Paniek bij Duivels: sterkhouder haakt af voor Polen

door
Paniek bij Duivels: sterkhouder haakt af voor Polen

De Rode Duivels willen zich woensdag tegen Polen herpakken na het debacle van tegen Nederland. Dat zullen ze zonder Romelu Lukaku moeten doen. De spits haakt af voor het duel. Dat maakte de voetbalbond maandag bekend op Twitter.


Lukaku raakte in de wedstrijd tegen Nederland geblesseerd na een duel met Nathan Aké. Hij had last aan de enkel, die hij verzwikt had. Big Rom probeerde het nog even, maar kon toch niet doorgaan. Leandro Trossard was zijn vervanger. De blessure van Lukaku is nu blijkbaar ernstig genoeg om hem uit de partij tegen Polen te houden. De aanvaller van Chelsea blijft bij de groep en zal medisch behandeld worden.

De wedstrijd van woensdag tegen Polen is meteen een belangrijke voor de Duivels. Als ze nog enige rol van betekenis willen spelen, dan winnen ze maar beter in het Koning Boudewijnstadion. Polen zakt dan weer af met vertrouwen. Robert Lewandowski en co haalden het op de eerste speeldag van Wales (2-1). Daardoor staan ze samen met Nederland op kop in de poule. Later in juni speelt België nog tegen Wales (uit) en nog eens tegen Polen (uit). Het is niet duidelijk of Lukaku klaar zal raken voor die wedstrijden.

FINAL FOUR

Tijdens de vorige editie haalden de Duivels nog de Final Four. Ze speelden in de halve finale tegen Frankrijk. Lukaku liet zich toen opmerken met een knap doelpunt, maar het mocht niet baten. Frankrijk ging er ondanks een dubbele Belgische voorsprong finaal nog op en over. België was veroordeeld tot de wedstrijd om de derde en vierde plaats. Italië was daarin te sterk.

LEES OOK: Coucke onthult masterplan: Anderlecht polst Kompany

Wat wordt het?

Meest recent

'De Mil drukt stempel: AA Gent polst oude bekende'

AA Gent trapt straks speeldag 23 op gang op het veld van La Louvière, maar achter de schermen ...

15
15
'Club Brugge all-in: Mourinho stuurt bestuur wandelen'

In de late uurtjes van de wintermercato was Club Brugge sowieso nog op zoek naar versterking, maar ...

245
245
'Hasi buiten': Anderlecht-trainer bijt van zich af

Uitgerekend nu de crisis om de hoek loert na een schamele twee op 12 gaat RSC Anderlecht zondag op ...

183
183
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

102
102
Leko doet boekje open over toptransfer Schjelderup

Club Brugge wil zich op de wintermercato nog flink versterken. Andreas Schjelderup is hét ...

445
445
Standard heeft ferme waarschuwing voor Anderlecht

Komende speeldag staat de klassieker tussen RSC Anderlecht en Standard Luik op het programma. ...

349
349
Simeone roept meteen oorlogstaal richting Club Brugge

Club Brugge neemt het in de tussenronde van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

523
523
Pro League komt met hard statement voor supporters

De afgelopen seizoenen werden er al verschillende wedstrijden gestaakt door het gebruik van ...

224
224
Antwerp stuit op koppige transfermuur Vandenbroeck

Royal Antwerp FC wil zich nog versterken op het slot van de wintermercato. The Great Old kijkt ...

404
404
‘Club Brugge heeft toptalent beet: transferplan onthuld’

Club Brugge is nog niet klaar op de wintermercato. Blauw-Zwart wil nog flink uitpakken en wordt met ...

323
323
Union haalt vierde aanwinst, sterkhouder naar Engeland?

Het gaat Union dit seizoen weer voor de wind, want de landskampioen prijkt aan de leiding in de ...

84
84
'Club wil verbazen: knaltransfer alsnog weer op tafel'

Club Brugge blijft verbazen op het Europese toneel. Met een klinkende zege tegen Marseille haalde ...

509
509
Zo ziet het verdere parcours van Genk in de EL eruit

Om 13u vond in het hoofdkwartier van de UEFA ook de loting plaats voor de knock-outfase van de ...

323
323
'Straf transfergerucht over verguisde Vermeeren'

Olympique Marseille keerde met een forse kater terug uit Brugge, nadat het woensdag een 3-0 om de ...

95
95
'Genk plooit niet: miljoenenbod van tafel geveegd'

KRC Genk boekte donderdag opnieuw een knappe zege in de Europa League en tankte daarmee ook ...

210
210
Club Brugge kent zijn verder parcours in Champions League

Club Brugge zette woensdag een zeer straffe prestatie neer. Het klopte Olympique Marseille met 3-0 ...

565
565
TRANSFERUURTJE: 'Plotse wending bij Club, Antwerp wil JPL-sensatie'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

294
294
Onana spreekt over WK-favorieten én Trump-boycot

De opmars van Amadou Onana is indrukwekkend. Van nobele onbekende evolueerde hij naar sterkhouder in ...

71
71
KAA Gent hakt koop door en neemt afscheid

KAA Gent heeft transferknopen doorgehakt. Meubelstuk Stefan Mitrovic zal de club verlaten, dat ...

113
113
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

77
77
KV Mechelen verbaast met komst nieuwe pion

KV Mechelen heeft op de officiële kanalen uitgepakt met de komst van een nieuwe pion. Malinwa ...

45
45
‘Transferplan Stankovic: Club-smaakmaker imponeert’

Club Brugge heeft zich weer weten te verzekeren voor een plekje in de tussenronde van de Champions ...

473
473
WK-droom De Bruyne op instorten: "Twijfel of we hem terugzien"

Kevin De Bruyne kampt met een vervelende hamstringblessure en de middenvelder is hard aan zijn ...

433
433
Mbappé haalt snoeihard uit naar Real-ploegmakkers

Het rommelt ferm bij Real Madrid. Xabi Alonso werd ontslagen en in de Champions League ging de ...

147
147
'Espanyol sluit straffe deal voor Rode Duivel'

Na 21 speeldagen zijn het in LaLiga met FC Barcelona, Real Madrid, Atletico Madrid en Villarreal de ...

36
36

Meer sportnieuws