'Einde van een tijdperk: breuk Mertens-Napoli dreigt'

door
'Einde van een tijdperk: breuk Mertens-Napoli dreigt'

Dries Mertens kroonde zich vorig seizoen tot topschutter aller tijden van Napoli. De Rode Duivel ging Diego Maradona voorbij, en mag zich inmiddels bij de grootste spelers uit de clubgeschiedenis van de Italiaanse topploeg beschouwen. Er lijkt echter wel een einde te gaan komen aan het sprookje tussen ‘Ciro’ en Napoli.


Maandag raakte al bekend dat de contractonderhandelingen tussen Dries Mertens en Napoli bijzonder stroef verliepen. Ondertussen is CalcioMercato zeker van het feit dat de onderhandelingen tussen de Rode Duivel en de Italiaanse topclub beëindigd zijn. Napoli heeft beslist om niet toe te geven aan de hoge looneisen van Mertens en zal de Rode Duivel transfervrij laten beschikken volgens de genoemde bron.

Een officieel statement wordt nog verwacht in de loop van de week. De inmiddels 35-jarige Mertens mag zich einde deze maand dus mogelijk een ‘vrije speler’ noemen. Volgens het Italiaans medium zal de Rode Duivel zijn carrière echter ook niet vervolgen in Italië. Een vertrek richting het buitenland behoort tot de enige optie van Mertens.

Brazilië of Spanje?
De voorbije dagen leek Lazio in polepositie te liggen in de strijd om Mertens. Ondertussen raakte dus al bekend dat de Rode Duivel voor een avontuur in het buitenland zal kiezen, waardoor de Romeinse ploeg dus uit de race lijkt te liggen. Met Valencia en het Braziliaanse Botafogo zijn er echter wel nog twee interessante clubs die Mertens maar al te graag zullen overtuigen. Tijdens de komende weken zal dus ongetwijfeld duidelijk worden waar de Rode Duivel zijn carrière zal vervoegen. 

LEES OOK: Maesschalck brengt groot nieuws over De Bruyne

Terechte beslissing van Napoli?

Meest recent

Arsenal zet nieuwe titelstap: City maakt dure uitschuiver

In de Engelse titelstrijd heeft Arsenal FC woensdagavond een uitstekende zaak gedaan. De leider had ...

7
7
Tedesco in ziekenhuis opgenomen: pakkende details bekend

Domenico Tedesco levert dit seizoen goed werk af als hoofdcoach van Fenerbahçe. Maar de ...

20
20
Rits kwijnt weg bij Anderlecht: einde lijdensweg in zicht

Hoewel hij in de voorbije seizoenen behoorlijk wat minuten maakte, werd Mats Rits afgelopen zomer ...

175
175
DAZN-soap níét voorbij: grote ongerustheid bij Belgische clubs

De Belgische profclubs verzamelden woensdag op de burelen van de Pro League. Tijdens de meeting ...

219
219
'Pérez drukt stempel: grote naam kandidaat-trainer Real'

Real Madrid heeft enkele mindere resultaten achter de rug in La Liga en zag FC Barcelona weer vier ...

63
63
Club Brugge boort ware goudmijn aan: dríé nieuwe jackpots

Club Brugge kan al enkele seizoenen lang uitstekende financiële cijfers voorleggen. Grotendeels ...

493
493
Antwerp aangemaand tot transferactie: "In deze vorm ..."

Antwerp FC kon afgelopen weekend weer aanknopen met een broodnodige overwinning tegen revelatie ...

232
232
Waagt Anderlecht stuntdeal met transfergenie uit JPL?

Anderlecht moet knopen doorhakken. Paars-wit zoekt een nieuwe technisch directeur en wil eindelijk ...

276
276
'Enorme flop: Celtic stuurt JPL-aanwinst alweer door'

De Schotse topclubs richtten in de voorbije mercato's graag hun pijlen op de Belgische markt. ...

95
95
'Antwerp krijgt nieuwe tegenvaller voor cruciale trip'

Antwerp heeft vorig weekend een belangrijke zege geboekt door STVV toch wel verrassend met 1-0 te ...

139
139
'Napoli krijgt uitsluitsel over comeback De Bruyne'

Napoli maakt een moeilijk seizoen door. De Italiaanse titelverdediger sneuvelde al in de league ...

48
48
'Weer uittocht: eerste vertrekker bij Union bekend'

Bij Union moeten ze elke zomer opnieuw hun beste spelers laten vertrekken. Dat was vorige zomer niet ...

77
77
Van Den Kerkhof kent sanctie na aanslag op Tzolis

De wedstrijd van vorig weekend tussen Charleroi en Club Brugge deed heel wat stof opwaaien. Bij de ...

399
399
'Alarm in Frankrijk: grote zorgen om WK Mbappé'

We zijn slechts drie maanden voor de start van het WK en dus is het voor vrijwel elke bondscoach van ...

54
54
Wesley Sonck beroert iedereen met openhartige getuigenis

Wesley Sonck beroert ook na zijn actieve carrière nog steeds vriend en vijand. De glimlach, ...

54
54
Centen op bij King Power? OHL reageert op malaise

In Engeland dreigt een schrijnend scenario voor Leicester City. Tien jaar nadat de Foxes de wereld ...

134
134
'Standard wacht helse strijd om goudhaantje te houden'

Standard maakt nog altijd kans op de Champions' Play-Off en dat zou voor de Rouches een opsteker ...

128
128
Beveren verrast en gaat lopen met Anderlecht-target

Het seizoen in de Challenger Pro League loopt nog een hele tijd, maar SK Beveren is nu al zeker van ...

188
188
Straffe Wullaert op weg naar Belgische voetbalgeschiedenis

Tessa Wullaert is met grote afstand de beste Belgische voetbalster ooit. Een fenomeen en een lust ...

42
42
Wout Faes leeft op: absolute toptransfer lonkt

Wout Faes kreeg als Rode Duivel in België al veel kritiek te verwerken. De Belgische centrale ...

166
166
Challenger Pro League: nieuwe regels op komst?

In de Challenger Pro League kunnen de beloftenploegen bijna niet degraderen. Dat is voor velen een ...

367
367
Garcia speurt rond: oude bekende weer Rode Duivel?

Rudi Garcia zit toch wat met de handen in het haar. De Rode Duivels spelen deze maand tegen de VS en ...

118
118
Blunder Renard pijnlijk duidelijk: CIES met straffe cijfers

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht was geen groot succes. Er gebeurden zeker een ...

215
215
Marc Coucke kiest plots voor een totaal ander verhaal

Wat doet een topondernemer en voetbaleigenaar wanneer de stadionlichten even doven? Woensdagavond ...

60
60
RKC verrast compleet met 'ex-toptransfer KRC Genk'

In Nederland blijven ze opvallende transfers afronden. Raheem Sterling trok gratis naar Feyenoord en ...

54
54

Meer sportnieuws