'Einde van een tijdperk: breuk Mertens-Napoli dreigt'

door
'Einde van een tijdperk: breuk Mertens-Napoli dreigt'

Dries Mertens kroonde zich vorig seizoen tot topschutter aller tijden van Napoli. De Rode Duivel ging Diego Maradona voorbij, en mag zich inmiddels bij de grootste spelers uit de clubgeschiedenis van de Italiaanse topploeg beschouwen. Er lijkt echter wel een einde te gaan komen aan het sprookje tussen ‘Ciro’ en Napoli.


Maandag raakte al bekend dat de contractonderhandelingen tussen Dries Mertens en Napoli bijzonder stroef verliepen. Ondertussen is CalcioMercato zeker van het feit dat de onderhandelingen tussen de Rode Duivel en de Italiaanse topclub beëindigd zijn. Napoli heeft beslist om niet toe te geven aan de hoge looneisen van Mertens en zal de Rode Duivel transfervrij laten beschikken volgens de genoemde bron.

Een officieel statement wordt nog verwacht in de loop van de week. De inmiddels 35-jarige Mertens mag zich einde deze maand dus mogelijk een ‘vrije speler’ noemen. Volgens het Italiaans medium zal de Rode Duivel zijn carrière echter ook niet vervolgen in Italië. Een vertrek richting het buitenland behoort tot de enige optie van Mertens.

Brazilië of Spanje?
De voorbije dagen leek Lazio in polepositie te liggen in de strijd om Mertens. Ondertussen raakte dus al bekend dat de Rode Duivel voor een avontuur in het buitenland zal kiezen, waardoor de Romeinse ploeg dus uit de race lijkt te liggen. Met Valencia en het Braziliaanse Botafogo zijn er echter wel nog twee interessante clubs die Mertens maar al te graag zullen overtuigen. Tijdens de komende weken zal dus ongetwijfeld duidelijk worden waar de Rode Duivel zijn carrière zal vervoegen. 

LEES OOK: 'Opvallend Belgisch transfergerucht omtrent Mertens'

Terechte beslissing van Napoli?

Meest recent

Club Brugge davert: plant Leko comebackstunt op Jan Breydel?

De naam van Ivan Leko doet opnieuw iets bewegen in Brugge. Want als hij écht meteen wil ...

31
31
Lukaku terug naar Anderlecht: Verschueren gooit kaarten open

RSC Anderlecht voerde in 2025 opnieuw enkele cruciale veranderingen door met onder meer de terugkeer ...

48
48
Uitblinker Trossard sluit 2025 af met straffe statistiek

Voor wie er nog aan twijfelde dat Arsenal dit seizoen absoluut een prijs wil pakken, hebben de ...

36
36
Doet Genk weer pikante transfer bij STVV?

Voor KRC Genk is er werk aan de winkel tijdens de wintermercato. De Limburgers staan na twee derde ...

170
170
Trossard verbrijzelt reeks Villa, Lammens voorkomt blamage

Arsenal heeft dinsdag een serieus statement gemaakt in de Engelse titelstrijd. Het verbrijzelde de ...

69
69
'Gezelschap voor Raskin: Rangers drukt door voor Belg'

Of Nicolas Raskin na de wintermercato nog voor Rangers zal spelen, blijft toch nog een beetje een ...

50
50
Chelsea verliest verder terrein, ook De Cuyper wint niet

Er stond dinsdagavond heel wat voetbal op het programma in de Premier League. In de eerste ...

21
21
Eden Hazard reageert op keiharde kritiek van Kroos

Eden Hazard geniet intussen al 2,5 jaar van zijn pensioen. Hij zette immers al in de zomer van 2023 ...

180
180
'Zelfs Real Madrid komt aankloppen bij Club Brugge'

Club Brugge hoopt zich tijdens de wintermercato stevig te kunnen versterken. Maar voorlopig duiken ...

370
370
Nkada kent sanctie na 'boksincident' tegen STVV

Standard sloot zijn kalenderjaar af met een thuisnederlaag tegen STVV. Die wedstrijd werd ontsierd ...

138
138
Opportuniteit voor Belgische clubs: Rode Duivel op de markt

Vanaf donderdag kunnen de Belgische eersteklassers helemaal beginnen aan hun zoektocht naar ...

157
157
'Delcroix verrast iedereen met nieuwe club'

Hannes Delcroix zit op een zijspoor bij Burnley. De Engelse eersteklasser wil in januari dolgraag af ...

80
80
'Opvallend Belgisch transfergerucht omtrent Mertens'

Dries Mertens geniet momenteel volop van de passie van hem en zijn vrouw Kat Kerkhofs: de wereld ...

146
146
'Anderlecht schiet raak: spits met waanzinnige cijfers'

Anderlecht wil raak schieten, maar niet met de klassieke namen. Er wordt in de wandelgangen ...

486
486
Straf! Lammens liet grote club staan voor Man Utd

Senne Lammens versierde afgelopen zomer een absolute toptransfer. Hij trok voor 21 miljoen euro van ...

171
171
'Westerlo wacht af: ondanks gerucht nog geen concreet bod'

De geruchtenmolen draait momenteel op volle toeren. Onder meer de naam van Griffin Yow doet de ronde ...

98
98
'Belgische topclub wil Kerk weghalen bij Antwerp'

Royal Antwerp FC mag heel tevreden zijn over de gang van zaken in december, maar het is ook ...

665
665
Club Brugge plukt keeperstrainer weg bij voetbalbond

Club Brugge vertrekt zaterdag op winterstage. Behoudens verrassingen nog zonder versterkingen, al ...

195
195
Franky Van der Elst steelt de show met verrassend debuut

Sommige carrières lijken nooit helemaal af. Ook niet wanneer ze al decennialang meegaan. ...

51
51
'Hayen hakt knopen door: Genk dumpt dure zomerflop'

Bij ingang van het nieuwe jaar prijkt KRC Genk pas op de negende plaats. Om daar verandering in te ...

933
933
“Die Belg is gestoord”: Preud’homme zoals je hem nooit zag

Michel Preud'homme heeft een blijvende stempel nagelaten in het Belgische voetbal: als speler en ...

165
165
'AA Gent heeft beet: oude bekende De Mil op komst'

Tien matchen voor het einde van de reguliere competitie prijkt AA Gent pas op plaats acht. Vermits ...

299
299
'Gheysens grijpt in: Antwerp lanceert winteroffensief'

Antwerp mag dankzij de recente opmars in het klassement weer naar boven kijken, maar een extra ...

557
557
'Club Brugge stap dichter bij eerste winteraanwinst'

Club Brugge windt er geen doekjes om dat een extra flankaanvaller dé uitgesproken prioriteit ...

863
863
'Anderlecht gaat all-in: Vazquez out, Benteke in?'

RSC Anderlecht gaat vooral op uitgaand vlak een drukke zomer tegemoet, maar op inkomend gebied is er ...

1013
1013

Meer sportnieuws