Ronaldo doet Portugese motor aanslaan en pakt punt in Bernabeu

door
Ronaldo doet Portugese motor aanslaan en pakt punt in Bernabeu

Het voetbalseizoen wordt nog wat langer gerekt met enkele interlands. De eerste Nations League-wedstrijd van juni eindigde op een gelijkspel. In een Iberisch onderonsje troffen Spanje en Portugal elkaar in Madrid en hielden elkaar in evenwicht met een 1-1 gelijkspel. 

Trainer Luis Enrique liet wonderkind Gavi starten en dat loonde met uistekend begin voor de Spanjaarden. Voor Cristiano Ronaldo was het een terugkeer naar 'zijn' Bernabeu, al startte hij bij de Selecção das Quinas op de bank. Thuisland Spanje begon dus goed aan de wedstrijd, toch kreeg Portugal de eerste echte kans via Rafael Leao. De Portugese spits is aan een fenomenaal seizoen bezig bij AC Milan, maar zag zijn schot over het doel gaan. Kort daarna werden de Portugezen koud gepakt door Spanje. Gavi stuurde Sarabia diep die slim aflegde tot bij Álvaro Morata. Zo'n vrije schiet kans laat de Juventus-spits natuurlijk niet liggen.



Kort na rust appeleerden de Spanjaarden voor handspel in de zestien, maar daar wilde de scheidsrechter niet van weten. Op de beelden is duidelijk te zien dat zowel Bruno Fernandes als Danilo Pereira de bal met de arm raken.

La Furia Roja bleef lange tijd op voorsprong, zonder al te veel overwicht. De Portugezen verbeterden toen Cristiano Ronaldo mocht invallen. Tien minuten voor tijd zetten de Portugezen hun kansen om een verdiende gelijkmaker. Het was Ricardo Horta die de 1-1 lukte uit een pass van Joao Cancelo. Toch was de allerbest kans nog voor Spanje, maar de kopbal van Jordi Alba ging naast.

LEES OOK: Eden Hazard doet opvallende onthulling over carrière

Verdiende Spanje nog een strafschop te krijgen?

Meest recent

Natte droom Anderlecht: Overmars naar Lotto Park?

RSC Anderlecht nam maandag weinig verrassend afscheid van Olivier Renard. De recordkampioen moet dus ...

36
36
Alles op promotie: Beerschot kondigt extra aanwinst aan

De reguliere competitie van de Challenger Pro League nadert stilaan zijn ontknoping. Bij Beerschot ...

27
27
'Allianz Arena davert: vertrek Vincent Kompany plots reëel'

Vincent Kompany is bezig aan een geweldig tweede seizoen als hoofdtrainer van Bayern München. ...

285
285
Nieuwe trainer Anderlecht: twee frappante namen genoemd

Afgaande op de woorden van CEO Kenneth Bornauw, wil RSC Anderlecht eind deze week zijn nieuwe ...

319
319
'Miljoenen voor Genk: Milan klopt aan voor toptransfer'

Konstaninos Karetsas werd maandagavond nog eens in de bloemetjes gezet. Het goudhaantje van KRC Genk ...

280
280
Opvolger Renard: Vincent Mannaert écht naar Anderlecht?

De top van RSC Anderlecht heeft opnieuw plaats moeten nemen aan de tekentafel. Paars-Wit was al op ...

465
465
Bliksemvertrek bij Club: Stankovic senior doet boekje open

Club Brugge werd vorige zomer gedwongen om al na één seizoen afscheid te nemen ...

353
353
'Anderlecht in extase: topcoach met Guardiola-stempel'

Een bekerwinnaar met een Guardiola-stempel: Anderlecht voelt dat dit een kans kan zijn. In Nederland ...

284
284
Vandevoordt zorgt plots voor grote transferverrassing

Nadat hij al op jonge leeftijd doorbrak bij KRC Genk, leek een grootste carrière in de maak ...

155
155
Club kruist vingers: uitsluitsel over Vermant en Tzolis

Club Brugge won zondagavond met overmacht van een weerloos Standard en haalde het met ...

432
432
'Anderlecht in actie: spectaculaire terugkeer in de maak'

Het overgebleven bestuur van RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer. Men wil zo snel mogelijk ...

593
593
Aanduidingen refs Croky Cup en speeldag 25 bekend

Het belooft weer een drukke week te worden op de Belgische velden. Eerst staan de terugmatchen in de ...

123
123
Anderlecht zoekt T1: vier topkandidaten in de race

Door het ontslag van Olivier Renard zoekt RSC Anderlecht een nieuwe sportief directeur, al is dat ...

455
455
'Leegloop bij Antwerp: Overmars geeft goudhaantje op'

Antwerp leek even weer naar boven te mogen kijken, maar voorlopig blijkt het stamnummer ...

383
383
Coucke trapt na: zondebok Anderlecht krijgt volle laag

Het is meer dan ooit crisis bij RSC Anderlecht, en dus ziet het bestuur van de Brusselaars zich ...

559
559
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

211
211
Garcia trekt bleek weg: volgende Duivel valt geblesseerd uit

Nog zo'n 122 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Als ...

143
143
Crisis Anderlecht: Coucke doorbreekt stilte op nationale tv

Nu RSC Anderlecht andermaal een dieptepunt heeft bereikt, kan de clubleiding zich niet langer hullen ...

526
526
'Kompany verwend: eerste zomeraankoop nu al bepaald'

Vincent Kompany gaat deze week met Bayern München op zoek naar een plek in de halve finales van ...

95
95
Hayen wijst spelers terecht: "Overvloedig op getraind"

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

281
281
Anderlecht op apegapen: Coucke spijkerhard aangepakt

RSC Anderlecht is opnieuw verwikkeld in een bijzonder diepe crisis. De resultaten zijn de laatste ...

584
584
‘Club Brugge versteld: Stankovic-stunt verrast iedereen’

Iedereen lijkt het al zeker te weten: Aleksandar Stankovic gaat straks gewoon terug naar ...

897
897
Bom op de Bosuil: 'Gheysens zet Antwerp te koop'

Door de nederlaag tegen KV Mechelen lijkt de top zes plots opnieuw ver weg voor Antwerp. Achter de ...

1171
1171
Bornauw klapt uit de biecht: shortlist Anderlecht bekend

Het gaat van kwaad naar erger met RSC Anderlecht, waar het nog maar eens rommelt in de ...

378
378
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

52
52

Meer sportnieuws