Batshuayi kondigt vertrek bij Besiktas aan

door
Batshuayi kondigt vertrek bij Besiktas aan

Het voorbije weekend viel het doek over de meeste grote Europese competities en dus is het voor heel wat spelers tijd om afscheid te nemen van hun club. Daar zullen ook heel wat Rode Duivels bijzitten. Zo kreeg Divock Origi zondag al zijn afscheid bij Liverpool, een dag later kondigt zijn concurrent bij de nationale ploeg, Michy Batshuayi, aan dat hij ook zijn club verlaat.


De 28-jarige werd dit seizoen nog maar eens verhuurd door Chelsea, deze keer aan Besiktas. Bij de Turkse club scoorde hij veertien keer in 42 wedstrijden en gaf hij ook vijf assists. Hij kon echter niet verhinderen dat de grootmacht pas zesde eindigde in de Süper Lig en in de Champions League roemloos uitgeschakeld werd na een nul op achttien in de groepsfase.

"Het is tijd om güle güle te zeggen", schrijft Batshuayi in een boodschap op Instagram. "Ik wil de fans bedanken voor het warme welkom. Het is een moeilijk, lang en frustrerend seizoen geweest. We weten allemaal dat we beter hadden kunnen doen. Ik heb alles gegeven voor de club en het doet pijn dat ik niet zoveel heb kunnen scoren als ik had moeten doen. Ik hoop dat jullie toch mooie herinneringen aan mij zullen overhouden."

WEER EEN NIEUWE CLUB
Batshuayi keert nu terug naar Chelsea, maar daar komt hij zeker niet in de plannen voor. De Rode Duivel moet dus voor de zoveelste keer op zoek naar een nieuwe ploeg, nadat hij de voorbije jaren al verhuurd werd aan Dortmund, Valencia en Crystal Palace. Deze keer zal Chelsea wellicht proberen om Batshuayi definitief van de hand te doen, want zijn contract loopt nog maar één jaar door.


LEES OOK: 'Club Brugge verbluft: 'Portugese Hazard' als transferbom'

Zal Batshuayi snel een nieuwe ploeg vinden?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Duel Genk vs. Gent, transferklapper Angulo'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

38
38
Grote impact DAZN bekend: Belgische clubs moeten verkopen

DAZN heeft besloten om het TV-contract met de Pro League op te zeggen. Daarbovenop zal het ...

101
101
Jonge Duivel snoeihard voor Anderlecht: “Dat stoorde mij”

RSC Anderlecht staat bekend om hun sterke jeugdopleiding en elk seizoen breken er nieuwe talenten ...

57
57
Sepp Blatter maakt FIFA én Trump met de grond gelijk

De loting in Washington voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada houdt de ...

63
63
Oosting glundert met nieuw goudhaantje bij Antwerp

Royal Antwerp FC is onder Joseph Oosting een nieuwe weg ingeslagen. De Nederlander moet The Great ...

108
108
Degryse roept ferme WK-waarschuwing naar Garcia

De loting voor het WK 2026 werd gisteren in Washington afgerond. De Rode Duivels zitten in een ...

49
49
Parys op dreef: Pro League slaat keihard terug op DAZN

De perikelen rond DAZN en de Pro League blijft groot nieuws in de Belgische voetbalwereld. Het ...

165
165
Rode Duivels met konijnenpoot: "Drie oefenmatchen op WK"

Rudi Garcia heeft het getroffen met de loting op het WK 2026. De weg naar de kwartfinales ligt ...

70
70
'Club Brugge duizelt: hallucinante Benteke-eis slaat alles'

In Brugge durven ze het bijna niet hardop zeggen, maar de cijfers die rondgaan over Christian ...

580
580
Garcia geeft belangrijke update over Lukaku en De Bruyne

De WK-loting ligt achter de rug. Er zijn een aantal leuke groepen komende zomer, maar niet voor de ...

57
57
Leko viert 'Grote Terugkeer': "Dacht aan hem als titularis"

AA Gent doet het onder Ivan Leko niet beter dan vorig seizoen, toen de Buffalo's ongeveer dezelfde ...

70
70
JPL-mirakel in de maak: "Wij zijn springlevend"

Enkele weken geleden gaf niemand nog een stuiver voor de kansen van FCV Dender om de laatste plaats ...

65
65
STVV-Club: 'Hayen speelt met surprise in basisploeg'

In de Champions League staat Club Brugge volgende week voor een zware uitdaging tegen Arsenal FC. ...

356
356
'JPL davert: Anderlecht plant spectaculaire transfer'

In Neerpede wordt al weken druk gediscussieerd over een nieuwe doelman die de JPL dit seizoen op ...

246
246
"Walgelijk theater" - Voetbalwereld kotst 'lijpzak' Infantino uit

Vrijdagavond werd in Washington geloot voor het wereldkampioenschap van komende zomer. Maar de show ...

360
360
Toptransfer bij Club Brugge? "Hij is de ideale targetspits"

Met een ticket voor de kwartfinales van de Croky Cup, heeft Club Brugge zich herpakt na twee ...

589
589
DAZN-saga zindert voor: Pro League zorgt voor nieuwe wending

Op 22 december verschijnt de zaak tussen de Pro League en DAZN voor de Brusselse arbitragerechtbank ...

261
261
'Afgrijzen bij Club: ster dringt aan op transfer Onyedika'

In zowat elke mercato wordt er druk gespeculeerd over een mogelijke transfer van Raphael Onyedika. ...

337
337
Vermeeren verliest van Duivels, weer uppercut Pocognoli

In de Franse Ligue 1 werd vrijdagavond de vijftiende speeldag op gang getrapt met een grote ...

235
235
Mannaert spreekt duidelijke taal over toekomst Garcia

De Rode Duivels ontdekten vrijdagavond hun tegenstanders op het komende WK, waarin ze belandden in ...

97
97
Dender pakt tweede zege en gooit degradatiestrijd open

De degradatiestrijd in de Jupiler Pro League lijkt weer helemaal open te liggen. Dender was lange ...

151
151
Droomloting voor Broos: "Wat maak ik allemaal mee..."

Naast de delegatie van de Rode Duivels was er nog een Belg aanwezig bij de loting voor het WK op ...

180
180
Garcia spreekt na loting duidelijke WK-ambitie uit

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het komende WK. Ze openen hun toernooi op 15 juni ...

147
147
Patro ontgoochelt, Eupen dringt top zes binnen

Vrijdagavond werden de eerste wedstrijden van de zestiende speeldag in de Challenger Pro League ...

35
35
1B-sensatie reageert op interesse van STVV en Gent

Er vallen in de Challenger Pro League regelmatig interessante zaakjes te doen. Ook dit seizoen ...

185
185

Meer sportnieuws