'Twee nieuwe uitdagingen lonken voor Mertens'

183 stemmen
'Twee nieuwe uitdagingen lonken voor Mertens'

Na negen jaar lijkt er einde te gaan komen aan het sprookje van Dries Mertens bij Napoli. De Rode Duivel en de Zuid-Italiaanse club en stad vielen helemaal voor elkaar, maar 'Ciro' lijkt nu het slachtoffer te worden van de besparingszucht van voorzitter Aurelio De Laurentiis, die enkele dagen nogmaals liet verstaan dat het laatste voorstel, waarbij Mertens tweederde van zijn loon moet inleveren voor een eenjarig contract, te nemen of te laten is.


Een scheiding lijkt er dus stilaan aan te komen, maar op zijn 35ste mag Mertens zeker niet klagen over een gebrek aan interesse. Lazio werd de voorbije weken al nadrukkelijk naar voor geschoven als optie, want in Rome zou zijn ex-trainer Maurizio Sarri een reünie wel zien zitten. Maar ook een andere oude bekende wil graag opnieuw met Mertens samenwerken.

Volgens Las Provincias heeft Mertens ook een aanbieding van Valencia op zak. De nummer negen in La Liga zou op het punt staan om Gennaro Gattuso als nieuwe trainer aan te stellen en hij zou aandringen op de komst van de aanvaller. Gattuso was van eind 2019 tot de zomer van 2021 coach van Napoli en maakte in die functie ook goed kennis met Mertens.

BRAZILIË
Maar die zou ook een exotisch avontuur kunnen aangaan, want er zou zowaar ook interesse zijn uit Brazilië. Daar zou Mertens volgens O Dia aangeboden zijn bij Botafogo, de club uit Rio de Janeiro die in handen is van John Textor. De Amerikaanse zakenman heeft ook RWDM in zijn portefeuille zitten. Voorlopig heeft Botafogo echter nog geen contact opgenomen met Mertens of zijn entourage, want in eerste instantie richten ze hun pijlen op Eran Zahavi (PSV). Als ze tegen vrijdag de Israëliër nog niet overtuigd hebben, zouden ze echter wel nog kunnen doorschakelen naar onze landgenoot.

Waar zie je Mertens het liefst spelen?

Meest recent

Leko ontkracht kritiek op Verhaeghe: "Klopt niet"

Club Brugge staat op het punt om Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord, met als gevolg de ...

63
63
'Code rood bij Antwerp: exit Jaecques & Haroun?'

Na een alweer teleurstellend seizoen is Antwerp aan bezinning toe. Komende zomer is er dan ook nog ...

70
70
'Witte rook bij Essevee: overeenkomst met nieuwe T1'

Ontsnappen aan de Relegation Play-Offs lukte niet, maar daarin bleek Zulte Waregem wel veruit de ...

84
84
'Kogel door de kerk: Anderlecht verkoopt De Cat'

Na de verloren bekerfinale was het andermaal een seizoen om snel te vergeten voor RSC Anderlecht. ...

485
485
Leko haalt gram: ultieme vernedering voor AA Gent?

Dankzij een spectaculaire 5-0 zege tegen Union diepte Club Brugge het gat met de eerste achtervolger ...

261
261
"Als je hem ziet spelen ..." - Vanaken vaste basisspeler op WK?

Met een vijf sterren-prestatie in de titelclash tegen Union SG, toonde Hans Vanaken zondag nog eens ...

130
130
'Bom in Manchester: Guardiola na slotspeeldag weg bij City'

De ontknoping van de Engelse titelstrijd draait op volle toeren. Maar maandagavond werd de Premier ...

129
129
'STVV op zucht van nieuwe spits, Cercle pakt miljoenen'

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Heel wat ploegen zijn dan ook al ...

71
71
Gouden Schoen: winnaar eerste stemronde nú al bekend?

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op, tijd dus om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

188
188
'Mourinho dropt enorme transferbom bij Real-comeback'

Een officiële aankondiging ontbreekt nog, maar alle signalen wijzen erop dat José ...

174
174
Coucke met grond gelijk gemaakt: "Net een oude ABBA-zanger"

Bijna negen jaar geleden verraste Marc Coucke de Belgische voetbalwereld door recordkampioen RSC ...

502
502
'Gheysens droomt van stunt met topcoach'

Antwerp zit opnieuw zonder trainer en op de Bosuil gonst het meteen van de geruchten. Paul Gheysens ...

592
592
Lardot velt verdict: Sykes ontsnapt, penalty voor RSCA?

Na de 5-0 zege van Club Brugge tegen Union lijkt de titelstrijd beslist. Op het optreden van Lothar ...

305
305
Haroun hakt knopen door: 4 slachtoffers bij Antwerp

Na nog geen halfjaar werd Joseph Oosting alweer bedankt voor bewezen diensten door Antwerp, dat de ...

561
561
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

460
460
'RSCA kan cashen: 30 miljoen voor voltreffers Renard'

De vierde plaats werd voorlopig veiliggesteld, maar tot zover het goede nieuws bij RSC Anderlecht. ...

638
638
Titelkoorts bij Club Brugge: feestplannen al onthuld

Zelf houden Ivan Leko en co hun voetjes nog op de grond, maar na de forfaitzege tegen Union lijkt ...

283
283
Van Gucht en Charlotte shockeren: “Namen beslissing samen”

Alsof alle ogen al niet genoeg op hen gericht waren, zorgen Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy ...

90
90
Vanderbiest met verrassend oordeel over punt in Anderlecht

KV Mechelen gaf in de slotfase alsnog een zege weg tegen RSC Anderlecht. Al verdienden de ...

275
275
Vandenbempt trekt héél pijnlijke conclusie over Anderlecht

RSC Anderlecht moet nog knokken om een Europees ticket te behalen. Dat is heel erg nodig voor de ...

316
316
KV Mechelen wacht af: ervaren pion mysterieus over vertrek

Bij KV Mechelen hopen ze nog een Europees ticket te behalen, wat voor de club fantastisch zou zijn. ...

174
174
Club Brugge reageert fors na nazigroet

Er was een groot feest na Club Brugge - Union SG, maar één fan zorgde ervoor dat hij ...

412
412
Club Brugge heeft beet en shopt in de Bundesliga

Club Brugge is volop bezig met het scouten van buitenlandse talenten, maar ze wisten ook al een ...

171
171
Hayen baalt: vier pionnen out voor Antwerp

KRC Genk moet aan de bak tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers beseffen dat het van moeten is, want ...

263
263
Sibierski aan zet: blijft 'miscast' dan toch bij Anderlecht?

Bij RSC Anderlecht gaat er heel wat volk de club verlaten komende zomer. Over één ...

696
696

Meer sportnieuws