'Twee nieuwe uitdagingen lonken voor Mertens'

183 stemmen
'Twee nieuwe uitdagingen lonken voor Mertens'

Na negen jaar lijkt er einde te gaan komen aan het sprookje van Dries Mertens bij Napoli. De Rode Duivel en de Zuid-Italiaanse club en stad vielen helemaal voor elkaar, maar 'Ciro' lijkt nu het slachtoffer te worden van de besparingszucht van voorzitter Aurelio De Laurentiis, die enkele dagen nogmaals liet verstaan dat het laatste voorstel, waarbij Mertens tweederde van zijn loon moet inleveren voor een eenjarig contract, te nemen of te laten is.


Een scheiding lijkt er dus stilaan aan te komen, maar op zijn 35ste mag Mertens zeker niet klagen over een gebrek aan interesse. Lazio werd de voorbije weken al nadrukkelijk naar voor geschoven als optie, want in Rome zou zijn ex-trainer Maurizio Sarri een reünie wel zien zitten. Maar ook een andere oude bekende wil graag opnieuw met Mertens samenwerken.

Volgens Las Provincias heeft Mertens ook een aanbieding van Valencia op zak. De nummer negen in La Liga zou op het punt staan om Gennaro Gattuso als nieuwe trainer aan te stellen en hij zou aandringen op de komst van de aanvaller. Gattuso was van eind 2019 tot de zomer van 2021 coach van Napoli en maakte in die functie ook goed kennis met Mertens.

BRAZILIË
Maar die zou ook een exotisch avontuur kunnen aangaan, want er zou zowaar ook interesse zijn uit Brazilië. Daar zou Mertens volgens O Dia aangeboden zijn bij Botafogo, de club uit Rio de Janeiro die in handen is van John Textor. De Amerikaanse zakenman heeft ook RWDM in zijn portefeuille zitten. Voorlopig heeft Botafogo echter nog geen contact opgenomen met Mertens of zijn entourage, want in eerste instantie richten ze hun pijlen op Eran Zahavi (PSV). Als ze tegen vrijdag de Israëliër nog niet overtuigd hebben, zouden ze echter wel nog kunnen doorschakelen naar onze landgenoot.

Waar zie je Mertens het liefst spelen?

Meest recent

Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

33
33
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

29
29
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

61
61
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

111
111
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

31
31
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

27
27
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

101
101
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

361
361
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

179
179
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

173
173
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

120
120
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

83
83
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

401
401
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

320
320
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

138
138
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

139
139
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

121
121
WK-speech gaat viraal: Van der Bruggen haalt zwaar uit

Het WK heeft al voor enkele opvallende momenten gezorgd. Bij Tunesië werd bondscoach Lamouchi ...

22
22
Rigaux verblijdt Feyenoord met Belgische knaltransfer

Devy Rigaux trok de deur van Club Brugge achter zich dicht om een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

123
123
‘Anderlecht gaat plots voor absolute stunttransfer’

RSC Anderlecht wil weer hoog mikken en dat is ook te zien aan de transfergeruchten op de ...

524
524
Hans Vanaken zorgt voor totaal ongeloof bij VRT-gezicht

Op een WK waar de spotlights vooral naar de grote sterren gaan, kreeg Hans Vanaken onverwacht een ...

333
333
Ambitieus Standard plukt Club Brugge-pion officieel weg

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan. De Rouches willen weer ...

215
215
Borguet jubelt: Anderlecht pakt uit met nieuw toptalent

RSC Anderlecht staat bekend om de befaamde jeugdopleiding. Paars-Wit zet elk jaar vol in op de ...

199
199
Speciale gast voor De Bruyne en Lukaku tegen Iran

De tweede wedstrijd van het WK voor de Rode Duivels sluipt dichterbij. België speelde 1-1 ...

70
70
‘Hakimi voor de rechter: verkrachtingszaak ontploft’

Achraf Hakimi is één van de sterspelers van het Marokkaanse nationale elftal en een ...

115
115

Meer sportnieuws