Niet iedereen overtuigd van Lang: "Ik mag hem helemaal niet"

door
Niet iedereen overtuigd van Lang:

Noa Lang (22) lijkt op weg naar de uitgang bij Club Brugge. De Nederlander heeft zijn zinnen gezet op een toptransfer. Een van de geïnteresseerde team is AC Milan, de Italiaanse kampioen. Afwachten of de Rossoneri tot actie zullen overgaan om Lang binnen te halen.


Club zal dan de nodige miljoenen willen vangen voor de speler. Blauw-Zwart betaalde in de zomer van 2021 zelf nog 6 miljoen euro aan Ajax en zal nu waarschijnlijk enkel genoegen nemen met een veelvoud daarvan. Voor Milan zou dat geen probleem mogen zijn. De Italiaanse club werd onlangs overgenomen door het Amerikaanse bedrijf RedBird Capital en zou over de nodige financiële middelen moeten beschikken om de gewenste transfers te realiseren.

Dat zal Lang als muziek in de oren klinken. Hij wil een stap hogerop zetten en zich bewijzen in een grote Europese competitie. Maar niet iedereen is overtuigd van de speler. Zo heeft ex-voetballer Bruno Versavel het niet begrepen op de mentaliteit van de fijnbesnaarde voetballer. Dat liet hij verstaan in een interview met Milan News.

MENTALITEIT

"Noa Lang is zeker een goede speler, maar helaas is hij een heethoofd", steekt Versavel van wal bij het medium. "Hij is gek en mist de juiste mentaliteit voor Milan. In zijn hoofd denkt hij dat hij de beste is, maar er is maar één Maradona. Het ontbreekt hem aan voetbalintelligentie en van wat ik op televisie heb gezien is hij erg arrogant. En dit tekort zal hem misschien afremmen in zijn groei. Hij maakte een slechte indruk op me en als persoon mag ik hem helemaal niet. Ik herhaal, qua karakter is hij te arrogant", voegt Versavel er nog aan toe.

LEES OOK: ’Bliksemvertrek Noa Lang bij Napoli’

Heeft hij gelijk?

Meest recent

'Antwerp all-in: Gheysens geeft Overmars groen licht'

Antwerp vreest om Gyrano Kerk, Vincent Janssen en Zeno Van den Bosch gratis te verliezen, maar zij ...

165
165
'Kink in de kabel: recorddeal Club Brugge valt in duigen'

Afgelopen zomer rinkelde de kassa als nooit tevoren bij Club Brugge, waar een aantal goudhaantjes ...

235
235
'Antwerp verrast en houdt speler wél aan boord'

Edit article ...

111
111
'STVV haalt opgelucht adem: smaakmaker niet weg'

STVV is zonder twijfel dé sensatie van de eerste helft van het seizoen in de Jupiler Pro ...

103
103
'Anderlecht onderhandelt: transfer Fredberg vertrekt'

Bij RSC Anderlecht willen ze heel wat spelers van de hand gaan doen deze mercato. Mogelijk gaat een ...

280
280
Zulte Waregem krijgt twee enorme dompers te verwerken

Zulte Waregem kent een goed seizoen in de Jupiler Pro League. Essevee verloor zijn laatste match van ...

66
66
'Na AA Gent volgende JPL-topclub in de markt voor Yow'

Griffin Yow is bezig aan zijn laatste weken/maanden in België. De Amerikaanse aanvallende ...

145
145
Anderlecht wil twee keer toeslaan in één pittig dossier

De tijd begint stilaan te dringen bij Anderlecht. Vanaf heden kunnen een aantal spelers zoals Yari ...

487
487
Cercle Brugge baalt: dan toch geen miljoenendeal?

Cercle Brugge is een vereniging die alle jaren voor meerdere miljoenen euro’s moet verkopen. ...

151
151
‘Anderlecht ruikt stunttransfer: ex-JPL-ster met megaloon'

Alsof er één ding is waar Anderlecht géén zin in heeft, dan is het nog ...

301
301
KRC Genk verrast compleet met terugkeer oude bekende

Verrassend nieuws uit Genk. Daar gaan de Limburgers twee wissels doorvoeren bij de A-ploeg en bij ...

518
518
Transfer Benteke: deze negen opties werden niets

Christian Benteke tekende bij Al-Wahda. Daar zal hij de laatste jaren van zijn loopbaan doorbrengen ...

190
190
Romano kondigt volgende 'stunttransfer' Union SG aan

Union SG gaat eerstdaags een volgende speler voorstellen. Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano ...

106
106
Felle kritiek van Dedecker zet vrouwenvoetbal in brand

Traditiegetrouw blikt Het Nieuwsblad aan het einde van het jaar terug met een uitgebreid interview ...

175
175
'Alarmerende geluiden omtrent Victor Boniface'

Victor Boniface was een sensatie in de Jupiler Pro League. De aanvaller deed het zeer goed en ...

160
160
'AA Gent vergroot opties: verrassende aanwinst in zicht'

AA Gent is op zoek naar versterking, maar ze moeten ook spelers van de hand gaan doen. Er duikt een ...

425
425
'Westerlo schakelt door: sensatie trekt naar de Kempen'

KVC Westerlo schakelt een versnelling hoger op de transfermarkt. Ze halen weldra een speler weg bij ...

74
74
'Pech voor Anderlecht: Renard vist achter het net'

RSC Anderlecht gaat een drukke wintermercato tegemoet, zowel op uitgaand als inkomend vlak. ...

197
197
'Overmars draait overuren: Antwerp op zucht van topdeals'

Antwerp stevent af op een leegloop van jewelste, want op de Bosuil lopen volgende zomer een resem ...

771
771
'Club Brugge loopt blauwtje: knaltransfer van de baan?'

Mits een exit van Joel Ordonez lijkt vers bloed achterin evenmin een overbodige luxe voor Club ...

683
683
'Done deal: Westerlo bezorgt Anderlecht fikse kater'

Met de doorbraak van Nathan De Cat doet Neerpede zijn reputatie als kweekvijver van talent weer alle ...

372
372
'Grote kuis bij Antwerp: Overmars hakt knopen door'

Antwerp gaat tijdens de wintermercato op zoek naar vers bloed, maar Marc Overmars moet zich ook ...

620
620
Vanhaezebrouck steekt lofzang af over unieke wereldtopper

Na een rijkgevulde trainerscarrière heeft Hein Vanhaezebrouck zijn plek gevonden aan de ...

197
197
‘Stem Guardiola zindert: Anderlecht-samenwerking lonkt’

Pep Guardiola is nu al een legende bij Manchester City. De Spaanse oefenmeester zette de club ...

433
433
‘Update monsterdeal Ordonez: Club kruist vingers’

Joel Ordonez stond afgelopen zomer al dicht bij een knaltransfer naar Olympique Marseille, maar ...

657
657

Meer sportnieuws