een drietal weken geleden dat Besnik Hasi ontslagen werd en van een nieuwe ...

826
826
'Simonis zeker niet Anderlecht: volgende club bekend'

Paul Simonis werd gelinkt aan RSC Anderlecht, maar de Nederlander zal zeker niet de nieuwe trainer ...

113
113
Presidentskandidaat FC Barcelona gaat voor megatransfer

Bij FC Barcelona gaat er weer een strijd losbarsten voor het presidentsschap van de club. Uiteraard ...

116
116
Uitgerekend Vanzeir deelt AA Gent gigantische mokerslag uit

In de Jupiler Pro League stond er met AA Gent tegen Cercle Brugge een heel belangrijk duel op het ...

152
152
Blijft Vrancken bij STVV? Coach geeft belangrijke update

Wouter Vrancken is bezig aan een fantastisch seizoen bij STVV. De Truienaars staan tweede en doen op ...

245
245
'Anderlecht baalt: Club Brugge deelde transferslag uit'

Club Brugge en RSC Anderlecht zijn de twee ploegen die dit seizoen het meest spendeerden aan ...

833
833
RSCA Futures pakt scalp Jong Genk, Club NXT onderuit

In de Challenger Pro League stonden er om 20u matchen op het programma. RSCA Futures ontving Jong ...

109
109
Renard verklaart met straffe verhalen mislukte wintermercato

RSC Anderlecht is verzwakt, en niet versterkt zoals CEO Kenneth Bornauw aanhaalde, uit de mercato ...

307
307

Meer sportnieuws