Ronaldo doet Portugese motor aanslaan en pakt punt in Bernabeu

80 stemmen
Ronaldo doet Portugese motor aanslaan en pakt punt in Bernabeu

Het voetbalseizoen wordt nog wat langer gerekt met enkele interlands. De eerste Nations League-wedstrijd van juni eindigde op een gelijkspel. In een Iberisch onderonsje troffen Spanje en Portugal elkaar in Madrid en hielden elkaar in evenwicht met een 1-1 gelijkspel. 

Trainer Luis Enrique liet wonderkind Gavi starten en dat loonde met uistekend begin voor de Spanjaarden. Voor Cristiano Ronaldo was het een terugkeer naar 'zijn' Bernabeu, al startte hij bij de Selecção das Quinas op de bank. Thuisland Spanje begon dus goed aan de wedstrijd, toch kreeg Portugal de eerste echte kans via Rafael Leao. De Portugese spits is aan een fenomenaal seizoen bezig bij AC Milan, maar zag zijn schot over het doel gaan. Kort daarna werden de Portugezen koud gepakt door Spanje. Gavi stuurde Sarabia diep die slim aflegde tot bij Álvaro Morata. Zo'n vrije schiet kans laat de Juventus-spits natuurlijk niet liggen.



Kort na rust appeleerden de Spanjaarden voor handspel in de zestien, maar daar wilde de scheidsrechter niet van weten. Op de beelden is duidelijk te zien dat zowel Bruno Fernandes als Danilo Pereira de bal met de arm raken.

La Furia Roja bleef lange tijd op voorsprong, zonder al te veel overwicht. De Portugezen verbeterden toen Cristiano Ronaldo mocht invallen. Tien minuten voor tijd zetten de Portugezen hun kansen om een verdiende gelijkmaker. Het was Ricardo Horta die de 1-1 lukte uit een pass van Joao Cancelo. Toch was de allerbest kans nog voor Spanje, maar de kopbal van Jordi Alba ging naast.

LEES OOK: Bromance Ronaldo-Martinez: cijfers spreken boekdelen

Verdiende Spanje nog een strafschop te krijgen?

Meest recent

Bromance Ronaldo-Martinez: cijfers spreken boekdelen

Cristiano Ronaldo begint aan zijn zesde en laatste WK. CR7 is op zijn 41ste nog steeds een ...

6
6
'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

KV Kortrijk begon als eerste met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Kerels gaan de komende ...

74
74
Congo wil stunten met speler met schimmig Anderlecht-verhaal

Congo trekt met heel wat ex-spelers uit de Jupiler Pro League naar het WK. Van Chancel Mbemba tot ...

47
47
'Derde club meldt zich, Westerlo ruikt jackpot'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

39
39
'Antwerp gaat voor topdeal in de Serie A'

Royal Antwerp FC heeft nood aan heel wat versterking, want de ploeg is momenteel niet Jupiler Pro ...

133
133
'KRC Genk mikt hoog: pittige vraagprijs voor toptalent'

Bij KRC Genk hebben ze heel wat talent in de ploeg. De Limburgers krijgen dan ook veel telefoontjes ...

240
240
Sporting Hasselt pakt stevig uit met ervaren Belg

Het wordt uitkijken naar het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League, waar met Sporting Hasselt ...

68
68
AA Gent weet waar het aan toe is in Conference League

AA Gent wist afgelopen seizoen op de valreep een Europees ticket te pakken. In de barrages tegen KRC ...

132
132
'Strijd om Engels is los: twee clubs duwen door'

Heel wat Belgen lijken deze zomer voor een toptransfer te staan. Dat geldt bijvoorbeeld ook voor ...

30
30
'Kort maar krachtig: voorbereidingsprogramma Club bekend'

Het WK is nog volop aan de gang, maar voor de meeste Belgische clubs is het stilaan tijd om de ...

205
205
'Doku hakt knoop over toekomst definitief door'

Van Jérémy Doku wordt er op dit WK veel verwacht. De flankaanvaller moet dé ...

63
63
Jutta Leerdam in shock: WK-doelman zorgt voor explosie

Niemand had hem op de radar. Terwijl miljoenen voetbalfans hun ogen richtten op de sterren van ...

37
37
Anderlecht kent tegenstanders in voorbereiding én Europa

Voor Anderlecht wordt het een zeer belangrijke zomer. Niet alleen moet sportief directeur Antoine ...

562
562
Club Brugge davert na transferuitspraak Tresoldi

Club Brugge gaat een zeer bewogen transferzomer tegemoet. Het zag Aleksandar Stankovic al terugkeren ...

527
527
'De Busser heeft droomtransfer beet'

In eigen land kon hij zich nooit helemaal doorzetten, maar in Nederland is de carrière van ...

68
68
Real Madrid blijft gaan en legt volgende ster vast

Real Madrid lijkt na een tegenvallend seizoen van plan om er deze zomer een spetterende mercato van ...

133
133
TRANSFERUURTJE: 'Sensationele transfers van 3 Rode Duivels'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

273
273
‘Club grijpt mis: Belgische optie bereikt akkoord’

Club Brugge is naarstig op zoek naar een nieuwe doelman na het pensioen van Simon Mignolet en het ...

148
148
Vanaken basis op WK? Garcia kiest voor ‘ontdekking’

De Rode Duivels konden vooralsnog niet overtuigen op het WK. In de openingsmatch tegen Egypte werd ...

297
297
'Fernandez-Pardo plots op zucht van absolute knaltransfer’

Matias Fernandez-Pardo kende een sterk seizoen bij Lille en de KBVB wist op de valreep nog een ...

156
156
AA Gent pakt uit met komst nieuwe spits

AA Gent zit zeker niet stil op de transfermarkt. Ze maakten onder meer de transfer van Christian ...

187
187
Martinez verklaart waarom Ronaldo altijd start

Portugal opent zijn WK met een leuk duel tegen Congo. Bondscoach Roberto Martinez, die Portugal gaat ...

113
113
'Westerlo wil uitpakken met Jupiler Pro League-transfer'

Bij KVC Westerlo gaan ze een heel drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen gaan heel wat miljoenen ...

76
76
'FC Porto legt bizar miljoenenbod neer bij OH Leuven'

Bij OH Leuven zouden ze de komende dagen en weken wel eens twee uitgaande transfers kunnen afronden. ...

78
78
'KV Mechelen strikt topper met 'man van 10 miljoen euro''

KV Mechelen is op zoek naar versterking en er duikt vanuit Zuid-Amerika plots een heel straf gerucht ...

636
636

Meer sportnieuws