'Twee nieuwe uitdagingen lonken voor Mertens'

door
'Twee nieuwe uitdagingen lonken voor Mertens'

Na negen jaar lijkt er einde te gaan komen aan het sprookje van Dries Mertens bij Napoli. De Rode Duivel en de Zuid-Italiaanse club en stad vielen helemaal voor elkaar, maar 'Ciro' lijkt nu het slachtoffer te worden van de besparingszucht van voorzitter Aurelio De Laurentiis, die enkele dagen nogmaals liet verstaan dat het laatste voorstel, waarbij Mertens tweederde van zijn loon moet inleveren voor een eenjarig contract, te nemen of te laten is.


Een scheiding lijkt er dus stilaan aan te komen, maar op zijn 35ste mag Mertens zeker niet klagen over een gebrek aan interesse. Lazio werd de voorbije weken al nadrukkelijk naar voor geschoven als optie, want in Rome zou zijn ex-trainer Maurizio Sarri een reünie wel zien zitten. Maar ook een andere oude bekende wil graag opnieuw met Mertens samenwerken.

Volgens Las Provincias heeft Mertens ook een aanbieding van Valencia op zak. De nummer negen in La Liga zou op het punt staan om Gennaro Gattuso als nieuwe trainer aan te stellen en hij zou aandringen op de komst van de aanvaller. Gattuso was van eind 2019 tot de zomer van 2021 coach van Napoli en maakte in die functie ook goed kennis met Mertens.

BRAZILIË
Maar die zou ook een exotisch avontuur kunnen aangaan, want er zou zowaar ook interesse zijn uit Brazilië. Daar zou Mertens volgens O Dia aangeboden zijn bij Botafogo, de club uit Rio de Janeiro die in handen is van John Textor. De Amerikaanse zakenman heeft ook RWDM in zijn portefeuille zitten. Voorlopig heeft Botafogo echter nog geen contact opgenomen met Mertens of zijn entourage, want in eerste instantie richten ze hun pijlen op Eran Zahavi (PSV). Als ze tegen vrijdag de Israëliër nog niet overtuigd hebben, zouden ze echter wel nog kunnen doorschakelen naar onze landgenoot.

Waar zie je Mertens het liefst spelen?

Meest recent

Aanduidingen refs Croky Cup en speeldag 25 bekend

Het belooft weer een drukke week te worden op de Belgische velden. Eerst staan de terugmatchen in de ...

19
19
Anderlecht zoekt T1: vier topkandidaten in de race

Door het ontslag van Olivier Renard zoekt RSC Anderlecht een nieuwe sportief directeur, al is dat ...

146
146
'Leegloop bij Antwerp: Overmars geeft goudhaantje op'

Antwerp leek even weer naar boven te mogen kijken, maar voorlopig blijkt het stamnummer ...

98
98
Coucke trapt na: zondebok Anderlecht krijgt volle laag

Het is meer dan ooit crisis bij RSC Anderlecht, en dus ziet het bestuur van de Brusselaars zich ...

313
313
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

158
158
Garcia trekt bleek weg: volgende Duivel valt geblesseerd uit

Nog zo'n 122 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Als ...

88
88
Crisis Anderlecht: Coucke doorbreekt stilte op nationale tv

Nu RSC Anderlecht andermaal een dieptepunt heeft bereikt, kan de clubleiding zich niet langer hullen ...

459
459
'Kompany verwend: eerste zomeraankoop nu al bepaald'

Vincent Kompany gaat deze week met Bayern München op zoek naar een plek in de halve finales van ...

74
74
Leko krijgt cruciaal nieuws uit ziekenboeg Club Brugge

Club Brugge won zondagavond met overmacht van een weerloos Standard en haalde het met ...

269
269
Hayen wijst spelers terecht: "Overvloedig op getraind"

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

258
258
Anderlecht op apegapen: Coucke spijkerhard aangepakt

RSC Anderlecht is opnieuw verwikkeld in een bijzonder diepe crisis. De resultaten zijn de laatste ...

526
526
‘Club Brugge versteld: Stankovic-stunt verrast iedereen’

Iedereen lijkt het al zeker te weten: Aleksandar Stankovic gaat straks gewoon terug naar ...

774
774
Bom op de Bosuil: 'Gheysens zet Antwerp te koop'

Door de nederlaag tegen KV Mechelen lijkt de top zes plots opnieuw ver weg voor Antwerp. Achter de ...

807
807
Bornauw klapt uit de biecht: shortlist Anderlecht bekend

Het gaat van kwaad naar erger met RSC Anderlecht, waar het nog maar eens rommelt in de ...

349
349
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

45
45
Lardot fileert speeldag 24: Anderlecht bestolen in Genk?

Ook zonder Besnik Hasi geraakt de trein maar niet op de rails bij RSC Anderlecht, dat zondag tegen ...

294
294
Bondsparket bezorgt Anderlecht mokerslag van formaat

Bovenop het ontslag van Olivier Renard koos T1 ad interim Edward Still het ruime sop, en dus moet ...

601
601
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

356
356
Coach Hoffenheim komt met prachtig Kompany-verhaal

Wat zal Marc Coucke 's nachts nog vaak wakker worden en zich voor het hoofd slaan dat hij Wouter ...

360
360
Edward Still heeft 'droomtransfer' helemaal beet

Edward Still was zondag nog trainer van RSC Anderlecht op het veld van KRC Genk, vandaag tekende hij ...

174
174
Club Brugge vindt nieuw elan: "Pakte goed uit"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 3-0 van Standard. Uiteraard waren ze bijzonder tevreden bij ...

256
256
Rapport Renard: hallucinante balans bij Anderlecht

RSC Anderlecht zette Olivier Renard zoals verwacht op straat. Het transferrapport van Renard kleurt ...

364
364
Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Club Brugge, Union SG en STVV gaan zeker de top zes halen. Daaronder strijden héél wat ...

726
726
Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

217
217
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

401
401

Meer sportnieuws