'KVO mag hopen op Kompany-miljoenen'

127 stemmen
'KVO mag hopen op Kompany-miljoenen'

Volgens verschillende Engelse bronnen is er een akkoord nabij tussen Burnley FC en Vincent Kompany. De 36-jarige zelf zou al druk in de weer zijn met het uitrollen van zijn transferplannen. Vrijdag raakte al bekend dat hij een speler zou willen meepakken uit Anderlecht en hij zou nog meer namen uit de Jupiler Pro League willen aantrekken. Zo meldt La Dernière Heure dat Kompany zijn zinnen heeft gezet op Makhtar Gueye.


De 24-jarige Senegalees speelt sinds de zomer van 2020 bij KV Oostende en liet daar een degelijke indruk achter. Met zijn fysieke kwaliteiten moet Makhtar Gueye ook in staat zijn om zijn mannetje te staan in de Engelse tweede divisie. Oostende zou op zich wel willen meewerken aan een transfer. De aanvaller mag dan wel smaakmaker zijn in de Diaz Arena, hij draagt ook een bepaalde reputatie met zich mee en was niet altijd even gemakkelijk om mee te werken.

10 MILJOEN EURO

In 2020 betaalde KV Oostende één miljoen euro voor Makhtar Gueye, toen hij nog onder contract lag bij AS Saint-Etienne. In zijn debuutjaar aan ‘t zeetje kende de Senegalees een uitstekende jaargang, waarna KV Oostende hoopte om 10 miljoen euro te vangen voor hem. Dergelijk bod kwam er vorige zomer uiteindelijk niet en na zijn teleurstellend afgelopen seizoen is zo’n hoge vraagprijs uiteraard niet meer aan de orde.

Volgens Het Nieuwsblad zou KV Oostende daarom willen settelen voor een lagere transferprijs. En dat is interessant voor Burnley, want zoals eerder duidelijk werd in onze uitgebreide analyse, beschikken The Clarets na hun degradatie naar de Championship over weinig financiële middelen. Al zal Burnley toch nog - naar Belgische normen - mooie transfers van meerdere miljoenen kunnen kunnen afronden.

Is Gueye perfect voor de Championship?

Meest recent

Club Brugge wil stunten met transfer van 15 miljoen

Club Brugge meent het serieus op de transfermarkt. Blauw-zwart kijkt naar een transfer die richting ...

184
184
'Garcia krijgt enorme opsteker te horen uit spelersgroep'

Nadat ze in hun openingswedstrijd verrassend niet voorbij Egypte raakten, kunnen de Rode Duivels ...

11
11
Horrorblessure bij Canada, Saliba brengt mooi eerbetoon

Bij Anderlecht zullen ze de twee WK-wedstrijden van vrijdagochtend aandachtig gevolgd hebben. Hun ...

17
17
'Liverpool richt pijlen op Rode Duivel na monsterbod'

Een jaar geleden gaf Liverpool nog 500 miljoen euro uit op de transfermarkt en ook nu staat het weer ...

19
19
'Sibierski heeft eerste aanwinst beet: miljoenendeal rond'

Er worden deze zomer heel wat transfers verwacht bij Anderlecht, maar tot dusver bleef het vrij ...

255
255
Mexico als eerste naar zestiende finales, monsterzege Canada

In de nacht van donderdag op vrijdag kwamen op het WK opnieuw twee gastlanden in actie. In groep A ...

27
27
'Wending Tzolis: waanzinnige vraagprijs laat topclub kansloos'

Dat Christos Tzolis deze zomer zal vertrekken bij Club Brugge lijkt een uitgemaakte zaak. En dus ...

318
318
Kwartfinale binnen bereik? Data voorspellen WK-route Duivels

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

104
104
Zwitserland wint: 20-jarige sensatie sloopt Bosnische muur

Zwitserland heeft niet zonder enige moeite zijn eerste zege van het WK geboekt: 4-1. Tegen ...

43
43
'Club Brugge moet hoofd buigen in pittig transfergevecht'

Club Brugge wist de voorbije seizoenen heel wat jonge talenten voor een prikje te strikken, om ze na ...

211
211
Feest in Oranje-kamp: transfer van 60 miljoen beklonken

Nederland bereidt zich momenteel voor op zijn tweede WK-wedstrijd van aanstaande zaterdag tegen ...

35
35
'Transferbom Liverpool: bod van 100 miljoen op WK-sensatie'

Een aantal nieuwe namen binnen het mondiale voetbal maakte de voorbije dagen al flink indruk op het ...

45
45
Vanaken titularis tegen Iran? Ferrera spreekt duidelijke taal

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

203
203
'Anderlecht drukt door: miljoenenbod op bekend gezicht'

Bij RSC Anderlecht staan vrijdag al de eerste fysieke proeven in aanloop naar volgend seizoen op het ...

605
605
Beveren presenteert hoofdcoach; nieuwe Belgische club Mazzu

In de schaduw van het wereldkampioenschap, beginnen de Belgische profclubs stilaan aan het ...

189
189
'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Dat het wereldkampioenschap momenteel wordt afgewerkt aan de andere kant van de Atlatische Oceaan, ...

75
75
Duivel imponeert Nederlanders: "Je schrikt je de pleuris"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

445
445
Feest voor Broos: Tsjechië geeft gedroomde start uit handen

Het Zuid-Afrika van bondscoach Hugo Broos op het WK 2026 een knap punt gepakt tegen Tsjechië. ...

77
77
Drastische ingreep Duivels: Nainggolan wil onverwachte naam

Aanstaande zondag staan de Rode Duivels voor hun tweede WK-wedstrijd tegen Iran. Na de mindere ...

227
227
'Club Brugge hakt knopen door: twee transfers geschrapt'

Landskampioen Club Brugge zag inmiddels al enkele spelers vertrekken, voorlopig blijft het echter ...

554
554
'Ophefmakende comeback: Mats Rits richting Belgische club'

Nadat hij er al een tijdje op een zijspoor zat, werd het aflopende contract van Mats Rits bij RSC ...

552
552
"Ze kunnen mekaar niet zien" - zorgwekkende analyse Duivels

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

494
494
De Cat-wending doet Anderlecht dromen van krankzinnige deal

Nathan De Cat leek deze zomer vooral richting Duitsland te vertrekken, maar plots ligt er een heel ...

376
376
Van bank naar basis: Rode Duivel overbluft Garcia

In hun eerste wedstrijd op het WK liep het  niet bepaald van een leien dakje voor de Rode ...

210
210
'Sibierski slaat toe: eerste aanwinst RSCA onderweg'

Binnen ruim een maand moet RSC Anderlecht alweer vol aan de bak in de voorronde van de Europa ...

610
610

Meer sportnieuws